GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Muzyka na narty... co polecacie?

02.02.2005
13:24
[1]

The LasT Child [ GoorkA ]

Muzyka na narty... co polecacie?

jak w temacie, narazie moja lista wyglada tak

Steel Prophet - Neon Knights (3:51)
Mick Jagger - God Gave Me Everything (3:32)
A - I love Lake Tahoe (3:57)
Blur - Song 2 (2:00)
Bon Jovi - It 's My Life (Album Version) (3:44)
Lustra - Scottie doesnt know (2:56)
Hot Action Cop - Track 1 (4:08)
Master Blaster - How Old R U (Radio Edit) (3:21)
Race War - They Were Heroes (2:48)
Scooter - How Much Is The Fish (3:45)
Scooter - One (Always Hardcore) (3:45)
Andrew W.K. - Party Hard (3:04)
Andrew W.K. - Ready To Die (2:54)
Blaze - Ten Seconds (4:29)
Blaze - Alive (4:07)
Green Day - Basketcase (3:03)

02.02.2005
13:26
smile
[2]

Goofy23 [ FC Barcelona ]

ja na wszystko polecam Funky House :)
Olav Basoski i szusujesz....

02.02.2005
13:29
smile
[3]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Według pewnego GOLasa idealnym kawałkiem na stoki jest Dimmu Borgir Progenies Of The Great Apocalypse.

02.02.2005
13:35
smile
[4]

Weakando [ Senator ]

Aphex Twin - Come To Daddy :)
A jak będziesz gdzieś sam w pięknym lesie i nienaruszonym śniegu to włącz Orbital - Halcyon & On & On

02.02.2005
13:44
[5]

Fett [ Avatar ]

Może Guano Apes - Lords of the boards ?

02.02.2005
13:47
smile
[6]

piokos [ ]

jak się wybierasz do Austrii to może jakaś składanka jodłowania

02.02.2005
13:56
[7]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Nie radzę słuchać muzyki na stoku. Można nie uslyszec jak jakiś "dawca" krzyczy - "Z drogi!". :)

02.02.2005
14:23
[8]

xKx [ CLINIC ]

ja tam polecam rytmy Dance and R&B :)

02.02.2005
15:05
[9]

dzfonek [ Konsul ]

nawiazujac do wczesniej wspomnianych dawcow i nie zwracajac uwagi na twoja utrate zdrowia podczas zdezenia z "dawaca" nasuwa mi sie jedno pytanie: nie szkoda ci tego odtwarzacza albo innego cudenka z ktorego chcesz sluchac tej muzy ??:>

02.02.2005
15:06
smile
[10]

-—«( MadtracK )»—- [ Pretorianin ]

tatoO - Nas nie dogoniat;p

02.02.2005
15:20
[11]

The LasT Child [ GoorkA ]

Weakando --> thx, sprawdze

Fett ->łaaaaaaaaaa, nie wiem jak moglem to przeoczyc, thx

02.02.2005
15:21
smile
[12]

zarith [ ]

guano apes - proud like a god:)

02.02.2005
15:27
smile
[13]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Rage Agianst the Machine - guerilla radio
Guns n Roses - paradise city
Aerosmith - walk this way
Eagles - life in the fast lane
Fun Lovin Criminals - scooby snacks
Slash's Snakepit - landslide
Gorillaz - 5/4
Iron Maiden - wildest dreams
Led Zeppelin - immigrant song
Lenny Kravitz - gonna go my way
Ramones - wonderful world
Marylin Manson - rock is dead
Metallica - enter sandman
Offspring - hit that
Papa - dead cell
Queen - little crazy thing called love
System of a down - legend of zelda:PP
U2 - elevation

02.02.2005
15:30
smile
[14]

Coy2K [ Veteran ]

Static-X - The Only

02.02.2005
19:23
[15]

The LasT Child [ GoorkA ]

up

02.02.2005
19:44
smile
[16]

Carl 15 [ Pretorianin ]

StaticX- the Only i wersję kiedy upadniesz i się zabijesz:P - Luis Armstrong -What a wonderful world

02.02.2005
19:49
smile
[17]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Lewy Krawiec(łoś) >>>>> "Gorillaz - 5/4"

Zgadzam sie w 800%. Zresztą wogóle ten zepsół jest świetny.

Chociaż lepiej jednak na stoku nie słuchać muzy... conajwyżej jak stoisz w kolejce do wyciagu :D

02.02.2005
19:53
[18]

Garbizaur [ CLS ]

Na stoku lepiej się skupić na jeździe. :)


Przynajmniej ja tak robię. :P

02.02.2005
22:09
[19]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Lewy Krawiec----->Zelda wymiata, polecam jeszcze Dear Dance i do tego moze kilka piosenek z Fear Factory "Remanufacture"

02.02.2005
22:15
[20]

Fett [ Avatar ]

Lewy Krawiec - z offspringa to lepi Gone Away, albo Million miles away :D

02.02.2005
22:28
smile
[21]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

no to jak pozwolicie to jeszcze dodam:
Van Halen - jump:)
Ronan Keating - lovin each day(pop, ale jakoś wyjątkowo da się przeżyć:)
Queen - fat bottomed girls
POD - alive
ACDC - back in black
OPM - heaven is a halfpipe
The Offspring - one fine day:)
Metallica - i disappear
Judas Priest - living after midnight
Floggin Molly - drunken lullabies
Elvis Presley Vs. JXL - little less conversation
Drowning pool - let the bodies hit the flooooooooooooooooooor:))
Clash - should i stay or i go
Beastie boys - fight for your right

02.02.2005
23:26
[22]

The LasT Child [ GoorkA ]

wlasnie zauwazylem ze troszke wczorajszego popoludnia poszlo sie... na liscie mialem wiecje kawalkow niz te co powyzej oopublikowalem w tym wlasnie Offspring (Gone Away, All I Want, Noose, Smash)

03.02.2005
22:47
[23]

Pichtowy [ Konsul ]

Jak zima to tyulko Apocaliptyca reflections ale tylko na wyciag i do kolejek, na zjazdy wystarczy szum skijow i swist wiatru.

03.02.2005
23:02
smile
[24]

Riven [ infamousbutcher ]

Dimmu Borgir - Progenies of the great apocalypse
Slayer - War Ensemble
Rage Against The Machine - Know Your Enemy
Slayer - Raining Blood
Bathory - A fine day to die
Judas Priest - Painkiller
Joe Satriani - Crystal Planet
Morbid Angel - Rapture
Morbid Angel - The Ancient Ones
Alice in chains - Them Bones
Alice in chains - We Die Young
Dark Angel - The Burning of Sodom
Marduk - Night of the long knives
Slayer - Silent Scream
Mayhem - Pagan fears
Testament - Do or die
Testament - Hail Mary
Testament - D.N.R.
Bathory - Under The Runes


M.in. tego bede sluchal na stoku. Ale bedzie jazda;))

03.02.2005
23:04
[25]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Oczywiście najlepszym utworem do jazdy na nartach jest ballada zespołu Impaled Northern Moon Forest o nazwie "Lustfully Worshipping the Inverted Moongoat While Skiing Down the Inverted Necromountain of Necrodeathmortum".

03.02.2005
23:05
smile
[26]

Riven [ infamousbutcher ]

U.V. --> Kult

04.02.2005
10:27
[27]

Werter [ 1488 ]

tylko i wyłącznie Sportlov "Snöbollskrieg"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.