SirAdius [ Pretorianin ]
Program do tworzenia grafiki
Szukam programu do tworzenie grafiki 3d. Musi byc darmowy, latwy w obsludze i po polskiemu. Jakies linki?

kowalskam [ Nightmare ]
...Latwy w obsLudze i po POLSKIEMU [polsku].
Nie znam, ale może gdy ktoś poda to skorzystam :p
Ramz [ Konsul ]
Nie ma takowego .
Nie ma programu (normalnego ) do 3D po polsku.
Z darmowych proponuje Blendera (link nizej).
Z komercji - Maya, 3ds Max, Lightwave.
Sn33p3r [ Konsul ]
Z takimi wymaganiami to ciezko bedzie cosik znalezc!!

SirAdius [ Pretorianin ]
Ludzie mnie na tym forum coraz bardziej dobijaja.. jak bym wcale nie wiedzial ze trzeba napisac po polsku a nie po polskiemu:P
Sn33p3r [ Konsul ]
Wszyscy to chyba kumaja ale nie wiekszosc wchodzi na to forum zeby sobie beke skrecic!!
Sn33p3r [ Konsul ]
Sprobuj poszukac na www.dobreprogramy.pl Moze na cos trafisz.Pozdrawiam
SirAdius [ Pretorianin ]
ze co?:P

kowalskam [ Nightmare ]
wiecie co... pierwszy raz na forum poprawiałem czyjeś błędy i muszę przyznać zarąbiste UCZUCIE :D rozumiem nauczycieli na dyktandach teraz :D
Sn33p3r [ Konsul ]
Jezeli chodzi Ci o mnie "kowalskam" to przepraszam bardzo za przejezyczenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chyba kazdemu moze sie zdazyc:D
Sn33p3r [ Konsul ]
Ups.Dopiero zauwazylem o co biega:P
Mc-Muza [ Konsul ]
Polecam BLENDER'a - nie wiem ale chyba nie ma spolszczenia
Ramz [ Konsul ]
Mc-Muza - nie ma :(

reds23 [ redsov ]
Maya 5 ... :) jest jakas edycja personal czy cos ...

Ramz [ Konsul ]
Maya 6 PLE (Pesonal Learning Edition) tez jest darmowo do sciagniecia. Jej wady :P to:
- byla robiona z wersji podstawowej programu Maya
- znaki wodne
- brak mental raya
- inny format zapisu niz komercyjna wersja

Qbaa [ Generaďż˝ ]
nie ma spolszczenia do blendera, bo blender ma język polski zaimplementowany...