GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: nabor tajnych wspolpracownikow - Naczelna Komenda Wywiadu CMHQ PL ;)

02.02.2005
15:13
smile
[1]

klod____ [ Generaďż˝ ]

Forum CM: nabor tajnych wspolpracownikow - Naczelna Komenda Wywiadu CMHQ PL ;)

Razem z M (nazwisko znane redakcji) ustaliśmy uber-plan
;) M to von Izabelin, własnie ujawnił się)

CM0 (Dyrektoriat 0-Analiza)
Dział Analizy Wywiadowczej
Zatrudnieni tutaj znawcy języków, taktycy i stratedzy analizują informacje przesłane przez CM1
Następnie wydają co tygodniowy (lub w wypadku waźniejszych informacji codzienny (wtedy FLASH biuletyn informacyjny.

CM1 (Dyrektoriat 1- Wywiad Zagraniczny)
Dział Wywiadu Zagranicznego
Zatrudnieni tutaj "szpiedzy" będa w wolnym czasie i od okazji przeczesywać roźne forum zagraniczne, szukajac ciekawych inforamcji.
Dane będą następnie przesyłane do CM0

CM2 (poplarna "dwójka"
Kontrwywiad
Bedzie scigał wszystkich zdrajców, masonów, komunistów i innych szpiegów, ktorzy zagroża CMHQPL

prosze skladac podania do von Izabelina,
ich rozpatrzenie wkrotce,
CV powinno klasc glowny nacisk na:
informacje o poziomie znajomosci jezykow obcych,
znajomosci technik wywiadu elektronicznego
oraz ilosci czasu do zagospodarowania ;)

02.02.2005
15:16
[2]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

właśnie ujawniłem się:))

Myśle że CM2 (dwójka) to jednak będzie żart, chyba nie mamy tutaj zdracjów??, no nie..??:) (napewno nie??:)

Klod jak widze, poprawił mój tekst, i teraz dostane zalew tych CV

moje gg to jakby co 4540048
a mail to [email protected]

02.02.2005
15:24
[3]

Kroitzman [ Konsul ]

Nie mozna przyjmowac ze nie bedzie zdrajcow.. poza tym kontrwywiad chroni przed wyciekiem informacji przedewszytkim, a nie mozemy przyjac ze ktos cos nie wypapla przypadkiem..prawda? Poza tym kontrwywiad zajmuje sie infiltracja obcych wywiadow w celu przeciwdzialania ich szkodliwej dzialalnosci wobec jedynej slusznej spolecznosci graczy serii CM zjednoczonej w CMHQ

02.02.2005
15:25
[4]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Kroitzman-->Wlaśnie bałem się tej jedynnej słusznej społeczności CMHQ PL:)))

02.02.2005
15:27
smile
[5]

swietlo [ Canaille Carthagienne ]

ju z to widze przychodzi CM2 do twórcy poradnika i pod buty go w imie zasad;d

w koncu poradnik to ujawnianie tajemnic cmhq;0

02.02.2005
15:27
smile
[6]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Filip - zdrajców może i nie ale... "masonów, komunistów " to kto wie... ;-)

02.02.2005
15:46
smile
[7]

Pejotl [ Senator ]

swietło -> o kurcze! naprawdę... chyba muszę wiać do Argentyny :)

02.02.2005
15:55
[8]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Argentyna ci nic nie da, skoro Mossad wyciągnął tego nazistę Na E z ameryki południowej (CHile czy Argentyna??) to my i ciebie wyciagniemy:))

02.02.2005
15:59
smile
[9]

GenArieL [ Konsul ]

No no Od Mossadu to sie odczepcie to moja działka :D

02.02.2005
17:43
smile
[10]

Glazo [ Konsul ]

Proponuje wydać nakaz aresztowania Pejotla za udział w światowej masonerii i próbach obalenia systewmu komunistycznego. Tzn jedynego słusznego, pieknego i dającego szczęście systemu komunistycznego.

02.02.2005
17:54
[11]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

najpierw musimy zlustrować kandydatów za pomoca slynnej listy :-)))

02.02.2005
17:55
[12]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Po co nakaz, pod ściane i w łeb;)

02.02.2005
18:47
[13]

PiotrMx [ Generaďż˝ ]

Może jeszcze CM, czyli "trójka". Oficjalnie nie istnieje. Zajmuje sie eliminacją wrogów CMHQ. czyli strzał w potylice i do piachu... albo pod lód.

