GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność|cz.201

03.02.2005
23:16
[1]

Brisk. [ Chomik ]

Bezsenność|cz.201

Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.

Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.


...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? ---- arthemide





Otwarte od 23 do 7 rano

03.02.2005
23:17
smile
[2]

M'q [ Schattenjager ]

Tradycyjnie:

Yo Prezes :-)

03.02.2005
23:18
smile
[3]

Immothep [ Errare humanum est. ]

edit:

nie pierwszy :[

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 23:16:12]

03.02.2005
23:18
[4]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

I znow to samo - mimo, ze jutro trza do pracy isc, ech.
Jelsi komus uda sie znasnc to zycze erotycznych snow :)

03.02.2005
23:31
[5]

Fenris_ek [ Fen ]

Zieeeew dobry.
Masz, X-Cody, to na sen >>

03.02.2005
23:32
smile
[6]

Fenris_ek [ Fen ]

[Edit for free] Pardon, obrazek za duży. A nie chce mi się zmniejszać.

03.02.2005
23:46
[7]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Łelkom Łelkom, dzisiaj będę zerkał co jakiś czas bo trochę roboty się nazbierało (w dzień się leniwiłem, to teraz odrabiać trzeba, nie ma lekko:)

03.02.2005
23:49
[8]

Fenris_ek [ Fen ]

To jest nas dwóch, Jogurt.

PS. Lubię jogurty. Mogą być nawet truskawkowe. Więc nie zbliżaj się :)

03.02.2005
23:50
smile
[9]

katrin20 [ Kati ]

Hejka wszystkim :D

...i buziaczki :*:*:*:*:*

03.02.2005
23:51
smile
[10]

Immothep [ Errare humanum est. ]

ale sie ekipa zbiera... ho ho :)

03.02.2005
23:53
smile
[11]

katrin20 [ Kati ]

Immo, a gdzie buzi... czy muszę się dopominać?! ... no jak się zachowujesz? ...chyba w Ciebie zwątpię hehe ;D ;P

03.02.2005
23:54
[12]

geeshu [ Vault Dweller ]

witam wszystkich :)

03.02.2005
23:55
[13]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cze


of:*:*:*:*
nof:*:*:*:*:*
sp:*:*:*:*:*

:*:*:*:*<----jak ktoś chce to brać

*(&&^%^%&^*( dobrą tablete p/b plz

03.02.2005
23:55
smile
[14]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Czeeeść KETI :> stęskniłaś sie? :))))


sista ---> :*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*::**:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:**:

cały pakiecik dla Ciebie :)))

03.02.2005
23:57
smile
[15]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

siostra -----> oto tableta pb najnowszej generacji :) weźmiesz z 5 i masz spokój :) ----->

03.02.2005
23:58
[16]

Immothep [ Errare humanum est. ]

buzi? a jakiej to racji? my sie znamy? ;)

Ewunia ---< ja wezme jeśli pozwolisz :) :*

03.02.2005
23:59
smile
[17]

katrin20 [ Kati ]

Hejka ewunia... jak tam? bardzo boli?

p/b ---> :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* ;)

kamyczku za Tobą zawsze ;D ... niecierpliwiąc się kiedy Cię zobaczę powyrwałam psu wszystkie włosy, jeden po drugim... mam pudla więc trochę tego było <lol> <hahaha>

04.02.2005
00:01
smile
[18]

katrin20 [ Kati ]

immo poczekaj aż znowu będziesz błagał chociaż o jednego malutkiego buziaczka... a za cholere nie dostaniesz! ;D ;P

04.02.2005
00:02
[19]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin --> ja nie błaga, to mnie błagają kobiety :> :P


Ewunia ---> chcesz coś PB? :>

04.02.2005
00:05
[20]

EwUnIa_kR [ Legend ]

katerina-->pożyczyć ci lornetki?:D brat się idzie kąpać;p
immo---> a co masz?;)

xcody jeśli jeszcze jesteś to :*

04.02.2005
00:05
smile
[21]

katrin20 [ Kati ]

immo musisz brać niezłe piguły skoro masz aż takie zwidy hehehe ;P powiedz jakie to chętnie spróbuję :> <lol>

04.02.2005
00:06
[22]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia --> nową tapete specjalnie dla Ciebie :> <lol> :D

04.02.2005
00:07
[23]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ooo immo...to idę do ciebie:>

04.02.2005
00:07
[24]

Immothep [ Errare humanum est. ]

katrin ---> zelki w ksztalcie misiow.... czerwone i niebieskie ;D

04.02.2005
00:07
smile
[25]

katrin20 [ Kati ]

No nie <hahaha> jak do oglądania potrzebna jest lornetka to szkoda mojego czasu ;P wolę większe obiekty... wyraźnie widoczne gołym okiem ;D

04.02.2005
00:12
smile
[26]

katrin20 [ Kati ]

immo dzia za info :D zaraz się w nie zaopatrzę... kurcze, ale gdzie ja teraz znajdę żelki ;P

04.02.2005
00:15
[27]

