GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak nagrać płyte DVD-Audio ?

03.02.2005
12:48
smile
[1]

winner [ Generaďż˝ ]

Jak nagrać płyte DVD-Audio ?

mam pliki Video_TS i jak wypale je jako DVD-Video płyta niestartuje wogóle jako DVD-Audio ?, może jest jakiś program do palenia DVD-Audio ? bo w nero niema takie opcji

03.02.2005
12:57
[2]

winner [ Generaďż˝ ]

tzn mam katalog Video_TS i w nim pliki voby i inne, ale jak patrzyłem na płytke orginalną DVD-Audio to widze że w katalogu Audio_TS też są pliki.

03.02.2005
13:23
[3]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

jak masz muze to wlaczasz nero i tam amsz DVD-Audio , przerzucasz pliki i nagrywasz i ma smigac :) Ja nagrywam dvd -video tak ze jak mam obraz dvd , wrzucam go na demona , wlaczam nero , wybierma dvd-video i przeciagma fodlery do tych w nero i nagrywam i dziala

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.