GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dlaczego kobiety pokazuja jezyk ??

01.02.2005
23:15
smile
[1]

zachary2 [ Centurion ]

Dlaczego kobiety pokazuja jezyk ??

zastanawialem sie ostatnio, czemu wiekszosc kobiet, ba i to nawet staruszek pokazuje swój jezyk, w szczególnosci, jak je fotografujemy? moze ktos zna na to dobre wytlumaczenie ??

01.02.2005
23:16
smile
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Może o tym nie wiedzą ;) ?

01.02.2005
23:21
smile
[3]

zachary2 [ Centurion ]

no wlasnie, ale moze trzeba im to jakos uswiadomic ?? :)

01.02.2005
23:26
smile
[4]

piokos [ ]

może to błysk flesza tak działa na kobiety, oczy rejestrują błysk i mózg zmusza język do natychmiastowego wysunięcia się z jamy ustnej.

Zapamiętać:
obserwacja kobiety podczas burzy z piorunami.

02.02.2005
02:50
smile
[5]

neXus [ Fallen Angel ]

Myśle że to psychiczna reakcja na obiektyw - coś podobnego do doruchu Pawłowa. Przy kamerach będziesz miał ten sam efekt. Dlatego zdjęcia kobietom robimy z zaskoczenia :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 02:48:18]

02.02.2005
02:57
smile
[6]

piokos [ ]

neXus => to-nie-za-dzia-ła. impuls mózgowy jest szybszy niż flesz+zaskoczenie kogoś :)

02.02.2005
08:44
smile
[7]

Widzący [ Generaďż˝ ]

neXus->Widzący stary już jest i kobiet poznał w życiu trochę ale , na boga, doruchu Pawłowa jeszcze nie ćwiczył.

02.02.2005
08:51
smile
[8]

Szenk [ Master of Blaster ]

Doruch Pawłowa???
Jak mnie uczono w szkole, on to ćwiczył na psach, bleee...

02.02.2005
10:48
smile
[9]

matisf [ X ]

Szenk -> :D

02.02.2005
18:28
smile
[10]

neXus [ Fallen Angel ]

och czepiacie się małej literówki :P

02.02.2005
19:04
smile
[11]

Szenk [ Master of Blaster ]

Ale zastanawiające, że psy też często pokazują języki na fotografiach :)
Podejrzewam jednak, że wszelka korelacja i związki przyczynowo-skutkowe są najzupełniej przypadkowe i niezamierzone przez autora :)

02.02.2005
19:08
smile
[12]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ahahahahahahahahahaha, przepraszam, ale muszę opisać swój śmiech z doruchu Pawłowa.
Nie śmieję się bynajmniej z autora literówki.

02.02.2005
19:10
smile
[13]

zachary2 [ Centurion ]

hmm psy mówicie?? kurde, jak chce któremus zrobic foto z ozorem, to jak na zlosc bierze i go chowa (wrrrr - mam ich 2). a kobietami jest odwrotnie - ja nie chce ich ozorów, a one wlasnie je pokazuja !! :)

02.02.2005
19:12
smile
[14]

piokos [ ]

O, a Ty skąd się wziąłeś a.i.n.i.e?

Nie wiem czemu ale ''doruch'' Pawłowa, kojarzy mi się z:
- Jest druch Boruch?
- Nie ma drucha Borucha.

02.02.2005
19:22
smile
[15]

Szenk [ Master of Blaster ]

To ja mam sprośniejsze skojarzenia :D

cześć, ain :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.