Brisk. [ Chomik ]
Bezsenność|cz.201
Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.
Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.
...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? ---- arthemide
Otwarte od 23 do 7 rano

M'q [ Schattenjager ]
Tradycyjnie:
Yo Prezes :-)

Immothep [ Errare humanum est. ]
edit:
nie pierwszy :[
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 23:16:12]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
I znow to samo - mimo, ze jutro trza do pracy isc, ech.
Jelsi komus uda sie znasnc to zycze erotycznych snow :)
Fenris_ek [ Fen ]
Zieeeew dobry.
Masz, X-Cody, to na sen >>

Fenris_ek [ Fen ]
[Edit for free] Pardon, obrazek za duży. A nie chce mi się zmniejszać.
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Łelkom Łelkom, dzisiaj będę zerkał co jakiś czas bo trochę roboty się nazbierało (w dzień się leniwiłem, to teraz odrabiać trzeba, nie ma lekko:)
Fenris_ek [ Fen ]
To jest nas dwóch, Jogurt.
PS. Lubię jogurty. Mogą być nawet truskawkowe. Więc nie zbliżaj się :)

katrin20 [ Kati ]
Hejka wszystkim :D
...i buziaczki :*:*:*:*:*

Immothep [ Errare humanum est. ]
ale sie ekipa zbiera... ho ho :)

katrin20 [ Kati ]
Immo, a gdzie buzi... czy muszę się dopominać?! ... no jak się zachowujesz? ...chyba w Ciebie zwątpię hehe ;D ;P
geeshu [ Vault Dweller ]
witam wszystkich :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
cze
of:*:*:*:*
nof:*:*:*:*:*
sp:*:*:*:*:*
:*:*:*:*<----jak ktoś chce to brać
*(&&^%^%&^*( dobrą tablete p/b plz

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Czeeeść KETI :> stęskniłaś sie? :))))
sista ---> :*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*::**:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:**:
cały pakiecik dla Ciebie :)))

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
siostra -----> oto tableta pb najnowszej generacji :) weźmiesz z 5 i masz spokój :) ----->
Immothep [ Errare humanum est. ]
buzi? a jakiej to racji? my sie znamy? ;)
Ewunia ---< ja wezme jeśli pozwolisz :) :*

katrin20 [ Kati ]
Hejka ewunia... jak tam? bardzo boli?
p/b ---> :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* ;)
kamyczku za Tobą zawsze ;D ... niecierpliwiąc się kiedy Cię zobaczę powyrwałam psu wszystkie włosy, jeden po drugim... mam pudla więc trochę tego było <lol> <hahaha>

katrin20 [ Kati ]
immo poczekaj aż znowu będziesz błagał chociaż o jednego malutkiego buziaczka... a za cholere nie dostaniesz! ;D ;P
Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin --> ja nie błaga, to mnie błagają kobiety :> :P
Ewunia ---> chcesz coś PB? :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
katerina-->pożyczyć ci lornetki?:D brat się idzie kąpać;p
immo---> a co masz?;)
xcody jeśli jeszcze jesteś to :*

katrin20 [ Kati ]
immo musisz brać niezłe piguły skoro masz aż takie zwidy hehehe ;P powiedz jakie to chętnie spróbuję :> <lol>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia --> nową tapete specjalnie dla Ciebie :> <lol> :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
ooo immo...to idę do ciebie:>
Immothep [ Errare humanum est. ]
katrin ---> zelki w ksztalcie misiow.... czerwone i niebieskie ;D

katrin20 [ Kati ]
No nie <hahaha> jak do oglądania potrzebna jest lornetka to szkoda mojego czasu ;P wolę większe obiekty... wyraźnie widoczne gołym okiem ;D

katrin20 [ Kati ]
immo dzia za info :D zaraz się w nie zaopatrzę... kurcze, ale gdzie ja teraz znajdę żelki ;P
Valturman [ Konsul ]
cyctcyt dobry wieczór cyctcyct
*popatrzył na uciekające żelowe misie*
EwUnIa_kR [ Legend ]
katerina:D wcal;e ni eo to mi chodziło:> brat ma wszystko na miejscu:>:>:> napewno:D

katrin20 [ Kati ]
Hejka valt ;D

katrin20 [ Kati ]
to dawaj tą lornetkę! :D długo mam jeszcze czekać!? ;P ... dawaj dawaj... żeby nikt się nie czepiał, że jestem niewychowana... PLOSIE <lol>