Valturman [ Konsul ]

cyctcyt dobry wieczór cyctcyct
*popatrzył na uciekające żelowe misie*

04.02.2005
00:17
[28]

EwUnIa_kR [ Legend ]

katerina:D wcal;e ni eo to mi chodziło:> brat ma wszystko na miejscu:>:>:> napewno:D

04.02.2005
00:17
smile
[29]

katrin20 [ Kati ]

Hejka valt ;D

04.02.2005
00:21
smile
[30]

katrin20 [ Kati ]

to dawaj tą lornetkę! :D długo mam jeszcze czekać!? ;P ... dawaj dawaj... żeby nikt się nie czepiał, że jestem niewychowana... PLOSIE <lol>

04.02.2005
00:27
smile
[31]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

To się robi wyspa wzajemnej adoracji ;)

04.02.2005
00:32
[32]

EwUnIa_kR [ Legend ]

już za późno:> ales się opamiętała:>...idę zobaczyć czy się coś nie przykleiło na parapet<hahaha>

04.02.2005
00:33
smile
[33]

katrin20 [ Kati ]

Przez Ciebie muszę iść po jogurt :D ... aż mi ślinka pociekła :D ... uwielbiam jogurt truskawkowy.... miami <rotfl>

04.02.2005
00:36
smile
[34]

Fenris_ek [ Fen ]

Ale ludzi...
Katrin, pierwszy się dobierałem do jogurtu :P

Właśnie znalazłem:
"Dentysta schyla się właśnie nad pacjentem i ma zamiar rozpocząć borowanie, gdy nagle zastyga w bezruchu i pyta nieufnie:
- Czy mi się to tylko wydaje, czy też trzyma pan rękę na moich jądrach?
Pacjent spokojnym głosem:
- To tylko taka mała asekuracja. Bo przecież nie chodzi o to, żebyśmy sobie ból zadawali ... Prawda, Panie Doktorze...?"

04.02.2005
00:36
smile
[35]

katrin20 [ Kati ]

Już wczoraj Ci trąbiłam żebyś dobrze pozamykała okna! <lol> ...a posmarowałaś parapet tym mazidłem, o którym wczoraj rozmawiałyśmy? <hahaha>

04.02.2005
00:40
[36]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pozmarowałam:D:D:D..czekam:D

fen--> znam:P

04.02.2005
00:41
smile
[37]

Fenris_ek [ Fen ]

Czym smarujecie parapety na południu?

04.02.2005
00:43
[38]

EwUnIa_kR [ Legend ]

fen--> ja nie moge powiedzieć..mam parapet-pułapkę..


ktos może mi pomóc? nie moge odkręcić soku:(...

04.02.2005
00:44
smile
[39]

katrin20 [ Kati ]

fen zabieraj jęzor z mojego jogurtu :D ten jest mój ;P

...i nie pytaj o mazidło bo to tajemna receptura i będziemy Cię musiały zabić jak Ci ją zdradzimy <lol> ...zresztą wierz mi, że nie chcesz wiedzieć <hahaha>

04.02.2005
00:46
[40]

Immothep [ Errare humanum est. ]

ja nawet nie chce wiedzieć o o so hozi z tym parapetem :D
W kobiecej głowie straaaaszne rzeczy sie rodzą i dzieją ;D

04.02.2005
00:48
smile
[41]

katrin20 [ Kati ]

Ja Ci pomogę bo widzę, że żaden nie podniesie kupra żeby pomóc ;P

...i co złapało się już coś? coś dużego... obrzydliwego... i zwisa jęcząc straszliwie? <hahaha>

04.02.2005
00:49
[42]

Fenris_ek [ Fen ]

Hm, pułapka... też dobrze wiedzieć, tak na wszelki wypadek.
Katrin, ten jogurt chyba duży jest - zbiorę łyżeczką z wierzchu, a resztę ci zostawię. Tylko pokrywkę otworzę sprawnym ciachnięciem. Mniam.

A słoiczek to między uda i kręcić jednoręcznie :(

04.02.2005
00:49
smile
[43]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Zerżnał mnie dżedaj
Wcisnał mi w pupę micze świetlne
Zerżnał mnie dżedaj
Może mnie zerżnie jeszcze
Zerżnął mnie dżedaj
Obok siedział mistrz Joda
Zerżnął mnie dżedaj
Może mnie zerżnął obaj


by Janiszewski

Ten to poeta nieskalany :)

04.02.2005
00:53
smile
[44]

EwUnIa_kR [ Legend ]

katerina---> blondi wisi i wyje...zostawiamy na noc?:P

* w jej głowie zaczęła się rodzić kolejna straszna rzecz *

04.02.2005
00:55
smile
[45]

Valturman [ Konsul ]

no to uczynił To z dużą Mocą cytcyt ;)
(ten Jeday)

04.02.2005
00:56
smile
[46]

katrin20 [ Kati ]

immo nie chcesz wiedzieć bo i tak Ci nie powiemy ;P ;D

fen nooo dobraaa nie będę aż taka wredna ]:-> ... i podziele się z Tobą... tylko żeby mi to było naprawdę sprawne ciachnięcie

jogurt... mniam gulp... eee... co ja to miałam powiedzieć... aaa tak... już wiem :D ...piękny wiersz, taki głęboki i pełen przemyśleń... aż łezka zakręciła mi się w oczu ze wzruszenia <lol>

04.02.2005
00:57
smile
[47]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

W sumie dałbym jeszcze więcej twórczości Janiszewskiego, ale widzę, że niektórzy się delektują jogurtami to nie będę obrzydzał ;)

04.02.2005
00:57
[48]

Marksman [ Promyk ]

Dobry wieczór...

