hitmanag [ Centurion ]
Problem The suffering-Przejscie ostatniej planszy
Witam serdecznie.Mam problem w grze the suffering.Jest to 20 plansza.Jestem na jakiejs przystani zabijam wszystkich którzy są tam i z morza pojawia sie jakis wielki stwór którego nie moge zabic.Jest tam jakas dzwignia która opuszczam ładuję się uderzam go ale to nic nie daje.Jak go zabić?

Gambit [ le Diable Blanc ]
Celuj w taką czerwoną plamę na jego "klatce piersiowej". Będziesz musiał go trafić ładnych kilka razy. Powinieneś zauważyć różnicę między trafieniem go tym fioletowym wyładowaniem, gdzie bądź, a trafieniem w tą czerwoną plamę.
hitmanag [ Centurion ]
już próbowalem go w ten sposób "dostać" kilka razy ale jakoś to nie pomagało.........Cały czas miał się dobrze
Gambit [ le Diable Blanc ]
To trwa...poza tym nie każdy strzał naprawdę trafia. Jak trafisz, to poznasz, że trafiłeś. Nie zrażaj się...Ładuj sie promieniami i naparzaj do niego. Czynność powtarzaj do skutku.
hitmanag [ Centurion ]
Ok dziekuję za poradę.Mam nadzieję ze to poskutkuje i w końcu grę przejdę.Gram już kilka tygodni-biorąc pod uwagę fakt 2 tygodniowe przerwy w graniu i chęc poznania zakończenia gry jest spora.A czytałem jeszce o rózych zakończeniach?.....
Gambit [ le Diable Blanc ]
Są trzy zakończenia. Zależne od tego jak grałeś.
hitmanag [ Centurion ]
Ciekawe,które mi się trafi
?