GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomoc !!!!!!! Hasło!!!!!!!!

04.02.2005
12:04
smile
[1]

_kronos_ [ Pretorianin ]

Pomoc !!!!!!! Hasło!!!!!!!!

Prosze o wymyslenie fajnego hasla w ktorym bedą wystepowac dwa wyrazy "GEPARD CZESTER".
To ten od czipsow .

Wszyskie chasla mile widziane .


Pozdrawiam i dzieki za pomoc.

04.02.2005
12:05
smile
[2]

L@WYER [ Valaraukar ]

"Gdy widzę GEPARDA CZESTERA, to trafia mnie jasna cholera"

04.02.2005
14:15
smile
[3]

_kronos_ [ Pretorianin ]

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły czy raczej nikt nie umie wymyślac haseł ?????

04.02.2005
14:17
[4]

Not Enough Mana [ Chor��y ]

Not enough mana.

04.02.2005
14:24
[5]

Bushido [ Generaďż˝ ]

Podobne do hasła L@WYER-a ale...
"Gdy widzę Geparda Czestera to mi się na wymioty zbiera"

04.02.2005
14:27
smile
[6]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Byłeś szybki tak jak CHESTER?
Toć GEPARDEM wnet już jesteś!

04.02.2005
14:47
[7]

smuggler [ Patrycjusz ]

A ile dostane % od tego, co wygrasz, a?
W kapitalizmie nic bezinteresownie :P

Ew. w promocji

Czestera Geparda zeżarła pularda.

Gepard Chester kawał zbója
Chciałem kupić te chipsy - a tu ni ma........... [fiu, fiu]


Nie chce sera - mam Chestera
Po co mi musztardy, gdy wokól gepardy


i tak dalej...


04.02.2005
14:53
[8]

bhima [ Pretorianin ]

znowu słychać strzały, może to winchester
strzela pewnie do butelek Gepar Chester

04.02.2005
15:12
smile
[9]

smuggler [ Patrycjusz ]

Bhima

Niezly rym :)

Pozwole sobie zmodyfikowac

Nie potrzebujesz colta ani winchestera,
by se strzelic chipsy Geparda Chestera.

04.02.2005
15:59
smile
[10]

_kronos_ [ Pretorianin ]

NO wkoncu jakies pomysly a do wygrania jest jak ktoś by chcial woedziec taki duży gepard okolo 170 cm wzrostu .

wiec prosze o jeszcze jakies hasla

04.02.2005
16:18
smile
[11]

cronotrigger [ Rape Me ]

ten Chester musi byc mój :D

Gdzie mozna to to wygrac?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.