GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy może mi ktoś powiedziec co się z stało z wątkiem PIESZCZOTY?

04.02.2005
10:41
smile
[1]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Czy może mi ktoś powiedziec co się z stało z wątkiem PIESZCZOTY?

OCB ? Coś było niezgodnie z regulaminem ? :( Czy ktoś coś głupiego dopisał ? Można jakieś słowa wyjaśnienia ? :( A wątek BARDZO potrzebuje , błagam przywróćcie mi go!

04.02.2005
10:49
smile
[2]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

Nie wiem co się stało, ale na pocieszenie moge Ci zapodać pioseneczke o Myszoorz'e.

04.02.2005
10:51
[3]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

wielebnemu 666 też zniknął jego wątek :|

Strange.......er :P

04.02.2005
10:56
[4]

Coy2K [ Veteran ]

mysle ze polecial dlatego, bo traktował o katolickim Kosciele, a na forum nie mozna poruszac tego typu spraw

04.02.2005
11:08
[5]

bartek [ ]

Podobne tematy zawsze kończą się słusznym bądź nie najazdem na Kościół Katolicki, w sumie nie dziwię się moderatorom. W pewnym momencie ciężko zapanować nad sytuacją i lepiej wyciąć wszystko. Nie wiem jak wyglądały ostatnie posty w tym temacie, ale mogę się domyślić, po tych kilku latach tutaj.

04.02.2005
11:09
smile
[6]

Śliczny Siusiaczek [ Junior ]

bartek, co sie stalo z WindowsXP?

04.02.2005
11:09
[7]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

w moim wątku starałem się nie poruszać tematów związanych z katolicyzmem, a dziś rano chciałem resztę doczytać a tu dupa

04.02.2005
11:13
[8]

L@WYER [ Valaraukar ]

W sumie jakiś tam specjalnie wierzący nie jestem, wręcz przeciwnie, ale gdyby mi coś do głowy strzeliło i naszło mnie na psioczenie na jakikolwiek Kościól, to udałbym się na forum dyskusyjne "Trybuny" albo "Nie" - zapewne takowe istnieją - tam psioczących na w/w instytucję przyjmują z otwartymi ramionami ... Tu takowe psioczenie czy krytykanctwo ;) nie jest zbyt popularne ...

04.02.2005
11:14
[9]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

co jeszcze raz potwierdza że jesteśmy zacofanym krajem i wolność słowa i opinie nie jest mile widziana

04.02.2005
11:16
[10]

L@WYER [ Valaraukar ]

wielebny_666 --> powiedzieć/napisać możesz wszystko - kwestia, żebyś wiedział gdzie i co możesz powiedzieć ...

04.02.2005
11:19
[11]

bartek [ ]

Śliczny Siusiaku, a co stało się z Twoją prawdziwą ksywką? Dostałem starą i Windows został w rękach innych osób.

04.02.2005
11:42
smile
[12]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

wielebny_666 a miło byś widział moją opinię, że jesteś złamanym ch...?

04.02.2005
11:45
[13]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

gladius ---> czekałem tylko na to kiedy zaczną się wycieczki osobiste, gladius znasz mnie żeby tak o mnie mówić, spotkaliśmy się na gruncie prywatnym?????, pokazałeś jak bardzo YNTELIGENTNY jezdeś a teraz idź i zjedz śniadanko bo ci kaszka wystygnie

04.02.2005
11:47
[14]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

wielebny_666 nie dość, że jesteś mało inteligentny to jeszcze do tego zacofany i nie respektujesz wolności słowa, z której korzystam.

04.02.2005
11:48
[15]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Zbój Jakubek- idiota z ciebie

04.02.2005
11:53
[16]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

gladius ----> może i masz racje, zaropiały h****u, pozdrofka

04.02.2005
11:55
smile
[17]

L@WYER [ Valaraukar ]

gladius --> zjeżdżamy do baru mlecznego na kaszkę albo makaron na mleku ;) ? Ja stawiam ... :D

04.02.2005
11:56
smile
[18]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

wielebny - mam rację, zapomniałem tylko dodać, że masz pewnie rumiany ryj i nosisz beret z antentką, buraku.

04.02.2005
11:56
smile
[19]

Stranger [ Gladiator ]

Co ja ;) ?

