GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program do tworzenia grafiki

01.02.2005
22:08
[1]

SirAdius [ Pretorianin ]

Program do tworzenia grafiki

Szukam programu do tworzenie grafiki 3d. Musi byc darmowy, latwy w obsludze i po polskiemu. Jakies linki?

01.02.2005
22:13
smile
[2]

kowalskam [ Nightmare ]

...Latwy w obsLudze i po POLSKIEMU [polsku].



Nie znam, ale może gdy ktoś poda to skorzystam :p

01.02.2005
22:16
[3]

Ramz [ Konsul ]

Nie ma takowego .

Nie ma programu (normalnego ) do 3D po polsku.
Z darmowych proponuje Blendera (link nizej).
Z komercji - Maya, 3ds Max, Lightwave.

01.02.2005
22:16
[4]

Sn33p3r [ Konsul ]

Z takimi wymaganiami to ciezko bedzie cosik znalezc!!

01.02.2005
22:17
smile
[5]

SirAdius [ Pretorianin ]

Ludzie mnie na tym forum coraz bardziej dobijaja.. jak bym wcale nie wiedzial ze trzeba napisac po polsku a nie po polskiemu:P

01.02.2005
22:18
[6]

Sn33p3r [ Konsul ]

Wszyscy to chyba kumaja ale nie wiekszosc wchodzi na to forum zeby sobie beke skrecic!!

01.02.2005
22:19
[7]

Sn33p3r [ Konsul ]

Sprobuj poszukac na www.dobreprogramy.pl Moze na cos trafisz.Pozdrawiam

01.02.2005
22:20
[8]

SirAdius [ Pretorianin ]

ze co?:P

01.02.2005
22:22
smile
[9]

kowalskam [ Nightmare ]

wiecie co... pierwszy raz na forum poprawiałem czyjeś błędy i muszę przyznać zarąbiste UCZUCIE :D rozumiem nauczycieli na dyktandach teraz :D

01.02.2005
22:28
[10]

Sn33p3r [ Konsul ]

Jezeli chodzi Ci o mnie "kowalskam" to przepraszam bardzo za przejezyczenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chyba kazdemu moze sie zdazyc:D

01.02.2005
22:32
[11]

Sn33p3r [ Konsul ]

Ups.Dopiero zauwazylem o co biega:P

01.02.2005
22:34
[12]

Mc-Muza [ Konsul ]

Polecam BLENDER'a - nie wiem ale chyba nie ma spolszczenia

01.02.2005
22:55
[13]

Ramz [ Konsul ]

Mc-Muza - nie ma :(

01.02.2005
22:57
smile
[14]

reds23 [ redsov ]

Maya 5 ... :) jest jakas edycja personal czy cos ...

01.02.2005
23:31
smile
[15]

Ramz [ Konsul ]

Maya 6 PLE (Pesonal Learning Edition) tez jest darmowo do sciagniecia. Jej wady :P to:
- byla robiona z wersji podstawowej programu Maya
- znaki wodne
- brak mental raya
- inny format zapisu niz komercyjna wersja

02.02.2005
01:17
smile
[16]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

nie ma spolszczenia do blendera, bo blender ma język polski zaimplementowany...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.