
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Czy może mi ktoś powiedziec co się z stało z wątkiem PIESZCZOTY?
OCB ? Coś było niezgodnie z regulaminem ? :( Czy ktoś coś głupiego dopisał ? Można jakieś słowa wyjaśnienia ? :( A wątek BARDZO potrzebuje , błagam przywróćcie mi go!

Zbój Jakubek [ Centurion ]
Nie wiem co się stało, ale na pocieszenie moge Ci zapodać pioseneczke o Myszoorz'e.
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
wielebnemu 666 też zniknął jego wątek :|
Strange.......er :P
Coy2K [ Veteran ]
mysle ze polecial dlatego, bo traktował o katolickim Kosciele, a na forum nie mozna poruszac tego typu spraw
bartek [ ]
Podobne tematy zawsze kończą się słusznym bądź nie najazdem na Kościół Katolicki, w sumie nie dziwię się moderatorom. W pewnym momencie ciężko zapanować nad sytuacją i lepiej wyciąć wszystko. Nie wiem jak wyglądały ostatnie posty w tym temacie, ale mogę się domyślić, po tych kilku latach tutaj.

Śliczny Siusiaczek [ Junior ]
bartek, co sie stalo z WindowsXP?
wielebny_666 [ Pretorianin ]
w moim wątku starałem się nie poruszać tematów związanych z katolicyzmem, a dziś rano chciałem resztę doczytać a tu dupa
L@WYER [ Valaraukar ]
W sumie jakiś tam specjalnie wierzący nie jestem, wręcz przeciwnie, ale gdyby mi coś do głowy strzeliło i naszło mnie na psioczenie na jakikolwiek Kościól, to udałbym się na forum dyskusyjne "Trybuny" albo "Nie" - zapewne takowe istnieją - tam psioczących na w/w instytucję przyjmują z otwartymi ramionami ... Tu takowe psioczenie czy krytykanctwo ;) nie jest zbyt popularne ...
wielebny_666 [ Pretorianin ]
co jeszcze raz potwierdza że jesteśmy zacofanym krajem i wolność słowa i opinie nie jest mile widziana
L@WYER [ Valaraukar ]
wielebny_666 --> powiedzieć/napisać możesz wszystko - kwestia, żebyś wiedział gdzie i co możesz powiedzieć ...
bartek [ ]
Śliczny Siusiaku, a co stało się z Twoją prawdziwą ksywką? Dostałem starą i Windows został w rękach innych osób.

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
wielebny_666 a miło byś widział moją opinię, że jesteś złamanym ch...?
wielebny_666 [ Pretorianin ]
gladius ---> czekałem tylko na to kiedy zaczną się wycieczki osobiste, gladius znasz mnie żeby tak o mnie mówić, spotkaliśmy się na gruncie prywatnym?????, pokazałeś jak bardzo YNTELIGENTNY jezdeś a teraz idź i zjedz śniadanko bo ci kaszka wystygnie
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
wielebny_666 nie dość, że jesteś mało inteligentny to jeszcze do tego zacofany i nie respektujesz wolności słowa, z której korzystam.
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
Zbój Jakubek- idiota z ciebie
wielebny_666 [ Pretorianin ]
gladius ----> może i masz racje, zaropiały h****u, pozdrofka

L@WYER [ Valaraukar ]
gladius --> zjeżdżamy do baru mlecznego na kaszkę albo makaron na mleku ;) ? Ja stawiam ... :D

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
wielebny - mam rację, zapomniałem tylko dodać, że masz pewnie rumiany ryj i nosisz beret z antentką, buraku.

Stranger [ Gladiator ]
Co ja ;) ?

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
L@WYER - dawaj. Wzniesiemy też za wielebnego toast kwaśnym mlekiem.
SER-JONES [ Generaďż˝ ]
Nie cierpie prawnikow ;)

Mortan [ ]
Ja poprosze pierogi

L@WYER [ Valaraukar ]
gladius --> i dorzucimy stary, koszerny toast "Mazel tow!" ... A co ! W sumie jutro szabas ...
:D
wielebny_666 [ Pretorianin ]
gladius --> nie będę się zniżał więcej do twojego poziomu i odpowiadał zniewagą za zniewagę
Koniec tematu

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
O kurcze, ale mi dokopał... nie będzie się zniżał... Zniżyć to byś się musiał, jakbyś był na antypodach, dziecko. Na razie to lepszym określeniem będzie, że "nie doskoczysz".
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Stranger może Ty mi coś powiesz na ten temat ? :>
wielebny_666 [ Pretorianin ]
gladius ---> nie chce mi się z tobą gadać maleńki

L@WYER [ Valaraukar ]
SER-JONES --> ja za nimi ogólnie rzecz biorąc też nie przepadam ... a to, że znam kilku sensownych, których da się lubić - to już zupełnie inna para kaloszy (albo gumofilców) ...
Mortan --> mogą być "ruskie" ;) ?

