
bukers [ Konsul ]
ide dzis do admina od netu! POMOCY! nie moge grac w necie!!
Powiedzcie mi jak mam mu wytłumaczyć, że w czasie grania w c-sa mam lagi ;P Strony sie otwieraja szybko jak sciagam jakeis pliki to srednio transfer 40-90 k/bs!
Koles mi mowi ze moje łacze ma predkosc 2 m/bs=200 k/bs
Jakos tego nie czuje!
Jak gram to raz mam ping 70 a za 10 sek 250
Czy da sie jakos zrobic zeby mi udostepnił stałe łacze o jakiesj tam predkosci zeby do grania starczylo
Pytam sie, bo sie nie znam! On nie gra i mnie wysmieje zapewne
Powiedzicie jak mu to wytłumaczyc
to jest stronka gdzie sa wszsytkie kompy dostepne w sieci!
https://www.olkan.pl/kto.php - teraz tam nie ma wszsytkich bo jeszcze jest wczesnie ale ogolnie jest 38 uzytkowników! jak przy ich nazwiskach pojawaia sie za durzo cyferek to wtedy własnie mam lagi! Nawet starczy jedna osoba, która ma obok np. 30.9/16.5 to juz jest lipa
moze to wina anteny? mam ta:
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=40257648
wysiu [ ]
Lacze radiowe 2 mbps, dzielone na 38 osob? Czego sie spodziewasz?
Sharky [ Generaďż˝ ]
jak przy ich nazwiskach pojawaia sie za durzo cyferek to wtedy własnie mam lagi - te cyferki oznaczaja ile kto targa z sieci. Nie spodziewaj sie ze przy 38 uzytkownikach, na wspoldzielonym laczu, bedziesz mial dobre pingi...

.:VeGo:. [ Dragon ]
ja mam tez radiowe i nie narzekam wszytsko smiga ladnie a mam 1mb/s w sieci jest nas 16 czyli troche mniej nuiz u ciebie ale u nas admin zajol sie takimi co zawalaja siec duperelami i mam y spokoj Cs smiga batrdzo ladnie lagi sa male choc i to zalezy do serwa na ktorym grasz czy tam cios maja nie tak!!
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
ta masz pewno dl 250 kB/s a uplaod 26 kB/s i daltego tak slabo , bo watpie bys mila atm , t onie wina admina tylko tego ze masz slaby upload
.:VeGo:. [ Dragon ]
no tak etraz zobaczylem co maz za antene stary na tym to mozesz stronki ogladac i nic pozatym!!
Ja mam ta https://www.allegro.pl/show_item.php?item=40964133 i jestem zadowolony!!
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
Sprawdz sobie jaki masz upload hehe i wtedy bedziesz wiedzial dlaczego masz lagi