GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki wybrać modem do neo 128 ?

01.02.2005
22:44
smile
[1]

HWDS [ Pretorianin ]

Jaki wybrać modem do neo 128 ?

Mam dwa do wyboru i nie wiem który wybrać.

1.SAGEM F@st 800 USB
2.THOMSON Speed Touch 330 USB

Za pomoc z góry thx

01.02.2005
22:46
smile
[2]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

bierz sagema!!!!!!!! ja mam takowy i zero problemów z nim. thomson to szit

01.02.2005
22:47
[3]

aikikaisensei [ Senator ]

Proponuję ten pierwszy. Sam go używam.

Czytałem, że modemy Thomsona mają większo tendencję do przpuszczania robaków internetowych - było kiedyś napisane na WP.

01.02.2005
22:48
[4]

Sn33p3r [ Konsul ]

Jak mialem neo to kupilem SAGEMA i dzialal bez problemow ale slyszalem,ze THOMSON tez jest dobry.

01.02.2005
22:49
[5]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja mam THOMSONa Speed Touch 330 USB ..jak na razie jest ok..

01.02.2005
22:49
[6]

PIL [ Konsul ]

No tak. Gdzie dwóch Polaków, tam cztery opinie (które nota bene są jak dziura w d*%@#e - każdy ma własną)

Ja mam Thomsona i zero problemów z nim. Z uwagi na szacunek dla Sagema i jego uzytkowników, nie napiszę, że to szit. Wszystko zależy IMO od egzemplarza na jaki trafisz. I tyle.

01.02.2005
22:49
[7]

aikikaisensei [ Senator ]

W dodatku thomson ma na stałe podłączony kabel USB przez co może się łatwo rozwalić przy ew. przenoszeniu.

01.02.2005
22:52
[8]

Sn33p3r [ Konsul ]

PIL---->Dokladnie tak jak napisales!Zalezy od egzemplarza!Mam dwuch znajomym,ktorym padly modemy-jednemu Thomson a drugiemu Sagem.Ja mialem Sagema przez 6 miechow i wszystko bylo w jak najlepszym pozadku.Wiec z wlasnego doswiadczenia polecam Sagema.

01.02.2005
22:54
[9]

reds23 [ redsov ]

THOMSON Speed Touch 330 USB mialem taki :) i nie narzekalem ... :)
teraz wiecej kompow w domu to router z modemem i switchem,
i lezy w szafie :)

THOMSON jest ok ...

01.02.2005
22:55
[10]

Llordus [ Generaďż˝ ]

Osobiscie uzywam Sagema. No i zero problemow. Jesli idzie o Sagem i Thompson - ponoc Sagemy sa mniej awaryjne, do tego tez dzialaja poprawnie tam, gdzie dla Thompsona jest juz za duza odleglosc do centrali i wymieka. Co prawda osobiscie nie moglem sprawdzic tych informacji, pochodza jednak z zaufanego zrodla ;)

aikikaisensei --> Czytałem, że modemy Thomsona mają większo tendencję do przpuszczania robaków internetowych - było kiedyś napisane na WP.
Taaaa, a co ma modem do przepuszczania robakow internetowych?? To tak jak by napisac, ze wlew paliwa w mercedesie z oleju opalowego robi lepszy olej napedowy niz wlew paliwa w oplu :P

01.02.2005
22:57
[11]

aikikaisensei [ Senator ]

Llordus ja też wziąłem tą wiadomość z pewnego źródła - tak samo jak Ty o tej awaryjności. Sam tego nie wymyśliłem, ale skoro tak było napisane na "mądrej" stronie to może coś w tym być,

01.02.2005
23:00
[12]

aikikaisensei [ Senator ]

Link.

Jest tam co prawda napisane o innych modelach, ale jest też dodane "nie wykluczone, że możee działac na innych urządzeniach".

01.02.2005
23:01
[13]

Sn33p3r [ Konsul ]

Jak dla mnie nie ma "madrych" stron!Sa storny wiarygodne i mniej wiarygodne!Nawet na te wiarygodne czasami trzeba brac poprawki-bo to co niby napisali na tej niby "madrej" stronce bylo niedorzeczne!!!

01.02.2005
23:01
[14]

LooreNz [ Konsul ]

ja uzywam sagema i jak narazie nie mialem zadnych problemów z nim

01.02.2005
23:17
smile
[15]

aikikaisensei [ Senator ]

HWDS na jaki się zdecydowałeś?

01.02.2005
23:28
smile
[16]

zarith [ ]

mam tego thomsona 330 od dawna i nie narzekam.

02.02.2005
07:50
[17]

Garbizaur [ CLS ]

IMO wszystko jedno. Używałem obu i nie widzę róznicy. :)

02.02.2005
08:16
[18]

Carl 15 [ Pretorianin ]

Lepszy Sagem- mó kolega ma i chodzi mu nieźle, nie narzeka. Ja mam neo 512 i mam jakiegoś SpeedToucha, ale też jest dobry-weźlepiej Sagema!

02.02.2005
08:53
[19]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Ja mam Sagema i spisuje się spoko zarówno w windzie jak i pod linukesm. Niektórzy znajomi mają Thomsony i też nie narzekają. Ale jeżeli miałbym wybór, to wybrałbym jakiś dobry router/modem zamiast tych zabawek.

02.02.2005
08:56
[20]

volvo95 [ Legend ]

Bierz Sagema - u mnie jak na razie działa ok ..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.