
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
Wszystkiego najlepszego z okazji Tłustego Czwartku! (oficjalny wątek) cz.1
Chciałem wam życzyć wszystkiego najlepszego z okazji zdecydowanie najprzyjemniejszego święta w roku :)
Nie ma drugiego równie porzadnego święta!
Wszystkiego najlepszego z okazji Tłustego Czwartku!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 01:22:09]

ronn [ moralizator ]
Jak juz pisalem. Tlusty czwartek, jako dzien propagujacy niezdrowy tryb zycia, prowadzacy do tycia i chorob ukladu krazenia powinien byc zdelegalizowany.

gofer [ ]
[ ' ]

piokos [ ]
Dla tych kilkunastu rzygających wieczorem Polaków to nie będzie najmilszy dzień w roku.
Smacznego!

Jeremy [ Konsul ]
BIGos ----> dzieki za przypomnienie...
a więc menu na dzisiaj:
Śniadanie - pączki
Obiad - pączki
Kolacja - dla odmiany... pączki :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
ja tam nie lubię pączków..ale życzę smacznego;)

Coy2K [ Veteran ]
wiesz co Bigos....zawiodłem sie na Tobie ;P
Dr.Brer [ Legionista ]
Ja też życzę smacznego i Dobranoc wszystkim.
Co złego to nie ja ;)

ronn [ moralizator ]
Jaki to jest n00b, z wyszukiwarki nie umie korzystac :)
btw. wczoraj byl dzien swistaka.
Coy2K [ Veteran ]
ronn był ? :) hmm to tylko mieszkancy Panxatony go obchodzili pewnie :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 01:15:47]
Dr.Brer [ Legionista ]
się uwzięli na mnie ;)
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
mam to w... gdzieś, Coy, tam to jakieś marne przypomnienia, a jak ktoś składa zyczenia to inna sprawa, i wypada podziękować, nie?!
a poza tym, jedynie mój wątek jest pierwszym w tym dniu!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 01:18:43]

ronn [ moralizator ]
Nie ukryjesz tego, ze jestes lamerskim lamerem, n00bem, i ze nie jestes chackierem ;)))
Coy2K [ Veteran ]
pfff *foch* co nie zmienia faktu, ze wyszukiwarki nie uzyles :P
Dr.Brer [ Legionista ]
ronn mam prośbę... czy możesz dać już spokuj ?
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
użyłem, widziałem tamten wątek, tylko po prostu mój jest oficjalny
a jak masz coś do mojej karczmy (bo zamierzam go kontynuować!!!) do możemy to obgadać z adminami, oni mają coś do powiedzenia takim, którym się karczmy nie podobają!
ja się z twojego przyspieszacza nie naśmiewam, to się nie naśmiewaj z mojego pączka, czy to jest jasne?
no i dziękuje
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
właśnie, ronn, daj mu już spokój, odpuśc sobie

piokos [ ]
BIGos => zapomniałeś się przelogować?
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
piokos - nie odpowiem na to pytanie, z powodów jasnych dla mnie

piokos [ ]
jasne!
Coy2K [ Veteran ]
jakiego przyspieszacza ? :)))

ronn [ moralizator ]
Etam, ta sprawa nie moze rozejsc sie po kosciach. To zbyt powazne wykroczenie! Nie miales pozwolenia na otworzenie oficjalnego watku!
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
Coy - jak przyspieszyc dziewczyne, czy jakos tak.
ronn - miałem licencje, której nie okaze, ze względów wiadomych
Coy2K [ Veteran ]
ale ja nie przyspieszalem dziewczyny Ty... pączku :P
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
a ja nie pączkowałem ty ... dziewczyno?
Coy2K [ Veteran ]
pfff zaraz zmusztarduję Twoj oficjalny wątek o pączkach :P

TheAnswer [ Quetzal ]
ThankYou
Novus [ Generaďż˝ ]
to na pewno oficjlany watek? bo ja sie boje ze beda inne oficjalne no i gdzie wtedy pisac?

Raziel [ Action Boy ]
nigdy nie widzialem zeby z okazji tlustego czwartku ludzie składali sobie życzenia, takie rzeczy mogą się dziać tylko na forum

volvo95 [ Legend ]
To dzisiaj już jest czwartek?

Blond_Alex [ Nożowniczka ]
Wszyscy pączkami częstują, a ja chora jestem i nic mi się nie chce :/

Mortan [ ]
Nie martw sie, nigdy nie jest tak zle, zeby nie mogło byc gorzej

Punks Not Dead [ Reggae Rasta ]
mniaaaam mniaaaaam
Punks Not Dead [ Reggae Rasta ]
Jak głosi staropolskie porzekadło:
"Powiedział Bartek,
że dziś tłusty czwartek
A Bartkowa uwierzyła,
dobrych pączków nasmażyła."

Punks Not Dead [ Reggae Rasta ]
nic tylko chrupać...

matisf [ X ]
ja chce paczka :(

Blond_Alex [ Nożowniczka ]
Mortan --> thx, pocieszyłeś mnie :) Ale może być gorzej, jak się interesanci obudzą i zaczną przyłazić. Ale póki co, to się nuuudzę :P I wcinam pączki. Już dwa wszamałam :D
Romanujan [ Konstruktor Katapult ]
Jak można wcinać te kupne pączki w tłusty czwartek? Piekarnie przechodzą dzisiaj same siebie, te pączki są po prostu ledwo jadalne... Fuj!
Ale nic tam - w domu właśnie smażą się prawdziwe, dobre pączki. Niech no ja tylko wrócę z pracy...

