GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WWWAiS - nosiciele twph...!

02.02.2005
12:25
smile
[1]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

WWWAiS - nosiciele twph...!

W tej części prawie nikogo nie opluwamy, nie warczymy i nie gryziemy (ani nie podgryzamy) - a jeżeli już, to dyskretnie, jesteśmy mili dla siebie (aczkolwiek niekoniecznie), a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu Małego Kata i prasy do jaszczurek, ewentualnie poszczujemy ich Rekinkiem lub Grubą Żabą.
Ponadto wszystkich wchodzących na wątek witamy staropolskim "GROARGH!"

Uwaga! Jesteśmy nosicielami twph!
Na zdjęciu - wizualizacja przeciętnego nosiciela ;)

Apel do kobiet: więcej wyrozumiałości dla męskich potrzeb.
Apel do mężczyzn: więcej pijcie.
Apel do nosicieli: nie zarażać forum!!
Apel do ludzi z burakowa: ...już Wy wiecie co :>

OSOBOM BEZ POCZUCIA TAKŻE HUMORU WSTĘP WZBRONIONY POD KARĄ ŚCIĘCIA RÓWNIEŻ GŁOWY !!! [by yagienka]

Szanownie uprasza się o spożywanie większej ilości piwa, większą ilość spotkań, w ogóle większą ilość i jakość w nowym roku.

Poprzedni zajeżdzony wątek:

02.02.2005
12:25
smile
[2]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Rekinek Rulez!

02.02.2005
12:26
smile
[3]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No ba...! Się wie!

02.02.2005
12:33
smile
[4]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Wy się śmiejecie, a czy wiecie, że TWPH jest nieuleczalne ???!!! :D I może prowadzić do różnych powikłań, włącznie z rekinowatością przyspieszoną !!!

02.02.2005
12:34
smile
[5]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Medycyna wciąż idzie do przodu, więc może wymyslą na to szczepionkę. Nam już nic nie pomoże, ale może chociaż przyszłe pokolenia da się w ten sposób uratować ;)

02.02.2005
12:37
[6]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

Nie ma strachu - każdą chorobę da się łatwo opanować - to tylko kwestia posiadania odpowiedniej ilości izolatek...

02.02.2005
13:07
[7]

Justa_ [ lady in blue ]

Gwiazd zapomnialas wrzucić zdjęcie co rekinek ma w kieszeni :))

02.02.2005
13:16
[8]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Co za TWPH ?
A tak w ogóle to witam i do widzenia, do nauki... zmykam.

02.02.2005
13:18
[9]

Justa_ [ lady in blue ]

widać że Hayabusa nie przyśpiesza dziewczyn :)

02.02.2005
13:21
smile
[10]

artaban [ swamp thing ]

Pewnie fan wolnej miłości :)

02.02.2005
13:21
smile
[11]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Mam rozwalone kolano... więc co robię? Idę na spacer z moim stadem zwierzaków.

02.02.2005
13:23
smile
[12]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Justa ====> święta racja :D

Hayabusa ====> 2 tematy na TOPie (przyśpieszanie i twph), a Ty nic ???!!! :D

Kermit ====> i do tego nieświadomy nosicielstwa :D

02.02.2005
13:23
smile
[13]

Justa_ [ lady in blue ]

spacer? jasne, tak to sie teraz nazywa... :P

02.02.2005
13:25
smile
[14]

artaban [ swamp thing ]

Rozwali chłopak to kolano bardziej i będziemy musieli zakładać wątki "Jak przyśpieszyć Shadowa" :)

02.02.2005
13:46
smile
[15]

Siwy4444 [ Senator ]

Hello!

Łolaboga! Ale się wyspałem. Pierwszy raz od dawna. :)

02.02.2005
13:57
smile
[16]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

Hi Siwy! Justynka ma do Ciebie biznesa, ale sie wstydzi bo uważa ze juz za dużo Cie wykorzystala
:)

02.02.2005
14:13
smile
[17]

Siwy4444 [ Senator ]

Niech nie robi scen. Odporny jestem i mam wysoki współczynnik autosugestii. :)

02.02.2005
14:21
[18]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Aaaale po co ten pośpiech ?

Sorry, jak zwykle jestem nie w kursie.

02.02.2005
14:29
smile
[19]

artaban [ swamp thing ]

Niech ktoś, kto ma bliżej, obruga Ilka do kilku pokoleń wstecz :) Chłopak się zaciął w poprzedniej części, a porządny opier*** jest jedynym sprawdzonym sposobem na chłopaka z Maca.

02.02.2005
14:29
[20]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

ILEK ---> ale za to w słusznej częsci wątku . HA HA.

OK, powrót do rzeczywistości nauki.

02.02.2005
14:32
[21]

Justa_ [ lady in blue ]

Banitas ty c.r. :/

02.02.2005
14:35
smile
[22]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

Justa slyszałas Siwego, gadaj bez krępacji bo ja mu powiem!
:*

02.02.2005
14:48
[23]

Justa_ [ lady in blue ]

odstaw niebieskie landrynki to może przestaniesz bredzić :P

02.02.2005
14:50
smile
[24]

Siwy4444 [ Senator ]

Tak jest! Wal prosto z mostu. Jestem gotów na wszystko. :)

02.02.2005
14:51
smile
[25]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

Siwy to chodzi o brzydkie filmy,dlatego sie wstydzi

02.02.2005
14:53
smile
[26]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

tia...z tymi niema problemu, wczoraj sciagajac z garbatego mula liste wild'a zassaly mi sie ze cztery:))))

02.02.2005
15:02
smile
[27]

Justa_ [ lady in blue ]

czemu brzydkie, mi się podobają :P

02.02.2005
15:04
[28]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

cholera wie czemu brzydkie...moze przez jakosc:))

02.02.2005
15:27
smile
[29]

Siwy4444 [ Senator ]

I że niby ja mam dać dostęp osobom trzecim do mojej pornoteki? Nigdy!

02.02.2005
15:33
smile
[30]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Siwy---->Justa ma zapewne bardzo oryginalne zamowienie wiec bedziesz musial cos zdobyc:))

02.02.2005
15:37
smile
[31]

Siwy4444 [ Senator ]

Pejcze i rekiny. :)

02.02.2005
15:39
[32]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no chyba ze takie takze posiadasz:)) Pejcze, rekiny i mrowki:)))

02.02.2005
15:41
smile
[33]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

Siwy--->nie nie nie! z tego co sie zorientowalem to chodzi o jakies japonskie porno, a le reszte Ci powiem na gygy, bo Justa niestety sie bardzo wstydzi :)

02.02.2005
15:44
smile
[34]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

manga-porno??? no blagam was:))

02.02.2005
15:46
smile
[35]

Siwy4444 [ Senator ]

Aż takiego hardcore nie jestem w stanie zorganizować. Sam szukaj Banita. :)

02.02.2005
16:09
smile
[36]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> sam widzisz - nie zdążyłem ... Ale następnym razem ... ;D

02.02.2005
16:10
[37]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

spoko...nastepna raza juz dla mnie zarezerwowana:)))

02.02.2005
16:23
smile
[38]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> no to spoko, trzymam kciuki :> ...

BTW - jeżeli tak dalej będzie padało, może by tak w sobotę znowu wyskoczyć na jakies sanki ...

02.02.2005
16:36
[39]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

L@wyer-->ano mozna, choc ja zjezdzac na pewno nie bede.. btw chesz swoje z powrotem? :D

02.02.2005
16:38
smile
[40]

L@WYER [ Valaraukar ]

Shadow --> a możesz potrzymać je do soboty ? Bo gdyby całość wypaliła, to nie chciałoby mi się ich znów wlec przez miasto ...

02.02.2005
16:55
[41]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Pewnie ze mogę. Tylko jak mówię, ja jeździc nie będę - choc blizsze info jak pójdę do lekarza, jak mi zabetonują kończynę to nawet pogapic się nie pojawie...

02.02.2005
16:57
[42]

L@WYER [ Valaraukar ]

Shadow --> ty nie kracz, Ty się idź podlecz, bo ten dowcip wcale nie był śmieszny ...

02.02.2005
16:59
smile
[43]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

L@wyer-->obawiam się że nawet smarowanie od zewnątrz i od wewnątrz wyszukanymi trunkami w tym przypadku nie pomoże... naprawdę nie jest dobrze...

02.02.2005
17:01
[44]

L@WYER [ Valaraukar ]

Shadow --> a ja myślałem, że tylko mnie tylko opilstwo w głowie ... Udaj się do medyka jakiegoś, prześwietl nogę etc - pić bedziesz już post factum

02.02.2005
17:04
[45]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

L@wyer-->mam taki zamiar, jutro. Dziś nie miałem czasu... i mi sie nie chciało. Liczyłem ,że samo przejdzie, ale najwyraźniej nie ma szans.

02.02.2005
17:10
smile
[46]

L@WYER [ Valaraukar ]

Shadow --> tsk tsk tsk ...

BTWZaplułem monitor ze śmiechu ... Znalazłem swoje imię i nazwisko na liście Wildsteina ...

02.02.2005
17:16
smile
[47]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ta ze smiechu...

