GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Za 7 dni wszystko sie wyjasni!

01.02.2005
22:45
[1]

Sn33p3r [ Konsul ]

Za 7 dni wszystko sie wyjasni!

Kto sie boi niech nie wchodzi!:D

01.02.2005
22:49
[2]

BEERman [ Pretorianin ]

Skądś znam ten text... Czyżby ring?

01.02.2005
22:50
smile
[3]

TiGeReK [ Pretorianin ]

co to jest ?? :D

01.02.2005
22:53
[4]

aikikaisensei [ Senator ]

U mnie jest tam cały czas czarny kwadra. Nie pojawia, się żaden filmik.

01.02.2005
22:54
[5]

Arczens [ Legend ]

Troszke wolno idzie.

01.02.2005
22:54
[6]

Sn33p3r [ Konsul ]

Wiec nie jestem juz sam w gronie umierajacych za siedem dni:)W The Ring byl podobny film!Ten jest na podstawie tamtego:D

01.02.2005
22:55
smile
[7]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

i chyba o to chodzi.. za 7 dni sie wyjasni o co.. ;) znow jakiś suchar :) a mzoe zle to rozumiem?

01.02.2005
22:56
[8]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

edit dla ubogich

jednak to problemy u mnie z netem, sorka :)

01.02.2005
23:09
[9]

reds23 [ redsov ]

kurcze pamietam ze bylo cos takiego w jakims filmie ... kto obejrzal kasete za tydzien ginal .... :)
chyba o to chodzi :)

01.02.2005
23:10
smile
[10]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

A nie lepiej powiedziec do lustra 5 razy Candyman? Bedzie szybciej :P

01.02.2005
23:10
[11]

Sn33p3r [ Konsul ]

Tak.Chodzo o The Ring!:DWiec panowi tzreba sie zegnac ze swiatem:D:D:D:D

01.02.2005
23:12
smile
[12]

hilander [ ]

a moze znowu chodzi o HEYAH czy jak to sie pisze

01.02.2005
23:16
smile
[13]

piokos [ ]

to znowu Huyah

01.02.2005
23:25
[14]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

cholera ja nie obejrzalem jeszcze 1 czesci :P

ps: czy oryginalna azjatycka wersja jest lepsza od amerykanskiej ?

01.02.2005
23:27
smile
[15]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Zastanow sie... Ameryka... remake... oczywiscie, ze jest lepsza :)

01.02.2005
23:28
[16]

Sn33p3r [ Konsul ]

Nawet nie zabieralem sie za azjatycka wersje,bo mam jakis dziwny wstret do filmow,w ktorych graja skosnooczy:)Jak dla mnie wszyscy sa tacy sami:D

01.02.2005
23:30
[17]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Hmm, jesli chodzi o azjatyckie horrory ogladalem wlasnie The Ring i The Eye. Oba moge polecic. Zastanawiam sie nad Ju-On (The Grudge) i Dark Water.

01.02.2005
23:33
[18]

Sn33p3r [ Konsul ]

Kiedys sobie powiedzialem,ze sie zabiore za nie ale jak narazie nie mam na to sil:)Moze kiedys sie przelamie:D

01.02.2005
23:34
[19]

Gasto [ Pretorianin ]

stranger --> dark water moge ci polecic ( uwaga: pod warunkiem ze lubsz kino azjatyckie a w szczegolnosci horrory) klatwy jeszcze nie widzialem

a tak nawiasem mowiac to ile jest tych ringow azjatyckich 3 czy 4 a moze wiecej ( napewno wiem o 3 )? :D

01.02.2005
23:35
[20]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Hmm, sam nie wiem, bo ogladalem tylko jedynke :) The Eye 2 tez juz chyba jest. Jedynka byla swietna, z pewnoscia zainteresuje sie kontynuacja.

01.02.2005
23:43
[21]

Marek z Lechem [ Konsul ]

Nom, horrory azjatyckie dziwacznymi sa, i nietypowymi bardzo, i chyba wl;asnie przez to wlaza tak latwo pod czache... Ale Ringu 2 niepolecam- jedyneczka lepsza...

A Dark Water jako ciekawostke- horror bezkrwawy i jednoczesnie straszny dosc(choc chyba raczej niepokojaco- dolujacy).

01.02.2005
23:45
smile
[22]

Kumavan [ child of KoRn ]

nie ma to jak wziąć na horror płeć piękną :)

"proszę bardzo, przytul się, to tylko film..." rotfl :P --- sposób stary jak świat.

01.02.2005
23:46
smile
[23]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Hehe, zaraz wyskoczy straszliwy potwor, na twoim miejscu bym sie mocno przytulil ;)

01.02.2005
23:47
[24]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

było :)

nie w tej wersji ale było :)

01.02.2005
23:51
[25]

Sn33p3r [ Konsul ]

KaM1kAzE-->Wiec nie bylo!!:D

01.02.2005
23:59
smile
[26]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

no tak... patrząc z tej perspektywy masz racje :P

Ale generalnie tu o sam filmik chodzi, który już na GOLu sie pojawił :)

02.02.2005
00:01
[27]

Sn33p3r [ Konsul ]

Heh.Zgadzam sie i pozdrawiam:D

02.02.2005
00:16
[28]

Chacal [ ? ]

a moze jest to w wersji avi ?

02.02.2005
00:18
[29]

Sn33p3r [ Konsul ]

Nie mam zielonego pojecia:D

02.02.2005
00:24
[30]

Roland [GOL] [ Gladiator ]

No i nie doczekam premiery KotOR'a 2... :-(

02.02.2005
00:24
[31]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Zawsze mozesz kupic X-Boxa :)

02.02.2005
00:26
[32]

Roland [GOL] [ Gladiator ]

E tam, nie stać mnie. :-P

02.02.2005
09:56
[33]

BBC BB [ massive attack ]

fajne, normalnie jak w ksiazce... czuje sie jak Asakawa :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.