GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Crashtest konsol - musicie to zobaczyć :D !!!

04.02.2005
00:41
[1]

child_91 [ Pretorianin ]

Crashtest konsol - musicie to zobaczyć :D !!!

https://nintendotown.free.fr/testconsolas.wmv

04.02.2005
00:47
smile
[2]

CHESTER80 [ no legend ]

LOL na maxa !!! Ubawiłem się maxymalnie oglądając co ta idiotka zdziwnym akcentem, robi z tymi biednymi kosnolami, to w sumie straszne co robią ludzie jak mają za dużo kasy i im się nudzi. A swoją drogą to prawda że PS2 jest dosyć awaryjne :)

PS: Proponuję zrobić crashtest tej panienki.

04.02.2005
01:16
smile
[3]

Dziubek90 [ Sweet Home Alabama ]

Ona mowi jak takie panie na niemieckich kanałach po 22

04.02.2005
01:36
smile
[4]

CHESTER80 [ no legend ]

Dziubek90 --> Dokładnie ! Wiedziałem że skądś znam ten głos :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.