GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neostrada i Sony Playstation 2 - przepustowosc

04.02.2005
11:42
smile
[1]

Aroslav [ Chor��y ]

Neostrada i Sony Playstation 2 - przepustowosc

Hej! Mam takie o to pytanie - Mam Neostrade 128 posiadam tez Sony Playstation 2 z Network Adapterem. Czy przy takiej przepustowosci mam szanse pograc w sieci na moim Soniaku w sposob mnie zadowalajacy?
Pytam poniewaz posiadam juz caly zestawik do podlaczenia Soniaka i pozostalo mi juz kupic tylko routera...
Wdzieczny bym byl za kazda odpowiedz :-)

Ps.Wiem ze to teraz na czasie - jesli juz taki watek byl to DUZE SORKI... Dawno mnie tu nie bylo...

04.02.2005
11:49
[2]

micpl187 [ Generaďż˝ ]

Pograsz bez problemu.

04.02.2005
11:53
smile
[3]

Fokus25 [ Pretorianin ]

NAwet bez lagów se pograsz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.