
fike [ Junior ]
HL2..utknolem
"SANDTRAPS" ... naparzaja tylko do mnie z wierzyczek...nie wiem gdze mam isc??, albo jak sie dostac do tych wieryczek, jak wchodze do tej "jaskini"...to dalej przejscie jest zawalone, tylko dziura w sufice, ale tam nie umiem wyskoczyc...
pasożyt [ amator brzoskwinek ]

piokos [ ]
gdzieś tam po lewej powinno być podejście na górę do tego bunkra po lewej (jeśli dobrze pamiętam).

ZeusSz [ Legionista ]
Idąc pod wieżyczkami przy przedostatniej(chyba) jest podejście do góry do bunkrów i podchodzisz od tyłu ( ;-) ) ten ostatni