Dr.Brer [ Legionista ]
Najseksowniejsza babka na świecie według Was to ... ???
Najseksowniejsza babka na świecie według Was to ... ???
ATHLON FX-55 (939) BOX / PENTAGRAM FREEZONE QVC-120 Cu+ / PŁYTA SERWEROWA TYAN THUNDER K8S / DDRAM 1024MB ECC (KVR400X72RC3A/1GD) (KINGSTON) / SUPERMICRO (CSE-743S1-R760) / GAINWARD GF 6800 GT 256MB TV 2xDVI (256bit) GS / FDD 1.44 MB SONY USB (zewnętrzny) / Western Digital 250GB 7200-obr (WD2500JB) 8MB Cache / DVD-REC SONY (DRX-710UL) 16xSpeed External / DVD-ROM ASUS (DVD-E616P) BOX 16xSpeed / PENTAGRAM PREDATOR USB (ROCKWEL) / MONITOR PLAZMOWY HYUNDAI 42"" PD421HR TV TUNER / TRUST : KLAWIATURA NUMERIC KEYPAD & USB HUB / TARGUS (PAWM001E) WIRELESS OPTICAL / EPSON DFX-5000+

Ragn'or [ Konsul ]
Ta,którą minę dziś rano w drodze z pracy .
Brisk. [ Chomik ]
Nie moge odp na to pytanie ponieważ jestemnieobiektywny i do tego jestem na liście Wildsteina...
ps. Ewuniu pozdrawiam :]
hohner111 [ DragonHeart ]
Dr.Brer - moze zmienilbys opis na pisany normalnie a nie z capsem?? Zajmujsze pol ekranu...a nie sorry ty masz 42"...to ci to zjamuje 1 linijke pewnie...ZMIEN TO :P I sie nie chwal...
A co do panny to moja jest dla mnie najseksowniejsza :D

Goozys[DEA] [ Virus ]
[J.]

Coy2K [ Veteran ]
ja myśle ze to nie jest podpis tylko odpowiedź na pytanie zadane w tytule wątku :)

piokos [ ]
Ty misiaczku
Garbizaur [ CLS ]
ROTFL!
Dlaczego ci legioniści są tak pier... ?

Carl 15 [ Pretorianin ]
Najseksowniejszą babką na świecie jest mój stery komp(100MHz, 32Ram)a drugą pozycję zajmuje obecny(2,2GHz,512DDR) a dopiero potem Ala Stankiewicz..hehe
mrEdDi [ ShoguN ]
sa tacy bo dopiero wkraczaja w swiat GOL'a !chociaz ja tez niedawno wkroczylem :D
P>S jest duzo najseksowniejszych trudno wybrac ta jedyna :D

dezerter. [ Pretorianin ]
Mój komputer pokładowy HALL powiedział ,że masz lewy sprzęt ,a pozatym Kopernik też była kobietą i Miriam też ;)

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
next yntelygentny wontek

Dziubek90 [ Sweet Home Alabama ]
Drugi znakomity wątek tegoż oto znanego doktora

Mo13 [ Pretorianin ]
to już drugi wątek, w którym chwali się swpim kompem, ludzie ile można?!
Shadow^^^ [ Centurion ]
Garbizaur --> "Dlaczego ci legioniści są tak pier... ?"
Stary uwazaj co piszesz bo ja tez jestem Legionista i nie zycze sobie bys przez swoja generalizacje mnie obrazal.....

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
wg mnie "Najseksowniejsza babka na świecie " jest Ewunia.kr caluski ;)

Dziubdziak [ Pretorianin ]
To moja Kasia :D
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Dr.Brer -->
Po co ten wątek, zeby poruszyć temat kobiet czy zeby pochwalić się swoim komputerem?
Loc0 [ Junior ]
No sry apropo jego opisu. Ciekawe czy gosc ma w ogole blade pojecie co to jest i z ktorej strony spisal sobie dane komputeraz marzen ;d. Mam solidny sprzecior ale takie teamty sa po 1 cholernie drogie po 2 jak gosc nie jest projektantem grafikiem to nigdy go nie wykorzysta - lamer i n00b.

graf_0 [ Nożownik ]
Ale ten komputer i tak jest bez sensu - skoro ma tak dużo kasy, to zależy mu zapewne na wygodzie i wyglądzie komputera, wiec po jaką cholerę mu zewnętrzna stacja FDD :), zewnętrzny naped DVD :) i zewnętrzny modem usb buahahaha.
Ja wydał tyle na kompa, w innym wątku jest podana cena( ;P ) to chyba na 2Mbity w domu go stać, a tu modem :) poza tym mógłby kupić więcej ramu 2Gb i wsadzić w dual chanell - i płytę główną z raidem i połączyć dwa HDD w w jedną macierz poziomu 0, albo lepiej 4 dyski. Lipa to jest a nie swuperkomputer.