Attyla [ Legend ]
nie znoszę serów:D

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
wielebny - Twoja dziewczyna za to chciała ze mną gadać. I powiedziała, że maleńkiego to masz w spodniach.
wielebny_666 [ Pretorianin ]
a to dziwne bo nie mam dziewczyny, za to jestem żonaty, i nie życzę sobie osobistych wycieczek co do mojej rodziny

SER-JONES [ Generaďż˝ ]
Chcialem tylko nawiazac do watku i podtrzymac klimacik, stare czasy sie przypamnialy. Kiedys na GOLu takie prowokacje to byla normalka, teraz sporadycznie sie trafiaja - nie cierpie tego madrali co redagowal regulamin ;)
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Ach, to wobec tego to była twoja żona. A to, co sobie życzysz, nie ma znaczenia, bo mamy wolność słowa i swobodę wyrażania opinii.

L@WYER [ Valaraukar ]
Attyla --> no dobra, specjalnie dla Ciebie, po znajomości ;D dostaniesz pierogi z jagodami - mogą być ?
wielebny_666 [ Pretorianin ]
gladius ---> jesteś malutki, masz malutkiego (o ile masz) kutasika (o ile to tak można nazwać) a twoja wypowiedź śwaidczy tylko o tobie, bo nawet nie potrafisz obrazić porządnie mnie, tylko czepiasz się mojej rodziny

SER-JONES [ Generaďż˝ ]
Attyla, zaraz zaraz... to chyba taki glupkowaty barbarzynca, co ukryl swoje skarby i z nikim sie nie dzielil, sobek jeden.

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
wielebny_666 - a ty jesteś głupi, bo dajesz się już od dłuższego czasu wypuszczać jak jakiś leszcz. Obrazić ciebie? Po co? Sam się obrażasz swoim pisaniem. Wystawiasz świadectwo nie tylko sobie, ale i żonie - że wyszła za kogoś takiego. Ciekawe, czy żona wie, co tu wypisujesz.
Attyla [ Legend ]
A!n Jonest to ten pajac, co z batem gania i mumiom ciągnie! Bandaże oczywiście!:D
L@wyer: jasne! a na deser jądra czerwonego pająka:D
wielebny_666 [ Pretorianin ]
gladius --> jeżeli ochrona dobra mojej rodziny nazywasz wpuszczaniem to tak daję się wpuszczać

Mortan [ ]
L@WYER ---> A nie ma z miesem ? lub przynajmniej z kapusta i grzybami :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Attyla --> popijane czerwonym :D winem ...
SER-JONES [ Generaďż˝ ]
Mialem na mysli Atylle, takiego wladce Hunow. Jak widac niektorym cos dzwonilo bo ksywe z bledem napisali ;)

_Jotun_ [ spamer ]
Kto napisal ksywke z bledem? Moze ty jestes w bledzie?
smuggler [ Patrycjusz ]
Co do pytania w temacie tego watku...
...po prostu watek widac napiescil sie dostatecznie i poszedl sie je... :)
SER-JONES [ Generaďż˝ ]
Wielki SER-JONES nigdy sie nie myli.

L@WYER [ Valaraukar ]
Mortan --> ehhhhh ... niech Ci będzie - dostaniesz z kapustą i miesem - pasuje ? ;D
smuggler --> Jak tak dalej pójdzie, to wątek przeniosą do kategorii "Karczmy" a ja wyląduję jako karczmarz ...
LOL

SER-JONES [ Generaďż˝ ]
No nie, a ten czego tu (CDA)

Attyla [ Legend ]
L@wyer: tylko czerwoną oranżadą (nie piję alkoholu):D
Sałatka też może być z czerwonej kapuścianej głowy i czerwonego buraka:D
SER-JONES: Nie Atylla tylko Attyla. Tu nie ma żadnego błędu. I nie władcę ale wodza (Hunowie to horda koczowników, coś jak kaganat turecki, i nie byli monarchistami:D)
SER-JONES [ Generaďż˝ ]
E tam, zdazyles sie douczyc.