Znowu spać się nie chce...

*boi się, że może być kolejną wiszącą i wyjącą ofiarą zostawioną na noc*

04.02.2005
00:59
[49]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrina ---> pfffff, bo mnie to akurat obchodzi ;P

Marks --> bry Panu

04.02.2005
00:59
smile
[50]

katrin20 [ Kati ]

no jsne, że zostawiamy... :D to ja lecę po młotek i kilka dłuuuuuuugich gwoździ ]:-> ...przynajmniej będzie miała pewność, że się utrzyma ]:->

...jaka ja potrafię być wspaniałomyślna i pomocna <hahaha>

04.02.2005
01:00
[51]

EwUnIa_kR [ Legend ]

i za to cię kocham kobieto mojegożycia:P:D

marx...hej:* bój się bój:D

04.02.2005
01:02
[52]

Fenris_ek [ Fen ]

Jogurt, nie uciekaj.... (chowam tasak i łyżeczkę za plecami)... Noo, zajrzyj jeszcze w monitor i przeczytaj nam jeszcze jeden wiersz... tak romantycznie się zaraz zrobi... na mnie nie zwracaj uwagi...

Czołem Marksman :)

PS. Ewunia, blondi wisi? LOL. Mogę wysłac do ciebie pewną znajomą? Widzę, że masz odpowiednie podejście... Z gwoździami też fajny pomysł...

04.02.2005
01:02
[53]

Valturman [ Konsul ]

no pora do domu ruszać troche snu złapać
dobranoc

04.02.2005
01:03
[54]

Marksman [ Promyk ]

*czuje u katrin zapędy sadystyczne*
Ewunia - :* *ale się boi;)*

04.02.2005
01:03
[55]

EwUnIa_kR [ Legend ]

fen---> ja specjalistka jestem...:)

04.02.2005
01:04
[56]

Marksman [ Promyk ]

Fen - czołem... kawał świetny... choć kiedyś słyszałem...
Valturman - branoc...
Immo - *sorry za ignorancję* Witam...

*nie umie patrzeć na nic co jest słodkie*

04.02.2005
01:04
smile
[57]

katrin20 [ Kati ]

jogurt ---> no widzisz jaki Ty jesteś słodki... palce lizać ;D ...masz rację teraz nie dawaj więcej ;P

immo --> już byś chociaż bezczelnie nie kłamał... pfffff ;P ;D

Val ---. branoc i kojojowych snów :D

Marks ---> a dobry wieczór... z minuty na minutę coraz lepszy... czy ktoś tu mówił o zapędach sadystycznych? <rotfl>

*i rzeczywiście jego obawa jest uzasadniona ]:->*

04.02.2005
01:07
[58]

EwUnIa_kR [ Legend ]

04.02.2005
01:07
smile
[59]

katrin20 [ Kati ]

Ewunia wiedziałam, że w końcu docenisz moje starania ;D ;P huuuuuuuuuuraaaaaaaaa <lol>

*Marks jak zwykle nie założył okularów*

:D

04.02.2005
01:09
smile
[60]

katrin20 [ Kati ]

oooo... a czyje to zdjęcie hehe ;D jesteś tak gorąca, że aż para leci hehe :D

04.02.2005
01:09
[61]

Immothep [ Errare humanum est. ]

katrina ---> pfffff, skoro nie chcecie mi powiedzieć, to sie nie będę przecież płaszczył, nie? :D
jak to czasami móie "Zycie w błogiej niewiedzy też ma plusy" :D

Marks ---> masz szczescie ze sie w pore zorientowaleś, bo już bym Cię lał.... :)

04.02.2005
01:10
[62]

EwUnIa_kR [ Legend ]

&^%%$&^ bez żartów...boli raczka..:(

04.02.2005
01:13
[63]

Marksman [ Promyk ]

*Marks ma bardzo dobry wzrok... nie potrzebuje okularów..*

Immo - to było wyzwanie??:>:>
javascript:checkValues();

04.02.2005
01:14
[64]

Marksman [ Promyk ]

*zastanawia się jak pomóc Ewuni... więcej proszków - niebardzo...*

04.02.2005
01:16
[65]

Immothep [ Errare humanum est. ]

żadam satysfakcji
*slap Marksa rękawiczka w polik* :D

04.02.2005
01:16
[66]

EwUnIa_kR [ Legend ]

marx,...nie dam rady już prochów..jeszcze dwa i zobaczę batmana...