02.02.2005
17:18
[48]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

L@wyer-->wydało sie! Przygotowywało sie razem z towarzyszem Oleksym do inwazji na Danię, co? :D:D
Mi się nie chce ściagnąć, wiec nie wiem czy ktos z rodzinki był szpionem, bo na zbierznosc nazwiska i imienia nie mam co licyzć :P

02.02.2005
17:18
smile
[49]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> jak ktoś spyta, powiem, że to Ty mnie zwerbowałeś - np. w piaskownicy któregoś z okolicznich podwórek ... ;P

02.02.2005
17:21
smile
[50]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

mnie tam nie znajdziesz:PPP

co za zul...ledwo podrosl jajami zeby nad dywan wystawac a juz podpierdalal i knul:)))) nie martw sie...opowiadalem ci kiedys o tej ku..wie co obok mnie na starym mieszkaniu mieszkala?? przez dwa pokolenia terroryzowaly ze swoja mamusia lokatorow (w tym i moich dziadkow - rodzicow nie bo kiedys ja ojciec chcial na chodniku rozjechac:)) - one sa na liscie:))

02.02.2005
17:24
smile
[51]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> tylko brać spray i im na drzwiach piszemy coś w stylu "Tu mieszkają kapusie UB" ... ;)

02.02.2005
17:31
smile
[52]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

heh...moze slyszales ta akcje...ale tak wlasnie kilka lat temu zrobil nasz wspolny znajmoy Pan E.:)) tylko co innego napisal:))))

02.02.2005
17:35
smile
[53]

L@WYER [ Valaraukar ]

PAN E.W. ?!? :D ... Zarzuć co napisał, to i ja się uśmieję ...

02.02.2005
17:48
[54]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Wrzeszcie mam chwilę by zajrzeć na forum... Możecie streścić poprzednie 2 dni ???
I co to kór... jest twph ?

02.02.2005
17:54
smile
[55]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> Typowo Warszawskie Poczucie Humoru ...

02.02.2005
18:11
smile
[56]

Justa_ [ lady in blue ]

jakie japońskie porno? ostatnio gustuje w blond opiekunkach :D

Mally też nie przyśpiesza, co sie dzieje z tymi facetami :P

02.02.2005
18:15
smile
[57]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

Justa-Jodie? a mówiłaś że jest za mało pracowita :P

02.02.2005
18:18
smile
[58]

Justa_ [ lady in blue ]

kobieta zmienną jest...

02.02.2005
18:21
[59]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Justa_
Ja nie przyspieszam ja "overclockuję"... (Jak podaje pewien słownik...)

02.02.2005
18:36
smile
[60]

L@WYER [ Valaraukar ]

W kwestii formalnej ...
Czas: jutro, około 19tej
Miejsce: MA

LISTA w(y)stępna:
1. L@WYER
2. Kermit
3. Yagienka (poaugustowska) & Misio
4. MaLLy(R)
5.

02.02.2005
18:40
[61]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

ten MaLLy(R) to tak w 80%...

02.02.2005
18:42
smile
[62]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> przepraszam za niedopatrzenie ;D ...

LISTA w(y)stępna:
1. L@WYER
2. Kermit
3. Yagienka (poaugustowska) & Misio
4. MaLLy(R) (na 80 %)
5.

02.02.2005
18:46
[63]

kreon [ Centurion ]

sorry za ot, MaLLy(R) przegladalem stare watki, i zobaczylem kilka Twoich o kartach muzycznych,moglbys mi odpowiedziec na 1 pytanie z tego watku?

02.02.2005
19:07
[64]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

W ten czwartek jeszcze odpadam, z przyczyn technicznych, ale od nastepnego tygodnia powinno już wszystko być OK. Ability i tak dalej.

02.02.2005
19:07
[65]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->kreon
już wypowiedziałem swoje zdanie na ten temat....

02.02.2005
19:11
smile
[66]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hayabusa --> w takim razie widzimy się w piątek - jeśli sesja wypali.

TO ALL
Kto ewentualnie pisałby się na powtórkę z soboty, tzn. wypad na sanki ;> ?

02.02.2005
19:16
smile
[67]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Gwiazd powiedziała: Spotkania zwykle są w MA. A w każdym razie te większe, ogólnoforumowe, bo na cotygodniowe umawiamy się w rozmaitych miejscach. Zwykle też MA, ale czasem trafiają się prywatne rezydencje. Wszelkie informacje są zresztą zawsze podane na wątku, a że się tutaj pojawiasz, to nie powinieneś mieć problemu z ich przyuważeniem. No chyba, że nie czytasz naszych postów, ale o to bym Cię nie podejrzewała, bo zdarza Ci się odpisywać na niektóre :P

Jak widzisz czytam z niemałym opoznieniem ale mi sie zdarza;)

Ja w sobote ide na szcześliwicka pojeździć na Snowboardzie. Pisze się ktoś???:›

02.02.2005
19:19
[68]

L@WYER [ Valaraukar ]

Filevandrel --> fuckt fucktem, zazwyczaj spotykamy się w MA, chyba, że korzystamy z sieci
własnych knajp ;D ... Co do szczęśliwic - to strrrrasznie daleko ... A w okolicy Zamku Ujazdowskich mamy trzy knajpy - do wyboru, do koloru ...

02.02.2005
19:20
[69]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Sesja afaik wypali i całkiem możliwe, że całonocna :)

02.02.2005
19:22
smile
[70]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hayabusa --> noooo ... to zabawa może być przednia ...

02.02.2005
19:23
[71]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Nom, jest szansa ze coś z tego wypełznie. Ostatnim razem dało radę coś zagrać, więc...

02.02.2005
19:24
smile
[72]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

L@WYER- tak ale ja tam ide nie do knajpy a pojeździć i przetrenować świerzozakupioną deske przed feriami bo będzie sporo używana i nie chce zeby mi sie rozduczpyła w bieszczadach;)

02.02.2005
19:25
[73]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hayabusa --> Ostatnim razem dało radę coś zagrać, więc... Hie hie hie hie hie hie ... Rydwany stały w korku w okolicy Via Appia ....

02.02.2005
19:28
[74]

L@WYER [ Valaraukar ]

Filevandrel --> widzisz, sprawa wygląda tak, że po jakimś czasie robi się nam zimno, w związku z czym, jako znani sybaryci, wygodniccy etc. lubimy sie rozgrzać czymś miłym w jakimś miłym miejscu ... Ostatnim razem rozgrzewaliśmy się twardo w karczmie "Pod Cieniem Shadowa" ...

02.02.2005
19:29
smile
[75]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

NO nie, tak źle nie było. Nawet ludzie dowiedzieli się o co chodzi i dlaczego tym razem nei da sie zabić wszystkich dokoła.

02.02.2005
19:32
smile
[76]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Ja wiem że na sotku najleposze sa grzańce ale to przy całodziennej jeździe:] a ja ide na krótka intensywna jazdę:]. Ale tak w ogóle to około sylwestra piłem bardzo dobrego grzańca:] musze sie jeszcze raz wybrac na ten stok;)

02.02.2005
19:34
smile
[77]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hayabusa --> " tym razem nei da sie zabić wszystkich dokoła" - no wiesz, chcieć to móc ...

Filevandrel --> a my na odwrót - krótka jazda i intensywne picie ....

02.02.2005
20:22
smile
[78]

artaban [ swamp thing ]

Uf. Podsumowywanie przyśpieszania chwilę zajęło. No, ale skoro się obiecało :)

Z żalem muszę przyznać, że ani mnie, ani nikogo z rodziny, ani w ogóle nikogo o moim nazwisku na liście Wildsteina nie ma. A szkoda, pewnie będzie to teraz modne, a ja znów nie będę trędi :( Snirf.

02.02.2005
20:28
smile
[79]

deadastronaut [ Centurion ]

witam wwwais po... latach spędzonych nad podręcznikami, tudzież na czekaniu na wpisy pod jakimiś smętnymi drzwiami WGiSRUW :)

jestem ledwo żywy... w dodatku na głodzie - w tym tygodniu nie zapodałem sobie minimalnej nawet dawki fantasy i aż mi się ręce trzęsą...

jutro ostatni egzamin i ferie wyczekiwane. jeszcze żadna sesja nie była dla mojego organizmu tak wyczerpująca - wypiłem dużą część hydrosfery w postaci kawy i znacznie wzbogaciłem atmosferę w tlenki węgla, substancje smoliste itp. -> produkty spalania fajek ogólnie...

niestety nie mogę się pojawić i tym razem na słynnym spotkaniu squaliformofilów, ale mam nadzieję, ze jak skończy się sesja i ferie, będę mógł nareszcie znów się pojawić :] tak, tak... teraz napiszecie, że mnie nie chcecie :P

astro

02.02.2005
20:38
smile
[80]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

żalem muszę przyznać, że ani mnie, ani nikogo z rodziny, ani w ogóle nikogo o moim nazwisku na liście Wildsteina nie ma. A szkoda, pewnie będzie to teraz modne, a ja znów nie będę trędi :( Snirf.

Nie bój żaby ;> ;oD Da się zrobić ;o)

02.02.2005
20:45
[81]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

groargh!

