GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy jestes Gothem?

03.02.2005
14:24
smile
[1]

-—«( MadtracK )»—- [ Pretorianin ]

Czy jestes Gothem?

Jeżeli Twoje dziecko jest gothem, zmień to z pomocą Boga! Poniżej znajduje
się lista znaków ostrzegawczych, które wskazują na to, że Twoje dziecko jest
zagubioną owca i zeszło ze ścieżki Bożej. Kultura gotycka jest kulturą
niejasną i
często niebezpieczną, w której to nastolatki często pragną uczestniczyć.
Wprowadza ona umysły młodych ludzi w wyimaginowany świat zła, ciemności i
przemocy. Proszę, szukaj ich poprzez rozmowę, modlitwę i rodzicielską
opiekę, aby wyplenić pokusy Szatana z duszy Twego dziecka, jeżeli pięć lub
więcej punktów jej/jego dotyczy:

1.Regularnie nosi czarną odzież.
2.Ubiera koszulki z nazwą lub wizerunkiem rockowej grupy muzycznej.
3.Maluje oczy używając czarnych specyfików, maluje usta lub też paznokcie.
4.Nosi dziwną, srebrną biżuterię lub symbole (trzy szóstki, pentagram i inne
symbole wyznające Szatana).
5.Wykazuje zainteresowanie w tatuażach i piercingach.
6.Słucha gotyckiej lub jakiejkolwiek innej anty-socjalnej muzyki. (Marylin
Manson twierdzi, że jest antychrystem i wypowiada się publicznie przeciwko
Panu. Proszę, wyrzuć takie płyty kompaktowe NATYCHMIAST.)
7.Zadaje się z innymi ludźmi, którzy ubierają się, zachowują i mówią
ekscentrycznie.
8.Nie wykazuje zainteresowania w takich czynnościach jak: czytanie Biblii,
modleniu się, chodzeniu do koscioła lub uprawianiu sportu.
9.Wykazuje rosnące zainteresowanie tematami: śmierć, wampiry, magia, vodoo i
innymi, które dotyczą szatana.
10.Bierze narkotyki.
11.Pije alkohol.
12.Chce popełnić samobójstwo i/lub ma depresję.
13.Tnie się, przypala lub robi sobie krzywdę w kazdy inny sposób. (To
satanistyczny rytuał, który poprzez ból odwraca uwagę od światła Pana
naszego i Jego miłości. Poszukuj pomocy u psychologa.)
14.Narzeka na nudę.
15.Śpi bardzo długo lub bardzo mało.
16.Czesto nie spi w nocy.
17.Nie lubi światła słonecznego oraz innego światła.
18.Żąda często prywatności.
19.Spędza bardzo dużo czasu samotnie.
20.Żąda czasu sam na sam ze sobą oraz ciszy.(Prawdopodobnie to po to, by
Twoje dziecko mogło rozmawiać ze złymi mocami poprzez medytację.)
21.Nalega, by spędzać czas z przyjaciółmi bez uczestnictwa dorosłego.
22.Nie szanuje autorytetu nauczycieli, duchownych, zakonnic, starszych itp.
23.Żle zachowuje się w szkole.
24.Źle zachowuje się w domu.
25.Bardzo dużo je lub bardzo mało je.
26.Je żywność gotycką.
27.Pije krew lub wyraża zainteresowanie w tym kierunku.(Wampiry wierza, że
to sposób by dosięgnąć Szatana. Takie zachowanie jest niebezpieczne i trzeba
oduczyć tego NATYCHMIAST.)
28.Ogląda telewizję kablową lub inne skorumpowane media. (Zapytaj się w
lokalnej parafii jakie programy telewizyjne są odpowiednie dla Twego
dziecka.)
29.Gra w gry komputerowe, które sa brutalne.
30.Nadużywa internetu.
31.Kreśli symbole satanistyczne lub/i brutalnie potrząsa głową w rytm
muzyki.
32.Tańczy poruszając się prowokacyjnie i seksualnie.
33.Wykazuje zainteresowanie seksem.
34.Onanizuje się.
35.Jest homoseksualny lub/i biseksualny.
36.Nosi przypinki, naszywki z wyrażeniami "Jestem gothem", "Jestem martwa"
itp.
37.Twierdzi, że jest gothem.

