GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pogódźmy się...

01.02.2005
23:29
smile
[1]

Master_Mind [ Chor��y ]

Pogódźmy się...

Proponuję nowy kącik (nie karczmę!!), w którym zażarci golowi wrogowie mogliby się pogodzić. Piszcie kogo nie lubicie, za co i czy chcielibyście się z tą osobą pogodzić. Bądźmy jedną wielką kochającą się familią! ;-) Proszę przy okazji odnotować, że nic nie piłem ;-)

01.02.2005
23:31
[2]

zarith [ ]

ja już się pogodziłem... z tym zalewem bzdurnych i bezsensownych wątków

01.02.2005
23:32
[3]

aikikaisensei [ Senator ]

Będzie dużo postów, w których ludzie będą najeżdżać na ten wątek, ale ja uważam, że jest on dosyć ciekawy.

01.02.2005
23:34
smile
[4]

zarith [ ]

zupełnie jak 'wybacz mi' na tvn

01.02.2005
23:34
smile
[5]

DeV@sT@toR [ Senator ]

Ciekawe, ciekawe, może wreszcie się pogodzę sam z sobą.

01.02.2005
23:35
smile
[6]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

chciałbym sie pogodzic ze wszystkimi ktorym dowaliłem...tzn dla ktorych bylem niemily.... :) to jedyna szansa wiec prosze sie zglaszac, mamy czasy amnestii na golu ... :)

p.s. ewunia_kr zapomnij

01.02.2005
23:41
smile
[7]

Coy2K [ Veteran ]

pasożyt a mnie nie przeprosisz ? :P

01.02.2005
23:41
smile
[8]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

pasożyt, zapomnij :P

01.02.2005
23:41
smile
[9]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

pasio ---> To jak jest miedzy nami w końcu? :)

01.02.2005
23:43
smile
[10]

EwUnIa_kR [ Legend ]

chyba ci się coś pomyliło chłopcze...

01.02.2005
23:46
smile
[11]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]



wsyzscy którzy chcą sie godzic proszeni są o kontakt z Justą, umówi was na spotkanie :)

p.s . ewunia_kr nie pomyliło chlopcze

01.02.2005
23:57
[12]

Kumavan [ child of KoRn ]

brak chętnych do godzenia się albo Ci najbardziej kłotliwi już śpią :)

01.02.2005
23:58
[13]

Zapruder [ Testament ]

To ja sie mogę z kimś pokłócic, a później sie pogodzimy ; ]

02.02.2005
00:04
[14]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Kumavan --> raczej to drugie :)

02.02.2005
00:05
smile
[15]

piokos [ ]

pasożyt => uważaj abyś za dużo osób nie przeprosił, tytuł wymknie się z rąk.

02.02.2005
00:06
smile
[16]

Weakando [ Senator ]

Zapruder ---> Ale o co ? :)

02.02.2005
00:11
[17]

Sn33p3r [ Konsul ]

Mozna sie poklocic o wszystko!To tak jak z okazjami do picia-sa zawsze,bp kazda jest dobra:D

02.02.2005
00:14
smile
[18]

Zapruder [ Testament ]

Weakando -> hmm... jestem piękniejszy ^^

02.02.2005
00:16
smile
[19]

Weakando [ Senator ]

Zapruder ---> Jak to piękniejszy ?! Jak możesz tak myśleć skoro nawet mnie nie widziałeś ? Co Ty sobie wyobrażasz coo?!

02.02.2005
00:18
[20]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

I jak tu się godzić jak ludzie takie durnoty wypisują

02.02.2005
00:18
smile
[21]

Kumavan [ child of KoRn ]

pffff... obaj jesteście brzydcy ]:->

02.02.2005
00:19
smile
[22]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

a ja mam większego...

02.02.2005
00:19
smile
[23]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

...tupeta ;P ?

02.02.2005
00:20
smile
[24]

Zapruder [ Testament ]

Jestem tak piękny, ze jak sie widze przed lustrem to dotykac sie zaczynam O_O To zaczyna mnie przerażać :D

A poza ty mnie też nie widziales więc powinienes uwierzyc na słowo ze jestem najpiękniejszy ;]

02.02.2005
00:21
smile
[25]

D:-->K@jon<--:D [ Konsul ]

Wszyzcy co tu piszą są brzydcy ( pasztety, paszkwile, mątwy, &#$%&)...