Pierwsza refleksja, czyli rzecz, która rzuciła mi się w oczy jak włączyłam kompa i spojrzałam na forum: to "twph" wygląda jak "hwdp"... ;)

Mamut odwołał zajęcia.
Owinęłam się w koc, bo mi zimno i smętnie się kiwam przed kompem.
Nie wiem czemu wieczorami mam zawsze gorszy nastrój niż rano czy nocą... wahania hormonalne czy co? ;)

02.02.2005
20:52
smile
[82]

artaban [ swamp thing ]

Paudyn --> Załatwi się? Zaraz, zaraz :) Rozumiem, że twojej rodziny na liście nie ma, bo 15 lat temu robiliście ognisko?

02.02.2005
20:53
smile
[83]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

A mid zis przyszedl Far CRY:) Wlasnie wkaldam do napedu;)

02.02.2005
20:58
smile
[84]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

kermit ::::> Nic mi o tym nie wiadomo. Myślę jednak, że część "ogniskowych" wciąż ma dojścia...

02.02.2005
21:04
[85]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudi --> ile jest zdjęć sanek, któe zrzucił Ci Liar na ftpa? Ewentualnie jaki numerek ma ostatnie z nich? Bo wczoraj jak sobie spokojnie ssałam przerwało mi połączenie i nie wiem czy zeszło mi wszystko, czy też jeszcze trochę mam do dociągnięcia.

02.02.2005
21:05
[86]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Gwiazd
Nie wiem czemu wieczorami mam zawsze gorszy nastrój niż rano czy nocą... wahania hormonalne czy co? ;)


Mówiłem co ci jest w karczmie "Pod cieniem Shadowa"...

02.02.2005
21:06
[87]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Paudi..
mnie tez zerwało ściaganie...
odpal Ftpa..

02.02.2005
21:09
[88]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

MaLLy --> no nie żartuj, Twoja interpretacja rozmija się potężnie ze stanem faktycznym :) Poza tym nie wyjaśnia dlaczego tylko wieczory są melancholijne.

02.02.2005
21:10
[89]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Przerwało Ci (i nie tylko), bo poszedłem spać i wyłaczyłem kompa.

Chciałem jeszcze oficjalnie powiedzieć, że zmieniły mi się parametry pakietowe Aster w wyniku wygasnięcia promocji, zatem teraz wysyłanie (a zatem i Wasze ściąganie) nie wynosi już 24kB/s, ale 12kB/s :o(

02.02.2005
21:11
[90]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Gwiazd
Bo wieczorami temat mojej wypowiedzi najbardziej sie daje we znaki...

02.02.2005
21:16
[91]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudi --> ok, tyle to ja sama wiem, bardziej mnie interesuje:
a) ile jest zdjęć?
b) kiedy zapuścisz ftpa ponownie?

MaLLy --> e tam. Wieczorami to mi głównie daje się we znaki brak alkoholu...

02.02.2005
21:16
[92]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Widzę, że nie jest jednak tak źle i transfer utrzymuje się w granicach 17kB/s.

Gwiazd :::>
1.Już jest
2.Wejdź i sobie sprawdż ;oP Chyba 150.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 21:16:07]

02.02.2005
21:20
smile
[93]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Gwiazd
Twój organizm nie domaga sie alkoholu tylko atanu otępienia który on przynosi...
Podobny stan Przychodz po całodziennym użeraniu z podmiotem (przedmiotem?) naszej rozmowy...

02.02.2005
21:22
smile
[94]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hmmm... dziwne, wygląda na to, że upload mam taki, jaki powinienem mieć dopiero od kwietnia b.r. czyli 128lb/s, a nie standardowy, czyli 98kb/s. Szkoda, że downloadu też nie mam kwietniowego już teraz ;oP

02.02.2005
21:24
[95]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Paudyn
może dlatego że ja też ciągne...
a ciagna ci ja po sieci astera czyli po innych limitach...

02.02.2005
21:25
smile
[96]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Merci, dobry człowieku, już ssę ;)

02.02.2005
21:26
[97]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mally :::> Upload mamy niezależny od zasobów własnych i sieci internet. Zawsze taki sam.. Jak ciągnąłeś sam, było 17kB/s, teraz z blondyną nadajecie sumarycznie na 20-22kB/s. Nie jest źle.

PS. Już spadło do 14-16kB/s ;o(

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 21:26:03]

02.02.2005
21:29
[98]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Paudyn
może i masz rację... ja tam nigdy nie czytam ile mam uploadu....

02.02.2005
21:31
smile
[99]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mnie ssanie waha się chwilowo między 18 a 3,3 - więc raczej się tymn nie przejmuję, bo bym zgłupiała od śledzenia tych cyferek.
No dobra, 18 było przez moment, zwykle jest 12- 13... ;)

02.02.2005
21:32
smile
[100]

artaban [ swamp thing ]

Paudyn --> Zatkało mnie. Masz dojścia nawet na pliki w moim kompie. Przejrzałem listę dokładniej i znalazłem dziadka :)

02.02.2005
21:32
[101]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Paudi
upload ci spadł bo mój braciak zapchał moje łacze....

02.02.2005
21:37
smile
[102]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

kermit :::> Bo hakierzy mogą wszystko... Przecież mówiłem, że da się to załatwić ;oP

02.02.2005
21:47
smile
[103]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Naprawdę hakierzy mogą wszystko? To może byłbyś tak miły i w systemie komputerowym mojego wydziału odnotowałbyś mi zaliczoną na bdb magisterkę?
[zachłanność mode on]
...i może jeszcze stypendium, którego nie dobierałam przez 5 lat, więc mi teraz powinni całą sumę jednocześnie wypłacić? :>
[zachłanność mode off]

02.02.2005
21:50
smile
[104]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> To, że moga wszystko, nie znaczy, że obsłużą wszystkich jak leci... w trosce o dobro tego kraju i wykształcenie jego przyszłej elity odrzucam prośbę...

02.02.2005
21:52
smile
[105]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Zły Paudyn, zły, zły!
A ja tak na Ciebie liczyłam.
Szatan też na Ciebie liczył.
Zawiodłeś nas.
Nie zasłużyłeś na pochwalne GROARGH.
Zły Paudyn, zły, zły!

02.02.2005
21:56
smile
[106]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Zły Paudyn, zły, zły!
A ja tak na Ciebie liczyłam.
Szatan też na Ciebie liczył.
Zawiodłeś nas.
Nie zasłużyłeś na pochwalne GROARGH.
Zły Paudyn, zły, zły!



NO i jak tu sie czesciej udzielac??? Zaraz zaatakuja Cie jacys heretycy albo przedtsawiciele rzeomo wykorzystwanych mniejszości etnicznych...;)

02.02.2005
22:03
[107]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd ::::> Baaaardzo zły ;oP

Na pocieszenie zwiększyłem Ci transfer ;oP

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 22:01:44]

02.02.2005
22:09
smile
[108]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Dobre i tyle, skoro nie chcesz uczestniczyć w edukacyjnych przekrętach ;)

btw: będzie Ci wybaczone, bo nazwałeś mnie "elitą" - co prawda przyszłą, ale jednak elitą! <patrzy łaskawie>

02.02.2005
22:11
smile
[109]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wiesz... elity tego kraju zazwyczaj w końcu i tak schodzą na złą drogę, ale ja nie będę odbierał Ci szansy zmiany tego stanu rzeczy...

02.02.2005
22:15
smile
[110]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mylisz pojęcia i myślisz o "elytach", ja będę "elitą".
Albo odwrotnie...
...w każdym razie ja będę ta dobra :P

02.02.2005
22:19
smile
[111]

Siwy4444 [ Senator ]

Ja też. Hehe. \o/

02.02.2005
22:32
[112]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja to właściwie już jestem dobra.

Obejrzałam zdjęcia z imprezy sankowo-Shadowowej. Jestem załamana. Najładniejszym kawałkiem mnie okazał się Rekinek.

02.02.2005
22:33
smile
[113]

Siwy4444 [ Senator ]

Jestem innego zdania. Czy ten rekinek to jakaś rękawiczka? :)

02.02.2005
22:38
smile
[114]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Uważasz, że Rekinek nie okazał się śliczny??? Heretyk i bluźnierca. Z Ciebie też szatan nie jest dumny ;)

Bardzo mroczna rękawiczka ;)
Cholera wie jak się takie coś nazywa. Pacynka? Marionetka? Maskotka z dziurką w dupce w każdym razie :) <szeptem> Mam w domu takiego królika, tez mu można rękę w trzewia włożyć...

02.02.2005
22:43
smile
[115]

Siwy4444 [ Senator ]

Nic podobnego! Rekinek jak na przedstawiciela swojego gatunku niebywale przystojny.

Mnie się wydawało że to taka rękawica kuchenna. Hehe, można wróżyć z trzewi. :)

02.02.2005
22:45
smile
[116]

Justa_ [ lady in blue ]

rekinek zakladany na ręke to pacynka - koniec brodzika :P

02.02.2005
22:45
smile
[117]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Przystojny i przystępny, nie zanotowano przypadków odgryzień jakichkolwiek kończyn, a zwykle przedstawiciele tego gatunku reagują chyba nieco gwałtowniej gdy tłum obcych jednostek wkłada im rękę w zołądek :)

W trzewiach zwykle tkwi trochę waty i innych kłaczków.
Wiem, bo sprawdzałam na króliku... ;))

02.02.2005
22:51
smile
[118]

Siwy4444 [ Senator ]

W sumie na rękawicę kuchenną trochę nieporęczny.

