GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie do posiadaczy internetu w "e-wro"

02.02.2005
14:54
[1]

Krzysio [ Pretorianin ]

Pytanie do posiadaczy internetu w "e-wro"

Prawdopodobnie na moim osiedlu będą podłączane gniazdka internetowe od usługodawcy
"e-wro".Mam pytanie do posiadaczy internetu z tej sieci ,czy jesteście zadowoleni,może jakieś uwagi.
Za odpowiedzi dziękuję.

02.02.2005
17:18
[2]

Krzysio [ Pretorianin ]

A,to spytam jeszcze raz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.