L@WYER [ Valaraukar ]
Attyla --> niech będzie bezalkoholowo, w sumie na rowerku jestem, to i pić za bardzo nie wypada ... :D Ale ja zamiast oranżadki machnę sobie np. soczek wiśniowy - tyż czerwony :D.
Stranger [ Gladiator ]
Arcy Hp --> nie przypominam sobie zebym kasowal ten watek
Stranger [ Gladiator ]
zreszta ostatnio nie przesiaduje zbytnio na forum

SER-JONES [ Generaďż˝ ]
Ja moge zdradzic, ze mam zimnego browara w biureczku. O tej godzinie i przy piatku chyba mozna :)
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Stranger a nie mógłbyś go przywrócić chociaż na chwile ? ;( Albo wysłać go całego na maila ? :|

Attyla [ Legend ]
L@wyer: A może kaszanka z krwi czerwonej świni?
Stranger [ Gladiator ]
Raz wywalone watki ida sie pasc na zawsze :) Nie mozna ich przywrocic.
wielebny_666 [ Pretorianin ]
no dobra, ale dlaczego do zakładających wątki nie idzie jakaś wiadomość typu
"Twój wątek został skasowany ze względu na bla bla bla"

L@WYER [ Valaraukar ]
Attyla --> pod warunkiem, że z grilla (jestem wielkim miłośnikiem takowej), oraz, ze będziemy przy rytualnym :> zarzynaniu tejże świni ... No i oczywiście grilla odstawiamy na stokach Cytadeli, przy Świętych Drzewach, na których wieszano komunistów ... :D

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Stranger a nie mogłbys spytać swoich kolegów po fachu za co został usunięty ?
Wiem że poruszyłem temat katolicyzmu ale tylko dlatego że sam jestem katolikiem i potrzebowałem opini innych katolikow o w miare obiektywne/subiektywne opinie nt. pieszczot . Przeciez ludzie innych wierzeń powiedzą co innego...... np. załóż harem bo to dobre .
Attyla [ Legend ]
L@wyer: nie mam nic przeciwko! Gdzie już wiemy teraz kiedy? Kiedy impreza i kiedy rytualne zażynanie dzikiej, czerwonej świni?:D Na codzień wieprzowiny nie jadam (nie lubię się stykać z brudnymi zwierzętami:D), ale od święta mogę:D
Można też zastanowić się nad spałaszowaniem paru arbuzów:D
Arcy Hp
co ty? Chcesz znaleźć manuala do kobiety w Biblii? To chyba tylko w pewnym "obscenicznym" psalmie :D. A tak poza tym poczytaj sobie encyklikę JP II na temat rodziny (nie pamiętam tytułu) to znajdziesz tam uzasadnienie dla interesujących cię zachowań:D.
L@WYER [ Valaraukar ]
Attyla --> myślę, że dzień, w którym PEWNA :> partia (a nawet trzy), delikatnie mówiąc przesra(ją) w wyborach parlamentarnych, będzie wprost IDEALNY ... Do wieprzowinki świetny będzie kechup ...
:D
wielebny_666 [ Pretorianin ]
ja bym tych partii tak na przegraną to nie skazywał, jeszcze może się okazać, że się mylisz??
Lucky Luck [ Moderator ]
Arcy Hp
Niestety musisz się pogodzić z tym, że wątek został usunięty. Moderator też człowiek i może sie pomylić. Uznaj kasacje za pomyłkę, jeśli łatwiej będzie Tobie to zaakceptować.
L@WYER [ Valaraukar ]
wielebny_666 --> na upadek ich jeszcze nie skazuję - jak na razie wychodzi na to, że w porównaniu z tym, co mają teraz, będą mieli o wieeele mniej ... i nie to, żeby mnie to jakoś specjalnie martwiło ...
wielebny_666 [ Pretorianin ]
ja to jestem ciekawy jak pujdzie LPR-owi w tych wyborach, aż strach o tym myśleć

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Lucky Luck ---> ja tego nie mam wam za złe , skądże znowu , po prostu troche szkoda mi tego wątku bo była tam do wykorzystania cała masa cennego materiału . No ale cóż było i nie ma , pozdrów tego pana moderatora który to usunął :-)
EOT

Attyla [ Legend ]
Wielebny, to wykorzystaj umiejętności właściwe twemu zawodowi i MÓDL się, by życzenia L@wyera zostały spełnione:D
I nie martw się i LPR. To partyjka peryferyjna. I taką pozostanie. W każdym razie (i tu po raz drugi) MÓDL się o to:D
L@wyer: masz rację. Zwłaszcza, że teraz trudno by było znaleźć zwierzynę nie objętą embargiem. Wszak nie wolno polować na zwierzęta U PAŚNIKA:D
Soulcatcher [ Prefekt ]
Arcy Hp ---> obydwa wątki zostały skasowane ponieważ nie podobały mi się. I nie była to pomyłka.

