
TiGeReK [ Pretorianin ]
Wie ktoś może czy da się jakoś jeszcze dorwać figurke z DIABLO ??
--> chciałbym sobie zakupić :]

SirGoldi [ Gladiator ]
TiGeReK ---> Swego czasu był pewien porządny sklep internetowy również z takimi akcesoriami. Niestety już go nie ma. Spróbuj w hurtowni Play - mają tam dużo paści więc i to może będzie.

TiGeReK [ Pretorianin ]
SirGoldi --> thx

TiGeReK [ Pretorianin ]
cholercia --> alez to frogie :]