Gwiazd: Chyba nie obcych. Już od dawna o nim słyszę. Pewno przywyczajony. ;)

Justa: Pacynki chyba są dla dzieci. To wersja dla tych niegrzecznych, zamiast rózgi. ;)
Co chciałaś bo mi ON nie powiedział w końcu? :)

02.02.2005
22:56
smile
[119]

legrooch [ Legend ]

Życie jest cudowne! :D

02.02.2005
22:57
smile
[120]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy zacznijmy od tego czy ty w ogóle używasz irca? :>

legrooch poszukaj Piotrasq :)

02.02.2005
22:57
smile
[121]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Dla niegrzecznych to pejcz, a nie rózga. Niczego Cię nasza wczorajsza rozmowa nie nauczyła.
Widać za niewinny jesteś. Lata mi zajmie ta deprawacja... <cięzko wzdycha>

02.02.2005
22:59
smile
[122]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Nie martw się na zapas, podobno pojętny jestem. ;)

Justa: Tak, używam. :)

02.02.2005
23:00
smile
[123]

Justa_ [ lady in blue ]

to świetnie <uroczy uśmiech> ile razy Banita musi ci dać żebys mi coś ściągnął? <trzepocze rzesami> :D

02.02.2005
23:02
smile
[124]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

02.02.2005
23:02
smile
[125]

Siwy4444 [ Senator ]

Co chcesz mów. ON jest jakiś zastraszony. :)

02.02.2005
23:03
smile
[126]

Justa_ [ lady in blue ]

najpierw ustalmy ile mnie to będzie kosztować :)

02.02.2005
23:04
smile
[127]

Siwy4444 [ Senator ]

Jak narazie gratis. Zależy czego sobie życzysz... :)

02.02.2005
23:05
smile
[128]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

Justa, ze wzgledu na Twoje niedługo będące urodziny Siwy zrobi to za darmo, fajny chlop nie?

02.02.2005
23:07
[129]

legrooch [ Legend ]

Kocham Was i idę spać.....

02.02.2005
23:10
smile
[130]

Justa_ [ lady in blue ]

no...yyy...hmm...eee...chcialabym żebyś ściągnął mi jeden komiks (jesli to będzie możliwe, bo ja nie wiem jakie tam są zasady itd byś musiał sprawdzić), jest tylko na ircu a ja się tym nie posługuję więc nie mam jak go ściągnąć, Banita zaplaci ile będziesz chcial (prawda robaczku? :P)

02.02.2005
23:11
smile
[131]

Siwy4444 [ Senator ]

Ale na IRC'u się rozmawia a nie ściąga komiksy. Takie są zasady. Jaki komiks? :)

02.02.2005
23:12
smile
[132]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

mowilem juz, japonskie porno, ale Justa znowu zaczela sie wstydzic

02.02.2005
23:13
smile
[133]

Justa_ [ lady in blue ]

dobra, juz nic, czas żebym przestała żebrać i sama się nauczyła :)

02.02.2005
23:16
smile
[134]

Siwy4444 [ Senator ]

Nie no powiedz to się rozejrzę. Z porno japońskim może być ciężko. W życiu się tym nie zajmowałem. :)

02.02.2005
23:17
smile
[135]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Justa, przyznaj się co chcesz, bo nawet mnie skręci z ciekawości :PP

02.02.2005
23:20
smile
[136]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

niestety musze was rozczarowac, to zadne porno, zartowalem...niestety?:(


tytuł mangi: Nana
autorka: Ai Yazawa
link: https://www.sugar-oasis.org/project-nana.php

02.02.2005
23:21
smile
[137]

Justa_ [ lady in blue ]

żadne porno, tylko komiks o romansie miedzy dwoma dziewczynami :)

02.02.2005
23:23
smile
[138]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

...eeeeeeeeeeee, rozczarowaliście mnie, liczyłam na większy harcore :P

02.02.2005
23:23
smile
[139]

Siwy4444 [ Senator ]

Roger that!

Tylko co do tego ma IRC się pytam?
:)

02.02.2005
23:24
[140]

Justa_ [ lady in blue ]

jak dobrze mieć niewolnika :P tylko dałes złego linka: #[email protected]

02.02.2005
23:26
[141]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy bo to się wchodzi na ten kanał i podobno tam można ściągnąc, ale ty się mnie pytasz? skąd ja mam wiedziec :)

02.02.2005
23:28
smile
[142]

artaban [ swamp thing ]

Justa --> Leń. Na ośle w ciągu momentu znalazłem cztery tomy :)

02.02.2005
23:30
smile
[143]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: Tam siedzi około 70 osób i składają jakiejś pannie życzenia z okazji urodzin. Jest link do oficjalnej strony, trochę głupot i to wszystko. :)

02.02.2005
23:31
smile
[144]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Kermit, czyś Ty zgłupiał, że się tak grzecznie zapytam? Przecież teraz Justa każe nam to ściągnąć, ćmundo... ;)

02.02.2005
23:32
smile
[145]

Justa_ [ lady in blue ]

Kermit moja obsluga kompa ogranicza się do przegladania stron w necie, forum i czatów, żadnych irców, emule itd więc prosze nie pierdziel mi tutaj :P mówiąc że nie ma nigdzie indziej miałam na myśli normalne strony skad mogę ściągnąc a nie jakies programy :P

jesli już wszyscy szukają to poprosze od 3 tomu po angielsku :)

Siwy bo tam trzeba wpisać jakies komendy zeby sie pokazalo kto to ma i zebys mógl ściągac, mówiłes że sie znasz :)

02.02.2005
23:33
smile
[146]

artaban [ swamp thing ]

Ups :) To ten nadchodzący tłusty czwartek tak mnie pozytywnie nastraja do świata :)

02.02.2005
23:36
smile
[147]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: Widzę via ed2k jakieś 7 sezonów czy jak się to liczy. Poczekajmy co z tego wyjdzie. ;)

02.02.2005
23:37
smile
[148]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Jak zwykle żarcie rzuca Ci się na łeb, czy ja naprawdę nie zasłużyłam sobie na mężczyznę, który nie myślałby jedynie o jedzeniu? ;)

A widzisz, mówiłam! Jak się wkopałeś, to teraz jej ściągaj te mangi... ;>

02.02.2005
23:38
smile
[149]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Uuuuuuuuuffffffffffffff, Siwy się sfrajerzył i jej to ściągnie :) Jesteśmy uratowani :)

02.02.2005
23:39
smile
[150]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy tam powinno być od 3 do 7 tomu, a one sa jeszcze podzielone na rozdziały wiec nie wiem co teraz ściągasz :)

a może ktoś mnie nauczy obsługi i nie będe was więcej gnębić? :)

02.02.2005
23:39
smile
[151]

artaban [ swamp thing ]

Ściągam, ściągam. Ale mój czworonóg widzi jedynie cztery pierwsze. Może się wybredny już zrobił? Siwy ma jakiegoś bardziej rozgarniętego :)

02.02.2005
23:40
smile
[152]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: Ja też nie wiem co to. Niech ON Cię uczy. Podobno hax0r z niego nielichy. ;)

Kermit: Podłącz się przez Kad network. Pomaga.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 23:39:07]

02.02.2005
23:41
smile
[153]

artaban [ swamp thing ]

uuups :) Widzę, że osły też się upodobniają do właścicieli :) Właściwie to nic nie widzi, niech Siwy ściąga :)

02.02.2005
23:42
smile
[154]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy czy myślisz że bym się plaszczyła przed wami kochani cudowni koledzy moi :)) gdyby Banita wiedział jak to zrobić? :>

02.02.2005
23:42
smile
[155]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mój też nie widzi, nigdy nie widział, a już na pewno przed chwilą w nim niczego nie znalazłam...!

Ale ja i tak ciągnę tak zawsze potworną ilość muzyki, że nie miałabym miejsca :)

02.02.2005
23:46
smile
[156]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Jaki nick?

Justa: Niemożliwe żeby był aż takim pjardołą. Nie chce mi się wierzyć. Po prostu jest leniwy... :)

02.02.2005
23:47
smile
[157]

Justa_ [ lady in blue ]

chcesz powiedzieć ze jestem pierdołą?

02.02.2005
23:48
smile
[158]

Siwy4444 [ Senator ]

Nie-e. Powiedziałem że ON. :)

02.02.2005
23:49
smile
[159]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

chcesz powiedzieć ze jestem pierdołą?

02.02.2005
23:50
smile
[160]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A że Justa jest pierdołą, to inna sprawa, obsługa eDonkeya nie wymaga specjalnych zdolności :P

02.02.2005
23:50
smile
[161]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita: Tak jest! \o/

Haha!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 23:49:08]

02.02.2005
23:52
smile
[162]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

<płacze>

02.02.2005
23:53
smile
[163]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Niech go ktoś przytuli, bo się będzie mazał cały wieczór....