niejest łatwo robić wszystko prawą ręką:|

04.02.2005
01:17
smile
[67]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia, trzeba było nie myśleć rano ogłupotach tylko patrzeć jak się lezie :>

04.02.2005
01:18
[68]

katrin20 [ Kati ]

immo... pfffff nie musisz się tak odrazu płaszczyć... na to zawsze przyjdzie pora ;D ...są inne znacznie przyjemniejsze metody ;P :D

ewunia już niedługo przestanie boleć, musisz wytrzymać :(... a batman to pół biedy, gorzej jak zobaczysz blondi w pokoju :D :*

04.02.2005
01:22
[69]

EwUnIa_kR [ Legend ]

katerina--> nie stresuj mnie;>
immo--> trzeba było nie rozbić tak żebym myśląła:D

marx--> nie daj się;)

04.02.2005
01:23
[70]

EwUnIa_kR [ Legend ]

czy wy rozumiecie co ja pisze wiogóle?:D

04.02.2005
01:24
[71]

Fenris_ek [ Fen ]

Będzie ten pojedynek czy nie? Idę sobie, nie mogę patrzeć na krew... :P

04.02.2005
01:24
[72]

Marksman [ Promyk ]

Immo - wybierz sposób swojego zejścia...
*ta zniewaga krwii wymaga*

Ewunia, trzeba było nie myśleć rano ogłupotach tylko patrzeć jak się lezie
Odrobinę kultury... by się Ci przydało...

04.02.2005
01:24
smile
[73]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Wpadłem cześc powiedzieć i idę się dalej uczyć :(

Dziś najgorszy egzamin w całej sesji : ELEMENTY MATEMATYKI FINANSOWEJ :(

Obrazek na zaznaczenie swojej obecności

04.02.2005
01:25
[74]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - rozumiem doskonale
Fen - jak immo nie ucieknie:>...

04.02.2005
01:27
[75]

Fenris_ek [ Fen ]

To ja go przytrzymam, Marks :D
( I zamknę oczy, bo nie mogę patrzeć na krew )

04.02.2005
01:28
[76]

EwUnIa_kR [ Legend ]

diablo---. to była moja tapeta przez ponad rok;)
mam zdjęcie na którym jestem bardzo bardzo podobna do tej pani..miałam jeszcze wtedy długie włosy;)

no to dobrze...widze błędy ale nie chce mi się ich poprawiać..za dużo czasu..

04.02.2005
01:29
[77]

katrin20 [ Kati ]

ewunia --- staram się, ale jakoś mnie ponosi :> :D

heja diablo i pa... przyjemnej nauki jeśli to możliwe :/ :)

...no to pojedynkujecie sie czy nie????? :D

04.02.2005
01:32
[78]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia ---> no i co, moze teraz zwalisz całą wine na mnie?? :| ja przecie nic... nie robiłem ;)
PS. ja cie rozumiem doskonale :)

Marks ---> Na szpady
PS. Ty sie o moją kulture nie bój ;)





04.02.2005
01:33
[79]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Dugi obrazek i znów wyłączam kompa
na razie i dobrej :)

04.02.2005
01:33
[80]

katrin20 [ Kati ]

Fen... to nie fer... chcesz pomagać tylko jednemu... przytrzymajmy obu... niech używają nóg ;P

Ewunia... dłuuuuuuuuugie włosy? :> hehe :D

04.02.2005
01:34
[81]

EwUnIa_kR [ Legend ]

maniak--> dobranoc:*

co to za pojedynek się szykuje??..coś mnie chyba ominęło...

immo--> no własnie dlatego że nic nie zrobiłeś;D

04.02.2005
01:36
[82]

Marksman [ Promyk ]

katrin - co do Fena - jakby mu przyszło do głowy uciekać...

Immo - wedle życzenia...
Twoja kultura by mi wisiała... gdyby nie okazywanie jej braku w mojej obecności i w kiedunku kobiety...

04.02.2005
01:36
smile
[83]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia ---> no to przepraszam za moją bezczynność :(((( :*

... ale trzeba było chociaż dawać jakiś sygnał dzwiękowy ze sie przewracasz to bym Cię złapał :>

04.02.2005
01:37
[84]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Wiecie co? DZIĘKI! Kanibale za dyche TFU! *pluje z pogardą*

04.02.2005
01:37
[85]

Fenris_ek [ Fen ]

Nie, Katrin, jak biją się na szpady to nie będę przytrzymywał... jeszcze coś przejdzie na wylot :/
A tak w ogóle to brzydzi mnie brutalność, rozlew krwi, a objawy agresji wywołują u mnie spazmy. Idę poczytać Kubusia Puchatka.

PS. Nagrajcie pojedynek na video. KOniecznie ze zbliżeniami ;)

04.02.2005
01:38
[86]

EwUnIa_kR [ Legend ]

marx:> immo ma rację...ja nie chodze ylkołażę;D ni epatrząc pod nogi w dodatku:>

bolesna..ale prawda:D

04.02.2005
01:40
smile
[87]

Immothep [ Errare humanum est. ]

marks ---> ojjj jak to groźnie zabrzmiało.. brrr aż mnie ciary po plecach przeszły...