04.02.2005
11:56
smile
[20]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

L@WYER - dawaj. Wzniesiemy też za wielebnego toast kwaśnym mlekiem.

04.02.2005
11:57
[21]

SER-JONES [ Generaďż˝ ]

Nie cierpie prawnikow ;)

04.02.2005
11:58
smile
[22]

Mortan [ ]

Ja poprosze pierogi

04.02.2005
11:59
smile
[23]

L@WYER [ Valaraukar ]

gladius --> i dorzucimy stary, koszerny toast "Mazel tow!" ... A co ! W sumie jutro szabas ...
:D

04.02.2005
12:00
[24]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

gladius --> nie będę się zniżał więcej do twojego poziomu i odpowiadał zniewagą za zniewagę

Koniec tematu

04.02.2005
12:02
smile
[25]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

O kurcze, ale mi dokopał... nie będzie się zniżał... Zniżyć to byś się musiał, jakbyś był na antypodach, dziecko. Na razie to lepszym określeniem będzie, że "nie doskoczysz".

04.02.2005
12:02
[26]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Stranger może Ty mi coś powiesz na ten temat ? :>

04.02.2005
12:03
[27]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

gladius ---> nie chce mi się z tobą gadać maleńki

04.02.2005
12:04
smile
[28]

L@WYER [ Valaraukar ]

SER-JONES --> ja za nimi ogólnie rzecz biorąc też nie przepadam ... a to, że znam kilku sensownych, których da się lubić - to już zupełnie inna para kaloszy (albo gumofilców) ...

Mortan --> mogą być "ruskie" ;) ?

04.02.2005
12:06
smile
[29]

Attyla [ Legend ]

nie znoszę serów:D

04.02.2005
12:06
smile
[30]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

wielebny - Twoja dziewczyna za to chciała ze mną gadać. I powiedziała, że maleńkiego to masz w spodniach.

04.02.2005
12:08
[31]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

a to dziwne bo nie mam dziewczyny, za to jestem żonaty, i nie życzę sobie osobistych wycieczek co do mojej rodziny

04.02.2005
12:09
smile
[32]

SER-JONES [ Generaďż˝ ]

Chcialem tylko nawiazac do watku i podtrzymac klimacik, stare czasy sie przypamnialy. Kiedys na GOLu takie prowokacje to byla normalka, teraz sporadycznie sie trafiaja - nie cierpie tego madrali co redagowal regulamin ;)

04.02.2005
12:09
[33]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Ach, to wobec tego to była twoja żona. A to, co sobie życzysz, nie ma znaczenia, bo mamy wolność słowa i swobodę wyrażania opinii.

04.02.2005
12:09
smile
[34]

L@WYER [ Valaraukar ]

Attyla --> no dobra, specjalnie dla Ciebie, po znajomości ;D dostaniesz pierogi z jagodami - mogą być ?

04.02.2005
12:11
[35]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

gladius ---> jesteś malutki, masz malutkiego (o ile masz) kutasika (o ile to tak można nazwać) a twoja wypowiedź śwaidczy tylko o tobie, bo nawet nie potrafisz obrazić porządnie mnie, tylko czepiasz się mojej rodziny

04.02.2005
12:12
smile
[36]

SER-JONES [ Generaďż˝ ]

Attyla, zaraz zaraz... to chyba taki glupkowaty barbarzynca, co ukryl swoje skarby i z nikim sie nie dzielil, sobek jeden.

04.02.2005
12:14
smile
[37]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

wielebny_666 - a ty jesteś głupi, bo dajesz się już od dłuższego czasu wypuszczać jak jakiś leszcz. Obrazić ciebie? Po co? Sam się obrażasz swoim pisaniem. Wystawiasz świadectwo nie tylko sobie, ale i żonie - że wyszła za kogoś takiego. Ciekawe, czy żona wie, co tu wypisujesz.