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
To się robi wyspa wzajemnej adoracji ;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
już za późno:> ales się opamiętała:>...idę zobaczyć czy się coś nie przykleiło na parapet<hahaha>

katrin20 [ Kati ]
Przez Ciebie muszę iść po jogurt :D ... aż mi ślinka pociekła :D ... uwielbiam jogurt truskawkowy.... miami <rotfl>

Fenris_ek [ Fen ]
Ale ludzi...
Katrin, pierwszy się dobierałem do jogurtu :P
Właśnie znalazłem:
"Dentysta schyla się właśnie nad pacjentem i ma zamiar rozpocząć borowanie, gdy nagle zastyga w bezruchu i pyta nieufnie:
- Czy mi się to tylko wydaje, czy też trzyma pan rękę na moich jądrach?
Pacjent spokojnym głosem:
- To tylko taka mała asekuracja. Bo przecież nie chodzi o to, żebyśmy sobie ból zadawali ... Prawda, Panie Doktorze...?"

katrin20 [ Kati ]
Już wczoraj Ci trąbiłam żebyś dobrze pozamykała okna! <lol> ...a posmarowałaś parapet tym mazidłem, o którym wczoraj rozmawiałyśmy? <hahaha>
EwUnIa_kR [ Legend ]
pozmarowałam:D:D:D..czekam:D
fen--> znam:P

Fenris_ek [ Fen ]
Czym smarujecie parapety na południu?
EwUnIa_kR [ Legend ]
fen--> ja nie moge powiedzieć..mam parapet-pułapkę..
ktos może mi pomóc? nie moge odkręcić soku:(...

katrin20 [ Kati ]
fen zabieraj jęzor z mojego jogurtu :D ten jest mój ;P
...i nie pytaj o mazidło bo to tajemna receptura i będziemy Cię musiały zabić jak Ci ją zdradzimy <lol> ...zresztą wierz mi, że nie chcesz wiedzieć <hahaha>
Immothep [ Errare humanum est. ]
ja nawet nie chce wiedzieć o o so hozi z tym parapetem :D
W kobiecej głowie straaaaszne rzeczy sie rodzą i dzieją ;D

katrin20 [ Kati ]
Ja Ci pomogę bo widzę, że żaden nie podniesie kupra żeby pomóc ;P
...i co złapało się już coś? coś dużego... obrzydliwego... i zwisa jęcząc straszliwie? <hahaha>
Fenris_ek [ Fen ]
Hm, pułapka... też dobrze wiedzieć, tak na wszelki wypadek.
Katrin, ten jogurt chyba duży jest - zbiorę łyżeczką z wierzchu, a resztę ci zostawię. Tylko pokrywkę otworzę sprawnym ciachnięciem. Mniam.
A słoiczek to między uda i kręcić jednoręcznie :(

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Zerżnał mnie dżedaj
Wcisnał mi w pupę micze świetlne
Zerżnał mnie dżedaj
Może mnie zerżnie jeszcze
Zerżnął mnie dżedaj
Obok siedział mistrz Joda
Zerżnął mnie dżedaj
Może mnie zerżnął obaj
by Janiszewski
Ten to poeta nieskalany :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
katerina---> blondi wisi i wyje...zostawiamy na noc?:P
* w jej głowie zaczęła się rodzić kolejna straszna rzecz *

Valturman [ Konsul ]
no to uczynił To z dużą Mocą cytcyt ;)
(ten Jeday)

katrin20 [ Kati ]
immo nie chcesz wiedzieć bo i tak Ci nie powiemy ;P ;D
fen nooo dobraaa nie będę aż taka wredna ]:-> ... i podziele się z Tobą... tylko żeby mi to było naprawdę sprawne ciachnięcie
jogurt... mniam gulp... eee... co ja to miałam powiedzieć... aaa tak... już wiem :D ...piękny wiersz, taki głęboki i pełen przemyśleń... aż łezka zakręciła mi się w oczu ze wzruszenia <lol>

