GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ghost Master- Pomoc w zdobyciu ducha!

02.02.2005
16:50
[1]

xxxgadzioxxx [ Junior ]

Ghost Master- Pomoc w zdobyciu ducha!

Hi
Mam problem z wydostanięciem takiego ducha który jest w lustrze!
Jak go uwolnić
PS: to jest kobieta

03.02.2005
15:07
[2]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

"z wydostanięciem"????!!!!! Dobre ;) Jakis nowy wyraz chyba. Trza będzie jakiś aktualny słownik kupić bo nie na czasie jestem.

A w ogóle dobra ta gra??Bym sobie może pograł ale nie wiem czy warto czas tracić.

03.02.2005
15:29
[3]

...NathaN... [ The Godfather ]

elemeledudek --> Nie warto. Pograłem 5 minut i skasowałem

04.02.2005
07:22
[4]

xxxgadzioxxx [ Junior ]

a więc> jak go uwolnić?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.