Jeżeli pięć lub więcej punktów odnosi się do Twego dziecka, powinnieneś
szybko zainterweniować. Kultura gotycka jest niebezpieczna, a Szatan
'rośnie' dzięki niej. Jeżeli któryś z problemów trwa, zapisz swoje dziecko
na terapię psychologiczną.

03.02.2005
14:29
smile
[2]

hilander [ ]

o w morde jestem gothem

conajmniej 35 pkt sie zgadza

BTW jak często bywasz na stronie radia maryja ?

03.02.2005
14:30
smile
[3]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

hmm spełniam 18 pkt :) tylko zastanawia mnie jedno: co to ku*** jest żywność gotycka??? ;)

03.02.2005
14:31
[4]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Właściwie, gdzie to znalazłeś?
Z testu wynika że jestem gotem, ciekaw jestem tylko, czym jest "żywność gotycka". ;P

03.02.2005
14:32
smile
[5]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

</Edit mode on>
spełniam 18 punktów (nie 18 punkt)
<Edit mode off/>
To się da leczyć (tzn gotycyzm :P)?

03.02.2005
14:33
smile
[6]

Stary Wuj [ Generaďż˝ ]

Byl kiedys taki wokalista, Karol Gott,
z bratniej Czechoslowacji -
to o jego dziecko chodzi ???

:-)

Stary Wuj

03.02.2005
14:33
smile
[7]

pasterka [ Paranoid Android ]

ssummoner --> black pudding i czarna polewka ;))

03.02.2005
14:34
smile
[8]

hilander [ ]

ostatni pkt daje wiele do myślenia .........

03.02.2005
14:34
[9]

Regis [ ]

28.Ogląda telewizję kablową lub inne skorumpowane media. (Zapytaj się w
lokalnej parafii jakie programy telewizyjne są odpowiednie dla Twego
dziecka.)


JAK TO "JAKIE" ?! TV TRWAM NATURALNIE! :)

A tak na serio - autor tego tekstu i ludzie mu podobnie powinni sie leczyc :)

03.02.2005
14:38
smile
[10]

wysiu [ ]

Stary Wuj --> A prawda, byl taki, slynny artysta, nawet nazwali miasto w Czechach na czesc jego ust.

03.02.2005
14:41
[11]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

ja sam zaliczam się do grupy która spełnia przynajmniej 1/3 tych pkt a za gotha się nie uważam, dziwne nie???

03.02.2005
14:41
smile
[12]

-—«( MadtracK )»—- [ Pretorianin ]

hilander [ Spartan ]
Nie bywam na stronie radia ma ryja, ale fajnie jest posluchac tego belkotu o jedym i tym samym :) Mozna sie posmiac grubooo;p

ssummoner [ ] https://www.ziemni.risp.pl
Qmpel mi to wyslal przez @ :)

Tak w ogole to tez mnie ciekawi co to jest zywnosc gotycka :) A tak w ogole to spelniam kazdy z tych punktow ktory nie odnosi sie besposrednio do kultury gotyckiej :)

03.02.2005
14:45
[13]

ssummoner [ Nagi Golas ]

E tam, kolejny łańcuszek. ;]

03.02.2005
14:49
[14]

cronotrigger [ Rape Me ]

prosze panow.. co to do cholery jest...

26.Je żywność gotycką. ????

a punktow spelniam chyba 6-7

03.02.2005
14:51
smile
[15]

Wybor [ Battlefield 2 ]

Spełniam jakieś 10 punktów... :)
Ale to jest śmieszne <lol> szczególnie punkty :27 i 37.

03.02.2005
14:55
[16]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Hell yeah! Punkt 18 rządzi.

"Nie wykazuje zainteresowania w takich czynnościach jak: czytanie Biblii,
modleniu się, chodzeniu do koscioła lub uprawianiu sportu." - ciekawe ilu polskich katoli kiedykolwiek przeczytało choćby jedną stronę Biblii.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 14:54:31]

03.02.2005
14:56
[17]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

O nie! Każde z moich rodziców spełnia co najmniej 10 punktów! Co robić??????????