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
W sumie dałbym jeszcze więcej twórczości Janiszewskiego, ale widzę, że niektórzy się delektują jogurtami to nie będę obrzydzał ;)
Marksman [ Promyk ]
Dobry wieczór...
Znowu spać się nie chce...
*boi się, że może być kolejną wiszącą i wyjącą ofiarą zostawioną na noc*
Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrina ---> pfffff, bo mnie to akurat obchodzi ;P
Marks --> bry Panu

katrin20 [ Kati ]
no jsne, że zostawiamy... :D to ja lecę po młotek i kilka dłuuuuuuugich gwoździ ]:-> ...przynajmniej będzie miała pewność, że się utrzyma ]:->
...jaka ja potrafię być wspaniałomyślna i pomocna <hahaha>
EwUnIa_kR [ Legend ]
i za to cię kocham kobieto mojegożycia:P:D
marx...hej:* bój się bój:D
Fenris_ek [ Fen ]
Jogurt, nie uciekaj.... (chowam tasak i łyżeczkę za plecami)... Noo, zajrzyj jeszcze w monitor i przeczytaj nam jeszcze jeden wiersz... tak romantycznie się zaraz zrobi... na mnie nie zwracaj uwagi...
Czołem Marksman :)
PS. Ewunia, blondi wisi? LOL. Mogę wysłac do ciebie pewną znajomą? Widzę, że masz odpowiednie podejście... Z gwoździami też fajny pomysł...
Valturman [ Konsul ]
no pora do domu ruszać troche snu złapać
dobranoc
Marksman [ Promyk ]
*czuje u katrin zapędy sadystyczne*
Ewunia - :* *ale się boi;)*
EwUnIa_kR [ Legend ]
fen---> ja specjalistka jestem...:)
Marksman [ Promyk ]
Fen - czołem... kawał świetny... choć kiedyś słyszałem...
Valturman - branoc...
Immo - *sorry za ignorancję* Witam...
*nie umie patrzeć na nic co jest słodkie*

katrin20 [ Kati ]
jogurt ---> no widzisz jaki Ty jesteś słodki... palce lizać ;D ...masz rację teraz nie dawaj więcej ;P
immo --> już byś chociaż bezczelnie nie kłamał... pfffff ;P ;D
Val ---. branoc i kojojowych snów :D
Marks ---> a dobry wieczór... z minuty na minutę coraz lepszy... czy ktoś tu mówił o zapędach sadystycznych? <rotfl>
*i rzeczywiście jego obawa jest uzasadniona ]:->*
EwUnIa_kR [ Legend ]

katrin20 [ Kati ]
Ewunia wiedziałam, że w końcu docenisz moje starania ;D ;P huuuuuuuuuuraaaaaaaaa <lol>
*Marks jak zwykle nie założył okularów*
:D

katrin20 [ Kati ]
oooo... a czyje to zdjęcie hehe ;D jesteś tak gorąca, że aż para leci hehe :D
Immothep [ Errare humanum est. ]
katrina ---> pfffff, skoro nie chcecie mi powiedzieć, to sie nie będę przecież płaszczył, nie? :D
jak to czasami móie "Zycie w błogiej niewiedzy też ma plusy" :D
Marks ---> masz szczescie ze sie w pore zorientowaleś, bo już bym Cię lał.... :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
&^%%$&^ bez żartów...boli raczka..:(
Marksman [ Promyk ]
*Marks ma bardzo dobry wzrok... nie potrzebuje okularów..*
Immo - to było wyzwanie??:>:>
javascript:checkValues();
Marksman [ Promyk ]
*zastanawia się jak pomóc Ewuni... więcej proszków - niebardzo...*
Immothep [ Errare humanum est. ]
żadam satysfakcji
*slap Marksa rękawiczka w polik* :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
marx,...nie dam rady już prochów..jeszcze dwa i zobaczę batmana...
niejest łatwo robić wszystko prawą ręką:|

Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia, trzeba było nie myśleć rano ogłupotach tylko patrzeć jak się lezie :>
katrin20 [ Kati ]
immo... pfffff nie musisz się tak odrazu płaszczyć... na to zawsze przyjdzie pora ;D ...są inne znacznie przyjemniejsze metody ;P :D
ewunia już niedługo przestanie boleć, musisz wytrzymać :(... a batman to pół biedy, gorzej jak zobaczysz blondi w pokoju :D :*
EwUnIa_kR [ Legend ]
katerina--> nie stresuj mnie;>
immo--> trzeba było nie rozbić tak żebym myśląła:D
marx--> nie daj się;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
czy wy rozumiecie co ja pisze wiogóle?:D
Fenris_ek [ Fen ]
Będzie ten pojedynek czy nie? Idę sobie, nie mogę patrzeć na krew... :P
Marksman [ Promyk ]
Immo - wybierz sposób swojego zejścia...
*ta zniewaga krwii wymaga*
Ewunia, trzeba było nie myśleć rano ogłupotach tylko patrzeć jak się lezie
Odrobinę kultury... by się Ci przydało...

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Wpadłem cześc powiedzieć i idę się dalej uczyć :(
Dziś najgorszy egzamin w całej sesji : ELEMENTY MATEMATYKI FINANSOWEJ :(
Obrazek na zaznaczenie swojej obecności
Marksman [ Promyk ]
Ewunia - rozumiem doskonale
Fen - jak immo nie ucieknie:>...
Fenris_ek [ Fen ]
To ja go przytrzymam, Marks :D
( I zamknę oczy, bo nie mogę patrzeć na krew )
EwUnIa_kR [ Legend ]
diablo---. to była moja tapeta przez ponad rok;)
mam zdjęcie na którym jestem bardzo bardzo podobna do tej pani..miałam jeszcze wtedy długie włosy;)
no to dobrze...widze błędy ale nie chce mi się ich poprawiać..za dużo czasu..
katrin20 [ Kati ]
ewunia --- staram się, ale jakoś mnie ponosi :> :D
heja diablo i pa... przyjemnej nauki jeśli to możliwe :/ :)
...no to pojedynkujecie sie czy nie????? :D
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia ---> no i co, moze teraz zwalisz całą wine na mnie?? :| ja przecie nic... nie robiłem ;)
PS. ja cie rozumiem doskonale :)
Marks ---> Na szpady
PS. Ty sie o moją kulture nie bój ;)
DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Dugi obrazek i znów wyłączam kompa
na razie i dobrej :)
katrin20 [ Kati ]
Fen... to nie fer... chcesz pomagać tylko jednemu... przytrzymajmy obu... niech używają nóg ;P
Ewunia... dłuuuuuuuuugie włosy? :> hehe :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
maniak--> dobranoc:*
co to za pojedynek się szykuje??..coś mnie chyba ominęło...
immo--> no własnie dlatego że nic nie zrobiłeś;D
Marksman [ Promyk ]
katrin - co do Fena - jakby mu przyszło do głowy uciekać...
Immo - wedle życzenia...
Twoja kultura by mi wisiała... gdyby nie okazywanie jej braku w mojej obecności i w kiedunku kobiety...

Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia ---> no to przepraszam za moją bezczynność :(((( :*
... ale trzeba było chociaż dawać jakiś sygnał dzwiękowy ze sie przewracasz to bym Cię złapał :>
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Wiecie co? DZIĘKI! Kanibale za dyche TFU! *pluje z pogardą*
Fenris_ek [ Fen ]
Nie, Katrin, jak biją się na szpady to nie będę przytrzymywał... jeszcze coś przejdzie na wylot :/
A tak w ogóle to brzydzi mnie brutalność, rozlew krwi, a objawy agresji wywołują u mnie spazmy. Idę poczytać Kubusia Puchatka.
PS. Nagrajcie pojedynek na video. KOniecznie ze zbliżeniami ;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
marx:> immo ma rację...ja nie chodze ylkołażę;D ni epatrząc pod nogi w dodatku:>
bolesna..ale prawda:D