04.02.2005
01:41
[88]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - ale tamto i tak ukazało brak kultury... forma była prymitywna

Gdzie ta broń??

04.02.2005
01:42
[89]

katrin20 [ Kati ]

jogurt... a gdzie Ty tu widzisz kanibali? coś Ci się przywidziało hehe ;P ;D

fen... racja... lepiej zachować bezpieczną odległość

ewunia... krew się będzie zaraz lała, a Ty nie śledzisz wydarzeń! jak tak można? ;D

04.02.2005
01:43
smile
[90]

Fenris_ek [ Fen ]

Wybierzcie coś z mojego sklepiku :>
10 % zniżki na amunicję. Zwrotów nie przyjmujemy.

04.02.2005
01:43
[91]

EwUnIa_kR [ Legend ]

och.....katerina przynies chipsy!

04.02.2005
01:44
[92]

EwUnIa_kR [ Legend ]

co nie śledzę:>....mam teraz poważny dylemat:>

04.02.2005
01:44
[93]

rniczypo [ Pretorianin ]

coś i ja dziś zasnąć nie mogę...
a wszystko przez tego WoW-a!!!

04.02.2005
01:45
smile
[94]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ojjj se dzisiaj z wami zadagawszy..... Normalnie aż sam jestem w szoku! :(

Ide w kime.... Musze o mojej miłości pomyśleć :)
Co by tu zrobic żeby ładniej wyglądała :)


sista:

OFF: :*:*:*:*:*:*:*:*:*
UNOF: :*:*:*:*:*::*:*:*
BONUS: :*:*:*:*:*::*:*

Goodnght :) i naucz sie ze ja mówie sWET dreams a nie SWEET dreams :>

Keti ---> bajbaj :D :P :) :) :* :) :) :D :P (ten sztuczny tłum jest po to, żeby siostra nie widziała wiesz czego :) :)))

GoodNighT :)

04.02.2005
01:46
[95]

EwUnIa_kR [ Legend ]

zauważyłam!!!!!!!


masz:* :....jednego:>:>:>:>

wkurwiwszy mnie :D

dobranoc:>:D

04.02.2005
01:50
smile
[96]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

jaaaaki dół...... :( :<

04.02.2005
01:51
[97]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no wiesz że nie potrafię się na ciebie długo gniewać:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

04.02.2005
01:51
smile
[98]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

bE CooL :> :>

Kam1kaze /logout

04.02.2005
01:52
smile
[99]

przemek__ [ PRZEMEK ]

nie spać nie spać :)
pozdro

04.02.2005
01:55
[100]

katrin20 [ Kati ]

fen... niezły arsenalik... już Cię lubię :D

ewunia... już lecę po chipsy o cooole... ooo ja pier.... ale będzie przedstawienie... przy takim zestawie broni... hehehe ;P

04.02.2005
01:56
[101]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Dobra, robota odbębniona... jutro (tzn. dziś) trza wstać przed 14... też się chyba zbieram

04.02.2005
02:01
smile
[102]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Marksman ---> nie wiem czy zauwazyłeś, ale nasze "palenie" poszło sie grzać :))))
Nie będzie już krwistej ofiary z hip-hopowca :((((

04.02.2005
02:04
smile
[103]

katrin20 [ Kati ]

kamyk więcej tak nie rób bo uwadze ewuni nic nie umknie i będziesz miał znowu przechlapane... branoc... i milusich snów ;D :*

ewunia... głęboki oddech i odpręż się... już Ci mówiłam, że złość urodzie szkodzi ;P

04.02.2005
02:04
smile
[104]

Fenris_ek [ Fen ]

Jogurt, jak ja ci zazdroszę, ech... Chętnie bym pooglądał slajdy pod powiekami :(

04.02.2005
02:04
[105]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja też zauważyłam:>

04.02.2005
02:05
[106]

Marksman [ Promyk ]

Kamyk - na odp skopiuję Ci coś z gygy

Ja (Czwartek 03.02.2005 21:20)
mówiłem Ci coś nt wątku "Klub Anty - Metal"

03.02.2005 | 16:08
*...:::JaRo:::...* [ Mr. Hanky ] https://sam_sobie_tu_wstaw_jakas_strone_WWW

Dlaczego wątek => Klub Anty Metal <= został usunięty ?

Przecierz nie łamał regulaminu.

" . . . ja od nowa skęcam skręta i łapię bucha by . . . by osiągnąć spokój ducha . . . "
03.02.2005 | 16:09
Kumavan [ Generał ]

Najwyższa pora z tym wątkiem anty-metal !! Co tak długo.

inni miny tiny mo, who's the next motherfucker to go?
03.02.2005 | 16:10 U.V. Impaler [ Hurt me plenty ] https://staregry.gry-online.pl

JaRo --> Zapewne dlatego, że nikt normalny nie ma ochoty czytać jak nieopierzeni nastolatkowie tytułują kogoś mianem "brudas".

