
Aroslav [ Chor��y ]
Neostrada i Sony Playstation 2 - przepustowosc
Hej! Mam takie o to pytanie - Mam Neostrade 128 posiadam tez Sony Playstation 2 z Network Adapterem. Czy przy takiej przepustowosci mam szanse pograc w sieci na moim Soniaku w sposob mnie zadowalajacy?
Pytam poniewaz posiadam juz caly zestawik do podlaczenia Soniaka i pozostalo mi juz kupic tylko routera...
Wdzieczny bym byl za kazda odpowiedz :-)
Ps.Wiem ze to teraz na czasie - jesli juz taki watek byl to DUZE SORKI... Dawno mnie tu nie bylo...
micpl187 [ Generaďż˝ ]
Pograsz bez problemu.

Fokus25 [ Pretorianin ]
NAwet bez lagów se pograsz