
Master_Mind [ Chor��y ]
Pogódźmy się...
Proponuję nowy kącik (nie karczmę!!), w którym zażarci golowi wrogowie mogliby się pogodzić. Piszcie kogo nie lubicie, za co i czy chcielibyście się z tą osobą pogodzić. Bądźmy jedną wielką kochającą się familią! ;-) Proszę przy okazji odnotować, że nic nie piłem ;-)
zarith [ ]
ja już się pogodziłem... z tym zalewem bzdurnych i bezsensownych wątków
aikikaisensei [ Senator ]
Będzie dużo postów, w których ludzie będą najeżdżać na ten wątek, ale ja uważam, że jest on dosyć ciekawy.

zarith [ ]
zupełnie jak 'wybacz mi' na tvn

DeV@sT@toR [ Senator ]
Ciekawe, ciekawe, może wreszcie się pogodzę sam z sobą.

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
chciałbym sie pogodzic ze wszystkimi ktorym dowaliłem...tzn dla ktorych bylem niemily.... :) to jedyna szansa wiec prosze sie zglaszac, mamy czasy amnestii na golu ... :)
p.s. ewunia_kr zapomnij

Coy2K [ Veteran ]
pasożyt a mnie nie przeprosisz ? :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
pasożyt, zapomnij :P

Cainoor [ Mów mi wuju ]
pasio ---> To jak jest miedzy nami w końcu? :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
chyba ci się coś pomyliło chłopcze...

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
wsyzscy którzy chcą sie godzic proszeni są o kontakt z Justą, umówi was na spotkanie :)
p.s . ewunia_kr nie pomyliło chlopcze
Kumavan [ child of KoRn ]
brak chętnych do godzenia się albo Ci najbardziej kłotliwi już śpią :)
Zapruder [ Testament ]
To ja sie mogę z kimś pokłócic, a później sie pogodzimy ; ]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Kumavan --> raczej to drugie :)

piokos [ ]
pasożyt => uważaj abyś za dużo osób nie przeprosił, tytuł wymknie się z rąk.

Weakando [ Senator ]
Zapruder ---> Ale o co ? :)
Sn33p3r [ Konsul ]
Mozna sie poklocic o wszystko!To tak jak z okazjami do picia-sa zawsze,bp kazda jest dobra:D

Zapruder [ Testament ]
Weakando -> hmm... jestem piękniejszy ^^

Weakando [ Senator ]
Zapruder ---> Jak to piękniejszy ?! Jak możesz tak myśleć skoro nawet mnie nie widziałeś ? Co Ty sobie wyobrażasz coo?!
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
I jak tu się godzić jak ludzie takie durnoty wypisują

Kumavan [ child of KoRn ]
pffff... obaj jesteście brzydcy ]:->

Cainoor [ Mów mi wuju ]
a ja mam większego...

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
...tupeta ;P ?

Zapruder [ Testament ]
Jestem tak piękny, ze jak sie widze przed lustrem to dotykac sie zaczynam O_O To zaczyna mnie przerażać :D
A poza ty mnie też nie widziales więc powinienes uwierzyc na słowo ze jestem najpiękniejszy ;]

D:-->K@jon<--:D [ Konsul ]
Wszyzcy co tu piszą są brzydcy ( pasztety, paszkwile, mątwy, &#$%&)...
Weakando [ Senator ]
Vejt ---> Chyba nie myślałeś, że raptem każdy tu przyjdzie i przed wszystkimi zacznie się godzić jak gdyby nigdy nic?
Kumavan [ child of KoRn ]
jacy jesteście każdy widzi... :P ,ale dobrze że jesteście.
dobranoc.
KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
EwUnIa_kR ---> jeszcze masz "ignor" w stosunku do mnie? :) jesli tak to wybacz ;)

Weakando [ Senator ]
Zapruder ---> Narcyz :P I jeszcze się dotyka przed lustrem :)
Asmodeusz [ Generaďż˝ ]
Weakando, Zaprudr --> szkoda, ze czasami nie mozna wylaczyc wyobrazni... bleee... :)
Asmodeusz [ Generaďż˝ ]
Zapruder* (sorki za literowke)

Zapruder [ Testament ]
Natury nie powstrzymam ;] Aczkolwiek podotykać inną osobę pci przeciwnej na pewno lepiej ;]=

EwUnIa_kR [ Legend ]
kokot-->Ite, missa est ..
KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
EwUnIa_kR ---> ke? :P nie rozumiem, ale wiem ze ide spac z nadzieja, ze to znaczy cos pozytywnego :)

Chacal [ ? ]
nadzieja matką...

