GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

film tnie się jak cholera

02.02.2005
18:38
smile
[1]

qwertyyyy [ Pretorianin ]

film tnie się jak cholera

Jak wyżej... w czym może być problem. Pewne jest że film powinnien działać poprawnie (ściągnięty z pewnego źródła). Wina kodeków, czy czego? Film tnie się, ale nie, że pojawia się kolejna klatka co 5 sekund... Dźwięk chodzi normalnie, a co do filmu... no, jakby się trząsł :P. Ciężko to określić ;). Jakiego jeszcze kodeka mam ściągnać...? Mam m.in. Nimo kodec pack i k-lite codeck... co jeszcze mógłbym zrobić...?

02.02.2005
18:41
smile
[2]

wysiu [ ]

"Mam m.in. Nimo kodec pack i k-lite codeck... co jeszcze mógłbym zrobić...?"
Odinstalowac to cale badziewie, i wrzucic np ace mega codec pack? Masz nie wiadomo ile kodekow do wszystkiego w systemie, i dziwisz sie, ze nie dziala?:)

02.02.2005
18:45
smile
[3]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.