GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najseksowniejsza babka na świecie według Was to ... ???

02.02.2005
01:41
[1]

Dr.Brer [ Legionista ]

Najseksowniejsza babka na świecie według Was to ... ???

Najseksowniejsza babka na świecie według Was to ... ???


ATHLON FX-55 (939) BOX / PENTAGRAM FREEZONE QVC-120 Cu+ / PŁYTA SERWEROWA TYAN THUNDER K8S / DDRAM 1024MB ECC (KVR400X72RC3A/1GD) (KINGSTON) / SUPERMICRO (CSE-743S1-R760) / GAINWARD GF 6800 GT 256MB TV 2xDVI (256bit) GS / FDD 1.44 MB SONY USB (zewnętrzny) / Western Digital 250GB 7200-obr (WD2500JB) 8MB Cache / DVD-REC SONY (DRX-710UL) 16xSpeed External / DVD-ROM ASUS (DVD-E616P) BOX 16xSpeed / PENTAGRAM PREDATOR USB (ROCKWEL) / MONITOR PLAZMOWY HYUNDAI 42"" PD421HR TV TUNER / TRUST : KLAWIATURA NUMERIC KEYPAD & USB HUB / TARGUS (PAWM001E) WIRELESS OPTICAL / EPSON DFX-5000+

02.02.2005
01:44
smile
[2]

Ragn'or [ Konsul ]

Ta,którą minę dziś rano w drodze z pracy .

02.02.2005
01:45
[3]

Brisk. [ Chomik ]

Nie moge odp na to pytanie ponieważ jestemnieobiektywny i do tego jestem na liście Wildsteina...

ps. Ewuniu pozdrawiam :]

02.02.2005
01:48
[4]

hohner111 [ DragonHeart ]

Dr.Brer - moze zmienilbys opis na pisany normalnie a nie z capsem?? Zajmujsze pol ekranu...a nie sorry ty masz 42"...to ci to zjamuje 1 linijke pewnie...ZMIEN TO :P I sie nie chwal...

A co do panny to moja jest dla mnie najseksowniejsza :D

02.02.2005
02:04
smile
[5]

Goozys[DEA] [ Virus ]

[J.]

02.02.2005
02:06
smile
[6]

Coy2K [ Veteran ]

ja myśle ze to nie jest podpis tylko odpowiedź na pytanie zadane w tytule wątku :)

02.02.2005
02:26
smile
[7]

piokos [ ]

Ty misiaczku

02.02.2005
07:41
[8]

Garbizaur [ CLS ]

ROTFL!

Dlaczego ci legioniści są tak pier... ?

02.02.2005
08:02
smile
[9]

Carl 15 [ Pretorianin ]

Najseksowniejszą babką na świecie jest mój stery komp(100MHz, 32Ram)a drugą pozycję zajmuje obecny(2,2GHz,512DDR) a dopiero potem Ala Stankiewicz..hehe

02.02.2005
08:03
[10]

mrEdDi [ ShoguN ]

sa tacy bo dopiero wkraczaja w swiat GOL'a !chociaz ja tez niedawno wkroczylem :D
P>S jest duzo najseksowniejszych trudno wybrac ta jedyna :D

02.02.2005
08:35
smile
[11]

dezerter. [ Pretorianin ]

Mój komputer pokładowy HALL powiedział ,że masz lewy sprzęt ,a pozatym Kopernik też była kobietą i Miriam też ;)

02.02.2005
09:08
smile
[12]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

next yntelygentny wontek

02.02.2005
09:17
smile
[13]

Dziubek90 [ Sweet Home Alabama ]

Drugi znakomity wątek tegoż oto znanego doktora

02.02.2005
09:33
smile
[14]

Mo13 [ Pretorianin ]

to już drugi wątek, w którym chwali się swpim kompem, ludzie ile można?!

02.02.2005
09:40
[15]

Shadow^^^ [ Centurion ]

Garbizaur --> "Dlaczego ci legioniści są tak pier... ?"

Stary uwazaj co piszesz bo ja tez jestem Legionista i nie zycze sobie bys przez swoja generalizacje mnie obrazal.....

02.02.2005
09:53
smile
[16]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

wg mnie "Najseksowniejsza babka na świecie " jest Ewunia.kr caluski ;)

02.02.2005
10:13
smile
[17]

Dziubdziak [ Pretorianin ]

To moja Kasia :D

02.02.2005
10:17
[18]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Dr.Brer -->

Po co ten wątek, zeby poruszyć temat kobiet czy zeby pochwalić się swoim komputerem?

02.02.2005
10:19
[19]

Loc0 [ Junior ]

No sry apropo jego opisu. Ciekawe czy gosc ma w ogole blade pojecie co to jest i z ktorej strony spisal sobie dane komputeraz marzen ;d. Mam solidny sprzecior ale takie teamty sa po 1 cholernie drogie po 2 jak gosc nie jest projektantem grafikiem to nigdy go nie wykorzysta - lamer i n00b.

02.02.2005
10:27
smile
[20]

graf_0 [ Nożownik ]

Ale ten komputer i tak jest bez sensu - skoro ma tak dużo kasy, to zależy mu zapewne na wygodzie i wyglądzie komputera, wiec po jaką cholerę mu zewnętrzna stacja FDD :), zewnętrzny naped DVD :) i zewnętrzny modem usb buahahaha.
Ja wydał tyle na kompa, w innym wątku jest podana cena( ;P ) to chyba na 2Mbity w domu go stać, a tu modem :) poza tym mógłby kupić więcej ramu 2Gb i wsadzić w dual chanell - i płytę główną z raidem i połączyć dwa HDD w w jedną macierz poziomu 0, albo lepiej 4 dyski. Lipa to jest a nie swuperkomputer.

