GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wszystkiego najlepszego z okazji Tłustego Czwartku! (oficjalny wątek) cz.1

03.02.2005
00:58
smile
[1]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Wszystkiego najlepszego z okazji Tłustego Czwartku! (oficjalny wątek) cz.1

Chciałem wam życzyć wszystkiego najlepszego z okazji zdecydowanie najprzyjemniejszego święta w roku :)
Nie ma drugiego równie porzadnego święta!

Wszystkiego najlepszego z okazji Tłustego Czwartku!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 01:22:09]

03.02.2005
01:00
smile
[2]

ronn [ moralizator ]

Jak juz pisalem. Tlusty czwartek, jako dzien propagujacy niezdrowy tryb zycia, prowadzacy do tycia i chorob ukladu krazenia powinien byc zdelegalizowany.

03.02.2005
01:01
smile
[3]

gofer [ ]

[ ' ]

03.02.2005
01:02
smile
[4]

piokos [ ]

Dla tych kilkunastu rzygających wieczorem Polaków to nie będzie najmilszy dzień w roku.

Smacznego!

03.02.2005
01:02
smile
[5]

Jeremy [ Konsul ]

BIGos ----> dzieki za przypomnienie...

a więc menu na dzisiaj:

Śniadanie - pączki
Obiad - pączki
Kolacja - dla odmiany... pączki :)

03.02.2005
01:02
[6]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja tam nie lubię pączków..ale życzę smacznego;)

03.02.2005
01:04
smile
[7]

Coy2K [ Veteran ]

wiesz co Bigos....zawiodłem sie na Tobie ;P

03.02.2005
01:05
[8]

Dr.Brer [ Legionista ]

Ja też życzę smacznego i Dobranoc wszystkim.
Co złego to nie ja ;)

03.02.2005
01:07
smile
[9]

ronn [ moralizator ]

Jaki to jest n00b, z wyszukiwarki nie umie korzystac :)

btw. wczoraj byl dzien swistaka.

03.02.2005
01:17
[10]

Coy2K [ Veteran ]

ronn był ? :) hmm to tylko mieszkancy Panxatony go obchodzili pewnie :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 01:15:47]

03.02.2005
01:20
[11]

Dr.Brer [ Legionista ]

się uwzięli na mnie ;)

03.02.2005
01:20
[12]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

mam to w... gdzieś, Coy, tam to jakieś marne przypomnienia, a jak ktoś składa zyczenia to inna sprawa, i wypada podziękować, nie?!

a poza tym, jedynie mój wątek jest pierwszym w tym dniu!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 01:18:43]

03.02.2005
01:27
smile
[13]

ronn [ moralizator ]

Nie ukryjesz tego, ze jestes lamerskim lamerem, n00bem, i ze nie jestes chackierem ;)))

03.02.2005
01:27
[14]

Coy2K [ Veteran ]

pfff *foch* co nie zmienia faktu, ze wyszukiwarki nie uzyles :P

03.02.2005
01:28
[15]

Dr.Brer [ Legionista ]

ronn mam prośbę... czy możesz dać już spokuj ?

03.02.2005
01:29
[16]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

użyłem, widziałem tamten wątek, tylko po prostu mój jest oficjalny

a jak masz coś do mojej karczmy (bo zamierzam go kontynuować!!!) do możemy to obgadać z adminami, oni mają coś do powiedzenia takim, którym się karczmy nie podobają!
ja się z twojego przyspieszacza nie naśmiewam, to się nie naśmiewaj z mojego pączka, czy to jest jasne?

no i dziękuje

03.02.2005
01:30
[17]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

właśnie, ronn, daj mu już spokój, odpuśc sobie

03.02.2005
01:31
smile
[18]

piokos [ ]

BIGos => zapomniałeś się przelogować?

03.02.2005
01:32
[19]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

piokos - nie odpowiem na to pytanie, z powodów jasnych dla mnie

03.02.2005
01:34
smile
[20]

piokos [ ]

jasne!

03.02.2005
01:35
[21]

Coy2K [ Veteran ]

jakiego przyspieszacza ? :)))

03.02.2005
01:35
smile
[22]

ronn [ moralizator ]

Etam, ta sprawa nie moze rozejsc sie po kosciach. To zbyt powazne wykroczenie! Nie miales pozwolenia na otworzenie oficjalnego watku!

