Krzysio [ Pretorianin ]
Pytanie do posiadaczy internetu w "e-wro"
Prawdopodobnie na moim osiedlu będą podłączane gniazdka internetowe od usługodawcy
"e-wro".Mam pytanie do posiadaczy internetu z tej sieci ,czy jesteście zadowoleni,może jakieś uwagi.
Za odpowiedzi dziękuję.
Krzysio [ Pretorianin ]
A,to spytam jeszcze raz