mariooo [ Legionista ]
ejjj ludzie
Pomozcie! problem! mam tunerTV avermediaStudio i mam wideo z ganiazdem euro i antenowym. Chce zgrac film z kasety na kompa, mam virtualdub. Ustawiam najpierw na gniazdo s-video - nie lapie sygnalu virtualdub:/ ustawiam na kompozytowe - rowniez nie lapie sygnalu:/ podlaczam kompa i video kablem antenowym, virtual lapie sygnal ale wszystko jest w bardzo FATALNEJ jakosci. dlaczego tak sie dzieje? jak to prawidlowo podlaczyc?