03.02.2005
14:56
[18]

Andrewlee [ BFXXJ ]

O kurcze, spelniam 7 punktów...
Nie chce isc do piekla :(

:)

03.02.2005
15:01
[19]

anen [ Konsul ]

Hehehe
No ja spelniam z 20 pkt
ale rownie dobrze monza stworzyc takie cos
Golhem
1.Regularnie wchodzisz na Gol'a
2. Wierzeysz ze Soulcatcher jest panem dusz.
3. Wymaiwasz jego imie w wielu sytuacjach.
4. Wykazujesz zainteresowanie sekta Gola.
5. Jestes noob albo pro graczem.
6. Narzekasz na oplaty w sekcie .
7. Chcesz popelnic samobojstwo bo nasz Ojciec ci nie odpowiada.
itd.
Teraz my tworzymy taki lancuszek :)

03.02.2005
15:01
smile
[20]

matisf [ X ]

brutalnie potrząsa głową w rytm
muzyki.


*Smieje sie demonicznie*

03.02.2005
15:03
smile
[21]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

zapewane punkt 29 każdy spełnie :P


ja spełnieam z 5 czy 6

03.02.2005
15:19
smile
[22]

hugo [ v4 ]

Wole dziecko-gotha niż dziecko-ziomala (vel hip-hopowca or sk8ta).....

03.02.2005
15:19
[23]

Ptosio [ Legionista ]

Spełniam jakieś 15 :D
Ciekawe kto to pisał :D Chyba ktoś niepełnosprytny i kaleczny:



>Nosi(...)inne symbole wyznające Szatana

Chciałbym mieć jakiś symbol który by wyznawał cokolwiek, wycieczką bym go pokazywał:D

>anty-socjalnej muzyki

Co poeta miał na myśli :D?

>Zadaje się z innymi ludźmi, którzy ubierają się, zachowują i mówią
ekscentrycznie

Kurczę, jaki mądre słowa:D

>Nie wykazuje zainteresowania w takich czynnościach jak: czytanie Biblii,
modleniu się, chodzeniu do koscioła lub uprawianiu sportu

-To ostanie tutaj w szczególności pasuje i nawiązuje do pozostałych:D


>Narzeka na nudę

-Skoro ma sesję z diabolami to raczej nie powinien:D


>Śpi bardzo długo lub bardzo mało

-Ma to taki sens jak proognoza pogody "Wiatr słaby lub porwisty, słonecznie lub pochmurno":D

>Czesto nie spi w nocy

-Poprzedni punkt mówił o tym że śpi


>Żąda czasu sam na sam ze sobą oraz ciszy.(Prawdopodobnie to po to, by
Twoje dziecko mogło rozmawiać ze złymi mocami poprzez medytację)

-Kup pan wiertarka to pan wygonisz diabła:D


>Nalega, by spędzać czas z przyjaciółmi bez uczestnictwa dorosłego

-Zachowanie rzeczywiście bardzo dziwne, przecież 90% młodych ludzi pragnie obecności dorsłego podszas takich spotkań :D

>Bardzo dużo je lub bardzo mało je

j.w:D

>Je żywność gotycką

Watafaka? Może im chodziło o taką sprzed tych kilkuset lat, wtedy rzeczywiście nie jest to zbyt zdrowe:D

>Ogląda telewizję kablową lub inne skorumpowane media

-To jakiś protest-text telewizji satelitarnych:D?

>Gra w gry komputerowe, które sa brutalne

Zapewne...


>Nadużywa internetu

-Soul, mamy cię:D

> Wykazuje zainteresowanie seksem

Niech lepiej autorzy tego tekstu nie wykazują takiego zainteresowania bo jak się rozmnożą to ludzkość wyginie szybciej niż UE przewiduje:D

> Twierdzi, że jest gothem

Bardzo trudno wtedy zorientwać się czy uważa się za gotha:D




03.02.2005
15:21
smile
[24]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Highlander - zgadza ci się 35 z 37 punktów, czy pkt. 35?

