GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Omerta - calkiem wciagajace

02.02.2005
04:05
[1]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

Omerta - calkiem wciagajace

nie ma grafiki, nie ma dzwiekow

a mnie wciagnelo jak cholera!

moze dlatego ze lubie takie klimaty (styl wloskiej mafii, lata 30. usa, prohibicja)

Mafie przeszedlem kilka razy (za kazdym razem taka sama radoche mialem)

wiec w oczekiwaniu na mafie 2 pogrywam sobie w Omerte

zobaczcie i sami ocencie V

02.02.2005
08:33
[2]

Garbizaur [ CLS ]

Muszę obczaić. :) Lubię takie klimaty

02.02.2005
22:52
[3]

Marksman [ Promyk ]

To, że doświadczenie tak wolno leci troszkę mnie zniechęciło jakiś czas temu...

04.02.2005
02:53
[4]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

no ja tam tego akurat nie odczuwam za bardzo
a nawet zdaje mi sie ze im wyzsza range zdobywam tym szybciej % rosnie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.