GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neo 512 + limit transferu a propos WoW...

02.02.2005
13:52
smile
[1]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Neo 512 + limit transferu a propos WoW...

Wlaśnie podpisalem umowę i stąd pytanie. Czy przy, powiedzmy, wyczerpującym graniu nie powinienem się obawiać o wyczerpanie limitu? Z moich mało ścisłych obliczeń wynika, że nie, ale doświadczalnie nie mogę jeszcze sprawdzić.
Dzięki za odpowiedź.

02.02.2005
14:01
[2]

fatkos [ Konsul ]

gry :P -- na pewno nie przekroczysz jesli nie zaczniesz jakis filmow czy czegos zasysac :P

02.02.2005
14:06
[3]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Tak jak napisał fatkos, marnyje szanse, że uda ci się przekroczyć limit tylko grając, przeglądając strony i odbierając pocztę.

02.02.2005
14:08
smile
[4]

piniusz [ Generaďż˝ ]

I o to mi włąśnie chodziło:)
Dzięki jeszcze raz.

02.02.2005
14:09
[5]

Swidrygajłow [ ]

ile wynosi ten lmit, bo ja na neo 640 sciagam w ciagu dnia (24 godz.) ponad 5GB i to nie jest max możlwiosci
oczywiscie jesli mam cos do sciagniecia

02.02.2005
14:17
smile
[6]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Limit - 15GB.
Raczej nic specjalnego nie ściągam...Jedynie dema...I to też rzadko. Mało wychodzi rpg z pierwszej osoby, a te uwielbiam:)

02.02.2005
14:24
[7]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Na Neo512 jest limit 15GB, nie ma szans przekoczyc limit grajac.

Swidrygajłow --> a na Neo640 nie ma limitow wiec sie ciesz. Z dobrych transferow tez :)

02.02.2005
14:28
[8]

Swidrygajłow [ ]

Sharky - no wiem że nie ma. Ja sie ciesze z dobrych transferow, moi koledzy z sieci nie bardzo bo robięim straszne pingi, na szczescie rzadko bywam w domu.

Czy tepsa planuje jakos zrekompensowac podwyzke vatu? od kiedy wchodzi w zycie podwyzka?

02.02.2005
14:45
[9]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Poza ulotkami o odliczeniach od podatku nie widzialem żadnej rekompensaty. A dopiero co wracam z telepkt'u:)

02.02.2005
15:01
[10]

dzfonek [ Konsul ]

ja mam neo 128 czyli 7gb limit i jeszcze niegy nie porzekroczylem a ciagle zasysam muze :D filmy sobie raczej daruje bo wtedy po niecalym tygodniu by bie bylo limitu :D a co do grania to duzo gram po necie i 7gb mi styka..

02.02.2005
15:20
[11]

Carl 15 [ Pretorianin ]

Mam 512 i wierz mi, że graniem nawet całą noc nie przekroczy limitu...heh próbowałem ale nie pykło i nie masz czego się obawiać...

02.02.2005
15:25
smile
[12]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Czyli mam z nadmiarem:)

02.02.2005
16:44
[13]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Swidrygajłow --> o ile mi wiadomo to nie, ale po tepsie wszystkiego mozna sie spodziewac (czyli raczej podwyzki cen). A zrekompensujesz sobie na koniec roku w PIT :(

piniusz --> jesli z nadmiarem to dobrze. Moze znajdziesz sposob na wykorzystanie limitu na maksa ;)

02.02.2005
17:04
[14]

amoreg1234 [ użytkownik ]

Swidrygajłow -> a skad ty sciagasz 5 gb na dobe ??? z p2p czy z jakichs serwerow ??


02.02.2005
17:22
smile
[15]

Babiczka [ Konsul ]

wystarczy ze odpalisz radio internetowe .... i juz po limicie X_x ktore bedzie chodzilo przez ilenascie dni (do tygodnia)

02.02.2005
17:26
smile
[16]

piniusz [ Generaďż˝ ]

No wlasnie, zapomnialem wspomniec o radiu...
Babiczka-->jakiej jakosci sluchasz, że tak ci leci transfer?

02.02.2005
17:46
[17]

Mastyl [ Legend ]

Zadna gra MMO nie jest tak zasobochlonna zeby nawet w polowie zapachac tej wielkosci limit. Testowalem na UO i EQ, slady zzycia limita byly minimalne.

02.02.2005
18:27
[18]

LooreNz [ Konsul ]

Mastyl ma racje!

02.02.2005
19:17
[19]

Carl 15 [ Pretorianin ]

Nie masz się czym martwić, tylko uważaj z radiem, bo możesz miećlimit przekroczony, ale nic wielkiego się nie stanie ;P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.