02.02.2005
18:51
[14]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Albo przemielić pod gąsienicami batalionu KT:))

02.02.2005
18:57
smile
[15]

Pejotl [ Senator ]

Glazo, mgk, Izabelin -> a już się miałem zabrać do analizy sprzętu pancernego w CMAK-a (taką jak w poradniku do CMBB) ale lepiej nie będę pogarszał swojej sytuacji....

02.02.2005
19:09
smile
[16]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Pejotl - zacznij od analizy gąsiennic i ich zdolności do mielenia ( to na wniosek TW Filipa - pseudonim operacyjny Izabelin - Von)

02.02.2005
19:26
[17]

Glazo [ Konsul ]

Pejotl--> to Ty jeszcze żyjesz???!!! Coś trójka niemrawa jest!!!

02.02.2005
19:36
[18]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Dzisiaj ogłosiliśmy dzień dobroci dla Pejotlów:))

02.02.2005
19:37
smile
[19]

JagerKielce [ Konsul ]

proponuje jeszcze wydział "w" zwany również wewnętrznym zajmującym sie osobami z CM 0 , CM 1 i CM 2 oraz tzw trójki.Wszak wiadomo że na wyskoich stanowiskach łatwo o wszelkie machlojki.Wydział W będzie skrupukatnie obserwował wyciągał wnioski i likwidował likwidatorów gdy za dużo będą wiedzieć.Nich to bedzie wydziałtak tajny żeby ci co w nim pracują nie wiedzili nawet czym sie zajmują i wogóle sami nie wiedzieli czym sie ten wydział zajmuje i że wogóle istnieje.To da nam szansę obiektywnie oceniać pracę pozostałych wydziałów.

02.02.2005
19:42
smile
[20]

iNfiNity! [ Senator ]

JagerKielce - a kto będzie "zajmował" się wydziałem W :) ?

Proponuje, dla ułatwienia pracy wydziałowi W zainstalowanie wszystkim członkom pozostałych wydziałów jakiegoś drobnego trojanika - ot, tak dla kontroli.

02.02.2005
19:45
smile
[21]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Ja sie zglaszam do wydzialu IV - wszystkie teczki tego wydziału splonely w ogniu piekielnym a ja się zajmę waszymi duszami ;) a nuz coś wyduszę
1) zacznijmy od powszechnej spowiedzi - poproszę mi przeslać wszystkie hasla używane w pbem-ach
2) jesli ktos nie przesle -znaczy nie chce wspolpracować z urzedem bezpieczeństwa CMHQ
3) jeśli nie chce wspołpracować - znaczy zdrajca
4) a zdrajcow my nie lubimy ( von izabelin grzejcie gasienice)

02.02.2005
19:51
smile
[22]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Jak ktoś sie zasluży do udostępnimy kawalek hasla przeciwnika ale jak nie będzie z radościa i ochotą donosić to
Nu...Nu..... mamy swoje metody by taką radosną wspolpracę wymusić

Lista osob które hasla przesłaly
1) MGK
2) Kroitzman
3) GenArilel
4) Von izabelin
5) iNfiNity!
6) Glazo
7) JagerKilece
8) Pejotl (po krotkotrwalych torturach ;-))
9) Swietlo
10) E lf
11) Klod_
12) Piotr MX

A czy Ty już wysłałeś swoje hasło ?????

02.02.2005
19:54
smile
[23]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

mgk --> A jak ktoś nie gra pbemów to co ma zrobić ?

02.02.2005
19:56
smile
[24]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

-Tow . Buczo - wy tu dedetyzmem nie siejcie - jak nie gra to ma zacząć -- Nu --- grać i haslo wysylać
Albo lepiej hasło przydzielimy..
00/IPN/2004/Buczo

02.02.2005
20:00
smile
[25]

JagerKielce [ Konsul ]

Wot mgk - maładiec charaszo zdiełal!

nie , nie dziekujcie mi to był mój obowiązek by stanąc na czele wydziału W-IV.
mgk za okazana inicjatywę dostanie wczasy w bułgarii.

02.02.2005
20:05
smile
[26]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Nu Jagier - poszutili my , poszutili i koniec Wy mienia tu nie wk....te 4 oddiel eto moj -
Nu jagier Smirna i tri szaga nazad ....
Nu choroszo - wasz oddiel eto oddiel wnutriennych dieł
A jak sie bedziecie stawiac to czystke zrobimy i nie Bulgarie a wladywostok i tamtejsze kurorty na uranowych piaskach zwiedzicie i nie samych, ale z calymi Kielcami was tam przetransportujemy

02.02.2005
20:08
smile
[27]

iNfiNity! [ Senator ]

Oh, drogi Towarzyszu Jagierze co byśmy bez Ciebie zrobili! Zostałeś wybrany wspaniałomyślnie większościa głosów - Twój głowny rywal zginął nieszczęśliwie w wypadku... No cóż, wypadki chodzą po ludziach.