02.02.2005
00:22
[26]

Weakando [ Senator ]

Vejt ---> Chyba nie myślałeś, że raptem każdy tu przyjdzie i przed wszystkimi zacznie się godzić jak gdyby nigdy nic?

02.02.2005
00:23
[27]

Kumavan [ child of KoRn ]

jacy jesteście każdy widzi... :P ,ale dobrze że jesteście.
dobranoc.

02.02.2005
00:24
[28]

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]

EwUnIa_kR ---> jeszcze masz "ignor" w stosunku do mnie? :) jesli tak to wybacz ;)

02.02.2005
00:25
smile
[29]

Weakando [ Senator ]

Zapruder ---> Narcyz :P I jeszcze się dotyka przed lustrem :)

02.02.2005
00:28
[30]

Asmodeusz [ Generaďż˝ ]

Weakando, Zaprudr --> szkoda, ze czasami nie mozna wylaczyc wyobrazni... bleee... :)

02.02.2005
00:29
[31]

Asmodeusz [ Generaďż˝ ]

Zapruder* (sorki za literowke)

02.02.2005
00:31
smile
[32]

Zapruder [ Testament ]

Natury nie powstrzymam ;] Aczkolwiek podotykać inną osobę pci przeciwnej na pewno lepiej ;]=

02.02.2005
00:32
smile
[33]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kokot-->Ite, missa est ..

02.02.2005
00:43
[34]

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]

EwUnIa_kR ---> ke? :P nie rozumiem, ale wiem ze ide spac z nadzieja, ze to znaczy cos pozytywnego :)

02.02.2005
00:48
smile
[35]

Chacal [ ? ]

nadzieja matką...

02.02.2005
00:56
smile
[36]

guzol [ LEXUS ]

No tak, pogodzcie się ze mna drodzy GOL-owicze. Wiem, to ja zawinilem, ale nigdy juz tak nie postapie...


WYBACZYCIE CZY NIE *#*# MAĆ :)

02.02.2005
01:02
[37]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

"skończone, rozsyłam was". .

02.02.2005
01:03
[38]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

edit: 4 kokot

02.02.2005
01:05
smile
[39]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

koniec zapisów, mam zajęte terminy do konca roku juz ,nie spodziewalem sie takiej frekwencji...:)
nie chce mi sie wszystkim odpisywac wiec wybaczam ogółowi na golu <znak krzyża>

02.02.2005
01:05
smile
[40]

zbm [ Flash Gordon ]

Cainoor ---> kiedy ty dorośniesz
(chociaż moze lepiej nie bo w tedy dopiero bedziesz miec wiekszego ...)

02.02.2005
01:05
[41]

EwUnIa_kR [ Legend ]

idźcie..ofiara spełniona..
4 captain

02.02.2005
01:06
smile
[42]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

ps ewunia_kr zapomnij...:)

02.02.2005
01:08
[43]

EwUnIa_kR [ Legend ]

banita--. ja pamięć mam dobrą..

02.02.2005
01:15
smile
[44]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

ale z czytaniem ze zrozumieniem gorzej.. jeszcze raz- ZAPOMNIJ

02.02.2005
01:29
[45]

EwUnIa_kR [ Legend ]

rad....oo...

...dobranoc....

02.02.2005
01:35
smile
[46]

fanfa [ Konsul ]

peace all the word ...

02.02.2005
01:41
[47]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

Eve
jako ze Ite, missa est jest takze formula konczaca msze sw to moja wersja pasuje :P

02.02.2005
01:44
[48]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ok;captain-->;) ok

02.02.2005
08:04
smile
[49]

Garbizaur [ CLS ]

LOL! Ale pomysł na wątek!

02.02.2005
08:28
smile
[50]

Wybor [ Battlefield 2 ]

Jakbym sie z kimś kłócił to bym przeprosił... na razie nie muszę :P
Pomysł całkiem fajny :)

02.02.2005
09:24
smile
[51]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Hmm, ktoś mnie nie lubi? Chętnie się pogodzę :)

02.02.2005
10:49
[52]

Ginter !!!! [ Major ]

przepraszam wszystkich którym cos napisałem nie tak

02.02.2005
12:17
smile
[53]

Stranger [ Gladiator ]

guzol --> no przeciez tak ladnie prosisz, kto moglby Ci nie wybaczyc ;) ?

