GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Szukam przeciwnika na nietypowy sparing w bb

03.02.2005
12:07
smile
[1]

traun [ Pretorianin ]

Forum CM: Szukam przeciwnika na nietypowy sparing w bb

Witam. Chętnie rozegrałbym sparing w bb rok 41 lub 42 z zastrzeżeniem że kaliber do 45 mm (z wyłączeniem spoterów i moździeży) reszta do uzgodnienia rozgrywka pbem. moj e-mail [email protected] (wplałbym grać niemcami a wielkość około 1000-1250)

03.02.2005
13:28
[2]

smat [ Pretorianin ]

Jeśli pbem to ja się chętnie piszę. JAko że grywam tylko ruskimi to bardzo mi to pasuje.
Jak chcesz zagrać wyślij pliczek na [email protected]

03.02.2005
13:40
smile
[3]

traun [ Pretorianin ]

OK! smat--> jeśli możesz włącz GG to domówimy szczegóły

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.