The LasT Child [ GoorkA ]
Muzyka na narty... co polecacie?
jak w temacie, narazie moja lista wyglada tak
Steel Prophet - Neon Knights (3:51)
Mick Jagger - God Gave Me Everything (3:32)
A - I love Lake Tahoe (3:57)
Blur - Song 2 (2:00)
Bon Jovi - It 's My Life (Album Version) (3:44)
Lustra - Scottie doesnt know (2:56)
Hot Action Cop - Track 1 (4:08)
Master Blaster - How Old R U (Radio Edit) (3:21)
Race War - They Were Heroes (2:48)
Scooter - How Much Is The Fish (3:45)
Scooter - One (Always Hardcore) (3:45)
Andrew W.K. - Party Hard (3:04)
Andrew W.K. - Ready To Die (2:54)
Blaze - Ten Seconds (4:29)
Blaze - Alive (4:07)
Green Day - Basketcase (3:03)

Goofy23 [ FC Barcelona ]
ja na wszystko polecam Funky House :)
Olav Basoski i szusujesz....

Goozys[DEA] [ Virus ]
Według pewnego GOLasa idealnym kawałkiem na stoki jest Dimmu Borgir Progenies Of The Great Apocalypse.

Weakando [ Senator ]
Aphex Twin - Come To Daddy :)
A jak będziesz gdzieś sam w pięknym lesie i nienaruszonym śniegu to włącz Orbital - Halcyon & On & On
Fett [ Avatar ]
Może Guano Apes - Lords of the boards ?

piokos [ ]
jak się wybierasz do Austrii to może jakaś składanka jodłowania
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Nie radzę słuchać muzyki na stoku. Można nie uslyszec jak jakiś "dawca" krzyczy - "Z drogi!". :)
xKx [ CLINIC ]
ja tam polecam rytmy Dance and R&B :)
dzfonek [ Konsul ]
nawiazujac do wczesniej wspomnianych dawcow i nie zwracajac uwagi na twoja utrate zdrowia podczas zdezenia z "dawaca" nasuwa mi sie jedno pytanie: nie szkoda ci tego odtwarzacza albo innego cudenka z ktorego chcesz sluchac tej muzy ??:>

-—«( MadtracK )»—- [ Pretorianin ]
tatoO - Nas nie dogoniat;p
The LasT Child [ GoorkA ]
Weakando --> thx, sprawdze
Fett ->łaaaaaaaaaa, nie wiem jak moglem to przeoczyc, thx

zarith [ ]
guano apes - proud like a god:)

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Rage Agianst the Machine - guerilla radio
Guns n Roses - paradise city
Aerosmith - walk this way
Eagles - life in the fast lane
Fun Lovin Criminals - scooby snacks
Slash's Snakepit - landslide
Gorillaz - 5/4
Iron Maiden - wildest dreams
Led Zeppelin - immigrant song
Lenny Kravitz - gonna go my way
Ramones - wonderful world
Marylin Manson - rock is dead
Metallica - enter sandman
Offspring - hit that
Papa - dead cell
Queen - little crazy thing called love
System of a down - legend of zelda:PP
U2 - elevation

Coy2K [ Veteran ]
Static-X - The Only
The LasT Child [ GoorkA ]
up

Carl 15 [ Pretorianin ]
StaticX- the Only i wersję kiedy upadniesz i się zabijesz:P - Luis Armstrong -What a wonderful world

Golem6 [ FatGorilla Slim ]
Lewy Krawiec(łoś) >>>>> "Gorillaz - 5/4"
Zgadzam sie w 800%. Zresztą wogóle ten zepsół jest świetny.
Chociaż lepiej jednak na stoku nie słuchać muzy... conajwyżej jak stoisz w kolejce do wyciagu :D
Garbizaur [ CLS ]
Na stoku lepiej się skupić na jeździe. :)
Przynajmniej ja tak robię. :P
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Lewy Krawiec----->Zelda wymiata, polecam jeszcze Dear Dance i do tego moze kilka piosenek z Fear Factory "Remanufacture"
Fett [ Avatar ]
Lewy Krawiec - z offspringa to lepi Gone Away, albo Million miles away :D

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
no to jak pozwolicie to jeszcze dodam:
Van Halen - jump:)
Ronan Keating - lovin each day(pop, ale jakoś wyjątkowo da się przeżyć:)
Queen - fat bottomed girls
POD - alive
ACDC - back in black
OPM - heaven is a halfpipe
The Offspring - one fine day:)
Metallica - i disappear
Judas Priest - living after midnight
Floggin Molly - drunken lullabies
Elvis Presley Vs. JXL - little less conversation
Drowning pool - let the bodies hit the flooooooooooooooooooor:))
Clash - should i stay or i go
Beastie boys - fight for your right
The LasT Child [ GoorkA ]
wlasnie zauwazylem ze troszke wczorajszego popoludnia poszlo sie... na liscie mialem wiecje kawalkow niz te co powyzej oopublikowalem w tym wlasnie Offspring (Gone Away, All I Want, Noose, Smash)
Pichtowy [ Konsul ]
Jak zima to tyulko Apocaliptyca reflections ale tylko na wyciag i do kolejek, na zjazdy wystarczy szum skijow i swist wiatru.

Riven [ infamousbutcher ]
Dimmu Borgir - Progenies of the great apocalypse
Slayer - War Ensemble
Rage Against The Machine - Know Your Enemy
Slayer - Raining Blood
Bathory - A fine day to die
Judas Priest - Painkiller
Joe Satriani - Crystal Planet
Morbid Angel - Rapture
Morbid Angel - The Ancient Ones
Alice in chains - Them Bones
Alice in chains - We Die Young
Dark Angel - The Burning of Sodom
Marduk - Night of the long knives
Slayer - Silent Scream
Mayhem - Pagan fears
Testament - Do or die
Testament - Hail Mary
Testament - D.N.R.
Bathory - Under The Runes
M.in. tego bede sluchal na stoku. Ale bedzie jazda;))
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Oczywiście najlepszym utworem do jazdy na nartach jest ballada zespołu Impaled Northern Moon Forest o nazwie "Lustfully Worshipping the Inverted Moongoat While Skiing Down the Inverted Necromountain of Necrodeathmortum".

Riven [ infamousbutcher ]
U.V. --> Kult
Werter [ 1488 ]
tylko i wyłącznie Sportlov "Snöbollskrieg"