04.02.2005
12:16
[38]

Attyla [ Legend ]

A!n Jonest to ten pajac, co z batem gania i mumiom ciągnie! Bandaże oczywiście!:D

L@wyer: jasne! a na deser jądra czerwonego pająka:D

04.02.2005
12:18
[39]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

gladius --> jeżeli ochrona dobra mojej rodziny nazywasz wpuszczaniem to tak daję się wpuszczać

04.02.2005
12:18
smile
[40]

Mortan [ ]

L@WYER ---> A nie ma z miesem ? lub przynajmniej z kapusta i grzybami :)

04.02.2005
12:19
smile
[41]

L@WYER [ Valaraukar ]

Attyla --> popijane czerwonym :D winem ...

04.02.2005
12:20
[42]

SER-JONES [ Generaďż˝ ]

Mialem na mysli Atylle, takiego wladce Hunow. Jak widac niektorym cos dzwonilo bo ksywe z bledem napisali ;)

04.02.2005
12:21
smile
[43]

_Jotun_ [ spamer ]

Kto napisal ksywke z bledem? Moze ty jestes w bledzie?

04.02.2005
12:22
[44]

smuggler [ Patrycjusz ]

Co do pytania w temacie tego watku...

...po prostu watek widac napiescil sie dostatecznie i poszedl sie je... :)

04.02.2005
12:22
[45]

SER-JONES [ Generaďż˝ ]

Wielki SER-JONES nigdy sie nie myli.

04.02.2005
12:23
smile
[46]

L@WYER [ Valaraukar ]

Mortan --> ehhhhh ... niech Ci będzie - dostaniesz z kapustą i miesem - pasuje ? ;D

smuggler --> Jak tak dalej pójdzie, to wątek przeniosą do kategorii "Karczmy" a ja wyląduję jako karczmarz ...

LOL

04.02.2005
12:24
smile
[47]

SER-JONES [ Generaďż˝ ]

No nie, a ten czego tu (CDA)

04.02.2005
12:31
smile
[48]

Attyla [ Legend ]

L@wyer: tylko czerwoną oranżadą (nie piję alkoholu):D
Sałatka też może być z czerwonej kapuścianej głowy i czerwonego buraka:D

SER-JONES: Nie Atylla tylko Attyla. Tu nie ma żadnego błędu. I nie władcę ale wodza (Hunowie to horda koczowników, coś jak kaganat turecki, i nie byli monarchistami:D)

04.02.2005
12:33
[49]

SER-JONES [ Generaďż˝ ]

E tam, zdazyles sie douczyc.

04.02.2005
12:34
smile
[50]

L@WYER [ Valaraukar ]

Attyla --> niech będzie bezalkoholowo, w sumie na rowerku jestem, to i pić za bardzo nie wypada ... :D Ale ja zamiast oranżadki machnę sobie np. soczek wiśniowy - tyż czerwony :D.

04.02.2005
12:36
[51]

Stranger [ Gladiator ]

Arcy Hp --> nie przypominam sobie zebym kasowal ten watek

04.02.2005
12:37
[52]

Stranger [ Gladiator ]

zreszta ostatnio nie przesiaduje zbytnio na forum

04.02.2005
12:37
smile
[53]

SER-JONES [ Generaďż˝ ]

Ja moge zdradzic, ze mam zimnego browara w biureczku. O tej godzinie i przy piatku chyba mozna :)

04.02.2005
12:40
[54]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Stranger a nie mógłbyś go przywrócić chociaż na chwile ? ;( Albo wysłać go całego na maila ? :|

04.02.2005
12:42
smile
[55]

Attyla [ Legend ]

L@wyer: A może kaszanka z krwi czerwonej świni?

04.02.2005
12:43
[56]

Stranger [ Gladiator ]

Raz wywalone watki ida sie pasc na zawsze :) Nie mozna ich przywrocic.

04.02.2005
12:45
[57]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

no dobra, ale dlaczego do zakładających wątki nie idzie jakaś wiadomość typu
"Twój wątek został skasowany ze względu na bla bla bla"

04.02.2005
12:46
smile
[58]

L@WYER [ Valaraukar ]

Attyla --> pod warunkiem, że z grilla (jestem wielkim miłośnikiem takowej), oraz, ze będziemy przy rytualnym :> zarzynaniu tejże świni ... No i oczywiście grilla odstawiamy na stokach Cytadeli, przy Świętych Drzewach, na których wieszano komunistów ... :D

04.02.2005
12:47
smile
[59]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Stranger a nie mogłbys spytać swoich kolegów po fachu za co został usunięty ?
Wiem że poruszyłem temat katolicyzmu ale tylko dlatego że sam jestem katolikiem i potrzebowałem opini innych katolikow o w miare obiektywne/subiektywne opinie nt. pieszczot . Przeciez ludzie innych wierzeń powiedzą co innego...... np. załóż harem bo to dobre .

