
traun [ Pretorianin ]
Forum CM: Szukam przeciwnika na nietypowy sparing w bb
Witam. Chętnie rozegrałbym sparing w bb rok 41 lub 42 z zastrzeżeniem że kaliber do 45 mm (z wyłączeniem spoterów i moździeży) reszta do uzgodnienia rozgrywka pbem. moj e-mail [email protected] (wplałbym grać niemcami a wielkość około 1000-1250)
smat [ Pretorianin ]
Jeśli pbem to ja się chętnie piszę. JAko że grywam tylko ruskimi to bardzo mi to pasuje.
Jak chcesz zagrać wyślij pliczek na [email protected]

traun [ Pretorianin ]
OK! smat--> jeśli możesz włącz GG to domówimy szczegóły