GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra: Grand Theft Auto: San Andreas

02.02.2005
15:50
smile
[1]

Carl 15 [ Pretorianin ]

Gra: Grand Theft Auto: San Andreas

Każdy z Nas wie co będzie przebojem lata 2005- oczywiście pecetowa wersja Grand Theft Auto: San Andreas, która jednocześnie będzie największą i najładniejszą grą Rockstar'u...Każdy z szanujących się graczy wie, że GTA ma bardzo długą historię, w której jest wiele sukcesów. Począwszy na GTA1(miała ona grafikę "klocków LEGO", ale wtedy to było coś:P) przez GTA3( gdzie skończono z widokiem z góry) a skończywszy na Vice City( gdzie wprowadzono Vice City). Każda z tych gier w swoich latach zdobywała wiele nagród i zazwyczaj miała pozytywne opinie ekspertów i graczy.
Oto nadchodzi najnowsze dziecko Rockstar'u, które wprowadza nową erę w serii gier Grand Theft Auto! Teraz programiści poszli na całość. Będzie można tuningować samochody, robić grafitti, chodzić z dziewczyną na randki, prowadzić restaurację, a także zdobywać terytorium. Twórcy gry wprowadzili też pełny realizm: żęby być zdrowym trzeba jeść, ale nie za dużo, bo nas na ulicach San Andreas wyśmieją.... Trzeba będzie też chodzić na siłownię aby nasz licznik sexappeal'u wzrastał. No chyba nie muszę mówić, że mapa będzie OGROMNA, a wozów 2 razy tyle ile w Vice City... No, choć jest wiele wątków trzeba o tym nadchodzącym Dziecku Rockstar'u pisać, bo już na ps2 zdobywa wszystkie nagrody...Piszcie więc! :)

polska strona o gta:
www.gta.pl
oficjalna strona:
www.rockstargames.com

02.02.2005
15:54
[2]

Dziubdziak [ Pretorianin ]

Ja też nie mogę się doczekać GTA SA
ale "KURNA CHATA" NIE ZAKŁADAM Z TEGO POWODU KOLEJNEGO IDIOTYCZNEGO WĄTKU O NICZYM


Są granice nawet mojej cierpliwości...

02.02.2005
16:03
smile
[3]

Carl 15 [ Pretorianin ]

Dziubdzak-------->Nie krzycz! Ja też lubię GTA i to bardzo, ale jeśłi nie podoba Ci się ten wątek to tu poprostu nie wchodź i nic nie pisz. Masz wolną rękę.

02.02.2005
16:03
[4]

Carl 15 [ Pretorianin ]

sorry za pomyłkę w pisaniu Twojego Nicka

02.02.2005
19:35
smile
[5]

Carl 15 [ Pretorianin ]

Z nieoficjalnych źródeł wiem, że GTA:SA ukaże się na PC 15 czerwca bieżącego roku....JAk nastroje? Cierpliwi jesteście czy nie?

02.02.2005
19:37
[6]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Czy tylko mi się zdaje, że już jest oficialny wątek o GTA: SA?

02.02.2005
19:39
[7]

Carl 15 [ Pretorianin ]

To jest oficjalny wątek bis :P

02.02.2005
19:48
[8]

Jogurt [ Pretorianin ]

Niestety nie...

02.02.2005
19:57
[9]

Carl 15 [ Pretorianin ]

Wiem Juniorze, ale tu się też pisze o tej świetnej grze i nie nabijaj sobie takim postem liczby postó bo to bezsensu i oszukujesz!

02.02.2005
20:16
[10]

Hitmanio [ KG 21 ]

Carl_15 ==> odezwał się wczorajszy junior :P

02.02.2005
20:30
smile
[11]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

Jak ze strony www.gta.pl można ściągać pliki ??
Mam z tym niesamowite problemy...

02.02.2005
20:54
[12]

Conroy [ Dwie Szopy ]

"Każdy z Nas wie co będzie przebojem lata 2005- oczywiście pecetowa wersja Grand Theft Auto: San Andreas"

A nie, bo Stalker.

"GTA1(miała ona grafikę "klocków LEGO", ale wtedy to było coś:P) "

A gdzie tam. Już wtedy grafika GTA była beznadziejna (pis of szit, jak to mawiają).

"a skończywszy na Vice City( gdzie wprowadzono Vice City)"

Vice City było już w pierwszej części, znawco. Podobnie jak i Liberty City i San Andreas.

02.02.2005
21:01
smile
[13]

micpl187 [ Generaďż˝ ]

Carl 15 ---> Datę znasz z "nieoficjalnych" źródeł? Cóż za tajemną wiedzę posiadłeś... Pewnie dostępu do tych "źródeł" będą ci zazdrościc wszyscy, którzy ostatni miesiąc spędzili w śpiączce i przegapili dzień w którym Rockstar oficjalnie ogłosił datę premiery wersji PC.

03.02.2005
17:23
smile
[14]

Carl 15 [ Pretorianin ]

Kurczę pomuliłem się na początku miało być, że w Vice City wprowadzili biznesy!! BIZNESY!!
wiem, że w GTA1 było Liberty Vice i San Andreas! Grałem w to wczoraj:)
Nieoficjalne źródłą to mój wujek, który mieszka w San Francisco i zawsze pisze mi kiedy coś wyjdzie:) Jego kolega pracuje w Rockstarze...ale ty i tak myślisz, że kłamię...


A WSZYSTKICH PRZEPRASZAM ZA TO,ŻE SIĘ POMYLIŁEM PRZY VICE CITY

ale wpadka!!!

03.02.2005
17:26
[15]

Carl 15 [ Pretorianin ]

STARY1970------>Pewnie pisze ci coś takiego, że prawdopodobnie chcesz pobrać plik i kliknij na odpowiedni link w www.gta.pl? też tak miałem ale wyłączyłem wszystkie antywirusy i normalnie poszło

03.02.2005
17:37
[16]

micpl187 [ Generaďż˝ ]

W takim razie przekaż wujkowi, żeby spytał kolegę pracującego w Rockstarze o coś, czego jeszcze nie wiemy, bo data premiery GTA:SA na PC jest wszystkim znana od miesiąca.

03.02.2005
17:40
[17]

Carl 15 [ Pretorianin ]

micpl187---> nie ma sprawy jutro napiszę do Niego maila i jak odpiszę to napiszę to tutaj...

03.02.2005
17:41
[18]

Carl 15 [ Pretorianin ]

heh jak on odpisze....

03.02.2005
17:41
smile
[19]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

a nie można jakoś inaczej ściągnąć tych plików ?? Nie chce mi się wyłączać tych wirusów i się bawić w to wszystko...

03.02.2005
18:08
smile
[20]

Carl 15 [ Pretorianin ]

no raczej nie.Wiem, że u mnie tylko tak się ściągnęlo...

04.02.2005
18:35
smile
[21]

Carl 15 [ Pretorianin ]

W San Andreas możemy chodzić do przebieralni a wymagania na kompa będą takie same jak w GTA Vice City.. no może trochę większe
SAN ANDREAS RULEZZ!!! jezu nie mogę się doczekać!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.