
Gigabyt [ Junior ]
Emule - mały problem
Witam
Mam następujący problem
Pobrałem kiedyś za pomocą Emula jden pliczek i teraz chce znowu go pobrac gdyż przez przypadek go wyrzuciłem. Tylko we Emule pisze, że ten plik został już pobrany. Jak zmusić Emule żeby znowu pobrał plik ??
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Może wyrzuciłeś go z listy, ale istnieje w katalogu pobrań ?

Archee [ Chor��y ]
Odpowiedz jest bardzo prosta. Musisz w emulu przejsc do zakladki pliki, tam jest lista wszystkich plikow jakie pobrales. Na dole po prawej stronie jes przycisk "przeładuj", klikniesz to znikana wszystkie pliki które nie znajduja sie w katalogu incoming. A jesli szukanego przez Ciebie pliku tam nie ma to masz juz mozliwosc pobrania go znowu. Powadzenia i do uslug.