GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Emulator komórki na kompa.

03.02.2005
18:52
[1]

QrKo [ Enslaved One ]

Emulator komórki na kompa.

Chodzi mi o program, który emulowałby telefon komórkowy, tak zeby mozna byolo na PC uruchomic np. jakąś gre Java dla telefonu komórkowego.

03.02.2005
18:54
[2]

wysiu [ ]

No, sa takie.

03.02.2005
18:58
[3]

QrKo [ Enslaved One ]

Jakieś konkretne nazyw albo linki?

03.02.2005
18:59
[4]

wysiu [ ]

Jakas konkretna komorka?

03.02.2005
19:07
[5]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Wysiu- np. Nokia serii 60 ;)
Tez jestem zainteresowany :) Lubie pobawic sie komorkami ale nie wszystkie widzialem niestety :)

03.02.2005
19:17
[6]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Wiem, że jest na Nokie, i z tego co wiem tylko na Nokie. Nazwy nie pamiętam, ale wiem, że był kiedyś o tym wątek na forum serwisu www.zedge.no
Później może poszukam, a jak nie to może ty spróbuj ;D

03.02.2005
19:19
[7]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

dobra mam link do emulatora Siemensa C 60 :)
https://gsm.gery.pl/cms/?id=1267

03.02.2005
19:50
[8]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Jakos powatpiewam, żeby dało sie na nim jave odpalić, ale spróbuje i napisz jak tam efekty.

03.02.2005
20:06
[9]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

nie sciagam bo nie mam potrzeby :)
Ale jakby ktos dal nokie 60 na symbianie to chetnie zajrze ;)

03.02.2005
20:14
[10]

pauleta [ Konsul ]

o ja tez chcem takie coss :D ale byle jaki model a ten wyzej link nie chce sie pobierac :(

03.02.2005
20:21
[11]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

wlasnie, a 3,50 nie chce mi sie placic :P

03.02.2005
20:22
[12]

pauleta [ Konsul ]

a ja wyslalam esemesa i napisano mi nie kod a ze nie istnieje cos tam ten kod do tego itp. :D szybko dajcie cos!!!!!!

03.02.2005
20:32
[13]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

@Kuzi2
No właśnie slyszałem, że owy emulator jest tylko na te Nokie z Symbianem, ew. tylko na sama 6600.
Na dole masz linka do innego stuffu do ww. Nokii. I naprawde radze przeszukac forum, które podałem wyżej, napewno znajdziesz to czego potrzebujesz, bo właśnie tam to wyczytałem.

03.02.2005
20:35
smile
[14]

Mastyl [ Legend ]

wysiu dostal konkret to sie ulotnil :)

03.02.2005
20:49
[15]

pauleta [ Konsul ]

Space Cowboy gdzie mozna sciagnac emulator nokii?? wiesz moze

04.02.2005
11:04
[16]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Mówiłem, przeszukajcie forum serwisu www.zedge.no. Tam widziałem kiedys wątek o emulatorze, tylko nie pamiętam jak sie nazywał.

04.02.2005
11:19
[17]

iryshc [ Chor��y ]

Taki emulator jest do znalezienia np. na eMule. Search -> Nokia Emulator. Calkiem niedawno sam się tym bawiłem. Po zainstalowaniu trzeba się zarejstrować na jakimś forum Nokii i przysyłają wam kod rejstracyjny. Oczywiście wszystko za free.

Oprócz tego że można bawić się w gry Java to można jeszcze np. przeglądać strony WAP, zaglądać do wszystkich opcji, zmieniać tapete, dzwonki itp.

04.02.2005
18:53
smile
[18]

pauleta [ Konsul ]

uppppp

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.