GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukiwane aplikacje Open Source...

04.02.2005
11:05
[1]

legrooch [ Legend ]

Poszukiwane aplikacje Open Source...

Mam do stworzenia dokument, który ma zawierać aplikacje Open Source.
Aplikacje mają być zwykłe jak i biznesowe. Poszukuję jakiegoś CRMa między innymi....

Zakres(cel) - nie ma znaczenia. Wiem, że nie jedna osoba ma doczynienia z tym tematem.
1) Aplikacje muszą być darmowe, a licencje ich muszą pozwalać na komercyjne użycie w dużej firmie!!
2) Aplikacje mają działać pod systemem MS Windows. (wersja nie ma znaczenia raczej.. minimum NT).


Pomóżcie i popodsuwajcie jakieś pomysły...

Mam GIMPa do grafiki, ClaimAV jako antywirusa, OpenOffice'a jako odpowiednik MS Office.

04.02.2005
12:41
[2]

legrooch [ Legend ]

^UP!

04.02.2005
12:59
[3]

gereg [ zajebisty stopień ]

star office?

04.02.2005
13:01
[4]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Latwiej bedzie, jesli napiszesz jakie programy musisz zastapic.

04.02.2005
13:05
[5]

legrooch [ Legend ]

LooZ ==> Wolałbym, żeby osoby które korzystają w firmie z aplikacji Open Source napisały czego używają :) Ja mam pełną dowolność. Wkomponuję każdą aplikację w temat.

gereg ==> To już mam jako OpenOffice'a :) Ale dzięki :)

04.02.2005
15:11
[6]

legrooch [ Legend ]

^Ostatni up

04.02.2005
15:17
smile
[7]

slowik [ Legend ]

no ze tak powiem powinienes przeryc cale sourceforge :-) www.sf.net

blender ?? - do 3d :-)

04.02.2005
15:37
smile
[8]

legrooch [ Legend ]

Dzięki za następną nazwę.
Przeglądam Sourceforge, ale ciężko się przekopać i znaleźć normalny, ceniony w jakimś sensie produkt...

04.02.2005
17:37
smile
[9]

slowik [ Legend ]

patrz wg listy populatnosci ;-)

04.02.2005
18:32
smile
[10]

legrooch [ Legend ]

Spoko :) Skończyłem przygotowywać godzinę temu :)


Dzięki za pomoc nielicznym :)

04.02.2005
18:51
smile
[11]

slowik [ Legend ]

nie no prawie zapomnialbym :-)

Linux jest calym wiekim pakiet open source :-)

podaj jakaie programy wybrales moze cos ciekawego bedzie ;-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.