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
eh a ja chyba mam zatrucie pokarmowe , obrzydze wam wątek od 4 dni brzuch mnie boli i sram cały czas więc pączków sbie eni zje m:P
hola' [ koniczynka ]
nie nawidze poczkow !!

Majszell [ Centurion ]
Właśnie piję kawkę i wcinam pączusia :D
Innym też tak radzę ...

ssummoner [ Nagi Golas ]
Mam 16 pączków, i pusty brzuch...

dance for me baby™ [ Konsul ]
comber ?? :D

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]
Miałem kiedyś kota o imieniu Pączek - był tak samo okrągły :-)
xKx [ CLINIC ]
a ja dopiero ide se pączki kupić :P ciekaweeeee ile ich dziś zszamam :D
Romanujan [ Konstruktor Katapult ]
xKx->Ciekawe, czy pączki jeszcze gdzieś będą...

iNfiNity! [ Senator ]
Masz pozwolenie od Wszechpolskiego Stowarzyszenia Cukierników na założenie wątku oficjalnego?
Bigos? Ale głupie :P

Pączek [ Junior ]
Ok, ja jestem pączek. Macie problem :> ?

Mortan [ ]
Prawidłowo pisze sie Ponczek

iNfiNity! [ Senator ]
A skont ty morzesz takie cos wieciec?

Pączek [ Junior ]
O kurde, nie ta ksywka :P

Mortan [ ]
InfiNity --> bo chodzem do gimnazjóm
ssummoner [ Nagi Golas ]
Na szczęście pączków u mnie dostatek. W piekarni nie zauważyłem chleba ;/, każda wolna szczelinka na półkach wyłożona pączkiem. Pączki z czekoladą, marmoladą, lukrem, rodzynkami, cukrem, bułką tartą etc.

Arczens [ Legend ]
To teraz sa juz zyczenia z okazji dnia pączka ? Ze niby co ? Mam sie obrazić ?

iNfiNity! [ Senator ]
A ja sram na pączka :P

piokos [ ]
to te czekoladowe :)

iNfiNity! [ Senator ]
Buaheheh :P

Mortan [ ]
Faworki i tak są smaczniejsze.

iNfiNity! [ Senator ]
Czekoladowe :> ?
SER-JONES [ Generaďż˝ ]
Ja traktuje ten dzien jak najbardziej powaznie i dlatego do poczkow i faworka preferuje cos mocniejszego. Praca praca ale napic sie trzeba :)
Stalem sie chyba nazbyt rozmowny, zawsze tak mam jak cos wypije :)

Mortan [ ]
Faworki je sie tylko z amfetaminą( cukier puder)

iNfiNity! [ Senator ]
Prawdzimy Dżentelmen nie piej przed południem.

konioz [ Konsul ]
iNfiNity! --->racja prawdziwy dzentelmen pije przed poludniem i ... po poludniu:)
+3 (paczki dzisiaj) i do tego pyszna KOLKA z lodowy:D

SER-JONES [ Generaďż˝ ]
J'm perfect dzentelmain. (to z takiej piosenki)

TiGeReK [ Pretorianin ]
a ja juz wcinam drugiego paczusia :D --> smacznego zycze :]

PalooH [ Generaďż˝ ]
No to może małe zawody, kto więcej zje :D
ja 6 i kolejny już czeka na schrupanie :]

hilander [ ]
to ja tak z innej beczki
przed cukiernią stoi mała dziewczynka i wpatruje sie na wystawione smakołyki
przechodzący obok starszy pan zauważył to i z wyraźnym wszruszeniem pyta :
- dziwczynko chcesz na pączka ?
- a jak to jest na pączka ? zapytała .........

Conroy [ Dwie Szopy ]
Czery, jeden jeszcze czeka. Postaram się dobić do dziesięciu :).
A advocatem, czekoladą, jagodami i truskawkami. Czeka wiśniowy. Spróbuję wszystkich smaków :).

kurzew [ Demon Driver ]
czekam az skoncze robote i smigam do jakiejs cukierni. Na razie zalapalem sie tylko na jednego paczka. Boss zafundowal nam w firmie :]
i chwala mu za to!

mrEdDi [ ShoguN ]
ja w szkole juz zjadlem 5 pączków :D tradycja to tradycja trzeba choć jednego sprubować =]

iNfiNity! [ Senator ]
Ok, ja też mam kawał o pączkach:
Rozmawiają dwa pączki:
- Wiesz, pisałem ostatnio testy na Uniwesytet Jagielloński. Świetnie mi poszło, zrobiłem większość zadań.
- I co, przyjeli cie?
- No co ty, pączka?
:)

stary1970 [ Generaďż˝ ]
Ja tam jak na razie zjadłem tylko 2 poączki, wieczorem wpadne do sukierni i dopiero zacznie się jedzenie...
A z tą wizytą w WC wieczorem, to wątpie żeby ktoś tam trafił...