03.02.2005
01:36
[23]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Coy - jak przyspieszyc dziewczyne, czy jakos tak.

ronn - miałem licencje, której nie okaze, ze względów wiadomych

03.02.2005
01:38
[24]

Coy2K [ Veteran ]

ale ja nie przyspieszalem dziewczyny Ty... pączku :P

03.02.2005
01:41
[25]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

a ja nie pączkowałem ty ... dziewczyno?

03.02.2005
01:47
[26]

Coy2K [ Veteran ]

pfff zaraz zmusztarduję Twoj oficjalny wątek o pączkach :P

03.02.2005
06:57
smile
[27]

TheAnswer [ Quetzal ]

ThankYou

03.02.2005
07:04
[28]

Novus [ Generaďż˝ ]

to na pewno oficjlany watek? bo ja sie boje ze beda inne oficjalne no i gdzie wtedy pisac?

03.02.2005
08:15
smile
[29]

Raziel [ Action Boy ]

nigdy nie widzialem zeby z okazji tlustego czwartku ludzie składali sobie życzenia, takie rzeczy mogą się dziać tylko na forum

03.02.2005
08:18
smile
[30]

volvo95 [ Legend ]

To dzisiaj już jest czwartek?

03.02.2005
08:46
smile
[31]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Wszyscy pączkami częstują, a ja chora jestem i nic mi się nie chce :/

03.02.2005
08:47
smile
[32]

Mortan [ ]

Nie martw sie, nigdy nie jest tak zle, zeby nie mogło byc gorzej

03.02.2005
09:06
smile
[33]

Punks Not Dead [ Reggae Rasta ]

mniaaaam mniaaaaam

03.02.2005
09:16
[34]

Punks Not Dead [ Reggae Rasta ]

Jak głosi staropolskie porzekadło:

"Powiedział Bartek,
że dziś tłusty czwartek
A Bartkowa uwierzyła,
dobrych pączków nasmażyła."

03.02.2005
09:25
smile
[35]

Punks Not Dead [ Reggae Rasta ]

nic tylko chrupać...

03.02.2005
09:26
smile
[36]

matisf [ X ]

ja chce paczka :(

03.02.2005
09:31
smile
[37]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Mortan --> thx, pocieszyłeś mnie :) Ale może być gorzej, jak się interesanci obudzą i zaczną przyłazić. Ale póki co, to się nuuudzę :P I wcinam pączki. Już dwa wszamałam :D

03.02.2005
09:33
[38]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

Jak można wcinać te kupne pączki w tłusty czwartek? Piekarnie przechodzą dzisiaj same siebie, te pączki są po prostu ledwo jadalne... Fuj!
Ale nic tam - w domu właśnie smażą się prawdziwe, dobre pączki. Niech no ja tylko wrócę z pracy...

03.02.2005
09:45
smile
[39]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

eh a ja chyba mam zatrucie pokarmowe , obrzydze wam wątek od 4 dni brzuch mnie boli i sram cały czas więc pączków sbie eni zje m:P

03.02.2005
09:48
[40]

hola' [ koniczynka ]

nie nawidze poczkow !!

03.02.2005
09:58
smile
[41]

Majszell [ Centurion ]

Właśnie piję kawkę i wcinam pączusia :D


Innym też tak radzę ...

03.02.2005
10:00
smile
[42]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Mam 16 pączków, i pusty brzuch...

03.02.2005
10:04
smile
[43]

dance for me baby™ [ Konsul ]

comber ?? :D

03.02.2005
10:25
smile
[44]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

Miałem kiedyś kota o imieniu Pączek - był tak samo okrągły :-)

03.02.2005
10:31
[45]

xKx [ CLINIC ]

a ja dopiero ide se pączki kupić :P ciekaweeeee ile ich dziś zszamam :D

03.02.2005
10:33
[46]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

xKx->Ciekawe, czy pączki jeszcze gdzieś będą...

03.02.2005
10:35
smile
[47]

iNfiNity! [ Senator ]

Masz pozwolenie od Wszechpolskiego Stowarzyszenia Cukierników na założenie wątku oficjalnego?

Bigos? Ale głupie :P

03.02.2005
10:37
smile
[48]

Pączek [ Junior ]

Ok, ja jestem pączek. Macie problem :> ?

03.02.2005
10:38
smile
[49]

Mortan [ ]

Prawidłowo pisze sie Ponczek

03.02.2005
10:39
smile
[50]

iNfiNity! [ Senator ]

A skont ty morzesz takie cos wieciec?