02.02.2005
23:54
smile
[164]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita: Przeproszę dopiero jak zaczniesz szlochać! \o/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 23:52:17]

02.02.2005
23:57
smile
[165]

Justa_ [ lady in blue ]

moge być pierdołą a co tam :)

kiedyś ściągnełam osła i z Paudynem wszystko ustawiałam ale nie działało mi więc uznałam że jednak to mnie przerasta i zaczęłam żebrać :>

Banitas no już, nie placz, masz lizaka

03.02.2005
00:00
smile
[166]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

<rozpacza i szlocha<>;((((((((((

Justa nie jestes pierdołą, to Paudyn jest dziad ze nie potrafil Ci wytlumaczyc :P

03.02.2005
00:02
smile
[167]

Siwy4444 [ Senator ]

To sorry. :)

03.02.2005
00:03
[168]

Justa_ [ lady in blue ]

nie Paudyn tylko mój komputer jest dziad, nie chcial się łączyć z serwerem :|

Banitas wez proszek, połóż się i przytul bzyka, od razu będziesz spokojniejszy :)

03.02.2005
00:05
smile
[169]

Siwy4444 [ Senator ]

Niech weźmie jeszcze cukierka do ssania żeby mu usta nie kłapały. :)

03.02.2005
00:34
smile
[170]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Powrzeszczeli, potupali, popłakali, a w końcu poszli spać. Oj dzieci, dzieci ;)
Wobec tego mangowych snów życzę. A sama chyba pójdę poczytać i pokonsumować przy czymś, co brzęczy w tle.

btw: kto chciał pierwszy tom Eriksona ["Ogrody pamięci"]?! Miałam komuś przekazać i nie pamiętam komu. Niech ta osoba mi przypomni na wątku lub zapuka na gg/komóra gdybym się tu nie pojawiała, to jutro przyniosę.

btw 2:
Spotkanie w MA - czwartek 03.02., g.19
Lista w(y)stępna:
1. L@WYER
2. Kermit & ja
3. Yagienka (poaugustowska) & Misio
4. MaLLy(R) (na 80 %)
5. ...

Co z resztą ekipy? Ruszylibyście tyłki z domów...


btw 3: czy pijemy w ten weekend [a jeśli tak to gdzie?], czy też spotkanie czwartkowe wyczerpuje nasze pomysły (i zdrowie) w tym temacie?

03.02.2005
00:47
smile
[171]

Justa_ [ lady in blue ]

a kto mowi o spaniu :P
ja jutro ruszam tylek nawet dwa razy , do kina i na rodzinną kolacje więc prosze się ode mnie odstosunkowac :P

03.02.2005
00:53
smile
[172]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jucha :::> Coś czuję, że będę musiał osobiście Ci tego muła na kompie okiełznać... ale najpierw zaproś mnie na flaszkę ;oDD

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 00:51:12]

03.02.2005
00:58
smile
[173]

Justa_ [ lady in blue ]

znaczy na herbatke tak? spoko tylko ja go wywaliłam już i będziesz musial zaczynać od początku :) jakos sie umówmy (nie tutaj, Banitas czyta... :> )

03.02.2005
00:59
[174]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To nie problem ściągnąć... mam cała masę klientów na HDD ;> A herbatka, jak już, to z prądem ;>

03.02.2005
01:01
[175]

Justa_ [ lady in blue ]

gdzieś się znajdzie jakiś pół litrowy prąd :)

03.02.2005
01:02
[176]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Aaaaa... Zapomniałbym. Pamiętaj o moich ulubionych chrupkach Curly :oP

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 01:00:48]

03.02.2005
01:03
[177]

Justa_ [ lady in blue ]

orzechowe wiem wiem :)

blech

03.02.2005
01:05
[178]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Widzę, ze się dogadamy :oP

Spadam do wyrka. Dziś przedostatni examin.

Branoc.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 01:03:35]

03.02.2005
01:10
[179]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

od samego czytania o tym swinstwie mi sie cafa:)))))

03.02.2005
01:11
smile
[180]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Iluś, no co Ty, przeciez o flaszkach było, od flaszek też Ci się cafa? ;>

03.02.2005
01:13
[181]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Gwiazd--->no kto jak kto...ale Ty mnie o to podejzewasz?? chociaz jak ciepla...to...NIEEEEE nie cafa sie:)) chodzilo o te "chrupki":))

03.02.2005
01:14
smile
[182]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Aaaaaaaaaa, to luz, od tych orzechowych to i mnie się cafa :)

03.02.2005
01:19
[183]

Justa_ [ lady in blue ]

dlatego Paudyn je lubi, bo nikt nie chce się częstować :)

03.02.2005
01:30
smile
[184]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Z cyklu: "co dziś sobie uszkodzimy" - wbiłam sobie właśnie kawałek metalu w wewnętrzną część górnej wargi i krew mi się miesza z mineralką.
Czasem boję się sama siebie.

Polsce gratulujemy Gwiazd.

03.02.2005
01:32
smile
[185]

Siwy4444 [ Senator ]

Skąd wystawał? :)

03.02.2005
01:33
smile
[186]

Justa_ [ lady in blue ]

Gwiazd jak chcialas kolczyk w języku trzeba bylo poprosić o pomoc, a nie sama probujesz :P

03.02.2005
01:36
smile
[187]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

W ręku trzymałam i machinalnie machałam sobie tym koło twarzy. Nagle ze zdenerwowania machnęłam łapą i tak wyszło.
Jestem żałosna.

03.02.2005
01:40
smile
[188]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

zdolniacha:))

to jest pierwsza zima od fiu fiu ...gdzie nie wywinalem orla na lodzie:)) tzn...po pijaku sie nie liczy bo tydzien temy spieprzylem sie z parkanu w nocy:)) hmmmm...ale tak po glebszym zastanowieniu to w zeszlym roku tez na trzezwo nie ladowalem...

03.02.2005
01:42
[189]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

O, a wiesz, Ileczku, że mnie pocieszyłeś?
Też zimy też się jeszcze nie wyglebiłam, a zwykle łomot upadków niósł się po całym kraju... :)

03.02.2005
01:44
[190]

Justa_ [ lady in blue ]

ja całowalam śnieg trzy razy ale ktoś mi w tym pomógl więc się nie liczy czyli praktycznie też ani razu sie nie wywaliłam :>

03.02.2005
01:46
smile
[191]

Siwy4444 [ Senator ]

Ja również jeszcze nie padłem. :)

03.02.2005
01:50
[192]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Justa, no nie wiem, liczy się kontakt ze śniegiem w pozycji horyzontalnej, a Ty jednak miałaś takie doświadczenia ;>

03.02.2005
01:53
[193]

Justa_ [ lady in blue ]

cholera, w takim razie nie jestem czysta :>

03.02.2005
02:04
smile
[194]

Siwy4444 [ Senator ]

Zatem jesteś nieczysta. :)

03.02.2005
02:05
smile
[195]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Kupiłam sobie zajebistą klawiaturę, więc muszę sobie popisać ;oP
Przy czym w moim wypadku "zajebista klawiatura" oznacza, że nie ma tu żadnych porypanych klawiszy dla idiotów (czyt. multimedialnych), ma za to bardzo fajny klik i ustawienie anti-rsi :o)

Gwiazd ---> A Ty mi się nie śniłaś... czy to coś oznacza? Prawdopodobnie za krótko spałam, ale czy to wszystko tłumaczy? ;>

Co do padania na nos to jestem bliska, tylko śniegu nie mam na podorędziu, a wychodzić mi się nie chce... Bieda, panie, bieda...
Nawet fakt nosicielstwa twph mnie nie pociesza, może jutro będzie lepiej ;o)

03.02.2005
02:13
smile
[196]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Justę, jako nieczystą, proponuję wobec tego złożyć w ofierze. I poćwiartować. I rozporcjować. I na części. Na kawałeczki. Oddzielić ładnie tkankę od kości. Pogrupować mięśnie. Krew do wiaderka. Organy wewnętrzne osobno. Rozłożyć wątrobę na płaty. I tak dalej, i tak dalej... ;>

Meghan --> jak się spotkamy, to Cię osobiście wyślizgam z chodnika, żebyś zaliczyła glebę ;) ...chociaż nie! Nie będę miała wtedy z kim zjeżdzać...
Ciesz się, że Ci się nie sniłam - oszczędziło Ci to pewnego koszmaru ;)
Swoją drogą nie dziwi mnie to. Ja się zwykle nikomu nie śnię :)

03.02.2005
02:21
smile
[197]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Ja w kwestii rozparcelowania Justy. Khem, pamiętaj że bielska mafia nigdy nie wybacza.
:)

03.02.2005
02:23
smile
[198]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mam łom. Będę walczyć :>

No dobra, to może ją tylko nadkroimy? :>

03.02.2005
02:24
smile
[199]

Justa_ [ lady in blue ]

ekhm...

03.02.2005
02:26
smile
[200]

Siwy4444 [ Senator ]

Proponuję zamknąć w solarium na trochę dłużej... Bardziej humanitarne. :)

03.02.2005
02:29
smile
[201]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Solarka odpada. Zwęgli się na czarno, zacznie przypominać mulatkę, wpadnie Paudyn i ją porwie.

Myślmy dalej.