- You're Frank Castle?
- Used to be.
03.02.2005 | 16:10
Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]

dlaczego osobom ktore dopisywaly sie do wyzej wymienionego watku nie zostaly odjete punkty w 'rankingu'?

wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie...
03.02.2005 | 16:10
matisf [X]

Werter -> beznadziejny jestes, wlasnie wychodzi twoja kultura...
Ktos cie obraza? Czemu ty obrazasz innych? Czuje sie obrazonymi twoimi wypowiedziami...

Z Liściem Na Głowie -> bo on nie lamal regulaminu, ale nalezalo sie go pozbyc :)

[edit2]

Z Liściem Na Głowie -> to twoja opinia, mi sie wydaje ze jednak watek byl calkiem przyzwojecie potraktowany przez nas (z nie licznymi wyjatkami) to znaczy w formie zartu, wysmiania...


Czyli z tego wątka nie zostało nic

04.02.2005
02:06
[107]

Marksman [ Promyk ]

Hmmm... miała być broń biała... a nie palna
Kamyk - branoc...

04.02.2005
02:06
[108]

katrin20 [ Kati ]

jogurciku... słodkich... jogurtowych... truskawkowych... i kolorowych snów ;P :*

04.02.2005
02:09
[109]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Po krótkim zastanowaniu doszedłem do wniosku ze wołabym na pięści, wiecej bólu, a przy okazji oponent tak szybki nie wykituje

04.02.2005
02:12
[110]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Ide sobie spać kanibale jedne :P

04.02.2005
02:13
[111]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no.....koguciki:D

04.02.2005
02:13
smile
[112]

roszpunka-16 [ Centurion ]

jebaki....

04.02.2005
02:14
[113]

Fenris_ek [ Fen ]

Marks - przykro mi, takie czasy :(
Zdechł romantyzm wdeptany w błoto żołnierskimi buciorami, szlachetni panowie już nie walczą na broń białą, sprowokowani rzuceniem między nich jedwabnej chusteczki. Szkoda trochę, cholera.
O, popatrz, Immothep, nadąża za czasami. Może chociaż na noże?

Branoc wszystkim, mam szatański plan - wstanę rano o 6 i dokończę robotę. Ciekawe, czy mój organizm wytrzyma taki wstrząs.

04.02.2005
02:15
smile
[114]

katrin20 [ Kati ]

r16 ---> nie podoba się to wynocha! :<

04.02.2005
02:16
[115]

Marksman [ Promyk ]

Immothep - a przy okazji oponent tak szybki nie wykituje - po prostu chcesz dłużej żyć??

Nie ma problemu... zaczynaj...

04.02.2005
02:16
smile
[116]

katrin20 [ Kati ]

fen ---> to branoc... ale Twój organizm raczej tego nie zniesie ;P

04.02.2005
02:16
[117]

EwUnIa_kR [ Legend ]

fen--->branocka:*

r16--><papapa>

04.02.2005
02:18
[118]

Marksman [ Promyk ]

Fen - Branoc...

04.02.2005
02:19
[119]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Marks ---> ja nie mówilem o sobie

04.02.2005
02:19
smile
[120]

roszpunka-16 [ Centurion ]

katrin - znajdz sobie chlopa, a nie siedzisz na czacie po polnocy :)
ewuniakr - ty tez sobie znajdz dziewcze

pewnie jestescie brzytkie jak noc :)

04.02.2005
02:19
smile
[121]

katrin20 [ Kati ]

ooo... to mój 1001 post hehe... :D ... ewuniu ten post dedykuję tylko i wyłącznie Tobie <rotfl> ;P :D

04.02.2005
02:21
[122]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja juz sobie dziewcze znalazłam..kilka nawet dziewcząt:)

tak...jestem brzyyyTTTTTka jak noc;)
ale kaska jeszcze brzydsza odemnei:D

04.02.2005
02:22
smile
[123]

katrin20 [ Kati ]

r16---> won mi stąd bo pożałujesz... już dawno po dobranocce więc wynocha... jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamilcz i nie psuj ludziom nastroju!

04.02.2005
02:22
smile
[124]

Fenris_ek [ Fen ]

A tak jeszcze zajrzałem...
roszpunka-16, dziecko... nie martw się, ciebie też ktoś jeszcze kiedyś przytuli. Pa. ;)

04.02.2005
02:22
smile
[125]

roszpunka-16 [ Centurion ]

ewunia -- znalazlas dziewcze? to ty nie jestes dziewczyna? eeee? nie rozumiem :O
vabso -- kabel, skarzypyta :P

04.02.2005
02:22
[126]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kaśka:> siedzisz na czaciejakimś?:|..,,może byś mi znalażła jakies coś;D

04.02.2005
02:23
smile
[127]

roszpunka-16 [ Centurion ]

ja jestem piekna !!!
do tego jestem kobietom, mam 16 lat juz !!!

