GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ejjj ludzie

02.02.2005
18:14
[1]

mariooo [ Legionista ]

ejjj ludzie

Pomozcie! problem! mam tunerTV avermediaStudio i mam wideo z ganiazdem euro i antenowym. Chce zgrac film z kasety na kompa, mam virtualdub. Ustawiam najpierw na gniazdo s-video - nie lapie sygnalu virtualdub:/ ustawiam na kompozytowe - rowniez nie lapie sygnalu:/ podlaczam kompa i video kablem antenowym, virtual lapie sygnal ale wszystko jest w bardzo FATALNEJ jakosci. dlaczego tak sie dzieje? jak to prawidlowo podlaczyc?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.