03.02.2005
02:32
smile
[202]

Siwy4444 [ Senator ]

Skorzystajmy z dużego dorobku grupy Monthy Python. Oni jak nie byli pewni czy kobieta jest czarownicą, to o ile pamiętam budowali z niej most. :)

03.02.2005
02:38
smile
[203]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

- Dlaczego uważacie ja za czarownicę?
- Bo zamieniła mnie w trytona!
:D

Czy Ciebie też zamieniła w trytona? ;)
No i pozostaje bardzo ważne pytanie - czy Justa waży tyle samo co kaczka? ;))

Ech, uśmiałam się na samo wspomnienie MP i Świętego Graala. Uwielbiam chłopaków.

03.02.2005
02:40
smile
[204]

Siwy4444 [ Senator ]

Z tej transformacji w trytona za każdym razem się śmieję do łez. Teraz też.
:)

Włączyłem sobie rozwalającego czerep rave'a. RoaR!

03.02.2005
02:43
smile
[205]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Eeee tam, mało finezyjni jesteście...
Tyle zdjęć Justy macie, wystarczy kolorowa kopiarka i bezrobotny do wtykania za wycieraczki :> Sama popełni samobójstwo, jak telefony zaczną się urywać a drzwi trzeba będzie zmienić na obrotowe ;P

03.02.2005
02:51
smile
[206]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Siwy --> Tryton zwykle kładzie mnie na ziemi. Podobnie jak rozmowy o jaskółkach i Czarny Rycerz wołający "Wracaj, to ci nogi poobgryzam!"
A mistrzowski i megawypaśny skecz z "Ostatnią wieczerzą"? ["Chodzi o kangura? Żaden problem. Zamaluję go, zrobię z niego apostoła"] czy cudowny kurs niewidzialności z Latajacego Cyrku?
Turlam się właśnie po podłodze na samo wspomnienie :))

Meghan --> yeah! Mam potężną kolekcję ulotek, które można znaleźć za wycieraczkami samochodów, więc polecam się jeśli chodzi o przykłady tekstów ;))

03.02.2005
02:53
smile
[207]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Haha! A pamiętasz to o ministerstwie dziwnych kroków albo o fałszywych rozmówkach zdaje się węgiersko-angielskich? :)

03.02.2005
03:01
smile
[208]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ministerstwo głupich kroków, to było coś! "Japończycy mają człowieka, który przy każdym kroku owija sobie nogę dookoła głowy" :D

Kwiczę.
Kocham MP, to jest dokładnie to, co mnie rozkłada kompletnie :)

03.02.2005
03:03
smile
[209]

Siwy4444 [ Senator ]

Blurp! Kiedyś próbowałem idąc do przodu obracać się wokół własnej osi i podskakiwać zgodnie z wytycznymi, ale na dłuższą metę to się nie sprawdza. Można ducha wyzionąć ze zmęczenia. :)

03.02.2005
03:05
[210]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Moja miłość do MP jest podszyta odrobiną nieufności. Aczkolwiek większość skeczy rozkładała mnie na łopatki, filmy zaś wielbiłam od pierwszej sceny to jednak zdarzało mi się patrzeć na to, co wyprawiano na ekranie z wyrazem niezrozumienia lub nawet niesmaku na twarzy. Jeśli tmpph polega na niezrozumiałości to ok, ale ja wolę wiedzieć z czego się śmieję ;)

03.02.2005
03:08
smile
[211]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja wolę nie próbować, z moimi niewątpliwymi zdolnościami zaraz pojawiłaby się na wątku informacja: "Dzisiaj złamałam sobie rękę podczas prób podskoku połączonego z obrotem" :)

[cały czas przypominają mi się nowe rzeczy. Mielonka. Zbereźna haleczka - "panienka ją zakłada, a haleczka się rozpuszcza". Cudowny skecz o chrupiącej żabce w czekoladzie - "-Nie wyjmujecie z niej kości? - Gdybyśmy to robili nie byłaby już chrupiąca, prawda?". I nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji!!]

03.02.2005
03:10
smile
[212]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Meghan --> ależ ja to doskonale rozumiem, też czasem patrzyłam z niejakim zadziwieniem i niezrozumieniem. Co jednak nie zmienia dla mnie faktu, że tmpph łykam w całości, bo rzeczy, które nie przypadły mi do gustu, to ułamek przy tym, co mnie zachwyciło :)

03.02.2005
03:17
smile
[213]

Siwy4444 [ Senator ]

Pamiętam jeszcze że się zryczałem ze śmiechu jak banda kretynów przyszła do pustelnika, który mnóstwo czasu nie powiedział słowa i tak nim zakręcili że się rozgadał. Po tym poprosiłem o kilka chwil dla siebie. :)

03.02.2005
03:17
smile
[214]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Gwiazd ---> OK, chyba niedługo nadejdzie czas na przypomnienie sobie "świętego graala" lub "żywotu briana" :).

Właśnie mój wzrok (lewym okiem) padł na tmpph i zarazem (prawym okiem) na mph. Należy się zastanawiać, czy to aby nie mizerne poczucie humoru ;>

03.02.2005
03:22
smile
[215]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja już nawet nie liczę w ilu momentach płaczę. Ale potrafię przekwiczeć ładny kawał czasu, a często trzeba specjalnie dla mnie zrobić pauzę, bo odpadam bp. za łóżko i tam wyję w kącie :)

O taaaaaaaak, odświeżenie sobie to super pomysł - hej, Meghan, może namówimy resztę ekipy, zrobimy komuś wjazd na chatę i obejrzymy sobie całą grupą "Świętego Graala"? Powiedz, że pomysł jest iście szatański! ;)) Albo jeszcze lepiej - cykliczne spotkania i oglądanie kolejnych odcinków Latającego Cyrku! :D

Przy "mph" się uśmiałam. Ale sobie nicka wybrałaś :)

03.02.2005
03:29
smile
[216]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Gwiazd ---> Dobry pomysł nie jest zły :) W sumie najazd mógłby być na mnie - każdy by przywiózł sobie siedzisko, zrzucilibyście się na rzutnik albo duży monitor, które to fanty zostałyby przez zasiedzenie :) Taaak, to bardzo dobry pomysł ;P

mph - maksymalne, męczące, monstrulane poczucie humoru... To ostatnie nawet mi się podoba :D Choć w sumie najbardziej adekwatne jest mega-pokręcone poczucie humoru :D

03.02.2005
03:33
smile
[217]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Myślę, że możemy poczekać na resztę ekipy, zobaczymy co oni na to i czy jest możliwość wepchnięcia się do kogokolwiek innego... a jak nie, to oczywiście możemy Cię nawiedzić [pomijając tę część z kupowaniem czegokolwiek i zastawianiem :P]
Filmy MP mam w chałupie, cały Latajacy Cyrk również. W razie czego służę uprzejmie.

A tak w ogóle to udaję się do łóżka, bo zrobiłam się zmęczona.
Snów miłych, kolorowych i monty pythonowskich w humorze :)
Branoc, branoc.

03.02.2005
03:36
smile
[218]

Siwy4444 [ Senator ]

Ja też spadam. Idę na film.

nite!

03.02.2005
05:50
smile
[219]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Solarka to nie mulatka... jak nie widzicie róznicy, to pozostaje Wam serdecznie współczuć <patrzy z politowaniem> ;oP

Jakby ktoś chciał dziś korzystać z FTPa, to jest czynny przez dzień cały.

03.02.2005
09:26
smile
[220]

Yans [ Więzień Wieczności ]

WSTAWAĆ, GROARGHHHH, WSTAWAĆ, PRZYŚPIESZAĆ, GROARGHH !!!

03.02.2005
09:31
smile
[221]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no...to wyjatkowo rozpoczne dzien od pracy:)))

03.02.2005
11:30
smile
[222]

Justa_ [ lady in blue ]

z tym solarium to najglupszy z wszystkich waszych pomyslów :P i wy chcecie mnie złapac? pff :P

03.02.2005
11:55
smile
[223]

legrooch [ Legend ]

Kuźwa, łeb mnie nawala, bierze mnie katar, ale za dwa dni ostatki :)
Imprezka do białego rana :)

Łapiemy się w niedzielę?

03.02.2005
11:58
[224]

Justa_ [ lady in blue ]

ostatki sa we wtorek :P a co chcesz isc zorganizowaną grupą do kościoła? :)

03.02.2005
12:28
smile
[225]

legrooch [ Legend ]

Justa ==> To w środę!

03.02.2005
12:44
smile
[226]

Justa__ [ kreska kreska ]

moze wpadniesz z Paudynem i poustawiacie mi wszystko? we dwóch będzie wam raźniej :)

03.02.2005
12:55
smile
[227]

legrooch [ Legend ]

W środę to z kimś innym gdzie indziej wpadnę :)
Ale pojawię się na tym zadupiu :) Obiecuję :)

03.02.2005
12:59
smile
[228]

Justa__ [ kreska kreska ]

a zdążysz zanim przestane być nastolatką? :P

03.02.2005
13:04
smile
[229]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pytanie, czy zdąży zarobić na alimenty...

