
wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]
Program do edycji MIDI
chce wyslac sobie mmsa z netu z dzwonkiem i nawet mam juz upatrzone midi ale problemem jest rozmiar - midi ma 40 kb a ja potrzebuje czegos mniejszego niz 30 kb.
jakim programem [prostym] moge obciac zbedna czesc pliku?
z gory dziekuje za pomoc
wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]
^UP^
Immothep [ Errare humanum est. ]
a np Fruityloops Studio lub Cubase (ten drugi lepszy ale chol... drogi)
poszukaj dem