GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Słowa mądrosci na temat konserwacji kompa.

03.02.2005
23:49
smile
[1]

oksza [ Senator ]

Słowa mądrosci na temat konserwacji kompa.

Powiem tak:

1. Nigdy, przenigdy nie wierzcie ludziom którzy bedą wam na różnych forach, których z nazwy nie wymienię, tłumaczyli że "taaa, spoko, procka można normalnie wodą czyścić z pasty". Tylko wysokoprocentowy spirytus. Tylko.

2. Pasta srebrna jest do dupy jako przewodnik, ostatni raz jej używam. Wystarczy byle paproszek żeby zwierał coś na górze proca. Nie wiem po jaką cholerę w ogóle tego używam, skoro mogę użyć silikonu.

Juz się wyżaliłem, dziekuję :)

03.02.2005
23:52
smile
[2]

szatan [ Konsul ]

i nie wkladaj olowka w wiatrak zeby chodzil ciszej :))

03.02.2005
23:55
[3]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

nowy procesor poszedl sie pasc?

03.02.2005
23:56
smile
[4]

Ramz [ Konsul ]

oksza - I wszystkim zrobilo sie lepiej :P :P

PS.Zamiast pasty na procesor proponuje cos termoizolacyjnego :D :D

04.02.2005
00:06
[5]

bhima [ Pretorianin ]

1.nie czyść monitora papierem ściernym by poprawić jego gładkość a zarazem zwiększyć jakość wyświetlanego obrazu
2.nie upychaj w stacji cd płyt winylowych bo nawet gdy jakimś cudem ją tam włożysz i tak będzie trzeszczała
itd, itp.

04.02.2005
00:15
smile
[6]

pablo397 [ Pretorianin ]

i nie stawiaj piwa na wysunietej tacce cd-romu :P

04.02.2005
00:18
smile
[7]

pablo397 [ Pretorianin ]

aha i nie smaż jajecznicy na procku

04.02.2005
00:20
smile
[8]

oksza [ Senator ]

nie pokażę wam tego watku i tego forum, ale jesgo nazwa czesto tutaj pada jako miejsce gdzie ludzie powinni szukać "fachowych" porad :D

-->> pasożyt
działa, przeczyściłem i działa.

04.02.2005
00:21
[9]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

pablo379--> ja stawia browara na tacce od dvd - na niej tez nie mozna ?!

04.02.2005
00:24
smile
[10]

pablo397 [ Pretorianin ]

Dunkan Mlodszy --->>> nie, na DVD mozna, sa mocniejsze od zwyklych cd-romow (w koncu musze utrzymac prawie 8 razy ciezsza plyte!) ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.