hohner111 [ DragonHeart ]
Nowy (?) test dla kart graficznych :)
https://www.idvinc.com/html/pangaea_main.htm ---> 136MB chyba 7 otoczeń do wyswietlania :) Same drzewka, mega lasy :) Piekna sprawa, u mnie 1024x768x MAX + FSAAx2Q = minimum 15fps :( w England Autumn :( Aha, ten system drzew uzyty bedzie w The Elder Scrools 4: Oblivion :)
matisf [ X ]
jaka masz grafe ?
hohner111 [ DragonHeart ]
tak jak w podpisie, GF6800 128MB

matisf [ X ]
hohner111 ->
AMD Athlon 2500+@2,0Ghz (FSB 182Mhz) | Freezone QC - 92Cu | 512DDR 400@364Mhz | ASUS V9999LE (12p, 6v) 2.2ns (325/700Mhz) |
Soltek 75FRN2-L | Seagate U6 40GB 5400rpm | DVD+RW NEC 1100 | SB Live! Value (1024) | Obudowa Tracer (2xCooler IN (front
chyba sie caly nie zmiescil :)
hohner111 [ DragonHeart ]
mastif -> ASUS V999LE to GF6800LE ---> zmodowany na 6800 (12 potoków i 6 vertexów a normalny 6800 ma tylko 5 :P ) + podkręcony :)
Reszta testów srednio 30-40fps tylko ta Anglia mi kompa zamula :( Ale to tez tylko w jednym miejscu...
matisf [ X ]
kurde nie widze :|
[edit]
o jest faktycznie za ramami :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 16:24:53]

Weakando [ Senator ]
Ooo... to coś dla mnie i mojego demona :) GeForce 3 Ti 200 64mb :P Niedawno go podkręciłem i miał więcej pkt. w 3dmarku niż jakiś słabszy FX5200 :)
hohner111 [ DragonHeart ]
Nie wiem czy sie wlaczy na GF3 bo CHYBA musi miec PS2 ale nie dam sobie nic opciac, mozna sciaganc i sprobowac :)

bone_man [ Powered by ATI ]
A mnie sie nie chce teraz sciagac, moze wieczorem zobacze, co to. :)
Dzieki za info.

Weakando [ Senator ]
"The most restricting requirement is a videocard with Shader Model 2.0 or better support.* For NVIDIA-based cards, these include the 5XXX and up models. For ATI-based cards, these include the Radeon 9600 and up models"
No to się rozpędziłem ;(
matisf [ X ]
Jakos w Far Cry mi sie bardziej grafika podoba...

alien75 [ Konsul ]
O godz 16-30 stolica dostarczyła mi gf 6800 gt asusa już ściągam i testuje :))))

techi [ Legend ]
heh chyba na Moim Radku 9550 nie pojdzie:)
Boję się o TES IV:)

Ramz [ Konsul ]
Na moim podkreconym GF6600 300/500@450/550 wszystko latalo powyzej 35 oprocz angli ktora przycisnela mi kompa i spadlo do 16 FPS w niektorych miejscach.
Oczywiscie testy robione na rozdzielczosci 1280x1024 w trybie high_detail.
PS. Gdzie tam sie wlancza AA i FSA ?? (czy wlaczyliscie to tylko w sterach ???)
PS.Ta karta niedosc ze podkreco to jeszcze zmodowana do Quadro FX 540.
hohner111 [ DragonHeart ]
Ramz ---> z poziomu sterowników tylko...niestety...ale graficznie wg. mnie ladnie to to sie prezentuje :)

Bdx [ Senator ]
Cos mi swita, ze bylo juz na 4um cos podobnego..tzn byly drzewka, wiatr z mozliwoscia regulacji sily wiatru..troche dawno temu, takze nie pamietam dokladnie.
W kazdym razie, czy to teraz to jakis benchmark czy samo demo ?
btw. slabo ssie z ich serwera :/

Bdx [ Senator ]
heh, wiatr z mozliwoscia sily wiatru :p
przepraszam za blad przepraszam ;)
hohner111 [ DragonHeart ]
BDX ---> to najnowszy ich produkt, całe lasy a nie tylko drzewka :P TO samo demo z mozliwoscia pokazywani klatek, chodzenia sobie, zmieniania sily wiatru itp. Mi z ich serwera sciagalo sie 30 minut....
Bdx [ Senator ]
To cyba jest to co kiedys tylko tak jak piszesz nowa wersja...
Co do szybkosci ssania to widocznie golasy sie rzucily bo mam transfer ~11KBs :p (zazwyczaj 7x tyle)
No nic niech zasysa..pogram w miedzyczasie w czarne lusterko :)
Ramz [ Konsul ]
hohner111 - ujdzie w tloku :P :P ,ale jak do tego jeszcze dolaza AI, i inne obiekty to zeczywiscie moze stanowic problem dla obecnych piecykow :D.
Bdx Ja - nie narzekam na transfer mialem 50-60 kb/s :D
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Radeon 9600 Pro 400/400 128, reszta - sygnaturka.
Wszystkie mapki w 1280 x 1024, detale medium - średnio 25 - 35 FPS, podchodziło nawet pod 50 momentami.
Po południu zrobię jeszcze testy na high, ale teraz już muszę iść do budy. :)

oksza [ Senator ]
Rzeczywiście, Anglia najbardziej obciąża proc, ale też i jest najładniejsza.
Skąd macie info, że ten silnik wykorzystany będie w nowym Elder Scroll?
hohner111 [ DragonHeart ]
oksza ---> nie ten silnik bo Elder jest robiony na silniku Unreal3 ale ten system "odrzewienia" bedzie w tej grze a info jest na glownej stronie programu :)