loczek82 [ Disco Bear ]
Chętni do tworzenia strony
Jest ktoś może chętny do robienia strony o jakieś grze. Za stronę mogę odpowiadać ja, za reszte może odpowiadać każdy z Was.

soze [ sick off it all ]
hahahahahaaaaaa...! prosze o wiecej!...
loczek82 [ Disco Bear ]
I jeszcze przydał by się layout jakiś fajny.

Kompo [ bujaka jamajka ]

loczek82 [ Disco Bear ]
Wiem, wiem. Głupi wątek, ale mi sie nudzi :P