Immothep [ Errare humanum est. ]
marks ---> ojjj jak to groźnie zabrzmiało.. brrr aż mnie ciary po plecach przeszły...
Marksman [ Promyk ]
Ewunia - ale tamto i tak ukazało brak kultury... forma była prymitywna
Gdzie ta broń??
katrin20 [ Kati ]
jogurt... a gdzie Ty tu widzisz kanibali? coś Ci się przywidziało hehe ;P ;D
fen... racja... lepiej zachować bezpieczną odległość
ewunia... krew się będzie zaraz lała, a Ty nie śledzisz wydarzeń! jak tak można? ;D

Fenris_ek [ Fen ]
Wybierzcie coś z mojego sklepiku :>
10 % zniżki na amunicję. Zwrotów nie przyjmujemy.
EwUnIa_kR [ Legend ]
och.....katerina przynies chipsy!
EwUnIa_kR [ Legend ]
co nie śledzę:>....mam teraz poważny dylemat:>
rniczypo [ Pretorianin ]
coś i ja dziś zasnąć nie mogę...
a wszystko przez tego WoW-a!!!

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ojjj se dzisiaj z wami zadagawszy..... Normalnie aż sam jestem w szoku! :(
Ide w kime.... Musze o mojej miłości pomyśleć :)
Co by tu zrobic żeby ładniej wyglądała :)
sista:
OFF: :*:*:*:*:*:*:*:*:*
UNOF: :*:*:*:*:*::*:*:*
BONUS: :*:*:*:*:*::*:*
Goodnght :) i naucz sie ze ja mówie sWET dreams a nie SWEET dreams :>
Keti ---> bajbaj :D :P :) :) :* :) :) :D :P (ten sztuczny tłum jest po to, żeby siostra nie widziała wiesz czego :) :)))
GoodNighT :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
zauważyłam!!!!!!!
masz:* :....jednego:>:>:>:>
wkurwiwszy mnie :D
dobranoc:>:D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
jaaaaki dół...... :( :<
EwUnIa_kR [ Legend ]
no wiesz że nie potrafię się na ciebie długo gniewać:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
bE CooL :> :>
Kam1kaze /logout

przemek__ [ PRZEMEK ]
nie spać nie spać :)
pozdro
katrin20 [ Kati ]
fen... niezły arsenalik... już Cię lubię :D
ewunia... już lecę po chipsy o cooole... ooo ja pier.... ale będzie przedstawienie... przy takim zestawie broni... hehehe ;P
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Dobra, robota odbębniona... jutro (tzn. dziś) trza wstać przed 14... też się chyba zbieram

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Marksman ---> nie wiem czy zauwazyłeś, ale nasze "palenie" poszło sie grzać :))))
Nie będzie już krwistej ofiary z hip-hopowca :((((

katrin20 [ Kati ]
kamyk więcej tak nie rób bo uwadze ewuni nic nie umknie i będziesz miał znowu przechlapane... branoc... i milusich snów ;D :*
ewunia... głęboki oddech i odpręż się... już Ci mówiłam, że złość urodzie szkodzi ;P