L@WYER [ Valaraukar ]
Attyla --> paśnik - paśnikiem, ale żal, że tych przy korycie odstrzelić się nie da, kiedy się nie sprawdzają w działaniu - i to niezaleznie od orientacji politycznej bydła przy korycie ..
. :D
Soul --> naprawdę (bez sarkazmu czy ironii), podoba mi się Twoja odpowiedź . Naprawdę. Jest prosta i treściwa.

Attyla [ Legend ]
Soul: a ten drugi czy nie był o kastracji pedofilów?:D Chciałem zobaczyć co się na nim działo i nie dało się:D
I za L@wyerem: ta odpowiedź jest naprawdę niezła. Prawdziwie męska:D
L@wyer: co zrobić? Takie są zadady:D Ale tym radośniejsze będzie święto Wszystkich Zmarłych Czerwonych:D

L@WYER [ Valaraukar ]
Attyla --> Ja się tego Święta po prostu doczekać nie mogę ... Zapewne zaleję się wtedy z radości ... A zasady ? No cóż, niektóre są po to, żeby je łamać - inne są dobre, kiedy się je samemu ustanawia dla innych ... :>

Attyla [ Legend ]
Chocia alkoholu z zasady do ust nie biorę, to na takie święto i ja jestem gotów się zalać:D Pierwszy raz (i, miejmy nadzieję, nie trzeba go będzie powtarzać:))
wielebny_666 [ Pretorianin ]
najpierw wytłuczecie czerwonych, potem czarnych na końcu różowych i kto wam zostanie???

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Soulcatcher ---> a możesz dokładniej troszeczke ? Chciałbym wiedziec w czym przegiąłem , abym nie robił tego na przyszłość...

L@WYER [ Valaraukar ]
Attyla --> jak już powiedziałem - przy TAKIM Święcie, to na mnie można liczyć jak na Zawiszę :D . ZAWSZE.
wielebny_666 [ Pretorianin ]
podpisuję się do Arcy Hp czym przegiąłem???

L@WYER [ Valaraukar ]
wielebny_666 --> przyzwoici ludzie ... w większości zapewne ... ;)

Attyla [ Legend ]
wielebny: wystarczy czerwonych. Z resztą da się jakoś żyć. Zresztą jest już tak, że jeżeli nie my ich to oni nas. Z dwojga złego wolę pierwsze wyjście:D
L@wyer: czekam tech chwili z utęsknieniem!:D
wielebny_666 [ Pretorianin ]
i myślicie że te 2 mln ludzi wystarczy na polskę :DDD?!

Attyla [ Legend ]
Wielebny: na twoją parafię wystarczy:D

L@WYER [ Valaraukar ]
Attyla --> ja także . :D
Arcy Hp ; wielebny_666 --> o pewnych rzeczach na tym forum sie nie dyskutuje - obojetnie, czy ma się ochotę czy nie - jeśli się ma, mozna czasem mieć także i banana ... Większość już do tego przywykła - ot, taka siła wyższa, z którą chcąc niechcąc trzeba sie pogodzić .
wielebny_666 [ Pretorianin ]
to po co dawać kategorie na każdy temat, nie lepiej usunąć to i mieć święty spokój z takimi tematami i trzymać się czysko growych kategorii

L@WYER [ Valaraukar ]
wielebny_666 -->
a) bo są rzeczy, o których warto jest pogadać, nie naruszjąc pewnych niepisanych reguł, jakie tu panują,
b) bo tak zadecydował Soul, czyli - bo tak .
wielebny_666 [ Pretorianin ]
no dobra, akceptuję to chociaż z niechęcią, bo wątek naprawdę dobrze się rozwijał

Attyla [ Legend ]
L@wyer:
"bo tak zadecydował Soul, czyli - bo tak ."
Pięęęęęęęęęęęęękne!!!

L@WYER [ Valaraukar ]
Attyla --> no cóż, wszyscy (prawie) :> wiedzą, że tak jest . I tyle.
wielebny_666 --> nie jesteś pierwszym (i nie ostatnim), jaki miał jakieś obiekcje ...

Caine [ Konsul ]
No cóż, dzięki podłej pracy moderatorów to forum nie przypomina ścieku pełnego intelektualnych onanistów.
I ZA TO JE SOBIE CENIĘ.