GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HL2..utknolem

02.02.2005
01:32
smile
[1]

fike [ Junior ]

HL2..utknolem

"SANDTRAPS" ... naparzaja tylko do mnie z wierzyczek...nie wiem gdze mam isc??, albo jak sie dostac do tych wieryczek, jak wchodze do tej "jaskini"...to dalej przejscie jest zawalone, tylko dziura w sufice, ale tam nie umiem wyskoczyc...

02.02.2005
01:35
[2]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

02.02.2005
01:38
smile
[3]

piokos [ ]

gdzieś tam po lewej powinno być podejście na górę do tego bunkra po lewej (jeśli dobrze pamiętam).

03.02.2005
12:51
smile
[4]

ZeusSz [ Legionista ]

Idąc pod wieżyczkami przy przedostatniej(chyba) jest podejście do góry do bunkrów i podchodzisz od tyłu ( ;-) ) ten ostatni

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.