GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komputer do 500zł ....jaki?

02.02.2005
11:35
smile
[1]

LooreNz [ Konsul ]

Komputer do 500zł ....jaki?

Witam!
Potrzebuje kupic komputer! taki tylko zeby był sprawny! nie chodzi tutaj o niewiadomo jaki komputer! potrzebuje taki komputer do wypisywania róznych pisemnych spraw! jesli dacie rade w tą cene włozyc monitor to bede bardzo zadowolony! prosze o porade!

02.02.2005
11:36
[2]

BBC BB [ massive attack ]

za 500 zeta z monitorem ?? trudno bedzie

02.02.2005
11:39
[3]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Ja mam do opchnięcia monitor Philips 14 cali+ filtr+ wbudowane głośniki (100zł). Zainteresowanych odsyłam do maila;)

02.02.2005
11:39
[4]

LooreNz [ Konsul ]

ok monitor nie musi byc! jednostka centralna to jest najwazniejsze!

02.02.2005
11:40
[5]

kastore [ Troll Slayer ]

Tylko używany, szukaj na allegro
Ludzie czasami nawet dobre rzeczy tam dają

02.02.2005
11:41
[6]

kajojinka_22 [ Centurion ]

za 790 pln widzialamw leclercu z monitorem ...kopm nie jest oszalamiojaco dobr ale jak ty chcesz na jakies pismaki...to sopkojnie ci wstarzczy...

02.02.2005
11:41
[7]

hugo [ v4 ]

samego kompa kupisz za grosze zł na allegro, sprzedają tam pentium 266-300 z 64mb ramu i twardzielami 4g, idealne na maszyna do pisania

02.02.2005
11:45
[8]

BBC BB [ massive attack ]

a cos takiego ??

02.02.2005
11:58
[9]

LooreNz [ Konsul ]

BBC BB -----> no mógłby byc!

PRosze o dalsze propozycje!

02.02.2005
12:09
[10]

LooreNz [ Konsul ]

a jakies komputery typu AMD!

02.02.2005
12:37
[11]

Sn33p3r [ Konsul ]

Posmiejmy sie razem!!!Loorenz Ty sie zastanawiasz nad kompem za 500 zl a Dr.Brer cchyba nie wie co robic z kasa!!!------->

02.02.2005
12:40
[12]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Chceszto ci sprzedam za 250 zl Durona 1300mhz do tego chldozenie i plyte glowna ;]

02.02.2005
12:51
[13]

MarcinRegin [ Konsul ]

Pod koniec miecha będę miał do sprzedania prawdopodobnie cały zestaw: Celeron 600, 128megsów, 10giga twardego, riva tnt 2, jakiś sound blaster, klawiatura, mycha, monitor 17 cali (philipsa - świetny obraz) itp za ok 600zł. To komputer firmowy, ale chyba nie będzie juz potrzebny.

02.02.2005
17:31
smile
[14]

Mc-Muza [ Konsul ]

Ja mam na opyc cos idealnego dla Ciebie.
proc - Celeron 366 mhz - podkręcony do 458 mhz
pamięc - 192 MB ram
grafika - nVidia TNT2 32mb
dysk - Segate 6.4 gb
cd-romLG - 52X Max
obudowa - mini tower (po małym tuningu)
płyta główna - AB-BH6
zasilacz - nie wiem jaki ale jest i cicho chodzi
stacja dyskietek
myszka + klawatura GRATIS !!!
jak by co to na meila lum gg

02.02.2005
18:18
[15]

LooreNz [ Konsul ]

UP :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.