hola' [ koniczynka ]
samsung c100
kupilem ten telefon i chcialbym poznac opinie na jego temat!
dobrze zrobilem, pierwsze oc uslyszalem od znajomych to to ze zrobilem zle
mam teraz poczucie dyskomfortu.......powiedzice prawde, hu... jest ten telefon?
hola' [ koniczynka ]
chcecie zdjecie czy wiecie ktory to?

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
więc tak : miałem go przez rok i ponad kilkanaści razy spał mi z dużej odległości na beton i działa , 3 raqzy rzuciłem nim do śńiegu , po pół godziny działał , ogólnie telefon jest git mi sie podobał ale teraz motorola E398 full wypasiik
hola' [ koniczynka ]
znajomy powiedzial ze mu smsy same sie wysylaja, ze mu sie wiesza! zrobil na mnie dziwne wrazenie wiec dzieki wodzu
chcialbym poznac jeszcze opinie innych ludzi
dzieki z gory
hola' [ koniczynka ]
a bateria dlugo 3ma?
ja go wzialem ze wzgledu na to ze wizualnie sie dobrze prezentuje, ma zajeiste dzwonki i kosztuje do 600zl

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
mi nic takiego nie robił

EspenLund [ Live For Speed ]
nawet fajny telefon
przy mojej noki 3310 to jest cacko ;]
nie przejmuj sie znajomymi, mowia tak z zazdrosci;]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
edit dla ubogich . Stylizacja , ładna , ja kupiłem nie używany za 300 zł (hmmmm) , dzwonki takie se , baterai spokojnie tydzień potrzyma
hola' [ koniczynka ]
w o d z u - kupiles go za 300zl
nowy telefon za 300zl , ja dalem 599 z sklepu
hmmmmmm

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
tak zaa 300 zł zobacz na allegro nie używane ile kosztują

Beaverus [ Bounty Hunter ]
hola' - no to ja ci powiem mialem ten telefon rok, niedawno sie go pozbylem
a wiec plusy :
-jest maly co widzisz pewnie
-fajne dzwonki i inne pierdoly
-lekki jak cholera :D
ale mam pare rzeczy ktore mnie denerwowały;
- nie ma opcji ze gdy jet dzwonek telefon tez wibruje(tylko wybor miedzy wibracja a dzwonkiem)
- ja mialem tkai przypadek ze sie wylaczal , dalem do servisu zrobili niby cos z nim tam na gwarancji ale dalej sie wylaczal, wystarczylo ze bateria nie byla pelna (było 2 z 3 kresek) a jescze gorzej jak bateria byla na wykonczeniu działo się to nagminnie,
- Bateria dlugo nie trzyma, mi trzymala jakies 4-5 dni z tego co pamietam
nie mialem innych przygod z nim, smsy dochodzily, ogolnie telefon na plus ,
hola' [ koniczynka ]
beaverus - moze za duzo z niego korzystales1 ja mam telefon do dzwonienia a nie do grania
wiec oc do bateri jzu jest sprzecznosc, moze zalezy to od jednostki
jesli mozecie to podsumujcie go na w skali 0 - 10

Beaverus [ Bounty Hunter ]
ja wogule na nim nie gralem , tez mam telefon do dzwonienia i smsow,
dla mnie telefon na 7/10
gdyby nie ta wada z ta bateria albo czyms to bylo by lepiej
moze to tylko moj model mial taka wade
KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
hola' ---> gdzie Ty mieszkasz? na jakiejs wsi ze komisow nie masz? ja kupilem niecaly miesiac temu tez C100 za 240zl <lol> tylko musialem kupic nowa baterie bo trzymala 2dni(30zl). Telefon spox, masz racje, kumple mowia ze to gowno, ale coz, mi sie podoba. Dzwonki spoko, wibracje sa w dzwonkach, ale tylko niektorych. Z kompa przez irde przeslesz tylko dzwonki i obrazki, gier nie. Ani razu mi sie nie zawiesil, nigdy mi sam smsa nie wyslal ;)
Za 600zl to ja mam w komisie albo na allegro nokie 3220 albo rozne inne zajebiste telefony...

Avarang [ Pretorianin ]
EspenLund --> "przy mojej noki 3310 to jest cacko"
Teraz mam Siemensa C62 i szczerze mówiąc z chęcią zamieniłbym się na Nokię 3310. Miałem ten telefon przez rok i się zakochałem, jest fenomenalny !