02.02.2005
13:06
smile
[21]

Goofy23 [ FC Barcelona ]

Kylie Minogue :P

02.02.2005
13:23
smile
[22]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]


A ja powiem tak: "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"
Dla każdego to może być inna laska :>

02.02.2005
13:24
[23]

kowalskam [ Nightmare ]

Dr.Brer------------> Składam kondolencje... Jeżeli wolisz się zakochać/uważać za najsexowniejszą komputer zamiast normalnej dziewczyny, to jesteś biedny...

Brawa dla tega pana i życzę mu pięknego Bana :)

02.02.2005
13:33
smile
[24]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

o niee znowu ten dzieciak z bajeranckim kompem i z drukarka iglowa :D

02.02.2005
13:39
[25]

False [ Drapu drap ]

Loool :/ Chwalipieta...

02.02.2005
13:39
smile
[26]

Attyla [ Legend ]

Nie, no panowie... nie potaficie zrozumieć autora wątku. On pragnie linek do stron, dzięki którym mógłby udać się na randkę z własną grabą
buhahahahahahaha

02.02.2005
13:43
[27]

kastore [ Troll Slayer ]

Attyla --> ale przecież już w innym wątku ustaliliśmy że dopiero za 10 lat może bedzie miała graba z czym iść na randke:)

02.02.2005
13:47
smile
[28]

Attyla [ Legend ]

to ono jest jeszcze na etapie życia płodowego?

02.02.2005
13:48
[29]

kastore [ Troll Slayer ]

Nieeeee, za 10 lat dojdzie do wniosku że bedzie mógł sobie operacje przedłużania zrobić :)

02.02.2005
14:09
smile
[30]

Attyla [ Legend ]

uuuuuuuuuuuuuuuu. Jeżeli doszkiście do takich wniosków to musieliście to jakoś zbadać? Organoleptycznie? huhuhuhuhu

02.02.2005
14:22
[31]

kastore [ Troll Slayer ]

Attyla --> przecież wystarczy zobaczyć na podpis, prawdziwy czy nie , kolega musi mieć jakiś kompleks czy coś :)

02.02.2005
14:24
smile
[32]

Attyla [ Legend ]

co racja to racja.

02.02.2005
14:28
[33]

AIRBAND [ Pretorianin ]

Nie powiem która jest najpiękniejsza, ale napewno wiem że każda nas dobije

02.02.2005
14:37
smile
[34]

_Jotun_ [ spamer ]

N_U_N, Brisk -> wspolczuje gustu :>

imho trudno wybrac jakakolwiek, czesto mijamy takie babki na ulicach ;]
a jesli chodzi o modelki, aktorki to moze Laetitia Casta, Jessica Alba...

02.02.2005
14:41
[35]

Danielsson [ Centurion ]

jesli babka to tylko i wylacznie babka Kiepska

02.02.2005
14:43
smile
[36]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

_Jotun_ ---> takze wspolczuje gustu - Laetitia Casta, Jessica Alba- brzydal bleh

02.02.2005
15:40
smile
[37]

-—«( MadtracK )»—- [ Pretorianin ]

N_U_N
ale jak by Ci daly dupy to bys nie odmowil:P

02.02.2005
15:40
smile
[38]

kami [ malutkie maleństwo ]

Rotfl:)))

N_U_N --> co slychac u Twojej dziewczyny? ;))))

02.02.2005
15:43
smile
[39]

Coy2K [ Veteran ]

-—«( MadtracK )»—-

02.02.2005
15:49
[40]

fanfa [ Konsul ]

nastepny z kolekcji glupich watkow ... tylko pogratulowac ... przypominam jakis 1-2 tygodnie temu byl podobny

02.02.2005
15:49
smile
[41]

S1KoR© [ alkoholik ]

dla mnie najlepsza babka jest cytrynowa, zwlaszcza z polewą ;]

02.02.2005
15:56
smile
[42]

Wybor [ Battlefield 2 ]

A ja tam lubie takie babki ---------------------------------------------->

02.02.2005
15:58
smile
[43]

S1KoR© [ alkoholik ]

wybor --> mniam :] o takiej myslalem :D (no moze bez rodzynków :P)

02.02.2005
16:01
[44]

shadzahar [ Konsul ]

oczywiscie ze miriam :P

02.02.2005
16:16
smile
[45]

Ramz [ Konsul ]

Dr.Brer - nie przesadzasz troche z tym kompem ??? Zaczyna mnie to juz lekko irytowac juz drugi twoj watek a tam konf pieca. Mysle ze jest kilka mozliwosci dlaczego tak robisz:
- jestes jescze dzieckiem
- tak sie podnieciles zkupem pieca ze nie wiesz co teraz robic
- albo po prostu jestes inny :P (kazdy po jednm watku w ktorym sie chwalil by juz sobie darowal, ale ty nie )

PS. Znam ludzi ktorym twoj komp nie dorasta nawet do dolnej plyty obudowy (spodu wiezy z kompem)

PS.Kazdy ma inny gust wiec nie wiem czy jest mozliwosc typowania takiej :D

02.02.2005
16:50
smile
[46]

-—«( MadtracK )»—- [ Pretorianin ]

Ramz
poczekaj, za 2 tygodnie poda ta konfiguracje bo nie bedzie wiedzial czemu mu gry kompa wieszaja ^^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.