
LooreNz [ Konsul ]
Komputer do 500zł ....jaki?
Witam!
Potrzebuje kupic komputer! taki tylko zeby był sprawny! nie chodzi tutaj o niewiadomo jaki komputer! potrzebuje taki komputer do wypisywania róznych pisemnych spraw! jesli dacie rade w tą cene włozyc monitor to bede bardzo zadowolony! prosze o porade!
BBC BB [ massive attack ]
za 500 zeta z monitorem ?? trudno bedzie
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Ja mam do opchnięcia monitor Philips 14 cali+ filtr+ wbudowane głośniki (100zł). Zainteresowanych odsyłam do maila;)
LooreNz [ Konsul ]
ok monitor nie musi byc! jednostka centralna to jest najwazniejsze!
kastore [ Troll Slayer ]
Tylko używany, szukaj na allegro
Ludzie czasami nawet dobre rzeczy tam dają
kajojinka_22 [ Centurion ]
za 790 pln widzialamw leclercu z monitorem ...kopm nie jest oszalamiojaco dobr ale jak ty chcesz na jakies pismaki...to sopkojnie ci wstarzczy...
hugo [ v4 ]
samego kompa kupisz za grosze zł na allegro, sprzedają tam pentium 266-300 z 64mb ramu i twardzielami 4g, idealne na maszyna do pisania
BBC BB [ massive attack ]
a cos takiego ??
LooreNz [ Konsul ]
BBC BB -----> no mógłby byc!
PRosze o dalsze propozycje!
LooreNz [ Konsul ]
a jakies komputery typu AMD!
Sn33p3r [ Konsul ]
Posmiejmy sie razem!!!Loorenz Ty sie zastanawiasz nad kompem za 500 zl a Dr.Brer cchyba nie wie co robic z kasa!!!------->
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
Chceszto ci sprzedam za 250 zl Durona 1300mhz do tego chldozenie i plyte glowna ;]
MarcinRegin [ Konsul ]
Pod koniec miecha będę miał do sprzedania prawdopodobnie cały zestaw: Celeron 600, 128megsów, 10giga twardego, riva tnt 2, jakiś sound blaster, klawiatura, mycha, monitor 17 cali (philipsa - świetny obraz) itp za ok 600zł. To komputer firmowy, ale chyba nie będzie juz potrzebny.

Mc-Muza [ Konsul ]
Ja mam na opyc cos idealnego dla Ciebie.
proc - Celeron 366 mhz - podkręcony do 458 mhz
pamięc - 192 MB ram
grafika - nVidia TNT2 32mb
dysk - Segate 6.4 gb
cd-romLG - 52X Max
obudowa - mini tower (po małym tuningu)
płyta główna - AB-BH6
zasilacz - nie wiem jaki ale jest i cicho chodzi
stacja dyskietek
myszka + klawatura GRATIS !!!
jak by co to na meila lum gg
LooreNz [ Konsul ]
UP :)