GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu: jaka to melodia?

02.02.2005
17:03
smile
[1]

alan09 [ Konsul ]

Z cyklu: jaka to melodia?

W radiu od jakiegoś czasu leci kawałek który bardzo wpadł mi w ucho. Śpiewją coś takiego jak
"I would be your man, you will be my girl". Któż to śpiewa i jaki tytuł?

02.02.2005
17:06
[2]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Lemar "If there's any justice"

02.02.2005
17:19
smile
[3]

alan09 [ Konsul ]

sparrhawk --- dzięki!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.