GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zgrywanie

02.02.2005
15:50
[1]

mariooo [ Legionista ]

Zgrywanie

Mam pytanko, chcialbym zgrac filmik z kasety wideo na kompa, no i oczywiscie jakos go zripowac, zeby byla ladna jakos i malo zajmowal;) Mam tuner TV AverMedia Studio. Jakie programy uzyc? w jaki format go zripowac?

02.02.2005
18:17
[2]

mariooo [ Legionista ]

^UP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.