mariooo [ Legionista ]
Zgrywanie
Mam pytanko, chcialbym zgrac filmik z kasety wideo na kompa, no i oczywiscie jakos go zripowac, zeby byla ladna jakos i malo zajmowal;) Mam tuner TV AverMedia Studio. Jakie programy uzyc? w jaki format go zripowac?
mariooo [ Legionista ]
^UP