02.02.2005
12:51
smile
[54]

Fett [ Avatar ]

Ewa widze konfliktowa osoba :)

Jak ktoś ma do mnie jakis uraz to wybaczam :P

a wogóle to masoński ten wątek :P

02.02.2005
13:08
smile
[55]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]


Wątek może być ciekawy ale na razie nie musze się z nikim godzić, no
chyba że z własnym losem ;P

02.02.2005
13:36
smile
[56]

EspenLund [ Live For Speed ]

a ja przepraszam
matisf
bo w ktoryms watku sie zdenerwowalem na niego :/
chlip, chlip
wybaczcie ;(

02.02.2005
13:45
smile
[57]

Weakando [ Senator ]

EspenLund ---> Już dobrze... nie płacz <głaszcze> Dobrze, że nie trzymałeś tego w sobie tylko podzieliłeś się ze wszystkimi swoim problemem :)

02.02.2005
13:48
[58]

Gotman [ Paladyn ]

Bądźmy jedną wielką kochającą się familią! ;-)
ależ to poetycko brzmi...

02.02.2005
13:59
[59]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Nigdy nie pogodzę się z cenami paliw

02.02.2005
13:59
smile
[60]

EspenLund [ Live For Speed ]

tiiaa
a kto będzie Szefem?
może Salieri? :>
bongourio :):):)

02.02.2005
13:59
[61]

Api15 [ Konsul ]

ja nie miałem chyba z nikim konfliktów oprócz jednego
jogurcie tróskawkowy przebaczysz mi :D?

02.02.2005
14:05
smile
[62]

mineral [ Guild Wars Maniak ]

Kaileeno!!! Przebacz mi!!!
Ps. Kwiaty na twój rachunek :)

02.02.2005
17:37
smile
[63]

Stranger [ Gladiator ]

A moze by sie tak wreszcie konspiratorzy, ktorzy chcieli bana dla Jogurta ujawnili :) ?

02.02.2005
17:47
smile
[64]

Kentril [ fechmistrz ]

coś ci się nie podoba, cooo?

P.s.
przepraszam;)

02.02.2005
17:47
smile
[65]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

stranger ----> ty hackerze 7 postów i gladioatora ma phi <beszczelny> :P

02.02.2005
17:49
smile
[66]

Kumavan [ child of KoRn ]

ooo nowe wcielenie widzę :)

02.02.2005
17:51
smile
[67]

Kentril [ fechmistrz ]

na forum jest już jeden Stranger...ty łobuzie!!! przyznaj się, gdzie ukryłeś ciało, coo?! ha! draniu jeden ty!!!

02.02.2005
17:51
[68]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Api15-->

Pewnie, że Ci wybaczę *wybucha płaczem ze szczęścia*

02.02.2005
17:51
[69]

DrZK [ Konsul ]

przepraszam wszystkich za moj Sado-maso corner....

02.02.2005
18:19
smile
[70]

Stranger [ Gladiator ]

Kentril --> Cialo? Jakie cialo :P

02.02.2005
18:21
smile
[71]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

my się dowiemy gdzie ukryłeś ciało Stranger [ gry-online] my sie dowiemy

02.02.2005
18:23
smile
[72]

Kentril [ fechmistrz ]

Stranger > to w rowie

02.02.2005
18:25
[73]

mineral [ Guild Wars Maniak ]

Dobrze, że Strangera[giery onlajn] zakopano. Dlaczego? Bo zjadł mój mózg!

02.02.2005
18:26
smile
[74]

Stranger [ Gladiator ]

W_O_D_Z_U --> He's in here. With us. :P

02.02.2005
18:27
[75]

EspenLund [ Live For Speed ]

tiiaaaaa
pewnie cialo spalil :>

02.02.2005
18:32
smile
[76]

Kentril [ fechmistrz ]

przywłaszczył sobie nawet link prawdziwego Strangera (ŚP) . pamiętajcie: "oczy was zawiodą;)"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.