04.02.2005
02:24
smile
[128]

Immothep [ Errare humanum est. ]

r16 ---< marna prowokacja :)

04.02.2005
02:25
smile
[129]

roszpunka-16 [ Centurion ]

immo -- marnosc nad marnosciami... :)

04.02.2005
02:26
[130]

katrin20 [ Kati ]

no właśnie się zastanawiam jaki czat ma na myśli to biedne dziecko bo ja na żadnym nie siedzę ;D

r16---to fajnie, że jeteś kobietom ...wierzymy na słowo :/

04.02.2005
02:27
[131]

Marksman [ Promyk ]

Immo - żyjesz złudzeniami...

roszpunka - my już Cię pożegnamy...

04.02.2005
02:27
[132]

roszpunka-16 [ Centurion ]

no przeciez piszemy teraz na czacie :)

04.02.2005
02:28
[133]

Marksman [ Promyk ]

a propos:

Kto to u kija jest Vebso?? wie ktoś coś o nim??

04.02.2005
02:28
[134]

roszpunka-16 [ Centurion ]

marks - dobranoc, skoro musisz isc juz spac :( zostan jeszcze
fenris - a ty mnie przytulisz? :)

04.02.2005
02:29
[135]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Marks ---> wydaje Ci się

04.02.2005
02:29
[136]

EwUnIa_kR [ Legend ]

r16 a ty blondi jesteś ? bo ja tylko takie lubi...

kaska..jak myslisz?...nada się na parapet?...ty...a może to ona:D

04.02.2005
02:30
smile
[137]

roszpunka-16 [ Centurion ]

ewunia tak ale ciemna blond :) a o co chodzi?

04.02.2005
02:31
[138]

EwUnIa_kR [ Legend ]

fajnie;)...a stukasz się cos czy trzeba z toba chodzić?

04.02.2005
02:31
[139]

Immothep [ Errare humanum est. ]

r16 ---> loool no to juz po tobie :D
milo mi było ;)

04.02.2005
02:32
[140]

Marksman [ Promyk ]

Immo - zaczynasz w końcu??:>

roszpunka -

Mam na imię Kamil, mam 15 lat, jestem z Gdyni.
Strasznie lubię, jak dziewczyna nosi stringi.

04.02.2005
02:32
[141]

roszpunka-16 [ Centurion ]

immo -- dasz buzi? :)
ewunia -- nie lubie zwiazkow, chlopaki sa zbyt gupi dla mnie lubie jednorazowe randki

04.02.2005
02:33
[142]

katrin20 [ Kati ]

Vebso???

ewunia z nią się chodzi... za rączkę do przedszkola

04.02.2005
02:33
[143]

roszpunka-16 [ Centurion ]

marks -- a miales juz kobiete?

04.02.2005
02:34
smile
[144]

Fenris_ek [ Fen ]

EWunia.... ROTFL niemal dosłownie...
Buehehehe, dzięki. Idę spać z dobrym humorem.

04.02.2005
02:34
[145]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no to chodź bejbe...zapewnie ci taka noc że długo jej nie zapomnisz..

a od immo to wiesz co...;)

04.02.2005
02:35
[146]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

co tam sledziuchy?
nie spita?
mnie cholera na bezsennosc dzisiaj bierze cos...

04.02.2005
02:35
[147]

Immothep [ Errare humanum est. ]

r16 --> moje usta już są zarezerowane... sajonara :)

Kamyk ---> moze lepiej nie, boje sie że zrobi Ci krzywde, a nie chce miec w papierach "paragrafu" ;)

04.02.2005
02:35
smile
[148]

roszpunka-16 [ Centurion ]

ewunia ty tesz mieszkasz w zabierzowie?
katrin 20 - czemu mnie obrazeasz?

04.02.2005
02:35
[149]

katrin20 [ Kati ]

nie lubie zwiazkow, chlopaki sa zbyt gupi dla mnie lubie jednorazowe randki bułaaahahaha no chyba się gibnę ze śmiechu... dobre <hahaha>

ewunia lecieć po następną partię gwoździ i motek?? a jak to ona to przybiję jeszcze raz, ale tym razem oprócz łap, także jęzor ;P ;D

04.02.2005
02:36
smile
[150]

roszpunka-16 [ Centurion ]

immo - dla kogo i czego z nia teraz nie jestes?

04.02.2005
02:36
[151]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ke?

04.02.2005
02:37
[152]

EwUnIa_kR [ Legend ]

katerina dawaj...języka nie przybijaj..zawołamy kumpli kilku rano..niech się dziewczę do czegoś przyda:P

04.02.2005
02:37
[153]

roszpunka-16 [ Centurion ]

ewunia na ktorej ulicy? daleko od ogrodkow dzialkowych?
katrin20 - co to jest gibac?

04.02.2005
02:38
[154]

Immothep [ Errare humanum est. ]

r16 ---> wow, a skąd ty wiesz z kim teraz jestem a z kim nie? a moze ona spi w moim łozku teraz?