Fenris_ek [ Fen ]
Jogurt, jak ja ci zazdroszę, ech... Chętnie bym pooglądał slajdy pod powiekami :(
EwUnIa_kR [ Legend ]
ja też zauważyłam:>
Marksman [ Promyk ]
Kamyk - na odp skopiuję Ci coś z gygy
Ja (Czwartek 03.02.2005 21:20)
mówiłem Ci coś nt wątku "Klub Anty - Metal"
03.02.2005 | 16:08
*...:::JaRo:::...* [ Mr. Hanky ] https://sam_sobie_tu_wstaw_jakas_strone_WWW
Dlaczego wątek => Klub Anty Metal <= został usunięty ?
Przecierz nie łamał regulaminu.
" . . . ja od nowa skęcam skręta i łapię bucha by . . . by osiągnąć spokój ducha . . . "
03.02.2005 | 16:09
Kumavan [ Generał ]
Najwyższa pora z tym wątkiem anty-metal !! Co tak długo.
inni miny tiny mo, who's the next motherfucker to go?
03.02.2005 | 16:10 U.V. Impaler [ Hurt me plenty ] https://staregry.gry-online.pl
JaRo --> Zapewne dlatego, że nikt normalny nie ma ochoty czytać jak nieopierzeni nastolatkowie tytułują kogoś mianem "brudas".
- You're Frank Castle?
- Used to be.
03.02.2005 | 16:10
Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
dlaczego osobom ktore dopisywaly sie do wyzej wymienionego watku nie zostaly odjete punkty w 'rankingu'?
wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie...
03.02.2005 | 16:10
matisf [X]
Werter -> beznadziejny jestes, wlasnie wychodzi twoja kultura...
Ktos cie obraza? Czemu ty obrazasz innych? Czuje sie obrazonymi twoimi wypowiedziami...
Z Liściem Na Głowie -> bo on nie lamal regulaminu, ale nalezalo sie go pozbyc :)
[edit2]
Z Liściem Na Głowie -> to twoja opinia, mi sie wydaje ze jednak watek byl calkiem przyzwojecie potraktowany przez nas (z nie licznymi wyjatkami) to znaczy w formie zartu, wysmiania...
Czyli z tego wątka nie zostało nic
Marksman [ Promyk ]
Hmmm... miała być broń biała... a nie palna
Kamyk - branoc...
katrin20 [ Kati ]
jogurciku... słodkich... jogurtowych... truskawkowych... i kolorowych snów ;P :*
Immothep [ Errare humanum est. ]
Po krótkim zastanowaniu doszedłem do wniosku ze wołabym na pięści, wiecej bólu, a przy okazji oponent tak szybki nie wykituje
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Ide sobie spać kanibale jedne :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
no.....koguciki:D

roszpunka-16 [ Centurion ]
jebaki....
Fenris_ek [ Fen ]
Marks - przykro mi, takie czasy :(
Zdechł romantyzm wdeptany w błoto żołnierskimi buciorami, szlachetni panowie już nie walczą na broń białą, sprowokowani rzuceniem między nich jedwabnej chusteczki. Szkoda trochę, cholera.
O, popatrz, Immothep, nadąża za czasami. Może chociaż na noże?
Branoc wszystkim, mam szatański plan - wstanę rano o 6 i dokończę robotę. Ciekawe, czy mój organizm wytrzyma taki wstrząs.

katrin20 [ Kati ]
r16 ---> nie podoba się to wynocha! :<
Marksman [ Promyk ]
Immothep - a przy okazji oponent tak szybki nie wykituje - po prostu chcesz dłużej żyć??
Nie ma problemu... zaczynaj...

katrin20 [ Kati ]
fen ---> to branoc... ale Twój organizm raczej tego nie zniesie ;P
EwUnIa_kR [ Legend ]
fen--->branocka:*
r16--><papapa>
Marksman [ Promyk ]
Fen - Branoc...
Immothep [ Errare humanum est. ]
Marks ---> ja nie mówilem o sobie

roszpunka-16 [ Centurion ]
katrin - znajdz sobie chlopa, a nie siedzisz na czacie po polnocy :)
ewuniakr - ty tez sobie znajdz dziewcze
pewnie jestescie brzytkie jak noc :)

katrin20 [ Kati ]
ooo... to mój 1001 post hehe... :D ... ewuniu ten post dedykuję tylko i wyłącznie Tobie <rotfl> ;P :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
ja juz sobie dziewcze znalazłam..kilka nawet dziewcząt:)
tak...jestem brzyyyTTTTTka jak noc;)
ale kaska jeszcze brzydsza odemnei:D

katrin20 [ Kati ]
r16---> won mi stąd bo pożałujesz... już dawno po dobranocce więc wynocha... jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamilcz i nie psuj ludziom nastroju!

Fenris_ek [ Fen ]
A tak jeszcze zajrzałem...
roszpunka-16, dziecko... nie martw się, ciebie też ktoś jeszcze kiedyś przytuli. Pa. ;)

roszpunka-16 [ Centurion ]
ewunia -- znalazlas dziewcze? to ty nie jestes dziewczyna? eeee? nie rozumiem :O
vabso -- kabel, skarzypyta :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
kaśka:> siedzisz na czaciejakimś?:|..,,może byś mi znalażła jakies coś;D

roszpunka-16 [ Centurion ]
ja jestem piekna !!!
do tego jestem kobietom, mam 16 lat juz !!!

