GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Excel -> potrzebuję formuły. PILNE!!!

02.02.2005
16:03
smile
[1]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Excel -> potrzebuję formuły. PILNE!!!

Podczas robienia kilku arkuszy w Excelu potrzebuje odniesienia w postaci formuły, która sama wstawi dane z innego z arkuszy.

Kto zna tą formułę???????

02.02.2005
16:04
[2]

wysiu [ ]

=nazwa_arkusza!pole

?

02.02.2005
16:07
smile
[3]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

wielkie dzięki wysiu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.