Co do wczasów dla mgk - po co od razu Bułgaria? Lepiej do Legnicy - nie dość, że równie ciepło to taniej ;-)

02.02.2005
20:13
smile
[28]

JagerKielce [ Konsul ]

Towariszcz mgk pomnij ty szto my s takimi kak Wy - z etom Beriom,Cierwiennym Karłom zdiełali kuda ony sie tolka za silne pastraili!! pomnijtie czy my nie mamy jakiej zakazki na waszu gałowu...eto nie burdiel kak nkwd u Was ale eto CM GRU - z nami Wy wajny nie pacinajcie!

02.02.2005
20:15
smile
[29]

iNfiNity! [ Senator ]

What the fuck? Po polsku proszę, ew. po angielsku :P

Aha, JagieraKielce oddelegujemy na fora rosyjskie :)

02.02.2005
20:17
smile
[30]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Jagiera na białe niedźwiedzie ;-)

02.02.2005
20:22
smile
[31]

JagerKielce [ Konsul ]

a mgk do sekcji gimnastycznej!-będzie się uczył pracy w kolektywie!

02.02.2005
20:54
smile
[32]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

Wy tu gadu gadu, a ja testuje lidera francuskiego ( nie uwierzycie ale to chyba Wloch). Raport Tiger/00/apui_czy jakos-tak/ wkrotce

02.02.2005
21:38
[33]

gro_oby [ Generaďż˝ ]


a zamierzacie zaprosic do komisji sledczej kogos z samoobrony? proponuje beger albo leppera:P bedzie sie z czego posmiac;)

02.02.2005
22:05
smile
[34]

Pejotl [ Senator ]

Panowie wy tak na serio? Bez popitki?

A mówili że gra w CM nie szkodzi! Tym czasem widzę że długie godziny spędzone przy grze jednak nie pozostają bez wpływu. Spustoszenia w komórkach mózgowych, osłabieie zdolności koncentracji, zaburzenia w postrzeganiu rzeczywistości...
Ale przynajmniej ja mam szansę wycofać się z tego w porę, bez uszczerbku na zdrowiu... ide się wyspać, ale wcześniej posłucham sobie "Wychodiła na bierieg Katiusza" w języku chińskim.

Całe szczęście wam odpaliło wcześniej, moge w porę się wycofać....

02.02.2005
22:07
smile
[35]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Organizacja dziekuje Wigginsowi za sluszną postawe i przeslanie hasla -(ale proste !!!)

02.02.2005
22:10
smile
[36]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

obywatel pejotl - wy tu nie bluznijcie - bez popitki toby sie mózg zdegenerowal a tak to my smarujem i konserwujemnśpiewając Pust wsiegda budiet sonce - w bratnim jezyku wietnamskim

03.02.2005
07:15
[37]

Plantator [ spamer ]


widze że Pejotl [Generał] próbuje nam tu coś zasugerować aby podważyć autorytet komisarzy ludowych, za takie zachowanie nalezy go jak najszybciej osądzić i rozstrzelać

03.02.2005
08:09
smile
[38]

Sgt.Luke [ Konsul ]

A hasła (motywacyjne) dla poszczególnych wydzialów? ;)

CM0 --> "Służ CMHQPL dzisiaj, jutro możesz być martwy"
CM1 --> "Zwycięstwo na wojnie składa się w jednej części z planowania a w dziewięciu z wywiadu"
CM2 --> "W bitwie o istnienie nie może być widzów. Każdy kto nie stoi po twojej stronie jest automatycznie twoim wrogiem"
CM3 --> "Jedyną reakcją na zdradę jest zemsta"
W --> "Podejrzliwy umysł to zdrowy umysł"


Mam nadzieję że się spodobają WSZYSTKIM

03.02.2005
10:44
smile
[39]

Glazo [ Konsul ]

To straszne!!!!!!!!!!!!!!!! Pejotl odkrył tajemnice klonowania!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj został zlikwidowany koło godziny20 a tu prosze 2h poóźniej znów nadaje!!!!!!!!!!! Trzeba zlikwidować wszystkie klony Pejotla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

03.02.2005
10:45
smile
[40]

iNfiNity! [ Senator ]

"Talk to hand", heh? :)

03.02.2005
11:11
smile
[41]

Pejotl [ Senator ]

Glazo -> bo trzeba było użyc _srebrnych_ kul a nie ołowianych :) A teraz już za późno - zaszywam się w lasach i będę prowadził działania partyzanckie - rozkręcał tory myślenia i minował drogi wyjścia z sytuacji :-)

03.02.2005
11:48
smile
[42]

swietlo [ Canaille Carthagienne ]

"Pejotl wiecznie żywy"

;))

03.02.2005
11:49
smile
[43]

iNfiNity! [ Senator ]

"That was you, Peyotl!"