03.02.2005
10:39
smile
[51]

Pączek [ Junior ]

O kurde, nie ta ksywka :P

03.02.2005
10:39
smile
[52]

Mortan [ ]

InfiNity --> bo chodzem do gimnazjóm

03.02.2005
10:40
[53]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Na szczęście pączków u mnie dostatek. W piekarni nie zauważyłem chleba ;/, każda wolna szczelinka na półkach wyłożona pączkiem. Pączki z czekoladą, marmoladą, lukrem, rodzynkami, cukrem, bułką tartą etc.

03.02.2005
10:44
smile
[54]

Arczens [ Legend ]

To teraz sa juz zyczenia z okazji dnia pączka ? Ze niby co ? Mam sie obrazić ?

03.02.2005
10:44
smile
[55]

iNfiNity! [ Senator ]

A ja sram na pączka :P

03.02.2005
10:58
smile
[56]

piokos [ ]

to te czekoladowe :)

03.02.2005
11:20
smile
[57]

iNfiNity! [ Senator ]

Buaheheh :P

03.02.2005
11:22
smile
[58]

Mortan [ ]

Faworki i tak są smaczniejsze.

03.02.2005
11:23
smile
[59]

iNfiNity! [ Senator ]

Czekoladowe :> ?

03.02.2005
11:24
[60]

SER-JONES [ Generaďż˝ ]

Ja traktuje ten dzien jak najbardziej powaznie i dlatego do poczkow i faworka preferuje cos mocniejszego. Praca praca ale napic sie trzeba :)
Stalem sie chyba nazbyt rozmowny, zawsze tak mam jak cos wypije :)

03.02.2005
11:30
smile
[61]

Mortan [ ]

Faworki je sie tylko z amfetaminą( cukier puder)

03.02.2005
11:47
smile
[62]

iNfiNity! [ Senator ]

Prawdzimy Dżentelmen nie piej przed południem.

03.02.2005
11:51
smile
[63]

konioz [ Konsul ]

iNfiNity! --->racja prawdziwy dzentelmen pije przed poludniem i ... po poludniu:)

+3 (paczki dzisiaj) i do tego pyszna KOLKA z lodowy:D

03.02.2005
11:52
smile
[64]

SER-JONES [ Generaďż˝ ]

J'm perfect dzentelmain. (to z takiej piosenki)

03.02.2005
12:01
smile
[65]

TiGeReK [ Pretorianin ]

a ja juz wcinam drugiego paczusia :D --> smacznego zycze :]

03.02.2005
12:12
smile
[66]

PalooH [ Generaďż˝ ]

No to może małe zawody, kto więcej zje :D
ja 6 i kolejny już czeka na schrupanie :]

03.02.2005
14:05
smile
[67]

hilander [ ]

to ja tak z innej beczki

przed cukiernią stoi mała dziewczynka i wpatruje sie na wystawione smakołyki
przechodzący obok starszy pan zauważył to i z wyraźnym wszruszeniem pyta :
- dziwczynko chcesz na pączka ?
- a jak to jest na pączka ? zapytała .........

03.02.2005
14:08
smile
[68]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Czery, jeden jeszcze czeka. Postaram się dobić do dziesięciu :).

A advocatem, czekoladą, jagodami i truskawkami. Czeka wiśniowy. Spróbuję wszystkich smaków :).

03.02.2005
14:09
smile
[69]

kurzew [ Demon Driver ]

czekam az skoncze robote i smigam do jakiejs cukierni. Na razie zalapalem sie tylko na jednego paczka. Boss zafundowal nam w firmie :]
i chwala mu za to!

03.02.2005
14:10
smile
[70]

mrEdDi [ ShoguN ]

ja w szkole juz zjadlem 5 pączków :D tradycja to tradycja trzeba choć jednego sprubować =]

03.02.2005
14:11
smile
[71]

iNfiNity! [ Senator ]

Ok, ja też mam kawał o pączkach:

Rozmawiają dwa pączki:
- Wiesz, pisałem ostatnio testy na Uniwesytet Jagielloński. Świetnie mi poszło, zrobiłem większość zadań.
- I co, przyjeli cie?
- No co ty, pączka?

:)

03.02.2005
14:14
smile
[72]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

Ja tam jak na razie zjadłem tylko 2 poączki, wieczorem wpadne do sukierni i dopiero zacznie się jedzenie...
A z tą wizytą w WC wieczorem, to wątpie żeby ktoś tam trafił...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.