04.02.2005
02:38
[155]

katrin20 [ Kati ]

ta rozmowa mnie rozbraja hahahaha <lol> :D

fen brano :*

heja kush ;D

r-16 a niby kiedy Cię obraziłam

04.02.2005
02:39
[156]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

uu jakas akcja
:D
sweat :D

04.02.2005
02:40
[157]

roszpunka-16 [ Centurion ]

immo to czego z niom nie spisz? szukasz kochanki? ;)
kitti20 - z tom raczka :(

04.02.2005
02:42
[158]

Immothep [ Errare humanum est. ]

r16 ---> nie, po wczorajszej noc chce dzisiaj dać jej spokój, niech sobie słonko wypocznie :)
Kochanki nie szukam :)

04.02.2005
02:43
smile
[159]

roszpunka-16 [ Centurion ]

kce BUZI ;(

04.02.2005
02:43
[160]

EwUnIa_kR [ Legend ]

r16 TO SE KUP

04.02.2005
02:45
smile
[161]

roszpunka-16 [ Centurion ]

ewunia uwarzaj z kim zadzierasz, mam kolegow w cracovji cracow !!!

04.02.2005
02:45
[162]

Immothep [ Errare humanum est. ]

r16 ---> no to "chapaj dzide"

04.02.2005
02:45
smile
[163]

katrin20 [ Kati ]

ewunia kocham Cię za te Twoje wspaniałe pomysły :D

r16 ---> ojej... jakaś Ty delikatna... tylko nie popełnij z rozpaczy samobójstwa bo nam zabawę popsujesz buuułaaahahahahaha... a gibac to taki owoc <hahaha>

04.02.2005
02:46
[164]

katrin20 [ Kati ]

chcesz buzi to kup se psa... najlepiej ślepego

04.02.2005
02:47
[165]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pogratulować.....nie zrób sobie czegoś..

04.02.2005
02:48
[166]

Marksman [ Promyk ]

r16 - pytanie nie na miejscu...

04.02.2005
02:49
[167]

roszpunka-16 [ Centurion ]

katrin a jak smakuje ten gibac?
immo - moge twojom?
ewunia - zazdroscisz :P

04.02.2005
02:49
smile
[168]

roszpunka-16 [ Centurion ]

marks - czyli jestes prawiczkiem, nananana, a ja nie jestem juz dziwicom od 3 lat, nananana

04.02.2005
02:50
[169]

Immothep [ Errare humanum est. ]

r16 ---> no prosze, jaka obeznana w temacie, nic tylko pogratulować....

edit:
literówka...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-04 02:49:30]

04.02.2005
02:51
[170]

EwUnIa_kR [ Legend ]

r16 zależy ...ale teraz to już raczej niczego;)..mam nadzieję że się rozumiemy;)

04.02.2005
02:51
[171]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

ta prowokacja staje sie niesmaczna...
kysz kimkolwiek jestes ty pedofilu ty!

04.02.2005
02:52
[172]

roszpunka-16 [ Centurion ]

ewunia nie rozumiem chyba, wytlumacz :)
immo - mialam juz wielu chlopcow :) chce zebys byl jednym z nich :)

04.02.2005
02:53
[173]

katrin20 [ Kati ]

r16 - ojej.... cóż za wspaniała nowina nanana... samogwałt?? czy nadziałaś się na latarnię?

immo lepiej uważaj... :)

04.02.2005
02:53
[174]

Immothep [ Errare humanum est. ]

r16 ---> no to masz problem, bo ja nie chce :)

04.02.2005
02:54
[175]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin ---> no co? :)

04.02.2005
02:55
smile
[176]

roszpunka-16 [ Centurion ]

ide jusz spac, immo napisz do mnie koniecznie [email protected]
kocham cie :* dobranoc moj skarbie

pa dziewczynki :)

04.02.2005
02:55
[177]

katrin20 [ Kati ]

r16- miałaś już wieeeeeeeelu chłopców... no to tak czy inaczej nie pomyliłam się co do latarni

04.02.2005
02:57
smile
[178]

Brisk. [ Chomik ]

roszpunka-16 jako opiekun tej karczmy i dobrej zabawy toczącej sie wniej zwracam sie z takim czymś do Ciebie:

Jesteś tu niemile widziana. Nie pisz tu wiecej, nie chcemy tu kolejnych prowokacji. Żegnamy ozięble i oficjalnie. eot.


[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2848137&N=1

Ty takiej zgody nie masz.


A Bande prosze o kompletne ignorowanie tej osobniczki. Bo psuje ona i zabawe i humory.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-04 02:56:54]

04.02.2005
02:58
smile
[179]

katrin20 [ Kati ]

immo - no nico :D

r16 - no!! już myślałam, że nigdy nie poleziesz... życzę koszmarów :>

04.02.2005
03:00
[180]

Immothep [ Errare humanum est. ]

katrin ---> ooo, zazdrosna ?? :>

Brisk --> bry Panu :)

04.02.2005
03:01
[181]

EwUnIa_kR [ Legend ]

maciek:* wracaj do łóżeczka;)

04.02.2005
03:02
[182]

katrin20 [ Kati ]

Brisk ---> witam :D

immo ---> a żebyś wiedział... buuuuuuuuuu!! ;( ;P :D

04.02.2005
03:03
smile
[183]

Brisk. [ Chomik ]









NOWA CZESC

04.02.2005
03:03
[184]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin ---> be cool, nie masz sie czego martwić ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.