03.02.2005
15:21
smile
[25]

darek_dragon [ 42 ]

Wykazuję 16 cech... Nie jest dobrze ^^"

31. Kreśli symbole satanistyczne lub/i brutalnie potrząsa głową w rytm
muzyki.


Ciekawe jak można rysować pentagramy w rytm muzyki i jeszcze w dodatku brutalnie potrząsając przy tym głową. Kreda wypada z rąk :P

03.02.2005
15:22
smile
[26]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Nie ma co usmialem sie :) Dobre ;p A jakie prawdziwe ;p Ale za to moge dowiedziec sie o sobie cos wiecej :)

03.02.2005
15:23
smile
[27]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

A ja wiem kto to pisał . Soul my już wiemy skąd masz kase na GOL^a . ON W RADIU MARYJA PRACUJE <hahaha>

03.02.2005
15:24
smile
[28]

<Przem@x> [ Pretorianin ]

hehe
czego to ludzie nie wymysla

03.02.2005
15:24
smile
[29]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Regis --> Ale TV TRWAM takze jest w kablowkach :)

"Proszę, szukaj ich poprzez rozmowę, modlitwę i rodzicielską opiekę, aby wyplenić pokusy Szatana z duszy Twego dziecka, jeżeli pięć lub więcej punktów jej/jego dotyczy"

Tak sie zastanawiam, czy ten test da sie w ogole zaliczyc na mniej niz 5 punktow?

03.02.2005
15:24
[30]

shadzahar [ Konsul ]

7.Zadaje się z innymi ludźmi, którzy ubierają się, zachowują i mówią
ekscentrycznie. - cholera polowa mojej klasy to metale - co robic ?
8.Nie wykazuje zainteresowania w takich czynnościach jak: czytanie Biblii,
modleniu się, chodzeniu do koscioła lub uprawianiu sportu. - jestem muzlumanem i chodze do meczetu i czytam koran :P
14.Narzeka na nudę. -a kto tego nie robi ?
20.Żąda czasu sam na sam ze sobą oraz ciszy.(Prawdopodobnie to po to, by
Twoje dziecko mogło rozmawiać ze złymi mocami poprzez medytację.) - a te zle moce nazywaja sie praca domowa ktora musze robic :)
25.Bardzo dużo je lub bardzo mało je. - jem srednio - lol
28.Ogląda telewizję kablową lub inne skorumpowane media(tj. radio maryja i trwam :)
29.Gra w gry komputerowe, które sa brutalne. ) - a jakie nie sa ?
30.Nadużywa internetu. - u mnie net chodzi 24/7
33.Wykazuje zainteresowanie seksem. - ach, te hormony :)


nie sadzilem ze jestem gotem - cokolwiek to jest :o

03.02.2005
15:25
[31]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

da, musisz byc fanką radia maryja i zaliczysz śpiewająco

03.02.2005
15:35
smile
[32]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Niestety, nie jestem fanem radia maryja, a tymbardziej fanka :) Poza tym przekroczylem limit o jakies 300% :)

03.02.2005
15:39
smile
[33]

KfIu [ Konsul ]

Hmmmm....
Czy to czasem nie jest mowa
Matki jednego chlopaka z filmu
"DETROID ROCK CITY"???
:]
Całkiem podobne ma podejście :)

03.02.2005
15:56
smile
[34]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Juz 2 dni temu do mnie to dotarlo, pod postacia tej strony, tego nie da sie zaliczyc - po prostu niemozliwe to jest :)

03.02.2005
15:58
[35]

Yancy [ Senator ]

Hmm... z tego testu wynika że 99,99% ludzi jest Gotami :))))

03.02.2005
15:58
smile
[36]

|Black Moon| [ Konsul ]

W morde...to jest równie chore, jak sam autor tej rzygowiny...

Choć z jednym punk'iem mogę się zgodzić..no z małym editem :) "Marylin
Manson"... Proszę, wyrzuć [edit]jego[/edit] płyty kompaktowe NATYCHMIAST."
!!

03.02.2005
16:01
smile
[37]

wata_PL [ Konsul ]

niejestem gothem spelinilem tylko 3 :D i dobrze

03.02.2005
21:11
[38]

Marksman [ Promyk ]

27 pkt... pffff...

Jestem Gothem...

03.02.2005
21:22
[39]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

28 ;) uff. a mialam watpliwosci :D

03.02.2005
21:45
smile
[40]

iNfiNity! [ Senator ]

Pfff ja mam chyba z 10 pkt :P Ale niektóre pkt mnie uderzyły...

