Sn33p3r [ Konsul ]
Za 7 dni wszystko sie wyjasni!
Kto sie boi niech nie wchodzi!:D
BEERman [ Pretorianin ]
Skądś znam ten text... Czyżby ring?

TiGeReK [ Pretorianin ]
co to jest ?? :D
aikikaisensei [ Senator ]
U mnie jest tam cały czas czarny kwadra. Nie pojawia, się żaden filmik.
Arczens [ Legend ]
Troszke wolno idzie.
Sn33p3r [ Konsul ]
Wiec nie jestem juz sam w gronie umierajacych za siedem dni:)W The Ring byl podobny film!Ten jest na podstawie tamtego:D

@lb@tros [ Horned Reaper ]
i chyba o to chodzi.. za 7 dni sie wyjasni o co.. ;) znow jakiś suchar :) a mzoe zle to rozumiem?
@lb@tros [ Horned Reaper ]
edit dla ubogich
jednak to problemy u mnie z netem, sorka :)
reds23 [ redsov ]
kurcze pamietam ze bylo cos takiego w jakims filmie ... kto obejrzal kasete za tydzien ginal .... :)
chyba o to chodzi :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
A nie lepiej powiedziec do lustra 5 razy Candyman? Bedzie szybciej :P
Sn33p3r [ Konsul ]
Tak.Chodzo o The Ring!:DWiec panowi tzreba sie zegnac ze swiatem:D:D:D:D

hilander [ ]
a moze znowu chodzi o HEYAH czy jak to sie pisze

piokos [ ]
to znowu Huyah
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
cholera ja nie obejrzalem jeszcze 1 czesci :P
ps: czy oryginalna azjatycka wersja jest lepsza od amerykanskiej ?

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Zastanow sie... Ameryka... remake... oczywiscie, ze jest lepsza :)
Sn33p3r [ Konsul ]
Nawet nie zabieralem sie za azjatycka wersje,bo mam jakis dziwny wstret do filmow,w ktorych graja skosnooczy:)Jak dla mnie wszyscy sa tacy sami:D
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Hmm, jesli chodzi o azjatyckie horrory ogladalem wlasnie The Ring i The Eye. Oba moge polecic. Zastanawiam sie nad Ju-On (The Grudge) i Dark Water.
Sn33p3r [ Konsul ]
Kiedys sobie powiedzialem,ze sie zabiore za nie ale jak narazie nie mam na to sil:)Moze kiedys sie przelamie:D
Gasto [ Pretorianin ]
stranger --> dark water moge ci polecic ( uwaga: pod warunkiem ze lubsz kino azjatyckie a w szczegolnosci horrory) klatwy jeszcze nie widzialem
a tak nawiasem mowiac to ile jest tych ringow azjatyckich 3 czy 4 a moze wiecej ( napewno wiem o 3 )? :D
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Hmm, sam nie wiem, bo ogladalem tylko jedynke :) The Eye 2 tez juz chyba jest. Jedynka byla swietna, z pewnoscia zainteresuje sie kontynuacja.
Marek z Lechem [ Konsul ]
Nom, horrory azjatyckie dziwacznymi sa, i nietypowymi bardzo, i chyba wl;asnie przez to wlaza tak latwo pod czache... Ale Ringu 2 niepolecam- jedyneczka lepsza...
A Dark Water jako ciekawostke- horror bezkrwawy i jednoczesnie straszny dosc(choc chyba raczej niepokojaco- dolujacy).

Kumavan [ child of KoRn ]
nie ma to jak wziąć na horror płeć piękną :)
"proszę bardzo, przytul się, to tylko film..." rotfl :P --- sposób stary jak świat.

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Hehe, zaraz wyskoczy straszliwy potwor, na twoim miejscu bym sie mocno przytulil ;)
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
było :)
nie w tej wersji ale było :)
Sn33p3r [ Konsul ]
KaM1kAzE-->Wiec nie bylo!!:D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
no tak... patrząc z tej perspektywy masz racje :P
Ale generalnie tu o sam filmik chodzi, który już na GOLu sie pojawił :)
Sn33p3r [ Konsul ]
Heh.Zgadzam sie i pozdrawiam:D
Chacal [ ? ]
a moze jest to w wersji avi ?
Sn33p3r [ Konsul ]
Nie mam zielonego pojecia:D
Roland [GOL] [ Gladiator ]
No i nie doczekam premiery KotOR'a 2... :-(
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Zawsze mozesz kupic X-Boxa :)
Roland [GOL] [ Gladiator ]
E tam, nie stać mnie. :-P
BBC BB [ massive attack ]
fajne, normalnie jak w ksiazce... czuje sie jak Asakawa :D