Beaverus [ Bounty Hunter ]
racja wibracja jest w niektorych dzwonkach :)
KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
sory za kolejny post, ale zapomnialem ocenic - moja ocena to 8+/10. Minusem jest tutaj bateria w poronaniu do nokii. Chociaz moze sie myle bo nowa mam dopiero jeden dzien i nie byla jeszcze formatowana.
tmk13 [ Pretorianin ]
ja uzywalem swojego c100 sporo(tzn duzo dzwonienia sms itp) i bateria trzymala maks 4 dni. to jest najwieksza wada tego telefonu. jest irda, ktorej nigdy mi sie nie udalo wykorzystac, bo nie moglem nawiazac polaczenia z komputerem. bajer jakim jest 65k kolorow w wyswietlaczy, jest w sumie do niczego, gdyz telefon nie ma mms, gry wygladaja srednio przes slabe odswiezanie, a jedyna tego zaleta to ladne tapety(dla mnie to slaba zaleta, bo zawsze uzywalem tej tapety z duzym zegarkiem).
jedyna zaleta to ze jest waski i lekki.
skoro kupiles go za 599, to przyjacielu musze ci powiedziec, ze to chyba najwiekszy blad jaki mogles zrobic.
hola' [ koniczynka ]
koko - ja zawsze kupuje wszystko nowe, nie ufam komisom, to co jest nowe jest moje i tylko ja o to dbam i nikt inny tego nie rusza
dlatego wiec zapalcilem 2 razy wiecej ! to juz 3 opinia ktora nie jest najgorsza
mysle ze tel zrobi pozytywne wrazenie
ps. gdzie sie ustawia tapety i wibracje bo jeszcze nie rozpakowalem ksiazeczki
hola' [ koniczynka ]
szczerze mowiac chcialem nokie 3310 za 599 zl ale w ostatnim momencie wzialem samsunga
KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
tapety ---> menu\ustawienia\profil uzytkownika\tapeta
wibracje ---> zalezy co masz na mysli, jesli dzwonek z wibracja to musisz wybrac dzwonek "Carmen" lub ten pod nim(2 tylko sa), a jesli sama wibracje, to: menu\dzwieki\tryb pracy\wibracje
jeszcze zapomnialem dodac ze wyswietlacz troche maly, ale mozna sie przyzwyczaic.
KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
nokia 3310 za 599zl? chyba za 299zl:
hola' [ koniczynka ]
koko - sory nokia 3100
hola' [ koniczynka ]
myslalem ze o tej mowicie
KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
no 3100 to sie juz bardziej oplaca za 600zl, ale w komisie masz nowke za 450 :P
P.S. gdzie mieszkasz?
hola' [ koniczynka ]
sugerujesz ze ta nokia jest lepsza?
mnie sie wydaje ze to na jedno wychodzi
mieszkam w rybniku na slasku! czasami w iserlohnie

mrEdDi [ ShoguN ]
Nokia 3100 jest lepsza od Samsunga C100 mojim zdaniem ! ale teraz sam posiadac Samsunga c100 ! a nokia jest lepsza pod wzgledem ze to nokia wiadomo Nokia to nokia :D ma wiekszy wyswietlacz ale samsung ma wiecej kolorow ! Nokia ma chybna wiecej opcji! ale ze kupiles go za 599 zł ? to gdzie ty go kupowałes ? w Telepunkcie nowy kosztuje 500zł ! zes chyba przeplacil niew3iem moze na allegro ? ale jak juz kupiles to juz sie mowi pech 100 zł poszlow plecy !
hola' [ koniczynka ]
musze spadac
dzieki za pomoc, jakw roce przejrze watek
pozdrawiam
KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
hola' ---> nic nie sugeruje, samsung ma lepszy wyswietlacz, lepsze dzwonki no i ma irde(nokia nie ma), kupujac nokie, placisz przede wszystkim za firme. mreddi ma racje - nowy samsung w idei kosztuje 500zl
hola' [ koniczynka ]
qrwa
dzwonilem do mojej dziewczyny i ona
" kotek jejq, kupiles hujowy telefon, ide spac bo mam dosyc takich opini
pozdrawiam
squallu [ saikano ]
ja mam ten telefon i mi sie bardzo podoba wprawdzie nei jest jaksi wypasiony ale to co mi potrzeba to ma
hola' [ koniczynka ]
squallu - a dlugo go masz! mnie po prostu sie on podoba wizualnie a ze dzowni to m ito pasuje
czemu jedni tego nie potrafia zrozumiec a aparat w domu mam.
hehe
squallu [ saikano ]
mam 3 miesiace wprawdzie bateria nie trzyma za dlugo tylko 4-5 dni ale trudno a moja diewczyna zakochala sie w tym telefonei i chce mi go zakosic:P
hola' [ koniczynka ]
squallu - to zamienmy sie dziewczynami
strace an tym ale coz [joke]
hehe

Garbizaur [ CLS ]
Ja tam nie lubię Szajsungów...
squallu [ saikano ]
za nic sie nei zamineie :P i nic bys nie stracil tylko zyskal;p tez joke;)
hola' [ koniczynka ]
garbizaur - a dlaczego?
squallu - jakby to one slyszaly
hehe
squallu [ saikano ]
na szczescie moja nie ma neta:]

mrEdDi [ ShoguN ]
Garbizaur -------> czemu nie lubisz Samsungów ? podpadły ci gzdies jak tak to powiedz ? bo ja tam dio nich nic nie mam mam SamsungaC100 od 5 miechów i nic mi sie nie dzieje upadl dwa razy na chodnik i nic dziala dalej raz wpadl do wody dalej dziala :D niewiem co do nich masz sa bardzo wytzrymałe :D
Garbizaur [ CLS ]
hola' ---> Wiesz co, w sumie to nie wiem. Chyba dlatego, że jestem wierny Nokii i uważam ją za najlepszą markę, zarówno pod względem wyglądu telefony jak również funkcjonalności i funkcji. Samsungi są jakieś... nijakie (jedyne co mi przychodzi do głowy). Chociaż podobno to bardzo dobre telefony. :)
hola' [ koniczynka ]
jak juz wczesniej mowilem mam go bo mi sie po prostu podoba
a dopiero teraz go otworze i zobacze co tam w srodku ma hehe
Garbizaur [ CLS ]
mrEdDi ---> Samsungi mi nie podpadły bo nigdy nie miałem. Skusiłem się za to kiedyś na telefon marki SonyEricsson i to był mój wielki błąd... :-/
KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
pozwole sobie zrobic UP bo mnie ciekawi co jeszcze powiecie na temat C100 :)