8.Nie wykazuje zainteresowania w takich czynnościach jak: czytanie Biblii,
modleniu się, chodzeniu do koscioła lub uprawianiu sportu.


To chyba jestem ateistą a nie gotem? I co ma do cholery sport do czytania Bibli (chyba że czytamy ją na czas, hłehłe)

14.Narzeka na nudę.

No tak, po tym to na pewno rozpoznamy gota.

17.Nie lubi światła słonecznego oraz innego światła.

To chyba wampirem się jest :P

21.Nalega, by spędzać czas z przyjaciółmi bez uczestnictwa dorosłego.

No cholera nie znam mlodego człowieka, który zamiast spotkania z kumplami wybrał by imprezke z rodziną :)

25.Bardzo dużo je lub bardzo mało je.

W wyniku czego jest gruby/chudy. Co to ma do gotów?

26.Je żywność gotycką.

JAKĄ?

28.Ogląda telewizję kablową lub inne skorumpowane media. (Zapytaj się w
lokalnej parafii jakie programy telewizyjne są odpowiednie dla Twego
dziecka.)


Buahaha, wczoraj oglądałem skorumpowane TVN TURBO ;-)

31.Kreśli symbole satanistyczne lub/i brutalnie potrząsa głową w rytm
muzyki.


Brutalnie to znaczy jak? Czy jak poruszam głową z góry na dół w rytm rapu to też się liczy? I jak rozpoznać brutalność tego ruchu?

33.Wykazuje zainteresowanie seksem.

To chyba jest zdrowy, do cholery :D ?

37.Twierdzi, że jest gothem.

Jak autor na to wpadł? :>

03.02.2005
21:49
[41]

michallp [ 7 - magic number ]

uffff... ja spełniam tylko 2,5 punkta

03.02.2005
21:52
smile
[42]

Masterful [ Pretorianin ]

Nie bylem, nie jestem i nie chce być. Goci to najbardziej pokurwiona subkultura, a szczegolnie niedomte gotki, ktore mysla ze jak zaloza glany to poprawia o stokroc swa aparycje. Nic bardziej mylnego, prawdziwa kobieta powinna ubierac sie jak kobieta a nie chodzic w glanach. Gotki to zakompleksione gowniary, ktore mysla, ze jak ubiora glany i troche im nogi posmierdza, to ze sa oryginalne i niepowtarzalne. Holota!

03.02.2005
21:57
[43]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

No to kolejny goth dołącza do towarzystwa - spełniam 7 punktów tylko, ale top zawsze wicej niż wymagane 5:P
I tak przy okazji to też się chętnie dowiem co to jest żywność gotycka:)

03.02.2005
22:00
smile
[44]

szatan [ Konsul ]

37 jak w morde strzelil haha :))

03.02.2005
22:01
smile
[45]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Spełniam 666 punktów.

Jestem Szatanem.

03.02.2005
22:01
smile
[46]

szatan [ Konsul ]

btw. 37 to numer mojego mieszkania. przypadek?

03.02.2005
22:12
[47]

Bili [ Generaďż˝ ]

"Jje żywność gotycką"
aaaaaaaaaaaaaaaahahhahaha to mnie ROZ PIE *** ****!!!!!

03.02.2005
22:17
[48]

Fett [ Avatar ]

21.Nalega, by spędzać czas z przyjaciółmi bez uczestnictwa dorosłego - jestem gothem... :D

03.02.2005
22:19
[49]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Pirix --> Dokladnie to samo mnie zastanaiwa :)
Czy Vifon jest zywnoascia gotycka? ;PP bo jesli tak, bede sie smazyc w Piekle ;))

03.02.2005
22:22
smile
[50]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

zgadza się co do mnie ok. 1/3 punktów, a za gotha się absolutnie nie uważam :)

03.02.2005
22:27
[51]

Immacolata2 [ Centurion ]

zaraz z obledem w oczach popedze do sklepu nocnego - zabraklo wedliny a nie pozwole mezowi wziac na sniadanie gothowanych jajek do pracy!

03.02.2005
22:38
[52]

Yancy [ Senator ]

Już wcześniej miałem zapytać o tą żywność gotycką - bo chyba niewłaściwie się odżywiam :P
No, chyba że przez gotycką - mam rozumieć że taką starą...