Goofy23 [ FC Barcelona ]
Kylie Minogue :P

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
A ja powiem tak: "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"
Dla każdego to może być inna laska :>
kowalskam [ Nightmare ]
Dr.Brer------------> Składam kondolencje... Jeżeli wolisz się zakochać/uważać za najsexowniejszą komputer zamiast normalnej dziewczyny, to jesteś biedny...
Brawa dla tega pana i życzę mu pięknego Bana :)

Beaverus [ Bounty Hunter ]
o niee znowu ten dzieciak z bajeranckim kompem i z drukarka iglowa :D
False [ Drapu drap ]
Loool :/ Chwalipieta...

Attyla [ Legend ]
Nie, no panowie... nie potaficie zrozumieć autora wątku. On pragnie linek do stron, dzięki którym mógłby udać się na randkę z własną grabą
buhahahahahahaha
kastore [ Troll Slayer ]
Attyla --> ale przecież już w innym wątku ustaliliśmy że dopiero za 10 lat może bedzie miała graba z czym iść na randke:)

Attyla [ Legend ]
to ono jest jeszcze na etapie życia płodowego?
kastore [ Troll Slayer ]
Nieeeee, za 10 lat dojdzie do wniosku że bedzie mógł sobie operacje przedłużania zrobić :)

Attyla [ Legend ]
uuuuuuuuuuuuuuuu. Jeżeli doszkiście do takich wniosków to musieliście to jakoś zbadać? Organoleptycznie? huhuhuhuhu
kastore [ Troll Slayer ]
Attyla --> przecież wystarczy zobaczyć na podpis, prawdziwy czy nie , kolega musi mieć jakiś kompleks czy coś :)

Attyla [ Legend ]
co racja to racja.
AIRBAND [ Pretorianin ]
Nie powiem która jest najpiękniejsza, ale napewno wiem że każda nas dobije

_Jotun_ [ spamer ]
N_U_N, Brisk -> wspolczuje gustu :>
imho trudno wybrac jakakolwiek, czesto mijamy takie babki na ulicach ;]
a jesli chodzi o modelki, aktorki to moze Laetitia Casta, Jessica Alba...
Danielsson [ Centurion ]
jesli babka to tylko i wylacznie babka Kiepska

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
_Jotun_ ---> takze wspolczuje gustu - Laetitia Casta, Jessica Alba- brzydal bleh

-—«( MadtracK )»—- [ Pretorianin ]
N_U_N
ale jak by Ci daly dupy to bys nie odmowil:P

kami [ malutkie maleństwo ]
Rotfl:)))
N_U_N --> co slychac u Twojej dziewczyny? ;))))

Coy2K [ Veteran ]
-—«( MadtracK )»—-
fanfa [ Konsul ]
nastepny z kolekcji glupich watkow ... tylko pogratulowac ... przypominam jakis 1-2 tygodnie temu byl podobny

S1KoR© [ alkoholik ]
dla mnie najlepsza babka jest cytrynowa, zwlaszcza z polewą ;]

Wybor [ Battlefield 2 ]
A ja tam lubie takie babki ---------------------------------------------->

S1KoR© [ alkoholik ]
wybor --> mniam :] o takiej myslalem :D (no moze bez rodzynków :P)
shadzahar [ Konsul ]
oczywiscie ze miriam :P

Ramz [ Konsul ]
Dr.Brer - nie przesadzasz troche z tym kompem ??? Zaczyna mnie to juz lekko irytowac juz drugi twoj watek a tam konf pieca. Mysle ze jest kilka mozliwosci dlaczego tak robisz:
- jestes jescze dzieckiem
- tak sie podnieciles zkupem pieca ze nie wiesz co teraz robic
- albo po prostu jestes inny :P (kazdy po jednm watku w ktorym sie chwalil by juz sobie darowal, ale ty nie )
PS. Znam ludzi ktorym twoj komp nie dorasta nawet do dolnej plyty obudowy (spodu wiezy z kompem)
PS.Kazdy ma inny gust wiec nie wiem czy jest mozliwosc typowania takiej :D

-—«( MadtracK )»—- [ Pretorianin ]
Ramz
poczekaj, za 2 tygodnie poda ta konfiguracje bo nie bedzie wiedzial czemu mu gry kompa wieszaja ^^