04.02.2005
13:02
[60]

Attyla [ Legend ]

L@wyer: nie mam nic przeciwko! Gdzie już wiemy teraz kiedy? Kiedy impreza i kiedy rytualne zażynanie dzikiej, czerwonej świni?:D Na codzień wieprzowiny nie jadam (nie lubię się stykać z brudnymi zwierzętami:D), ale od święta mogę:D
Można też zastanowić się nad spałaszowaniem paru arbuzów:D

Arcy Hp
co ty? Chcesz znaleźć manuala do kobiety w Biblii? To chyba tylko w pewnym "obscenicznym" psalmie :D. A tak poza tym poczytaj sobie encyklikę JP II na temat rodziny (nie pamiętam tytułu) to znajdziesz tam uzasadnienie dla interesujących cię zachowań:D.

04.02.2005
13:06
[61]

L@WYER [ Valaraukar ]

Attyla --> myślę, że dzień, w którym PEWNA :> partia (a nawet trzy), delikatnie mówiąc przesra(ją) w wyborach parlamentarnych, będzie wprost IDEALNY ... Do wieprzowinki świetny będzie kechup ...
:D

04.02.2005
13:09
[62]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

ja bym tych partii tak na przegraną to nie skazywał, jeszcze może się okazać, że się mylisz??

04.02.2005
13:10
[63]

Lucky Luck [ Moderator ]

Arcy Hp

Niestety musisz się pogodzić z tym, że wątek został usunięty. Moderator też człowiek i może sie pomylić. Uznaj kasacje za pomyłkę, jeśli łatwiej będzie Tobie to zaakceptować.

04.02.2005
13:12
[64]

L@WYER [ Valaraukar ]

wielebny_666 --> na upadek ich jeszcze nie skazuję - jak na razie wychodzi na to, że w porównaniu z tym, co mają teraz, będą mieli o wieeele mniej ... i nie to, żeby mnie to jakoś specjalnie martwiło ...

04.02.2005
13:14
[65]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

ja to jestem ciekawy jak pujdzie LPR-owi w tych wyborach, aż strach o tym myśleć

04.02.2005
13:14
smile
[66]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Lucky Luck ---> ja tego nie mam wam za złe , skądże znowu , po prostu troche szkoda mi tego wątku bo była tam do wykorzystania cała masa cennego materiału . No ale cóż było i nie ma , pozdrów tego pana moderatora który to usunął :-)

EOT

04.02.2005
13:19
smile
[67]

Attyla [ Legend ]

Wielebny, to wykorzystaj umiejętności właściwe twemu zawodowi i MÓDL się, by życzenia L@wyera zostały spełnione:D

I nie martw się i LPR. To partyjka peryferyjna. I taką pozostanie. W każdym razie (i tu po raz drugi) MÓDL się o to:D

L@wyer: masz rację. Zwłaszcza, że teraz trudno by było znaleźć zwierzynę nie objętą embargiem. Wszak nie wolno polować na zwierzęta U PAŚNIKA:D

04.02.2005
13:21
[68]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Arcy Hp ---> obydwa wątki zostały skasowane ponieważ nie podobały mi się. I nie była to pomyłka.

04.02.2005
13:24
smile
[69]

L@WYER [ Valaraukar ]

Attyla --> paśnik - paśnikiem, ale żal, że tych przy korycie odstrzelić się nie da, kiedy się nie sprawdzają w działaniu - i to niezaleznie od orientacji politycznej bydła przy korycie ..
. :D

Soul --> naprawdę (bez sarkazmu czy ironii), podoba mi się Twoja odpowiedź . Naprawdę. Jest prosta i treściwa.

