DeXX. [ mp44 is my destiny ]
E-Mail od Symanteca - LoL
Patrzcie jaki mejla dostałem >> niby od Symanteca :P LoL
Biedni ludzie sie znowu wirusów nałapią :D

-—«( MadtracK )»—- [ Pretorianin ]
nałapioł nałapioł ...
DeXX. [ mp44 is my destiny ]
Sry ale screena nie dodało nie wiem WHY? Może teraz? >>>

M'q [ Schattenjager ]
Już dzisiaj 3 takie dostałem :|
Macu [ Santiago Bernabeu ]
stare i dla amerykanów... :)