GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziewczynie na Walentynki

03.02.2005
15:08
smile
[1]

Don Clecuzzio [ Centurion ]

Dziewczynie na Walentynki

Jestem z moją ukochaną miesiąc.
Co jej kupić na walentynki, jak myślicie?
Ja nie mam pomysłów, pomóżcie!

03.02.2005
15:10
[2]

eJay [ Gladiator ]

Walentynki dopiero za 2 tygodnie, wiec nie ma co sie spieszyc:)

03.02.2005
15:12
smile
[3]

-—«( MadtracK )»—- [ Pretorianin ]

kupic kupic kupic... jak bym mial dla kogo to bym sam wlasnorecznie cos zrobil, takie prezenty sa najlepsze

03.02.2005
15:15
[4]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

I zaczelo sie :)) teraz bedzie tona takich watkow ;PP To dziala jak lawina :]

03.02.2005
15:17
smile
[5]

los Bartos [ 512 ]

hmm to wkoncu chyba Twoja ukochana... zero swojego wkladu... moze zamiast mowic co kupic kupie za Ciebie i podrzuce 13 lutego do Ciebie co?

03.02.2005
15:20
smile
[6]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

—«( MadtracK )»—- ma racje zrob jej cos ciekawego nie koniecznie musi byc na powaznie nie musi takze byc romantycznie najwazniejsze by bylo Twoje ;)

04.02.2005
11:03
[7]

Obestyjka [ Pretorianin ]

jestes z nią miesiąc i jeszcze nie wiesz co lubi czym sie interesuje?!
kup jej to czego potrzebuje np jesli lubi malowac to jakis specjalny pedzel, jak lubi konie to jakąs figuke z koniem, jak lubi muzyke poważaną to: zrób spis tego oc ma, lec do sklepu z taką muzyką i pożal sie sprzedawczyni pokazując liste i ona ci cos dobierze....... proste.

04.02.2005
11:13
[8]

|kszaq| [ Konsul ]

może dużego misiaka pluszowego ?

04.02.2005
11:14
[9]

kamcia2000 [ Centurion ]

nie kupuj tylko duzych maskotek, bo nie ma co z tym robic i potem leza tylko i sie na nich kurz osadza.

04.02.2005
12:10
smile
[10]

Chupacabra [ Senator ]

poiwedz jej, ze to wstretne amerykanskie imperialistyczne i komercyjne swieto i je bojkotujesz:]

04.02.2005
12:24
smile
[11]

Ginter !!!! [ Major ]

ja nie musze sie oto martwić bo nie mam dziewczyny

04.02.2005
12:34
smile
[12]

neon_one [ Pretorianin ]

najlepszym prezentem 14 lutego będziesz Ty (w czerwonej kokardzie :P), a do tego możesz kupić ładne kwiaty i czekoladki "Merci", które oczywiście zjecie razem (nie wiem czy wiesz, ale czekolada nasila popęd seksualny i taki wieczór może się naprawdę miło skończyć)

04.02.2005
12:39
smile
[13]

iNfiNity! [ Senator ]

Ginter - to kup chłopakowi, na pewno się ucieszy, hłehłe!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.