GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Emule - mały problem

02.02.2005
08:27
smile
[1]

Gigabyt [ Junior ]

Emule - mały problem

Witam
Mam następujący problem
Pobrałem kiedyś za pomocą Emula jden pliczek i teraz chce znowu go pobrac gdyż przez przypadek go wyrzuciłem. Tylko we Emule pisze, że ten plik został już pobrany. Jak zmusić Emule żeby znowu pobrał plik ??
Z góry dziękuje za odpowiedź.

02.02.2005
08:49
[2]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Może wyrzuciłeś go z listy, ale istnieje w katalogu pobrań ?

02.02.2005
09:25
smile
[3]

Archee [ Chor��y ]

Odpowiedz jest bardzo prosta. Musisz w emulu przejsc do zakladki pliki, tam jest lista wszystkich plikow jakie pobrales. Na dole po prawej stronie jes przycisk "przeładuj", klikniesz to znikana wszystkie pliki które nie znajduja sie w katalogu incoming. A jesli szukanego przez Ciebie pliku tam nie ma to masz juz mozliwosc pobrania go znowu. Powadzenia i do uslug.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.