GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem The suffering-Przejscie ostatniej planszy

02.02.2005
13:27
[1]

hitmanag [ Centurion ]

Problem The suffering-Przejscie ostatniej planszy

Witam serdecznie.Mam problem w grze the suffering.Jest to 20 plansza.Jestem na jakiejs przystani zabijam wszystkich którzy są tam i z morza pojawia sie jakis wielki stwór którego nie moge zabic.Jest tam jakas dzwignia która opuszczam ładuję się uderzam go ale to nic nie daje.Jak go zabić?

02.02.2005
13:34
smile
[2]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Celuj w taką czerwoną plamę na jego "klatce piersiowej". Będziesz musiał go trafić ładnych kilka razy. Powinieneś zauważyć różnicę między trafieniem go tym fioletowym wyładowaniem, gdzie bądź, a trafieniem w tą czerwoną plamę.

02.02.2005
13:53
[3]

hitmanag [ Centurion ]

już próbowalem go w ten sposób "dostać" kilka razy ale jakoś to nie pomagało.........Cały czas miał się dobrze

02.02.2005
14:03
[4]

Gambit [ le Diable Blanc ]

To trwa...poza tym nie każdy strzał naprawdę trafia. Jak trafisz, to poznasz, że trafiłeś. Nie zrażaj się...Ładuj sie promieniami i naparzaj do niego. Czynność powtarzaj do skutku.

02.02.2005
14:18
[5]

hitmanag [ Centurion ]

Ok dziekuję za poradę.Mam nadzieję ze to poskutkuje i w końcu grę przejdę.Gram już kilka tygodni-biorąc pod uwagę fakt 2 tygodniowe przerwy w graniu i chęc poznania zakończenia gry jest spora.A czytałem jeszce o rózych zakończeniach?.....

02.02.2005
14:31
[6]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Są trzy zakończenia. Zależne od tego jak grałeś.

02.02.2005
14:42
[7]

hitmanag [ Centurion ]

Ciekawe,które mi się trafi
?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.