Kroitzman [ Konsul ]
Forum CM: Strona o ORP Orzeł
Witam!
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony poświęconej ORP Orzeł ( genialne foty)
www.orzel.one.pl
Dodatkowo strona startuje w konkursie PC World, dlatego uprzejmie uprasza się społeczność cmhq pl do
zaglosowania na tą witrynę. Napewno pomoże to w zwiększaniu świadomości historycznej na temat tego dzielnego okrętu i jego załogi
Kroitzman [ Konsul ]
a tak dla zachęty fotki Orła
Kroitzman [ Konsul ]
i dalej
Kroitzman [ Konsul ]
:)
jaćwingus [ Pretorianin ]
Trzymam kciuki za odnalezienie miejsca spoczynku Orła. Choć jego poszukiwanie, mimo posiadanych map, to jak szukanie igły w stogu igieł.

propor [ Pretorianin ]
jaćwingus -> Chodzi Ci o jakąś konkretną czy może być pierwsza lepsza z tego stogu??? :>>> <lol>
Kroitzman [ Konsul ]
Nie gadać, głosować!!!