03.02.2005
13:06
smile
[230]

Justa__ [ kreska kreska ]

dla kogo? :>

03.02.2005
13:06
smile
[231]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mnie się pytasz...? To nie ja zamierzam wpaść...

03.02.2005
13:16
smile
[232]

legrooch [ Legend ]

A co my mamy z Paudynem Ci poustawiać? :>
Chcesz koniecznie, żebyśmy we dwóch wpadli? :>

03.02.2005
13:20
smile
[233]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ej no...nie wyglupiajcie sie:))))

03.02.2005
13:24
smile
[234]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Paudyn, legrooch ====> może chce, żeby ją przyśpieszyć ??!!

03.02.2005
13:25
smile
[235]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

albo poustawiac:)))

03.02.2005
13:25
smile
[236]

legrooch [ Legend ]

Yans ==> Znaczy się odpowiednio ją podkręcić itd?

03.02.2005
13:28
[237]

Justa__ [ kreska kreska ]

ja to czytam świnie :|

legrooch w kompie pewne rzeczy i boje się że jeden nie da rady :P

03.02.2005
13:29
[238]

legrooch [ Legend ]

To mi się nie chce :>

03.02.2005
13:29
[239]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

aaaaa...ikony na pulpicie:))))

jakie swinie...jakie swinie?? swinia jest jedna i niedlugo bedzie na cieplo:)))))

a mu nie jestesmy swinie tylko spekulanci:)))

03.02.2005
13:30
[240]

Justa__ [ kreska kreska ]

legrooch przeciez nie powiedzialam że za darmo :)

03.02.2005
13:33
smile
[241]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Justa--->jak to na tak duza skale to podeslij ktoregos do mnie...plyty mu dam dla ciebie:))))

03.02.2005
13:35
[242]

Justa__ [ kreska kreska ]

ty płyty to możesz sobie... wiesz co!

03.02.2005
13:38
smile
[243]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

rozmawialismy juz na ten temat

03.02.2005
13:41
smile
[244]

L@WYER [ Valaraukar ]

Heilleluja wszystkim .
Mam łeb jak szaflik, bo koło 3ciej w nocy siedziałem z moim starym przy kompie, popijając piwo przeglądalismy osławioną "Listę Widsteina" ... Powiem wam tyle - uważajcie co piszecie i mówicie, bo poza mną, na liście są jeszcze co najmniej dwie osoby z "Wyspy" ... :>

03.02.2005
13:41
[245]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

To absolutnie oburzające. Jak mam wolny dzień i chcę odespać całotygodniowe zmęczenie - to o której się budzę? No o której? O 11:08! A poszłam spać jakoś nad ranem.
Nadludzkim wysiłkiem poleżałam w łóżku do 13:00. Tylko po to, żeby nie mieć poczucia, że w wolny dzień wstaję o tej samej porze, co w każdy inny.
Za to śniły mi się świetne rzeczy. Bliscy mi ludzie. Bardzo miła impreza. Trochę absurdalnych sytuacji. I futrzane majtki :))

Idę po sniadanie. Dopadł mnie syndrom Shadowa i jestem głodna.

03.02.2005
13:44
smile
[246]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

o UBek przylazl :/

03.02.2005
13:45
[247]

Justa__ [ kreska kreska ]

mnie nie ma na liście bo jeszcze mnie na świecie nie było kiedy L@wyerowi proponowali współprace i się zgodził :P

03.02.2005
13:46
[248]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Dotarłem do domu, ledwo żyję... Mdli mnie po jajecznicy...Jej jedzenie to nie był dobry pomysł po nocy picia... Dziś mnie nie będzie w MA... Nie chce mi się...

Ja wczoraj próbowałem od Paudyna cos ściagnac, ale trasfer był w okolicach 1 kb/s. A w dodatu przerywało ściąganie... spróbuję jeszcze dziś, albo proponuje zeby na przysłość zdjecia podsyłać do mnie, a ja bede je na katedralnego ftpa wrzucał :D

03.02.2005
13:46
smile
[249]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> trzep się ...

03.02.2005
13:47
smile
[250]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

tak zrobie to...na twoja legitymacje UBolu

03.02.2005
13:49
smile
[251]

L@WYER [ Valaraukar ]

Zwerbowano mnie w przedszkolnej piaskownicy ... Nadano mi pseudonim operacyjny "Piaskowy Dziadek" ... Donosiłem kto, komu i kiedy zapierniczył grabki, albo nawet przyłożył wiaderkiem po łbie ... Jako bonusy za każdy donosik dostawałem osławione "wyroby czekoladopodobne" ...

03.02.2005
13:50
[252]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no i wszystko sie zgadza...zabieraj swoje zabawki z przydzialu dla malego konfidenta i won z naszej piaskownicy!!!

03.02.2005
13:52
[253]

Justa__ [ kreska kreska ]

chyba doniosę Soulcatcherowi że L@wyer donosi :P

03.02.2005
13:54
smile
[254]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A ci jak zwykle uprawiają swoje rozmówki miłosne...

Idę wypalać na płytkach radosną twórczość różnych zespołów muzyczno-tanecznych. Zawołajcie mnie jak zacznie się tu dziać coś ciekawego ;)

03.02.2005
13:54
smile
[255]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Justa--->a skad wiesz ze Soula na liscie niema:))

03.02.2005
13:58
smile
[256]

Justa__ [ kreska kreska ]

powiedziałby mi :>

03.02.2005
14:00
smile
[257]

legrooch [ Legend ]

Mnie nie ma :)
I teraz wychodzi na to, że Ci co się rzucają na lewicę, sami są z nią skrycie związani :PPP

03.02.2005
14:01
smile
[258]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> ale taki nie będę, nie wydam tych, których z naszej ekipy na liście znalazłem .. powiem im to face to face ...

legrooch --> TAK!!! Wydało się ...

03.02.2005
14:08
[259]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER--->no nie dziwne ze nie wydasz...swoich to kryjesz:PPPPP

03.02.2005
14:11
smile
[260]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> A co ... Myślałeś, że będę sypał jak jakiś solidarnościowiec ? A w życiu ...

BTW Jeden ze znajomych mojego starego sprzed "stu lat", widnieje na liście w trzydziestu jeden egzemplarzach ...

03.02.2005
14:12
smile
[261]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Złota myśl znaleziona przed chwilą w necie:
Dziewczyna, która nie potrafi postępować z mężczyznami, do niczego w życiu nie dojdzie.

Normalnie pełen wypas... zapamiętajcie to, panie i panowie ;)
Zabawne, że w drugą stronę to nie działa....

<oddala się między płytki radośnie pokwikując>

03.02.2005
14:18
smile
[262]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

O przepraszam, ja muszę jeszcze na moment - na tej samej stronie z mądrościami ludowymi znalazłam wspaniałą sentencję, którą mój mąż powinien mieć na makatce nad łóżkiem:
Jeden pijak w małżeństwie to nieszczęście-dwoje pijaków to katastrofa.

:D
A teraz już naprawdę idę wypalać.

03.02.2005
14:18
[263]

legrooch [ Legend ]

ILEK ==> Ale to u nich normalne! :)

03.02.2005
14:20
smile
[264]

L@WYER [ Valaraukar ]

"Jeden pijak w małżeństwie to nieszczęście-dwoje pijaków to katastrofa."
Boże mój ... przyjdzie pójść i się upić ... Tylko tyle pozostaje ...

03.02.2005
14:35
smile
[265]

legrooch [ Legend ]

Gwiazd ==> Apropo "dochodzenia" w takiej sytuacji, to bym Ci z chęcią coś napisał :)
Jak kobieta może sama dojść do czegoś? Przecież to pozerstwo :>

03.02.2005
14:39
smile
[266]

L@WYER [ Valaraukar ]

A w kwestii aforyzmów alkoholowych - Alkoholik, to pociagający człowiek ... ;D

03.02.2005
15:17
smile
[267]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ugrzęzłam pod stosem płyt, przyszłam pooddychać sobie atmosferą beztroski, panującej na wątku, a tu cisza.

btw: wyszłam z dżamnikiem - o ja pitolę, jak jest strasznie ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimno!!!
Wszystkie wystające spod koca kawałki mnie są równie zimne.
A ja muszę glowę umyć. I potem suszyć te długie kłaki. Myślę, że mało ko rozumie jak mi zimno na samą myśl... ;)

03.02.2005
15:22
smile
[268]

Siwy4444 [ Senator ]

Hehe. Ja właśnie to zrobiłem. Znaczy uprałem fyzurę i ją wysuszyłem już prawie. Teraz muszę wyjść na zewnątrz celem zakupu jakiejś paszy. Jak wyglądam za okno to mi się od razu zimno robi. :)

03.02.2005
15:26
smile
[269]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie powiem, żeby zrobiło mi się lepiej po przeczytaniu tego, co napisałeś. Ale przynajmniej wiem, że nie jestem sama w moim długowłosym cierpieniu :)

Hehe. Będę złośliwie chichotać wyobrażając sobie jak brniesz przez zaspy i zmieniasz się w gustowny sopel lodu. Ja na razie nie muszę nigdzie wychodzić, chociaż miałam ambitny plan udania się na pocztę...

