GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wasza ulubiona polska muzyka filmowa

03.02.2005
23:49
[1]

bhima [ Pretorianin ]

wasza ulubiona polska muzyka filmowa

słucham właśnie polskiej muzyki filmowej i tak pomyslałe by założyć wątek na ten temat.

polska muzyka filmowa moim zdaniem jest wysokiej klasy i ma duże walory dla filmów i seriali.
nasi kompozytorzy są naprawdę dobrzy a ich muzki można słuchać nie tylko oglądając film.

jacy są wasi ulubieni polscy kompozytorzy filmowi i jaka muzyka, z jakich seriali i filmów

ja bardzo cenie wojciecha kilara, waldemara kazaneckiego, jerzego matuszkiewicza.
podobają mi się wątki z seriali lalka, stawka większa niż życie, czarne chmury, kolumbowie, dom i wiele innych.
a jakie watki muzyczne czy nawet piosenki z filmów polskich wy cenicie?

03.02.2005
23:51
[2]

bhima [ Pretorianin ]

w tej chwili słucham walca z ziemi obiecanej kilara

04.02.2005
00:20
smile
[3]

bhima [ Pretorianin ]

nikt się nie zgłasza, czy wobec tego nikt nie lubi polskiej muzyki filmowej?
czy z wami ludzie aż tak źle?

04.02.2005
00:21
smile
[4]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Heh mi się podoba ścieżka dzwiękowa z "Blokersów" i "Klatki" :)

04.02.2005
00:38
smile
[5]

darek_dragon [ 42 ]

Ja tam nie jestem jakimś szczególnym fanem polskiej muzyki filmowej, aczkolwiek muszę przyznać, że ostatnio bardzo spodobał mi się soundtrack Jana Kaczmarka do "Finding Neverland". Ten kompozytor rzeczywiście ma potencjał ;)

04.02.2005
11:24
smile
[6]

Ragn'or [ Konsul ]

"Deszcze niespokojne potargały sad
a my na tej wojnie ładnych parę lat..."

04.02.2005
11:25
smile
[7]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Wojciech Kilar i "Dziecko Rosemary"... rewelacyjna muzyka.

04.02.2005
11:33
[8]

viesiek [ hoo-doo ]

ja raczej wcale nie slucham muzy flmowej a jak juz to napewno nie polskiej :p

04.02.2005
11:39
[9]

Mask [ Generaďż˝ ]

Last Of The Mohicans - Theme Full Instrumental tego slucham w tej chwili ale lubie takze Lotr'a.

04.02.2005
11:41
[10]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Wojciech Kilar - Dziewiate Wrota
Michal Lorenc - Symetria

04.02.2005
11:42
[11]

kastore [ Troll Slayer ]

John Williams czyli
"Star Wars", "Jurassic Park", "Otchłań", "Harry Potter" i wiele innych

Howard Shore
"Władca Pierścieni"

Hans Zimmer
"Gladiator"

Alan Silvestri
"Kontakt"

04.02.2005
11:49
[12]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Widzę że pogłoski o postępującym analfabetyźmie wtórnym nie są przesadzone :|

Michał Lorenc - Bandyta (choć film mało polski, ale jakoś dobrej muzyki w polskim filmie nie kojarze no może Ogniem i Mieczem)

04.02.2005
12:24
[13]

smuggler [ Patrycjusz ]

Gozys

Dziecko Rosemary to Komeda, nie Kilar. No i nie wiem czy to "polski" film. Polanski. Komeda - tak ale film jednak amerykanski.

A moim faworytem sa dwie klasyki

1. Motyw ze Stawki - kazdy rozpozna :)
2. W steeeeeeeeeeeepieeeeeeeeee szeeeeeeeeeeeeerooooooookim..... - ma ten rozmach...

04.02.2005
13:45
[14]

McClanesHungOver [ Konsul ]

Z polskich filmów to pamiętam że "Dług" miał zajebistą ścieżkę dźwiękową.

04.02.2005
14:51
[15]

bhima [ Pretorianin ]

dziś ściągałem motywy z seriali polskich i udało mi się ściągnąc ponad 30, z czego jestem bardzo zadowolony.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.