Albo może że tylko taką, która jest czarna - bo wtedy wybór jest naprawdę niewielki. Choć z drugiej strony skoro i tak siedzi się w ciemności - to wszystko jest czarne...

03.02.2005
22:40
[53]

Yancy [ Senator ]

Ach, no tak... faktycznie. Żywność gothycka = życwność gothowana.

03.02.2005
22:42
smile
[54]

WolverineX [ Senator ]

Ja mam az 19 pinktów >:) ahahha *demonicznie sie smieje*
co ze mna bedzie *demonicznie sie smieje*
pujde do piekla i bede uprawial caly czas seks *demonicznie sie smieje*


35.Jest homoseksualny lub/i biseksualny

o co autorowi tu chodzilo . mozliwe wersje

35.Jest homoseksualny lub/i biseksualny

35a.Jest homoseksualny i biseksualny
>>czy to mozliwe ? :)

35b.Jest homoseksualny

35c.Jest biseksualny

03.02.2005
22:45
[55]

Yancy [ Senator ]

Wolverine ---> Bo w tym punkcie jest błąd. Tam miała być nekrofilia :D

03.02.2005
22:55
smile
[56]

darek_dragon [ 42 ]

Kurde... Punkt 26 tak mnie zaintrygował, że aż poszukałem w Google i znalazłem coś takiego ;)

Sałatka gotycka

Składniki:
Duża cykoria
3 mandarynki
pół szklanki jogurtu,
2 łyżki miodu,
2 figi

Wykonanie:
Z cykorii wyciąć głąb, pokroić liście w poprzek, ułożyć w szklanym naczyniu, udekorować mandarynkami . sałatkę zalać jogurtem wymieszanym z miodem. Posypać pokrojona figą.


Enjoy! ;]

Wygląda na to, że na stronie poniżej również znajdują się jakieś mrrroczne przepisy. Gothuj z nami! :D

03.02.2005
22:59
[57]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

a ja spelniam 4 punkty chyba :
jem duzio
duzo spie
i gram w brutalne gry :D
i naduzywam internetu :D

03.02.2005
23:09
smile
[58]

xywex [ mlask mlask! ]

23/35.

aVe

03.02.2005
23:12
[59]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Wlasnie zywnosc gothowana :P
Immacolata2 --> jestes genialny ;)))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 23:10:23]

03.02.2005
23:13
smile
[60]

WolverineX [ Senator ]

witak bracie w naszej sekcie Seed Of Deamon

666

Niech pieklo cie pochlonie

03.02.2005
23:19
[61]

Sanchin [ Konsul ]

Spełniam 16 warunków, więc wychodzi, że jestem gotem... ale ja wcale tak nie uważam :D

03.02.2005
23:21
[62]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

A niech to, nie trzeba bylo malowac paznokci na czarno ;)))

04.02.2005
08:12
[63]

Immacolata2 [ Centurion ]

X-Cody: gwoli sprawiedliwosci ja tego nie wymyslilam, tylko ktos kto wpisal sie w ksiege gosci na stronie podanej przez Brutu.
coz to za cudowna wymowka aby nie gothowac ;)

04.02.2005
08:48
[64]

SER-JONES [ Generaďż˝ ]

muzyka anty-socjalna ??? o co tu chodzi ?

Patrząc jakies 10 lat wstecz to prawie wszystko do mnie by pasowało :) Straszne brednie.

04.02.2005
09:20
[65]

Narmo [ Youkai ]

17/37? Coś słabo. Muszę nad sobą popracować. Ale części niepełnych odpowiedzi nie brałem pod uwagę więc mogę sobie kilka punktów więcej przyznać :)

04.02.2005
09:39
[66]

Praetor [ Generaďż˝ ]

32.Tańczy poruszając się prowokacyjnie i seksualnie.
33.Wykazuje zainteresowanie seksem.
34.Onanizuje się.

No juz przyznawac sie kto jest Gothem ???? AHAHAHAHAHAHAHHHHHHH...............

04.02.2005
09:58
[67]

kastore [ Troll Slayer ]

To powyżej akurat robi każdy zdrowy nastolatek, jak to sie autorom listy wydaje dziwne to chyba dalej są w średniowieczu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.