GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wie ktoś może czy da się jakoś jeszcze dorwać figurke z DIABLO ??

03.02.2005
20:17
smile
[1]

TiGeReK [ Pretorianin ]

Wie ktoś może czy da się jakoś jeszcze dorwać figurke z DIABLO ??

--> chciałbym sobie zakupić :]

03.02.2005
20:19
smile
[2]

SirGoldi [ Gladiator ]

TiGeReK ---> Swego czasu był pewien porządny sklep internetowy również z takimi akcesoriami. Niestety już go nie ma. Spróbuj w hurtowni Play - mają tam dużo paści więc i to może będzie.

03.02.2005
20:23
smile
[3]

TiGeReK [ Pretorianin ]

SirGoldi --> thx

03.02.2005
20:26
smile
[4]

TiGeReK [ Pretorianin ]

cholercia --> alez to frogie :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.