GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dobra ksiazka na zabicie czasu

02.02.2005
09:22
[1]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

dobra ksiazka na zabicie czasu

witam

czy ktos z Was mogly polecic mi jakas dobra ksiazke ktora ostatnio czytal ?

ostatnio przeczytalem "kod leonada da vinci" i "anioły i demony", szukam teraz czegos w podobnych klimatach albo ksiazki ktora podobnie mnie wciagnie :)

02.02.2005
09:37
[2]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Ja tam polecam moją ulubioną książkę "Amerykańscy bogowie" Neila Gaimana albo "Mistrza i Małgorzatę" Bulhakowa ( o ile nie przeczytałeś...)

02.02.2005
09:38
[3]

HopkinZ [ Senator ]

'Cyfrowa Twierdza'

02.02.2005
09:39
smile
[4]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

alex kava - kazda jedna to najlepszy time killer jaki kiedykolwiek dopadlem
fowles- mag
autostopem przez galaktyke tez sie czyta expresowo

02.02.2005
09:39
smile
[5]

Nimeri [ Gladiator ]

"To", autorstwa Stephena Kinga.
Wciąga jak dobry odkurzacz.

03.02.2005
23:00
[6]

Pichtowy [ Konsul ]

Rzeznia numer piec Kurt Vonnegut

03.02.2005
23:04
[7]

tomirek [ ]

Pichtowy --->>> swietna ksiazka :) Ale krotka - szybko sie czyta :)

Zdzisiek --->>>Trylogia Sapkowskiego: "Narrenturm" i "Boży wojownicy" (ostatnia czesc "Lux Perpetua" jeszcze sie pisze :)

03.02.2005
23:07
smile
[8]

kami [ malutkie maleństwo ]

"Siewca wiatru" Maja Lidia Kossakowska.

Inne klimaty, ale warto:)

03.02.2005
23:08
[9]

pisz [ nihilista ]

na zabicie czasu?
najlepsze będzie "W poszukiwaniu straconego czasu" Prousta :P

03.02.2005
23:09
smile
[10]

darek_dragon [ 42 ]

Na glinianych nogach - Terry Pratchett

Właściwie to można wybrać dowolną jego książkę ;)

03.02.2005
23:21
smile
[11]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

A ja polecam jak zawsze : Władca Pierścieni
albo ksiazki : Toma Clanciego :D

03.02.2005
23:21
[12]

bhima [ Pretorianin ]

Zdzisiek---> książką o podobnym klimacie jak <kod leonarda da vinci> jest książka trójki autorów
michael baigent-richars leigh-henry lincoln: święty graal, swięta krew
na marginesie powiem ci, że dan brown splagiatował w kodzie leonarda da vinci wątki z książki tej, którą ci podałem.
R. Leigh: nie chodzi o to, że brown przeniósł do swojej powieści jakieś konkretne pomysły, bo wiele osób robiło to już wcześniej. on po prostu ukradł cała fabułę, całą tę układankę z naszej książki i uczynił z niej szkielet do swojej powieści.
także polecam ci po dwakroć książkę święty graal, święta krew.

03.02.2005
23:23
[13]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

tak jak Beaverus polecam wladce peirscieni , sam teraz czytam i jestem na Dwuch Wiezach , i do tego dalbym jeszcze Hobbita :) Wspaniale ksiazki :) Kupione za 75 zl w komplecie w HiperNova'ej :D

03.02.2005
23:31
[14]

DUNCAN_83 [ Chor��y ]

.:[upiordliwy]:. --> fakt. "Mistrz i Małgorzata" IMO to jedna z najlepszych lektur jakie przeczytalem (niech was nie zwiedzie slowo lektura - ksiazka jest naprawde dobra)

polecam takze "Rok 1984", a na spokojnie polecam "Czarnoksiężnika z Archipelagu" (normalnie niezbyt lubię fantasy ale ta ksiazka mile mnie zaskoczyla) z cyklu o Ziemiomorzu

04.02.2005
15:28
[15]

om302 [ Pretorianin ]

Lisy pustyni- wojenna
kod leonarda da vici

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.