03.02.2005
15:27
smile
[270]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> ZIMNO ?!? Ty chyba naprawdę nie widziałaś prawdziwego zimna ...
A co do spokoju na wątku - nic dziwnego, tu NIEKTÓRZY :> (podobno) pracują ...

03.02.2005
15:28
[271]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Każdy ma inny poziom zimna, mój został przekroczony juz dawno temu, pod koniec jesieni.
Wiem, nikt mnie nie rozumie.

03.02.2005
15:28
smile
[272]

Siwy4444 [ Senator ]

Realizuj. Kolejka pewno jak zwykle taka, że będziesz musiała wystawać na zewnątrz i zamieniać się w gustowny sopel lodu. ;)

03.02.2005
15:31
smile
[273]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> a co mają powiedzieć jacyś Czukcze, Jakuci czy inni Ewenkowie (czy jak im tam było), kiedy u nich potrafi być -50 na gradusowniku, i bez czapki nie pochodziłabyś tam zbyt :> długo ...

03.02.2005
15:36
[274]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER---->jak kurde podobno?? ja na przyklad dzis w pracy doszedlem do wniosku ze to juz 91 Wyspa:)) a jutro zamierzam popracowac nad tym ile wyskrobalismy juz statsow w tym przybytku:)))

03.02.2005
15:37
smile
[275]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Siwy --> o jak mi źle życzysz! Zapamiętam, złośliwcze!
Jak tylko zlokalizuję miejsce Twojego obecnego pobytu, objawię się w jego okolicy i specjalnie wyleję wiadro wody na Twojej codziennej trasie, żebyś mógł z rozmachem obtłuc sobie wszystkie kawałki siebie na lodzie.
Obiecuję.

Mężu --> nie noszę czapek, bo wyglądam w nich jak debil ;)

I jeszcze ogłoszenie parafialne:
Z powodów niezależnych ja i Kermit jesteśmy zmuszeni zmienić nasze wieczorne plany, w związku z czym prawdopodobnie w MA się nie objawimy. Do zobaczenia w weekend!

03.02.2005
15:39
smile
[276]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> jeżeli poświęciłeś czas, na dojście do tego, która to Wyspa, to przepraszam Cie jak najbardziej :D . I tym samym pragnę pogratulować ... :D

03.02.2005
15:40
[277]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

juz kiedys policzylem ile maja wszystkie postow...ale teraz mi sie juz niechce...w koncu jutro tez cos musze robic:))

03.02.2005
15:41
smile
[278]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Założę korkotrampki i nici z misternego planu dywersyjnego. :)
Dla ułatwienia dodam, iż aktualnie przebywam nad talerzem z tostem. Ciepłym!

03.02.2005
15:45
smile
[279]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie kłam, nie wierzę, że masz korkotrampki ;)
<gorączkowo stara się opracować inny plan>

Nie mam dojścia w okolice Twojego talerza, ale może zrobiłbyś mi tę uprzejmośc i wyglebił się w drodze do kuchni? ;) Oszczędziłoby mi to wożenia wiadra z wodą przez miasto ;)

03.02.2005
15:47
smile
[280]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: No nie róbmy ze mnie aż takiego nieudacznika. Po drodze nie ma nawet jednego wirażu. :)

03.02.2005
15:48
smile
[281]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> jak będziemy odpalać setną, trzeba by chyba Pamira poprosić, żeby założył ... A co do jutrzejszej pracy - trzymam kciuki .... :D

03.02.2005
15:49
[282]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Siwy---->moze stracisz przyczepnosc na prostej:))))

03.02.2005
15:51
smile
[283]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Cholera, wcale nie jesteś pomocny. Wyraźnie nie chcesz współpracować. Jednak będę musiała dokonać wylewki na Twojej trasie do najblizszego spożywczaka, zeby mieć chociaż trochę satysfakcji.
Na prostej drodze świetnie można się wywalić - duża powierzchnia pozioma daje duże pole do popisu :)

03.02.2005
15:54
smile
[284]

Siwy4444 [ Senator ]

Przewrócę się po ostatniej prostej na łóżko. Może być? :)

03.02.2005
15:58
smile
[285]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Absolutnie nie. Miałeś paść na ziemię, najlepiej z hukiem i okrzykiem zaskoczenia. Ewentualnie przerażenia. Efektem całości miały być siniaki i ogólne rozbicie, a przewracanie się na łóżko nie spełnia takich warunków.
Może taktycznie przeciągnięty w poprzek pokoju sznurek mógłby coś tu pomóc?

03.02.2005
16:00
smile
[286]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Siwy--->pod warunkiem ze to prycza wojskowa...bedac w armii zdazylo mi sie pasc na wyro...niezbyt fajne przezycie:))

03.02.2005
16:03
smile
[287]

Siwy4444 [ Senator ]

Dobra. Niech Wam będzie że sam siebie zaskoczę i potknę się o własną nogę, po czym wykrzaczę na rozłożone w tym celu łóżko turystyczne. Więcej nie mogę obiecać. :)

Gwiazd: Wiąż powoli sznurówki, zaraz kolejka na mrozie.

03.02.2005
16:05
[288]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Siwy--->IMO za szybko sie poddales:)) teraz Gwiazd rozochocona bedzie chciala ci cos podsypac na ta leznake:)) jakies tluczone szklo...albo cus:))

03.02.2005
16:07
smile
[289]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Łóżko turystyczne? Cziter!

Spoko, spoko, jak zacznę powoli i dokładnie wiązać moje butki, to mi do wieczora może zejść ;)
A tak w ogóle to pomogłeś mi podjąć decyzję.
Nie idę na żadną pocztę :P
Najwyżej mi komóra wyłączą :)

03.02.2005
16:08
smile
[290]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

ILECZKU --> ależ ja się nie zgadzam na żadne łóżko, jak obieca, że trzepnie o ziemię/podłogę, to ustąpię ;>

03.02.2005
16:09
smile
[291]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Nie poddawaj się dziewczyno! Idź w rozwiązanych, będzie zimniej. :)

Ilek: Chyba wygrywam... ;)

03.02.2005
16:13
smile
[292]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> czy Ty się powoli przygotowujesz, do zapowiadanego czynu ? ;D

03.02.2005
16:14
smile
[293]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Siwy--->Widze:)))) zatem zmieniam front:))

Gwiazdko--->kiedy kolejna sesja wbijania sobie przedmiotow dziwnej tresci w twarz??:))

03.02.2005
16:14
smile
[294]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nic z tego. W tym momencie nie dam się siłą nawet wyciągnąć z chaty.
Butów nie chce mi się nawet wciągać. Za wysokie, za ciężkie i w ogóle ;)
Ponadto boję się, że ktoś Ci podkablował gdzie mnie szukać i teraz Ty zastosujesz patenst w wylewaniem szybko zamarzającej wody na mojej trasie ;)

ILUŚ --> pamiętasz, że chciałeś założyć następną część?? Bo ja pamiętam :>

03.02.2005
16:15
smile
[295]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER--->w pracy jestem...wiec ty zaloz nowa...ja sobie jeszcze poczekam...policze, wypisze, zsumuje...i bedzie cacy:)))

03.02.2005
16:16
smile
[296]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Gwiaz--->tak patrze przez okno i mysle ze na bosaka to chyba troche za znimo ci bedzie:)))

03.02.2005
16:17
smile
[297]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

ILUŚ --> chwilowo nie przewiduję, ale po znajomości mogę Ci coś wbić np. w oko skoro koniecznie domagasz się jakiejś masakry ;>

Mogę założyć ciepłe skarpetki. Z wełny wysokogórskich owiec.
A zresztą kij ze skarptekami, przecież i tak nie wychodzę z chaty ;)

Ilek, zakładaj natychmiast! :>

03.02.2005
16:19
smile
[298]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> ja nawet zdjęcia żadnego nie mam ... Poza tym, ostatnimi czasy wątki zakładają na zmine dwie osoby, więc pora to zmienić . TY powinieneś to uczynić .... Chyba, że naprawdę nie będziesz chciał ... Jest to poświęcenie, na które jestem gotów ...

03.02.2005
16:20
smile
[299]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Gwiazd--->chetnie popatrze jak zaiwaniasz na golych pietach po lodzie:))) a kolejna czesc zaklada UBcja:))

03.02.2005
16:20
smile
[300]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Twoja komórka wysyła trzy razy na minutę informacje o Twoim położeniu. Nie musiałem nikogo pytać. Wyleję też na parapet jakbyś chciała wychodzić po prześcieradłach. To będzie zemsta za mój upadek na lóżko polowe nie odwzajemniony marznięciem w kolejce. \o/

03.02.2005
16:27
smile
[301]

L@WYER [ Valaraukar ]

Nastepne smęty :

03.02.2005
16:28
smile
[302]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Moja komórka jesr lekko pieprznięta, bo coś jej się stało jak kiedyś zleciała po schodach z trzeciego piętra, odbijając się po drodze od wszystkich ścian. Ja bym nie ufała jej przekazom, bo może Cię skierować w dziwne miejsca, ale widzę, że koniecznie chcesz zaryzykować ;)

Na parapety możesz wylewać do woli i jeszcze trochę. Mam balkon, który daje mi dużo możliwości jeśli chodzi o ucieczkę!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.