GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomocy! Problem z drukarką i wordem.

03.02.2005
18:45
smile
[1]

bone_man [ Powered by ATI ]

Pomocy! Problem z drukarką i wordem.

Postaram się pisać jasno. Znajomej wymienili komputer i nagle drukarka (HP Deskjet 610C) zaczęła zachowywać się cokolwiek dziwnie. Czegokolwiek by nie napisała, drukarka zawsze drukuje bez prawego marginesu. Nawet jeśli w Word’zie wszystko jest ślicznie wycentrowane. Problem ten pojawia się, w zasadzie, tylko przy orientacji papieru ustawionej na „poziomo.” Np.: po wstawieniu i wycentrowaniu tabeli, ta zawsze będzie wydrukowana maksymalnie z prawej strony. Zaznaczam, ze zmiana ustawień marginesów, miejsca na oprawę itp. nie przynosi skutku. Oczywiście, nie pomagają tez opcje rozmieszczanie tekstu na pasku narzędzi. Informatyk stwierdził, ze to wina sprzętu i przyniósł inna drukarkę, która miała te same objawy. Dlatego jest to raczej kłopot dotyczący ustawień programu i drukarki… Znajoma potrzebuje sprzętu do pracy – tabele, adresowanie kopert, pisma oficjalne itp. Rozmieszczenie elementów na stronie jest tutaj bardzo ważne… Proszę Was o pomoc – czy jest to kwestia ustawień Word’a, sterowników, wirusa, czy może faktycznie wadliwego sprzętu?
Drukarka to HP Deskjet 610C. System operacyjny - Windows 2000 + Microsoft Office 2000.
Dzięki.03.02.2005
20:24
smile
[2]

bone_man [ Powered by ATI ]

UP!. Ktoś musi wiedzieć. :P

03.02.2005
22:58
[3]

Sharky [ Generał ]

Skoro jest nowy komp i na dwoch drukarkach sie to dzialo to ja bym stawial na sterowniki/ustawienia sterownikow/zle ustawiony LPT w kompie(SPP/EPP) lub tez skopany, w takiej wlasnie kolejnosci.

03.02.2005
23:00
[4]

aikikaisensei [ Senator ]

Moja rada może wydać się dziwna, ale spróbuj wydrukować coś w notatniku. Tylko, żeby ten tekst zawierał polskie znaki pisane różną czcionką. Może nawet być jedno zdanie.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.