Immothep [ Errare humanum est. ]
r16 ---< marna prowokacja :)

roszpunka-16 [ Centurion ]
immo -- marnosc nad marnosciami... :)
katrin20 [ Kati ]
no właśnie się zastanawiam jaki czat ma na myśli to biedne dziecko bo ja na żadnym nie siedzę ;D
r16---to fajnie, że jeteś kobietom ...wierzymy na słowo :/
Marksman [ Promyk ]
Immo - żyjesz złudzeniami...
roszpunka - my już Cię pożegnamy...
roszpunka-16 [ Centurion ]
no przeciez piszemy teraz na czacie :)
Marksman [ Promyk ]
a propos:
Kto to u kija jest Vebso?? wie ktoś coś o nim??
roszpunka-16 [ Centurion ]
marks - dobranoc, skoro musisz isc juz spac :( zostan jeszcze
fenris - a ty mnie przytulisz? :)
Immothep [ Errare humanum est. ]
Marks ---> wydaje Ci się
EwUnIa_kR [ Legend ]
r16 a ty blondi jesteś ? bo ja tylko takie lubi...
kaska..jak myslisz?...nada się na parapet?...ty...a może to ona:D

roszpunka-16 [ Centurion ]
ewunia tak ale ciemna blond :) a o co chodzi?
EwUnIa_kR [ Legend ]
fajnie;)...a stukasz się cos czy trzeba z toba chodzić?
Immothep [ Errare humanum est. ]
r16 ---> loool no to juz po tobie :D
milo mi było ;)
Marksman [ Promyk ]
Immo - zaczynasz w końcu??:>
roszpunka -
Mam na imię Kamil, mam 15 lat, jestem z Gdyni.
Strasznie lubię, jak dziewczyna nosi stringi.
roszpunka-16 [ Centurion ]
immo -- dasz buzi? :)
ewunia -- nie lubie zwiazkow, chlopaki sa zbyt gupi dla mnie lubie jednorazowe randki
katrin20 [ Kati ]
Vebso???
ewunia z nią się chodzi... za rączkę do przedszkola
roszpunka-16 [ Centurion ]
marks -- a miales juz kobiete?

Fenris_ek [ Fen ]
EWunia.... ROTFL niemal dosłownie...
Buehehehe, dzięki. Idę spać z dobrym humorem.
EwUnIa_kR [ Legend ]
no to chodź bejbe...zapewnie ci taka noc że długo jej nie zapomnisz..
a od immo to wiesz co...;)
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
co tam sledziuchy?
nie spita?
mnie cholera na bezsennosc dzisiaj bierze cos...
Immothep [ Errare humanum est. ]
r16 --> moje usta już są zarezerowane... sajonara :)
Kamyk ---> moze lepiej nie, boje sie że zrobi Ci krzywde, a nie chce miec w papierach "paragrafu" ;)

roszpunka-16 [ Centurion ]
ewunia ty tesz mieszkasz w zabierzowie?
katrin 20 - czemu mnie obrazeasz?
katrin20 [ Kati ]
nie lubie zwiazkow, chlopaki sa zbyt gupi dla mnie lubie jednorazowe randki bułaaahahaha no chyba się gibnę ze śmiechu... dobre <hahaha>
ewunia lecieć po następną partię gwoździ i motek?? a jak to ona to przybiję jeszcze raz, ale tym razem oprócz łap, także jęzor ;P ;D

roszpunka-16 [ Centurion ]
immo - dla kogo i czego z nia teraz nie jestes?
EwUnIa_kR [ Legend ]
ke?
EwUnIa_kR [ Legend ]
katerina dawaj...języka nie przybijaj..zawołamy kumpli kilku rano..niech się dziewczę do czegoś przyda:P
roszpunka-16 [ Centurion ]
ewunia na ktorej ulicy? daleko od ogrodkow dzialkowych?
katrin20 - co to jest gibac?
Immothep [ Errare humanum est. ]
r16 ---> wow, a skąd ty wiesz z kim teraz jestem a z kim nie? a moze ona spi w moim łozku teraz?
katrin20 [ Kati ]
ta rozmowa mnie rozbraja hahahaha <lol> :D
fen brano :*
heja kush ;D
r-16 a niby kiedy Cię obraziłam
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
uu jakas akcja
:D
sweat :D
roszpunka-16 [ Centurion ]
immo to czego z niom nie spisz? szukasz kochanki? ;)
kitti20 - z tom raczka :(
Immothep [ Errare humanum est. ]
r16 ---> nie, po wczorajszej noc chce dzisiaj dać jej spokój, niech sobie słonko wypocznie :)
Kochanki nie szukam :)