guzol [ LEXUS ]
No tak, pogodzcie się ze mna drodzy GOL-owicze. Wiem, to ja zawinilem, ale nigdy juz tak nie postapie...
WYBACZYCIE CZY NIE *#*# MAĆ :)
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
"skończone, rozsyłam was". .
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
edit: 4 kokot

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
koniec zapisów, mam zajęte terminy do konca roku juz ,nie spodziewalem sie takiej frekwencji...:)
nie chce mi sie wszystkim odpisywac wiec wybaczam ogółowi na golu <znak krzyża>

zbm [ Flash Gordon ]
Cainoor ---> kiedy ty dorośniesz
(chociaż moze lepiej nie bo w tedy dopiero bedziesz miec wiekszego ...)
EwUnIa_kR [ Legend ]
idźcie..ofiara spełniona..
4 captain

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
ps ewunia_kr zapomnij...:)
EwUnIa_kR [ Legend ]
banita--. ja pamięć mam dobrą..

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
ale z czytaniem ze zrozumieniem gorzej.. jeszcze raz- ZAPOMNIJ
EwUnIa_kR [ Legend ]
rad....oo...
...dobranoc....

fanfa [ Konsul ]
peace all the word ...
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
Eve
jako ze Ite, missa est jest takze formula konczaca msze sw to moja wersja pasuje :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
ok;captain-->;) ok

Garbizaur [ CLS ]
LOL! Ale pomysł na wątek!

Wybor [ Battlefield 2 ]
Jakbym sie z kimś kłócił to bym przeprosił... na razie nie muszę :P
Pomysł całkiem fajny :)

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Hmm, ktoś mnie nie lubi? Chętnie się pogodzę :)
Ginter !!!! [ Major ]
przepraszam wszystkich którym cos napisałem nie tak

Stranger [ Gladiator ]
guzol --> no przeciez tak ladnie prosisz, kto moglby Ci nie wybaczyc ;) ?

Fett [ Avatar ]
Ewa widze konfliktowa osoba :)
Jak ktoś ma do mnie jakis uraz to wybaczam :P
a wogóle to masoński ten wątek :P

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
Wątek może być ciekawy ale na razie nie musze się z nikim godzić, no
chyba że z własnym losem ;P

EspenLund [ Live For Speed ]
a ja przepraszam
matisf
bo w ktoryms watku sie zdenerwowalem na niego :/
chlip, chlip
wybaczcie ;(

Weakando [ Senator ]
EspenLund ---> Już dobrze... nie płacz <głaszcze> Dobrze, że nie trzymałeś tego w sobie tylko podzieliłeś się ze wszystkimi swoim problemem :)
Gotman [ Paladyn ]
Bądźmy jedną wielką kochającą się familią! ;-)
ależ to poetycko brzmi...
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Nigdy nie pogodzę się z cenami paliw

EspenLund [ Live For Speed ]
tiiaa
a kto będzie Szefem?
może Salieri? :>
bongourio :):):)
Api15 [ Konsul ]
ja nie miałem chyba z nikim konfliktów oprócz jednego
jogurcie tróskawkowy przebaczysz mi :D?

mineral [ Guild Wars Maniak ]
Kaileeno!!! Przebacz mi!!!
Ps. Kwiaty na twój rachunek :)

Stranger [ Gladiator ]
A moze by sie tak wreszcie konspiratorzy, ktorzy chcieli bana dla Jogurta ujawnili :) ?

Kentril [ fechmistrz ]
coś ci się nie podoba, cooo?
P.s.
przepraszam;)

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
stranger ----> ty hackerze 7 postów i gladioatora ma phi <beszczelny> :P

Kumavan [ child of KoRn ]
ooo nowe wcielenie widzę :)

Kentril [ fechmistrz ]
na forum jest już jeden Stranger...ty łobuzie!!! przyznaj się, gdzie ukryłeś ciało, coo?! ha! draniu jeden ty!!!
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Api15-->
Pewnie, że Ci wybaczę *wybucha płaczem ze szczęścia*
DrZK [ Konsul ]
przepraszam wszystkich za moj Sado-maso corner....

Stranger [ Gladiator ]
Kentril --> Cialo? Jakie cialo :P

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
my się dowiemy gdzie ukryłeś ciało Stranger [ gry-online] my sie dowiemy

Kentril [ fechmistrz ]
Stranger > to w rowie
mineral [ Guild Wars Maniak ]
Dobrze, że Strangera[giery onlajn] zakopano. Dlaczego? Bo zjadł mój mózg!

Stranger [ Gladiator ]
W_O_D_Z_U --> He's in here. With us. :P
EspenLund [ Live For Speed ]
tiiaaaaa
pewnie cialo spalil :>

Kentril [ fechmistrz ]
przywłaszczył sobie nawet link prawdziwego Strangera (ŚP) . pamiętajcie: "oczy was zawiodą;)"