GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Afterburner/cos w tym stylu

03.02.2005
17:51
[1]

gregoriusek [ Pretorianin ]

Afterburner/cos w tym stylu

heh, ostatnio wzielo mnie na gry RPG, a jak musze opuscic dom i moje WoW to przydaje sie zakurzony GBA z golden sunem, FF i cala zgraja innych przyjemnych gier :)
zawsze narzekalem na oswietlenie, moje oczy , zmeczone juz 10 godzinami gry w WoW nie potrafia przyzwyczaic sie do czerni ekranu gemboja. Dlatego tez pomyslalem o Afterburnerze lub czyms w tym stylu.

Poszukalem i nie znalazlem zadnej aukcji ani sklepu w polsce gddzie moglbym go kupic. Spytalem sie kolegi , GB mastera :) czemu tak jest. Powiedzial ze od czasu wejscia na rynek GBA SP a teraz DS juz nikt tego nei potrzebuje.

hmm a wiec to prawda ? jestem jednym na miliony ? W polsce nie kupie tego uroczego urzadzenia ?

03.02.2005
17:56
[2]

Jogurt [ Pretorianin ]

gregoriusek-->

Afterburnera już nie produkują, niestety nawet jak go dostaniesz to w granicach 200zł.

03.02.2005
17:57
[3]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

możesz najwyżej kupić używany GBA z afterburnerem

sam kiedys sprzedawalem i osiagnal duza cene, jakiej normalny GBA by nie mial.
lepiej sprzedaj GBA i kup SP, bo afterburnery czesto maja babelki powietrza na wyswietlaczu, albo rysy, jako ze sa uzywane

03.02.2005
18:14
[4]

micpl187 [ Generaďż˝ ]

Był jeszcze Illuminator Pro - oświetlenie zewnętrzne, jakośc porównywalna z Afterburnerem.

04.02.2005
15:13
[5]

gregoriusek [ Pretorianin ]

heh mam illuminatora ale to nie to samo co afterburner :)
chyba zrobie jak mowicie tyle ze kupie DS'a :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.