GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy któś używa podręcznika "Twist 3" do nauki angielskiego?

03.02.2005
16:54
smile
[1]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Czy któś używa podręcznika "Twist 3" do nauki angielskiego?

Kompletne pytanie brzmi: czy ktoś używa podręcznika Twist 3 i ma już zrobione (na kompie) Explorations z rozdziału 3? Nie to, żebym był leniwy, ale wiecie, jak człowiek ma HL2 to chciałby pograć, nie? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.