Kush [ miejsce na twoja reklame ]
Omerta - calkiem wciagajace
nie ma grafiki, nie ma dzwiekow
a mnie wciagnelo jak cholera!
moze dlatego ze lubie takie klimaty (styl wloskiej mafii, lata 30. usa, prohibicja)
Mafie przeszedlem kilka razy (za kazdym razem taka sama radoche mialem)
wiec w oczekiwaniu na mafie 2 pogrywam sobie w Omerte
zobaczcie i sami ocencie V
Garbizaur [ CLS ]
Muszę obczaić. :) Lubię takie klimaty
Marksman [ Promyk ]
To, że doświadczenie tak wolno leci troszkę mnie zniechęciło jakiś czas temu...
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
no ja tam tego akurat nie odczuwam za bardzo
a nawet zdaje mi sie ze im wyzsza range zdobywam tym szybciej % rosnie