03.02.2005
12:32
smile
[44]

JagerKielce [ Konsul ]

Nawet i to nas nie złamie!
Niech co CMHQ??
Niech żyje!!!!

03.02.2005
12:45
[45]

PiotrMx [ Generaďż˝ ]

Trójka ogłasza przetarg otwarty na dostawę 1kg dioksyn. Termin dostawy do 15.02.05. od dostawcy wymagamy certyfikatu Ministra Rolnictwa o dopuszczeniu produktu do spozycia jako dodatku dożywnosci. Wymagamy referencji-preferowane z KGB, CIA i Mossadu. otwracie ofert nastapi 16.02.05 w tajnej siedzibie CMHQ.
uwaga: prosze nie dosypywac dioksyn do oferty. Znamy inne sposoby przekonania nas o skutecznosci danej oferty.

03.02.2005
12:49
smile
[46]

graf_0 [ Nożownik ]

A czy można zapisać sie do "trójki" jako kat-filmowiec, w końcu wszystkie egzekucje wykonywane dla dobra CMHQ powinny byc uwiecznione. Ku pokrzepieniu serc lojalnych członków i ku przestrodze dla tych z wątpliwościami.

03.02.2005
13:26
[47]

Glazo [ Konsul ]

Od zaraz powołują wydział 4 do walki z Pejotlem. Teraz sie nam nie wywiniesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

03.02.2005
18:09
smile
[48]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Wydzial czwarty dba o wiare i morale narodu - a jak Pejotl bedzie nam wiarę minowal to Pejotla nawrócimy na wlaściwe tory (szersze)
Tow Jager zostal czasowo zrehabilitowany za wlasciwą postawę - reszta ma naśladowac Tow Jagera


PS - do tajnego wspolpracownika W4 - ps Pejotl - prosimy o kontynuacje prowokacji a tych ktorzy wykaża podobne poglądy ew zaszyją się w lasy - my wylapiemy - koniec przekazu - po odczytaniu należy spozyc dysk twardy ( zalecana musztarda sarepska - do smaku)

03.02.2005
19:07
smile
[49]

Glazo [ Konsul ]

MGK--> SPADAJ!!!!!!!!!!! W YDZIALE CZWARTYM DZIAŁAM TYLKO JA!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK CHCESZ MIEĆ WYDZIAŁ TO SOBIE GO ZAŁÓŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

03.02.2005
19:11
smile
[50]

iNfiNity! [ Senator ]

Ok, to załóżcie wydział V, który bedzie walczył z wydziałem IV :P

A ja zakładam wydział do walki z wszystkimi wydziałami, kto chcę się dołączyć :P? (pod warunkiem że ja jestem szefem) :)

03.02.2005
19:32
smile
[51]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Ale lol:))))))

Zapomnieliście, że JA I KLOD tutaj dowodzą, i wszelkie odbjawy niesuburdynacji skończą się wysłaniem woga do lasu, gdzie zje cię Pejotl (czy jego klony:)

03.02.2005
20:43
smile
[52]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Glazo -Ciebie na reedukacje wyślemy - popatrz na posty wyżej - zobaczysz kto zalożył IV wydział - ja jako przedstawiciel ludu - i rece precz od mojej ludowo-czerwonej buźki
TW Pejotl - incognito słuzy ludowi pod przykryciem niedzwiedzia a gadzina - wiadomo żreć musi ;-)

03.02.2005
20:56
[53]

Runnersan [ Konsul ]

Precz z uciskiem!

CMHQ libre!!!

Wyklety powstań ludu ziemi i zrzuc okowy narzucane nam przez służby, które są na usługach wrogich nam istot.

03.02.2005
21:03
smile
[54]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Tw1 i TW 2 - sprawdzcie tego osobnika - i niech wyzwala BIALE NIEDŹWIEDZIE

03.02.2005
21:52
smile
[55]

gro_oby [ Generaďż˝ ]


przepraszam? przepraaaszaam? czy jest na sali lekarz??? najlepiej z kaftanem

03.02.2005
21:54
smile
[56]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Psychuszki i kaftany mamy - ale po co lekarz ??????

04.02.2005
07:27
smile
[57]

Sgt.Luke [ Konsul ]

Już pierwsi oporni? Pewnie coś mają na boku i się boją że to ujawnimy :>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.