roszpunka-16 [ Centurion ]
kce BUZI ;(
EwUnIa_kR [ Legend ]
r16 TO SE KUP

roszpunka-16 [ Centurion ]
ewunia uwarzaj z kim zadzierasz, mam kolegow w cracovji cracow !!!
Immothep [ Errare humanum est. ]
r16 ---> no to "chapaj dzide"

katrin20 [ Kati ]
ewunia kocham Cię za te Twoje wspaniałe pomysły :D
r16 ---> ojej... jakaś Ty delikatna... tylko nie popełnij z rozpaczy samobójstwa bo nam zabawę popsujesz buuułaaahahahahaha... a gibac to taki owoc <hahaha>
katrin20 [ Kati ]
chcesz buzi to kup se psa... najlepiej ślepego
EwUnIa_kR [ Legend ]
pogratulować.....nie zrób sobie czegoś..
Marksman [ Promyk ]
r16 - pytanie nie na miejscu...
roszpunka-16 [ Centurion ]
katrin a jak smakuje ten gibac?
immo - moge twojom?
ewunia - zazdroscisz :P

roszpunka-16 [ Centurion ]
marks - czyli jestes prawiczkiem, nananana, a ja nie jestem juz dziwicom od 3 lat, nananana
Immothep [ Errare humanum est. ]
r16 ---> no prosze, jaka obeznana w temacie, nic tylko pogratulować....
edit:
literówka...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-04 02:49:30]
EwUnIa_kR [ Legend ]
r16 zależy ...ale teraz to już raczej niczego;)..mam nadzieję że się rozumiemy;)
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
ta prowokacja staje sie niesmaczna...
kysz kimkolwiek jestes ty pedofilu ty!
roszpunka-16 [ Centurion ]
ewunia nie rozumiem chyba, wytlumacz :)
immo - mialam juz wielu chlopcow :) chce zebys byl jednym z nich :)
katrin20 [ Kati ]
r16 - ojej.... cóż za wspaniała nowina nanana... samogwałt?? czy nadziałaś się na latarnię?
immo lepiej uważaj... :)
Immothep [ Errare humanum est. ]
r16 ---> no to masz problem, bo ja nie chce :)
Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin ---> no co? :)

roszpunka-16 [ Centurion ]
ide jusz spac, immo napisz do mnie koniecznie [email protected]
kocham cie :* dobranoc moj skarbie
pa dziewczynki :)
katrin20 [ Kati ]
r16- miałaś już wieeeeeeeelu chłopców... no to tak czy inaczej nie pomyliłam się co do latarni

Brisk. [ Chomik ]
roszpunka-16 jako opiekun tej karczmy i dobrej zabawy toczącej sie wniej zwracam sie z takim czymś do Ciebie:
Jesteś tu niemile widziana. Nie pisz tu wiecej, nie chcemy tu kolejnych prowokacji. Żegnamy ozięble i oficjalnie. eot.
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2848137&N=1
Ty takiej zgody nie masz.
A Bande prosze o kompletne ignorowanie tej osobniczki. Bo psuje ona i zabawe i humory.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-04 02:56:54]

katrin20 [ Kati ]
immo - no nico :D
r16 - no!! już myślałam, że nigdy nie poleziesz... życzę koszmarów :>
Immothep [ Errare humanum est. ]
katrin ---> ooo, zazdrosna ?? :>
Brisk --> bry Panu :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
maciek:* wracaj do łóżeczka;)
katrin20 [ Kati ]
Brisk ---> witam :D
immo ---> a żebyś wiedział... buuuuuuuuuu!! ;( ;P :D

Brisk. [ Chomik ]
NOWA CZESC
Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin ---> be cool, nie masz sie czego martwić ;)