Zbój Jakubek [ Centurion ]
Ballada o pedałach
Wspaniala piosenka, enjoy. :D
GeForce [ Konsul ]
LOL "...a teraz gdy odszedł nie bawi mnie kasa bo bardzo brakuje mi jego wilkiego..." :D