04.02.2005
13:27
smile
[70]

Attyla [ Legend ]

Soul: a ten drugi czy nie był o kastracji pedofilów?:D Chciałem zobaczyć co się na nim działo i nie dało się:D
I za L@wyerem: ta odpowiedź jest naprawdę niezła. Prawdziwie męska:D


L@wyer: co zrobić? Takie są zadady:D Ale tym radośniejsze będzie święto Wszystkich Zmarłych Czerwonych:D

04.02.2005
13:33
smile
[71]

L@WYER [ Valaraukar ]

Attyla --> Ja się tego Święta po prostu doczekać nie mogę ... Zapewne zaleję się wtedy z radości ... A zasady ? No cóż, niektóre są po to, żeby je łamać - inne są dobre, kiedy się je samemu ustanawia dla innych ... :>

04.02.2005
13:36
smile
[72]

Attyla [ Legend ]

Chocia alkoholu z zasady do ust nie biorę, to na takie święto i ja jestem gotów się zalać:D Pierwszy raz (i, miejmy nadzieję, nie trzeba go będzie powtarzać:))

04.02.2005
13:38
[73]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

najpierw wytłuczecie czerwonych, potem czarnych na końcu różowych i kto wam zostanie???

04.02.2005
13:38
smile
[74]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Soulcatcher ---> a możesz dokładniej troszeczke ? Chciałbym wiedziec w czym przegiąłem , abym nie robił tego na przyszłość...

04.02.2005
13:39
smile
[75]

L@WYER [ Valaraukar ]

Attyla --> jak już powiedziałem - przy TAKIM Święcie, to na mnie można liczyć jak na Zawiszę :D . ZAWSZE.

04.02.2005
13:39
[76]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

podpisuję się do Arcy Hp czym przegiąłem???

04.02.2005
13:40
smile
[77]

L@WYER [ Valaraukar ]

wielebny_666 --> przyzwoici ludzie ... w większości zapewne ... ;)

04.02.2005
13:44
smile
[78]

Attyla [ Legend ]

wielebny: wystarczy czerwonych. Z resztą da się jakoś żyć. Zresztą jest już tak, że jeżeli nie my ich to oni nas. Z dwojga złego wolę pierwsze wyjście:D

L@wyer: czekam tech chwili z utęsknieniem!:D

04.02.2005
13:52
[79]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

i myślicie że te 2 mln ludzi wystarczy na polskę :DDD?!

04.02.2005
13:54
smile
[80]

Attyla [ Legend ]

Wielebny: na twoją parafię wystarczy:D

04.02.2005
13:54
smile
[81]

L@WYER [ Valaraukar ]

Attyla --> ja także . :D

Arcy Hp ; wielebny_666 --> o pewnych rzeczach na tym forum sie nie dyskutuje - obojetnie, czy ma się ochotę czy nie - jeśli się ma, mozna czasem mieć także i banana ... Większość już do tego przywykła - ot, taka siła wyższa, z którą chcąc niechcąc trzeba sie pogodzić .

04.02.2005
14:05
[82]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

to po co dawać kategorie na każdy temat, nie lepiej usunąć to i mieć święty spokój z takimi tematami i trzymać się czysko growych kategorii

04.02.2005
14:09
smile
[83]

L@WYER [ Valaraukar ]

wielebny_666 -->
a) bo są rzeczy, o których warto jest pogadać, nie naruszjąc pewnych niepisanych reguł, jakie tu panują,
b) bo tak zadecydował Soul, czyli - bo tak .

04.02.2005
14:10
[84]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

no dobra, akceptuję to chociaż z niechęcią, bo wątek naprawdę dobrze się rozwijał

04.02.2005
14:12
smile
[85]

Attyla [ Legend ]

L@wyer:
"bo tak zadecydował Soul, czyli - bo tak ."
Pięęęęęęęęęęęęękne!!!

04.02.2005
14:17
smile
[86]

L@WYER [ Valaraukar ]

Attyla --> no cóż, wszyscy (prawie) :> wiedzą, że tak jest . I tyle.

wielebny_666 --> nie jesteś pierwszym (i nie ostatnim), jaki miał jakieś obiekcje ...

04.02.2005
14:29
smile
[87]

Caine [ Konsul ]

No cóż, dzięki podłej pracy moderatorów to forum nie przypomina ścieku pełnego intelektualnych onanistów.
I ZA TO JE SOBIE CENIĘ.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.